Духмяний перець

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Духм'яний перець
Allspice
Allspice
Біологічна класифікація
Домен: Еукаріоти (Eukaryota)
Царство: Зелені рослини (Viridiplantae)
Відділ: Streptophyta
Надклас: Покритонасінні (Magnoliophyta)
Клас: Еудікоти (Eudicots)
Підклас: Розиди (Rosids)
Порядок: Миртоцвіті (Myrtales)
Родина: Миртові (Myrtaceae)
Рід: Pimenta
Вид: Духм'яний перець
Біноміальна назва
Pimenta dioica
(L.) Merr.

Духм́яний або англійський, ямайський перець (Pimenta dioica) — вічнозелене дерево родини миртових (Myrtaceae), яке сягає у висоту до 10 м, батьківщина якого — Центральна Америка, вирощується заради своїх плодів.

Листки овальні, гострокінечні, супротивні, черешкові, сизого забарвлення.

Квіти дрібні, зеленкувато — білі, зібрані в галузку.

Плід — кулеподібна ягода, в недозрілому стані — синьо-зелена. Плоду притаманний сильний приємний аромат, що поєднує в собі букет смаків гвоздики, кориці, мускатного горіха і чорного перцю. Культивують перець духм'яний на Ямайці, Кубі, у Мексиці, Індії, Індонезії. Недозрілі плоди (піменти) збирають, висушують на сонці та очищають від квітконіжок. Сухі ягоди набувають бурого чи коричневого кольору, аромат їх посилюється. У піментах міститься велика кількість ефірної олії, головним складником якої є євгенол. Плоди та листки духмяного перцю — джерело ефірної олії, котра застосовується у медицині, особливо стоматологічній практиці, як антисептичний засіб. Запах духмяного перцю такий самий, як і у чорного перцю, але ароматніший, бо поєднує в собі запах мускатного горіха, чорного перцю та кориці. В розтертому вигляді перець духмяний набуває красивого темно-бежевого кольору з червонуватим відливом.

Використовують у всіх видах маринадів; до м'яса, грибів, риби. Також застосовують його як пряність для ароматизації ковбас, шинок, запіканок та супів.

Насіння ямайського перцю

Література[ред.ред. код]


  • Л. Г. Крецу Л. Г. Домашенко М. Д. Соколов  Мир пищевых растений — Кишинев: Тимпул, 1989.— С. 249.