Рибне (Київ)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рибне
Загальна інформація
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Адмінодиниця Київ
Транспорт
Зовнішні посилання:
У проекті OpenStreetMap 421866 ·R (Київ)


Рибне — місцевість у Дніпровському районі Києві, поселення на території Броварського лісу, за 2 км на південь від Броварського проспекту. Сполучене із Броварським проспектом вулицею Береговою.

Історія[ред. | ред. код]

Поселення виникло 1946 року, у радянський час поряд існували свиноферма та бійня. Господарство мала назву «Радгосп Рибне». До 1994 року селище фактично було прирадгоспним поселенням, а житловий фонд підпорядковувався радгоспу та Головному управлінню торгівлі.

Лісовий заказник Рибне

Має вигляд невеликого поселення при недіючій фермі, що складається із 4 2-поверхових та 6 1-поверхових житлових будинків. Населення - близько 200 осіб.

У селищі відсутні будь-які об'єкти інфраструктури (крамниці, школа, дитячий садок, медична установа). Довгий час було відсутнє транспортне сполучення із селищем, лише 23 травня 2012 року[1] було відкрито маршрутне таксі №154, що 3 рази на день курсує до селища.

Поряд з поселенням знаходиться лісовий заказник "Рибне". На території заказника є кілька заболочених водойм, які раніше використовувалися для риборозведення.

Джерела[ред. | ред. код]

обслуговується маршрутним таксі моделю Богдан А-092 інколи пускають автобуси великого класу такі як маз 103-107-203 або лаз 183

Примітки[ред. | ред. код]