Обговорення користувача:Kozubenko

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Per firmare.PNG

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. — NickK 12:33, 9 січня 2010 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення.

Статтю Манекен номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Манекен, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 січня 2015. Helixitta (обг.) 19:54, 10 січня 2015 (UTC)

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проектів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 19:52, 24 листопада 2015 (UTC)

Статтю Любарський Роман Рафаїлович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Любарський Роман Рафаїлович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 січня 2016. Що ще можна зробити? Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 07:45, 22 січня 2016 (UTC)

Відьмак[ред. код]

G передаємо літерою Г.--ЮеАртеміс (обговорення) 21:43, 24 січня 2016 (UTC)

У власних назвах іншомовного походження етимологічний g згідно з усталеною традицією вимовляється як г; проте збереження g у вимові не є порушенням орфоепічної норми. Цікаво, як давно ми засвоїли ім'я Ґеральт?

Років 20 як.--ЮеАртеміс (обговорення) 21:52, 24 січня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Kozubenko!

В минулому ви створили 12 статей Вікіпедії та додали 95 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 20:56, 28 січня 2016 (UTC)

Річард Стентон[ред. код]

Завдяки захопленню музикою користувався попитом у кіноіндустрії? Це як таке може бути? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 04:54, 26 травня 2016 (UTC)

Статтю Сабадаш Володимир Іванович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Сабадаш Володимир Іванович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 травня 2016. Що ще можна зробити? --Anticop (обговорення) 10:59, 27 травня 2016 (UTC)

Статус файлу Зображення:John Jarrett Greg McLean.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:John Jarrett Greg McLean.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Andrei Kurbiko (обговорення) 05:10, 12 липня 2016 (UTC)

Статус файлу Зображення:Марк Пеллегріно ВегасКон 2015.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Марк Пеллегріно ВегасКон 2015.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Andrei Kurbiko (обговорення) 05:14, 12 липня 2016 (UTC)

Статус файлу Зображення:PhilipSgriccia.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:PhilipSgriccia.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Andrei Kurbiko (обговорення) 05:17, 12 липня 2016 (UTC)

Статус файлу Зображення:Eileen Pedde Supernatural.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Eileen Pedde Supernatural.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Andrei Kurbiko (обговорення) 05:19, 12 липня 2016 (UTC)

Волове очко[ред. код]

Доброго дня! Академічний тлумачний словник — це, звичайно, авторитетне джерело. Але щодо біології містить багато помилок. Кропив'янка — це зовсім інший птах. Мені не відомо жодного орнітологічного джерела, де б волове очко називали кропив'янкою. До речі, волове очко в Україні має десятки синонімів. Такі посилання лише вводять в оману. Пропоную прибрати кропив'янку як синонім.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 18:59, 2 листопада 2016 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:49, 12 травня 2017 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Прототип персонажа[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Прототип персонажа, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://sum.in.ua/s/prototyp. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Прототип персонажа.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Прототип персонажа, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --KHMELNYTSKYIA (обговорення) 11:54, 26 січня 2018 (UTC)

Не слід копіювати визначення терміну із словника, оскільки це є порушенням авторських прав, слід перефразувати і видозмінити.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 11:57, 26 січня 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:20, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:18, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Статті про фільми та пропозиція[ред. код]

Вітаю! Дякую за Ваш внесок у Вікіпедію. Я дооформив статтю Подружки нареченої до стандартів Вікіпедії. Було б чудово, щоб так само самі доопрацювали статтю Розплата (фільм, 2010). З питаннями можете звертатися до мене.--Стефанко1982 (обговорення) 14:04, 12 вересня 2018 (UTC)

Вітаю Kozubenko ! Теж дякую за ваш внесок до Вікі. Проте будь-ласка привчиться додавати до статей усі доречні категорії та портальну стрічку.-----Yasnodark (обговорення) 15:16, 18 грудня 2018 (UTC)
Вітаю @Kozubenko:, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. На жаль вибачаюся за свій косяк - досі не дорахував минулорічну осінь, обсяги підрахунків переважали вільний час та наснагу, тож ще не все дорахував та намагатимусь найближчим часом дотягти цей камінь нагору.--Yasnodark (обговорення) 14:31, 5 вересня 2019 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Інтервікі[ред. код]

Добрий день! Не забувайте ставити інтервікі до статей. Дякую!--Вітаю з наступаючими святами! DiMon2711 17:54, 29 грудня 2018 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Блиск слави[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Блиск слави, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://www.k1.ua/uk/kinopokaz/film/blysk_slavy. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Блиск слави.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Блиск слави, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом.--Kasio67 (обговорення) 18:21, 29 грудня 2018 (UTC)

Кропив'янкові[ред. код]

Добридень! На мій погляд, Ваші правки у статті Кропив'янкові є зайвими. По-перше, стаття про родину, яка налічує бл. 280 видів, Ви навели посилання на інформацію тільки видів української фауни. По-друге, книга Фесенка, Бокотея (2002), звідки відскановані ці сторінки, захищена авторським правом і на сайті ніде немає згадки про дозвіл використання. Тому пропоную видалити цю інформацію. З повагою, --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 19:36, 14 січня 2019 (UTC)

Котел[ред. код]

Вітаю! Звертаю увагу на неточність у статті Котел (значення): «Назва використовується щодо ситуації з оточенням значних сил противника, проте, завдяки „спільному інформаційному простору“, українські ЗМІ, слідом за російськими пропагандистами, послідовно використовують цей термін для назви оточення українських військ і підрозділів», тоді як у джерелі було «До речі, слово „котел“ нам нав'язали росіяни. Це продукт чисто російського агітпрому — котел — який був підхоплений українськими ЗМІ. На сьогодні, для нас це слово „котел“ в нашому розумінні являється синонімом паніки, розгубленості повної і втрати повного управління». Віктор Муженко мав на увазі оточення російськими військами українських сил під Іловайськом, яким вдалося вийти з нього, тому це не було «котлом» у військовому розумінні. Раджу Вам створити статтю Котел (військова справа) і описати там цей випадок. До речі, можна замість «котел» вжити «казан»: словник згадує слово і в цьому значенні. З повагою --В.Галушко (обговорення) 18:19, 20 січня 2019 (UTC)

Добрий день! "Віктор Муженко мав на увазі .." Серйозно? Муженко сам-то знає, що він саме це мав на увазі? Муженко сказав, що "це продукт чисто російського агітпрому — котел — який був підхоплений українськими ЗМІ" - саме це написано в правці, яку Ви чомусь настирно не бажаєте бачити. P.S. Будь ласка, не звертайтеся більше. Хочете трактувати міністра по-своєму - хай це буде на Вашій совісті. Kozubenko (обговорення) 06:59, 21 січня 2019 (UTC)

Стаття Сімейне пограбування[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Сімейне пограбування. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 05:59, 11 лютого 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Джеймс Франко[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Джеймс Франко був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:01, 17 лютого 2019 (UTC)

Сторінку Порохобот номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Порохобот, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 березня 2019. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 09:47, 13 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:50, 17 березня 2019 (UTC)

Спільний акаунт[ред. код]

Вітаю. Згідно правил Вікіпедії, обліковий запис може належати лише одній людині та не може передаватися. Тому прошу вас створити 2 окремі облікові записи, натомість цей буде безстроково заблоковано. Коли створите, напишіть їх назви тут і хтось із адміністраторів (@Mcoffsky:) здійснить блокування. Розумію, що ви зробили тут масу корисних редагувань, але це вкрай небезпечно. Справа у тому, що ви не зможете отримати ніякі права. Також одразу з обох нових акаунтів ви не матимете права брати участь в одному і тому самому обговорені. Сподіваюся на розуміння. З повагою, DiMon2711 14:53, 26 березня 2019 (UTC)

@Dimon2711: @Mcoffsky: Добрий день. Цей обліковий запис належить лише одній людині. Якщо хтось допомагає в написанні статей тощо, то це ніяк не змінює права на них. (Згідно з яким пунктом правил Вікіпедії обліковий запис може належати лише одній людині та не може передаватися?)
Заборонені: спроба видати себе за іншого користувача або людину, спотворення інформації про ваші взаємини з будь-якою фізичною або юридичною особою або використання імені облікового запису іншого користувача з метою обману. Тут немає ані спроби видати себе за іншого користувача, ані використання облікового запису з метою обману.— Це написав, але не підписав користувач Kozubenko (обговореннявнесок).
ВП:Спільний обліковий запис. Проте Ви завжди в обговореннях вживаєте займенник "ми". Тобто акаунт все-таки використовується більш ніж однією особою. Давайте краще перефразую, до нього має доступ більш ніж одна особа.--DiMon2711 19:50, 26 березня 2019 (UTC)

«Спільний обліковий запис - обліковий запис в будь-якому проекті Фонду Вікімедіа, який використовуються більш, ніж одною людиною» — цей обліковий запис використовується тільки однією людиною. — Це написав, але не підписав користувач Kozubenko (обговореннявнесок).

@Dimon2711:, чи знайшли Ви якісь інші порушення правил? Чудово розумію Kozubenko. Поясню, чому. Якщо, суто теоретично, я хочу навчити дочку створювати статті у Вікіпедії, я надам їй свій обліковий запис, де вона буде тренуватись в особистому просторі, а потім, після моєї перевірки написаного буду додавати статті до основного простору. Бо коли дочка захоче самотужки, без досвіду, спробувати написати статтю в основному просторі - того ж дня її від Вікіпедії відверне, зважаючи на доброзичливе оточення, чи, як каже офіційна політика WMUA - «дружній простір», який ми з Вами самі ж і створюємо. Дякую! --Mcoffsky (обговорення) 07:56, 27 березня 2019 (UTC)

ВП:ЗПП[ред. код]

Привіт. Раджу подати заявку на патрульного. Дякую. --Jphwra (обговорення) 12:48, 30 березня 2019 (UTC)

Середня Азія[ред. код]

для чого ви поставили шаблон на цю статтю? вона має інтервікі і роз'яснює чому Середня і чому Центральна (зовсім інша стаття). --Jphwra (обговорення) 13:00, 17 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику розслідувальної журналістики[ред. код]

Вітаю! В УкрВікі почався Місячник розслідувальної журналістики, який триватиме до 15 липня. Ви активно редагували або редагуєте статті на тему журналістики — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього місячника.

Тема розслідувальної журналістики є важливою для розвитку громадянського суспільства, однак вона не є достатньо представлена в українській Вікіпедії. Метою місячника розслідувальної журналістики є хоча б частково виправити цю ситуацію. В його рамках можна писати на будь-які теми, прямо чи побічно пов'язані із розслідувальною журналістикою. Запрошую вас долучатися!

Невеличкий бонус: усі активні учасники місячника отримають приємні сувеніри від організаторів Місячника — Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП) та ГО «Вікімедіа Україна». --Aced 17:52, 17 червня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Memorybook.org.ua.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Memorybook.org.ua.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. --VoidWanderer (обговорення) 10:00, 15 липня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Jerry Heil Lux FM.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Jerry Heil Lux FM.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи 『  』 Обг. 13:07, 28 липня 2019 (UTC)

Статус Файл:Ukrainian volunteer organization's vehicle license plate.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Ukrainian volunteer organization's vehicle license plate.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. 『  』 Обг. 13:11, 28 липня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Ірма Вітовська.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Ірма Вітовська.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Fosufofiraito Обг. 13:14, 9 грудня 2019 (UTC)

Оригінальне дослідження[ред. код]

Ваші редагування на сторінці Котел (значення) містять інформацію, що не підтверджується джерелами і тому має розглядатися як оригінальне дослідження і навіть фальсифікація джерел. Вилучив. --В.Галушко (обговорення) 16:37, 3 лютого 2020 (UTC)

Щодо Файл:Алла Мартинюк 1.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Алла Мартинюк 1.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 23:37, 16 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Алла Мартинюк 2.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Алла Мартинюк 2.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 23:37, 16 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Кадр мультфільма Братик ведмежа.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Кадр мультфільма Братик ведмежа.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 21:51, 22 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Кадр фільма Вій 1967.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Кадр фільма Вій 1967.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 21:54, 22 травня 2020 (UTC)

Правопис § 11.Чергування У — В[ред. код]

Ні. Читайте уважно правописну норму: В українській мові чергуються як прийменники у, в, так і префікси у-, в- у словах. У вживається для того, щоб уникнути збігу приголосних, важких для вимови: г) Після паузи, що на письмі позначається комою, крапкою з комою, двокрапкою, тире, дужкою й крапками, перед приголосним MaryankoD (обговорення) 06:51, 31 травня 2020 (UTC)

Зверніть увагу на приклади: Стоїть на видноколі матиу неї вчись (Б. Олійник); Це було... у Києві; До мене зайшла товаришка, учителька із сусіднього села. Суть норми в тому, що у вживається після коми завжди перед приголосним, не залежно від того, чи була голосна перед комою чи ні MaryankoD (обговорення) 06:58, 31 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Аліна Горлова брифінг в АрміяІнформ.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Аліна Горлова брифінг в АрміяІнформ.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 05:32, 3 червня 2020 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. Чи не хотіли б Ви податися на права патрульного? Це не надає Вам багато додаткових зобов'язань, правил ВП:ПАТ, бачу, Ви в основному дотримуєтеся. З файлами проблеми є в усіх, то певен, що це можна щвидко надолужити. З повагою, --Brunei (обговорення) 16:06, 4 червня 2020 (UTC)

Добрий день! Не знаю, чи треба це мені. Але якщо це якось потрібно для української Вікіпедії, то можна буде спробувати. Kozubenko (обговорення) 19:03, 5 червня 2020 (UTC)

Більшість користувачів тут роблять щось саме для Вікіпедії (звичайно, з огляду на власні вподобання) ). Права патрульного зменшать роботу для інших патрульних, дозволять їм більше приділяти часу й уваги сумнівним редагуванням. Якщо згодні, будь ласка, подайте заявку тут: ВП:ЗПП. Там треба відповісти на стандартні запитання, вони нескладні. З повагою, --Brunei (обговорення) 13:36, 7 червня 2020 (UTC)

Правка.[ред. код]

Добрий день! Поясніть, будь ласка, свою правку. Дякую.-- (обговорення) 13:26, 7 червня 2020 (UTC)

Nickispeaki, добрий день. Український правопис, § 35. п. 4.2: Разом пишемо слова з першими регулярно вживаними іншомовними компонентами на голосний та приголосний, в тому числі прес-. Наприклад, пресконференція. Kozubenko (обговорення) 14:50, 7 червня 2020 (UTC)

Воно? Що спільнота? Бо... Це ж чимало статей треба перейменувати, виправити. Категорії тощо. --Nickispeaki (обговорення) 15:09, 7 червня 2020 (UTC)

Категорії.[ред. код]

Добрий вечір!

Прохання таке - утриматися від додавання Червоних категорій. Ну не принято таке робити. Тобто або не додавайте червоних категорій, або відразу створюйте після додавання. Як от тут. Та й у попередній темі також. Назва змінилася - то треба перейменовувати категорію.... --Nickispeaki (обговорення) 23:54, 7 червня 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 15:12, 19 червня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику журналістики[ред. код]

Вітаю! В УкрВікі почався Місячник журналістики, який триватиме до 15 липня. Ви активно редагували або редагуєте статті на тему журналістики — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього місячника.

Окрім написання і поліпшення статей, у рамках Місячника планується серія вебінарів та онлайн-обговорень від «Детектора медіа» та «Вікімедіа Україна».

Перший вебінар — «Як читати новини критично» — пройде уже завтра о 19:00. Журналіст «Детектора медіа» Ярослав Зубченко розповість про ознаки потенційно фейкової інформації; яким ЗМІ можна довіряти, а яким — ні; що таке «зливні бачки» і як вони працюють; що таке джинса і нативна реклама; де шукати перевірену інформацію. Реєструйтеся на захід тут. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 12:49, 22 червня 2020 (UTC)

Сторінку Сабадаш Володимир Іванович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Сабадаш Володимир Іванович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 липня 2020. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 15:07, 10 липня 2020 (UTC)

Заявки на права патрульного[ред. код]

Добрий день шановний. Зараз займаюся написанням статтей про одеських художників. Подав заявку на права патрульного. Буду вдячний якщо підтримаєте, був би радий допомогти з цією темою української вікіпедії. Дякую. З повагою --Art of Odessa (обговорення) 09:34, 12 липня 2020 (UTC)

Щодо Верещук[ред. код]

Вітаю. На сайті ВРУ вказана фракційність. На сайті ЦВК вказано, що балотувалась як позапартійна. Сайт ВРУ не є сайтом політичної партії, а описує фракції, до котрих належить/належав депутат. Мені байдуже як там буде вказано, але тут Ви, на мою думку, помиляєтесь. --Юрко (обговорення) 06:18, 12 серпня 2020 (UTC) А вище - суб'єкт висування. Для порівняння - візьміть депутатів-одномандатників.--Юрко (обговорення) 06:22, 12 серпня 2020 (UTC)

  • Ну хз. НА сайті ВРУ написано і "партія", і (нижче) "фракція"; "безпартійна" написано із позначкою "на момент обрання". На сайті "Слуги народу" вон є в списку.