Обговорення користувача:Mr.Sirus Iton

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Ріхард Вагнер[ред. код]

Перепрошую, але доданий Вами текст мені не зрозумілий. Наприклад Ви пишете: "Вагнер перетворюється оперної продумана його концепція Gesamtkunstwerk" - перші 4 слова я взагалі не можу зрозуміти, яким чином пов'язані. І так далі. Зробіть щось з цим будь ласка, або мені доведеться повернути біографію до попереднього варіанту. --А1 16:19, 17 березня 2012 (UTC)

Буде зроблено в найближчий час. Тоді дійсно халтури нагнав чимало - гріх за душею відчуваю, тож виправлю. Mr.Sirus Iton (обговорення) 19:12, 17 березня 2012 (UTC)

Сонячна система[ред. код]

Ваші останні редагування виглядають незрозуміло:

 • «висока Металічність була вкрай важлива для освіти у Сонця планетної системи»
 • «спіральна поверхня, створена впливом обертового магнітного поля Сонця на міжпланетну середу».
 • «близько 109—1010 тонн на годину»

Якщо Ви вважаєте такі редагування «поліпшенням статті», то я мушу нагадати, що недостовірна інформація гірше за її відсутність. --Olvin (обговорення) 23:15, 18 березня 2012 (UTC)

Я вже здогадуюсь, як все це виглядає в очах спільноти, але той шмат вкинутий в статтю з комп'ютера, який "підвисає", а зараз я з телефону (на щастя характеристики дозволяють) приводжу все це до пуття. P.S. Критика Ваша обгрунтована, й справедлива, оскільки зараз я в значній мірі виправляю помилки, що наробив колись. Бо незручно виходить. Mr.Sirus Iton (обговорення) 23:24, 18 березня 2012 (UTC)

За участь у 3-ому місячнику покращення тисячі[ред. код]

Article green.svg
Подяка
Пане Sirus Iton, дякую Вам за участь у ІІІ Місячнику покращення статей, котрі мають бути у всіх Вікіпедіях. Спасибі за доповнення та покращення статей Акули, Природа, Чорна діра, Інгмар Бергман, Деревина, Час, Джордж Гордон Байрон, Кров, Економіка, Антоніо Вівальді, Ервін Шредінгер, Уран (планета), Сонце, Карл Лінней, Менделєєв Дмитро Іванович, Сонячна система, Зоря, Тварини, Григоріанський календар, Гвинт, Сатурн (планета) та інших.

Едуард Даладьє[ред. код]

Вітаю! Чому Ви перейменували статтю про Даладьє, чи є у Вас якісь джерела що його звали саме "Едуард", а не "Едуар"? У всіх моїх книгах про нього зазначається лише "Е. Далальє", тоді як щоб дістати повнішу друковану інформацію, якій би я довіряв, треба йти до бібліотеки, а в мене часу на це найближчі місяці зо два не буде. Але як аргумент наведу приклад Англійської Вікіпедії, де він вказаний саме як "Édouard" → "Едуар" (якби був "Едуардом", то було б "Edward"). Інші мови я погано знаю, але Гугл перекладач видає аналогічну картину. --Stanislavovich (обговорення) 18:47, 10 квітня 2012 (UTC)

Якщо читати французькою, то читатиметься дійсно Едуар (я вчив фрацузьку). Можливо Ви й праві... я думаю поки не варто перейменовувати. Я свого часу часто працював з цим прізвищем (дипломна робота). А от ім'я конкретно зазвичай не вказується й скорочується до "Е." Я перевірю по джерельній базі й якщо я поквапився й впоров дурницю - сам же й поверну назву до попередньої. --Mr.Sirus Iton (обговорення) 19:00, 10 квітня 2012 (UTC)
Добре, але як на мене там вже особливо нема чого перевіряти. Погортав усі інтервікі, то всюди Гугл Перекладач саме "Едуар" видає. Навряд усі вони помилилися. Тому не затягуйте.--Stanislavovich (обговорення) 14:34, 11 квітня 2012 (UTC)

Полиставши купу літератури приходжу до думки, що я таки помилився. тож повертаю старий і вірний варіант. Mr.Sirus Iton (обговорення) 14:35, 11 квітня 2012 (UTC)

Excalibur Almaz[ред. код]

Доброго дня, шановний Mr.Sirus Iton! Може глянете сюди - Excalibur Almaz - там трохи є автоперекладу, який я так сходу не можу осилити. Особливо підрозділ Космічний апарат та далі. Допоможете? З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 06:30, 2 травня 2012 (UTC)

Звісно! Зараз гляну, що там за неподобство. Mr.Sirus Iton (обговорення) 16:38, 2 травня 2012 (UTC)
;-) --Nickispeaki (обговорення) 05:40, 3 травня 2012 (UTC)

Дякую за Алмаз! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 16:49, 14 травня 2012 (UTC)

SpaceX Dragon - тут потрібна теж Ваша увага![ред. код]

Доброго дня! Ще одна стаття. Дуже проситься до перевірки! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 16:50, 14 травня 2012 (UTC) ПС. А звідки перекладаєте? Польська? Англійська? І трішки російської?! ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 16:52, 14 травня 2012 (UTC)

Сьогодні я вже там був... і далі буду... ботам взагалі повний капєц був... зараз хоч трішки ліпше... Хоча неподобства ще вистачає. То колись щось найшло і отакого понавиробляв...тож зараз виправляю помилки минулого.--Mr.Sirus Iton (обговорення) 16:56, 14 травня 2012 (UTC)


Звернення до киян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!

Запрошення до участі у тижні зв'язності[ред. код]

Запрошення до участі в місячнику авіації та космонавтики[ред. код]

--Stanislavovich (обговорення) 14:02, 2 вересня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Дослідно-конструкторське бюро
 2. Маршевий двигун
 3. Австрало-Антарктичне підняття
 4. Research In Motion
 5. Ханьшу
 6. Американський сегмент МКС

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:32, 15 грудня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Полюс (космічний апарат)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Полюс (космічний апарат) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:22, 31 грудня 2012 (UTC)

Обтікач чи обтічник?[ред. код]

Вітаю! Бачу, що у багатьох статтях (а також заголовках статей), зокрема написаних чи правлених мною, Ви замінюєте обтічник на обтікач. Пошук у кількох електронних словниках, наприклад Тлумачному словнику української мови видав тільки слово обтічник, при пошуку слова обтікач отримано: "Вибачте, за вашим запитом нічого не знайдено".--Розум (обговорення) 14:56, 7 січня 2013 (UTC)

Не впевнений, може, це в мене русизм... але слово обтічник вухо ріже. Хоча твердої впевненості я не маю. --Mr.Sirus Iton (обговорення) 15:10, 7 січня 2013 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. Чи не бажаєте приєднатись до Патрулювання? Якщо так, будь ласка, ознайомтесь із правилами і подайте запит на сторінці Вікіпедія:Заявки на статус патрульного. Також прошу переглянути створені вами раніше статті на відповідність їх мінімальним вимогам до статей (наявність джерел, категорій, відсутність помилок тощо). При обговоренні можуть виникнути питання й щодо цих статей. --yakudza 19:37, 8 січня 2013 (UTC)

В цілому я не проти. Вже не перший раз мені пропонують набути статусу патрульного - поки що я гадаю, що в черговий раз не пройду... я підчищу все що написав за останній час і тоді подам запит. --Mr.Sirus Iton (обговорення) 20:28, 8 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції[ред. код]

--Glorin (обговорення) 09:08, 9 січня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Ту-156[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Ту-156 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:32, 16 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:39, 25 січня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:462762.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:462762.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 14:10, 14 березня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у тижні авіації[ред. код]

--Ілля (обговорення) 21:20, 13 червня 2013 (UTC)

Патрулювання - 2[ред. код]

Доброго дня! У Вас гарний доробок. Добре було, якби Ваші статті були відпатрульовані. То як щодо патрулювання? (ПС. Сьогодні читав статтю про Аербас 350. Дивлюся відео на офсайті - http://www.a350xwbfirstflight.com/) Якщо будуть питання - пишіть! :-) --Nickispeaki (обговорення) 16:31, 14 червня 2013 (UTC)

Дякую за Ваш відгук! Зараз мало часу, тому доробок за останній час невеликий... Але від патрулювання відмовлятися не стану. Сподіваюсь це буде на краще.--Mr.Sirus Iton (обговорення) 17:30, 14 червня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Інститут іоносфери НАН та МОН України[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Інститут іоносфери НАН та МОН України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:15, 17 червня 2013 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у червні 2013 отримала +109 454 переглядів!

Це 61 місце серед усіх вікіпедистів!

Вітаю і бажаю сил, часу і натхнення! --Perohanych (обговорення) 16:22, 16 липня 2013 (UTC)

Епсилон (ракета)[ред. код]

Доброго дня! Для перекладених статтей добре було б ставити шаблона {{Перекладена стаття|||версія=}}. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 08:15, 17 вересня 2013 (UTC)

Патрулювання і ще дещо.[ред. код]

То як щодо патрулювання? Дивився список патрульних і щось я Вас там не знайшов. До речі, там в статті про РН Епсілон ще додав категорію Ракети-носії.--Nickispeaki (обговорення) 08:20, 17 вересня 2013 (UTC)

То вивчайте Вікіпедія:Патрулювання, приводьте у порядок статті, особливо останні. І нові теж за всіма правилами створюйте. І тоді висувайтеся. Удачі! :-) --Nickispeaki (обговорення) 08:48, 17 вересня 2013 (UTC)

Січ-2М[ред. код]

Туди б шаблона додати, як у Січ-2. --Nickispeaki (обговорення) 11:53, 17 вересня 2013 (UTC)

Те ж саме - Інтербол-Прогноз. --Nickispeaki (обговорення) 11:59, 17 вересня 2013 (UTC)

Я про Епсилон ще розширю статтю..просто часу надто мало і не хотілося мати червоне посилання по профільній тематиці..На Головній... тому це швидше заглушка була...Шаблон в Січ-2М гадаю додати можна буде... але саму картку вочевидь доведеться доопрацьовувати.. а я в цьому зараз не встигатиму розібратися. Частина інформації втратиться.
А що із шаблоном не так? Може я зможу допомогти? --Nickispeaki (обговорення) 09:35, 20 вересня 2013 (UTC)
Картка не має всіх пунктів які є в табличці на тій сторінці.. такі як "Смуга захоплення на місцевості:" і "Спектральний діапазон"... А Ви в цьому розбираєтесь трохи???--Mr.Sirus Iton (обговорення) 18:31, 20 вересня 2013 (UTC)
А про патрулювання. я звісно не проти... але за час роботи наробив такого і стільки, що ще лишаються неабиякі Авгієві стайні... А часу зараз надто мало. --Mr.Sirus Iton (обговорення) 21:24, 17 вересня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті White Lies[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті White Lies був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:10, 12 жовтня 2013 (UTC)

Союз (ракета-носій)[ред. код]

Вітаю! Я правильно зрозумів, що Ви зробили переклад статті з російськомовної Вікіпедії? Тоді потрібно на сторінку обговорення статті поставити шаблон {{Перекладена стаття}}.
Або я не зрозумв Вашого прохання на сторінці запитів до адміністраторів, або хтось все зробив. Я додав статтю у відповдіну сторінку вікіданих, тепер зліва є інтервікі-посилання. --ReAlв.о. 23:54, 10 січня 2014 (UTC)

Доброї ночі! Саме так - стаття була перекладена, інтервікі ще не додавав - переглядаю чи все виглядає так, як треба. І готую Союз-Л. намагатимусь зробити все "на рівні" - все якісне вимагає трошки часу. --Mr.Sirus Iton (обговорення) 00:01, 11 січня 2014 (UTC)

Втілення рішення спільноти[ред. код]

Добридень, прошу підтримати позбавлення прав адміністратора НікК, за намагання саботувати рішення спільноти. Його дії дуже перекликаються з діями нашого диктатора, якому байдуже думка народу України. Дякую. --Igor Yalovecky (обговорення) 08:33, 20 січня 2014 (UTC)

NATO OTAN Insignia.svg Запрошення до участі у конкурсі «Пишемо про НАТО»[ред. код]

Доброго дня. Судячи з шаблону {{Вступ України до НАТО}} на вашій сторінці користувача, Ви знаєте що таке Північноатлантичний альянс і підтримуєте перспективу приєднання України до нього. На жаль, за даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який проводитиметься з 4 серпня. Запрошуємо долучитись до написання неупереджених енциклопедичних статей про Альянс. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 19:55, 28 липня 2014 (UTC)

Ан-178[ред. код]

Доброго здоров'я, Анатолію. Підкажіть, будь ласка, що таке "ЦФЗ"? --Olexa Riznyk (обговорення) 07:04, 1 серпня 2014 (UTC)

Вибачте, що втручаюсь. Певно мається на увазі Цех фінальної зборки. Щодо конкретного випадку «29 липня 2014 - відбулася виїмка фюзеляжу літака з стапелю і перекатка в ЦФЗ» значить що 29 (чи всеж 28.07?) перший борт Ан-178 перегнали зі збирального цеху № 3 на пост остаточного збирання. --Pavlo1 (обговорення) 10:50, 1 серпня 2014 (UTC)
Всім доброго дня !!В даному випадку Pavlo1 абсолютно правий. Російською це звучить як "Цех окончательной сборки"- цех фінальної збірки, мені особисто, видався більш доречним. перекладом. Крім того, подібні скорочення я зустрічав в інтернеті на україномовних ресурсах. І виїмка зі стапелю і перекочування в ЦФЗ відбулася 29 липня 2014. Ряд публікацій, що до даної події датується 30 липня, але це лише затримка. Все відбувалося саме 29. З найкращими побажаннями) --Mr.Sirus Iton (обговорення) 17:30, 2 серпня 2014 (UTC)
На мою думку, варто було би розшифрувати абревіатуру, бо пересічному читачеві, швидше за все, буде не зрозуміло, а пошуковики на запит "ЦФЗ" відповідного пояснення не видають. --Olexa Riznyk (обговорення) 05:20, 3 серпня 2014 (UTC)

Статус Файл:Cyclone big.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Cyclone big.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Максим Підліснюк (обговорення) 16:34, 28 листопада 2014 (UTC)

Патрулювання 3[ред. код]

Час настав, подавай заявку. З повагою Jphwra (обговорення) 17:29, 14 березня 2015 (UTC).

Проблеми категоризації письменників та персоналій взагалі[ред. код]

Вітаю!Запрошую вас прийняти участь в обговоренні з питання недосконалості системи категоризації письменників на сторінці Вікіпедія:Обговорення категорій. Стоcовно державної,мовної та національної їх приналежністі, а також за жанром. --Yasnodark (обговорення).17:10, 4 травня 2015 (UTC)

Патрулювання.[ред. код]

Можна подавати заявку на патрульного сюди, якщо треба допомога, допоможу. --Jphwra (обговорення) 16:18, 10 травня 2015 (UTC)

Заявка на статус патрульного[ред. код]

Доброго вечора! Оскільки ви надали згоду, відкрив заявку на надання вам статусу патрульного. Будь ласка, дайте відповіді на кілька простих запитань на сторінці ВП:ЗСП. Дякую! — NickK (обг.) 00:26, 11 травня 2015 (UTC)

Статус патрульного[ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення Вам надано статус патрульного та відкочувача. У разі виникнення якихось проблем чи питань, Ви можете звернутись до досвідчених користувачів або спитати в кнайпі патрульних. Успіхів!

P.S. Було б непогано ще, як матимете вільний час, пробігтись власними файлами, подооформлювати невільні й позначити до переносу вільні. --SteveR (обговорення) 12:33, 24 травня 2015 (UTC)

Дякую за довіру! - потихеньку виправлятиму ганебні моменти свого минулого. --Mr.Sirus Iton (обговорення) 13:02, 24 травня 2015 (UTC)

Вітаю! :-) Добре було б свої статті відпатрулювати і правки. Удачі! :-) --Nickispeaki (обговорення) 07:03, 26 травня 2015 (UTC)

Дякую! Не повірите - я вже в процесі - сильно не поспішаю - не хочеться напороти дурниць) --Mr.Sirus Iton (обговорення) 07:17, 26 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:03, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в астрономічному тижні[ред. код]

MediaWiki message delivery (обговорення) 19:24, 13 червня 2015 (UTC)

Запрошення на конкурс наукових фотографій[ред. код]

Європейський конкурс наукових фотографій

Привіт. Зараз, 1 — 31 жовтня 2015, проходить українська частина Європейського конкурсу наукових фотографій 2015. Будь ласка, долучайтеся та/або розповсюджуйте інформацію про конкурс — нам дуже не вистачає ілюстрацій в статтях на наукову тематику. --Helixitta (обг.) 12:54, 6 жовтня 2015 (UTC)

Міжнародна сторінка конкурсу Українська сторінка конкурсу Правила та призи Категорії зображень Деталі Контакти

Поїзд[ред. код]

Вітаю Вас! Мені здається у розділі про вантажні поїзди, який Ви писали є помилки. Ось це слово «довгосоставних» навіть не можу виправити, бо не знаю, що там має бути. Чи не могли би Ви глянути? --А1 22:33, 11 листопада 2015 (UTC)

Дійсно.. колись я вважав «состав» більш доречним, але зараз ріже око до почервоніння… Занадто багато русизмів в нас лишилося в термінології ще з радянських часів. Враховуючи, що це руховий склад мені вбачається «довгоскладний» буде більш адекватним. --Mr.Sirus Iton (обговорення) 15:26, 12 листопада 2015 (UTC)

У Вікіпедії пройде конкурс статей з фізики та астрономії[ред. код]

З повагою, член оргкомітету Звірі (обговорення) 21:07, 15 березня 2016 (UTC)

Космонавтика України[ред. код]

"З 2015 року очікується, що ПТК НП не буде випробовуватися на КРП «Зеніт»." Добрий вечір! Я хоч і перечитав це речення, але так і не зрозумів, що мається на увазі. Якщо НЕ буде, то чого його очікувати? ;-0 Очікувати те, чого не буде? Де тут логіка? Може краще якось так - У 2015 році стало відомо, що РФ відмовилася випробовувати ПТК НП на КРП «Зеніт»? З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 17:35, 13 квітня 2016 (UTC)

Крім того... Стаття наче написана в 1990 році. Ми ще в Радянському Союзі, супер-пупер космічна держава, те-се. В реальності... Ми зараз майже нічого не робимо і не запускаємо. В статті розхвалюється МАКС, ніби це як SpaceX CRS-8... А насправді, це просто ескізний проект (навіть не прототип! ;-( ). Тобто про що стаття? Вона на рівні кінця дев’яностих написана. Я вже мовчу, що більшість наших проектів із Росією поховані війною, що вже йде цілих два роки! Ок. Ставлю шаблон оновити, а там видно буде. Ще раз дякую за Ваш внесок. :-)--Nickispeaki (обговорення) 17:43, 13 квітня 2016 (UTC)

Стаття писалася ще тобі коли все було не настільки погано і навіть Морський старт ще літав, і АЦС ще був живим, а зараз назріла необхідність все докорінно переписувати. Роботи там чимало... і Ваше зауваження про логічність речення досить слушне. Не хочеться (та й з часом зараз все непросто) витрачати час на марну справу. Впродовж найближчих місяців стануть зрозумілі деякі речі й тоді можна буде переписувати статтю. Бо є проекти з Китаєм, США, ну й з Росією деякі проекти вийшли в фінал і завершаться. + Морський старт ще не зрозуміло яке майбутнє чекає. як тільки проясниться буде сенс переписувати. Бо не актуально --Mr.Sirus Iton (обговорення) 18:10, 13 квітня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Mr.Sirus Iton!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Сторінку UniSender номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття UniSender, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 серпня 2017. Що ще можна зробити? --Рассилон (обговорення) 04:38, 30 серпня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю, триває реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці. Під час можливої відповіді прошу пінгувати.--Yasnodark (обговорення) 16:13, 15 вересня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Mr.Sirus Iton!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Сура (повтряно-космічний літак)[ред. код]

Вітаю! Мені повідомили про проблему зі світлиною — на підставці макету відсутній Крим, маєте інші зображення? --Розум (обговорення) 16:13, 1 лютого 2018 (UTC)

Сура (воздушно-космический самолёт).JPG
Признаюся звернув увагу тільки щойно... фото зроблено у 2008 році і зроблено мною особисто... Ну якби гадаю тут все зрозуміло... прикрість, але без умислу. Є таке фото
Повітряно космічна система
Mr.Sirus Iton (обговорення) 20:14, 2 лютого 2018 (UTC)

Щойно глянув відповідь. Перше зображення можна ставити на вилучення? --Розум (обговорення) 10:52, 17 червня 2018 (UTC)

Не заперечую Mr.Sirus Iton (обговорення) 13:11, 18 червня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:55, 15 листопада 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Mr.Sirus Iton!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Щодо Файл:АУОС-СМ-КФ.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:АУОС-СМ-КФ.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. 『 』 Обг. 10:33, 20 травня 2019 (UTC)

Щодо Файл:737 winglets ua.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:737 winglets ua.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. 『 』 Обг. 19:08, 26 липня 2019 (UTC)

Сторінку 2ЕКр12 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття 2ЕКр12, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 жовтня 2019. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 08:46, 9 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:05, 11 жовтня 2019 (UTC)

Щодо Файл:АН-180.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:АН-180.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 19:08, 20 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Ан-180-1.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Ан-180-1.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 19:09, 20 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Ан-72Р-01.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Ан-72Р-01.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 14:35, 2 червня 2020 (UTC)

Щодо Файл:АН-72Р.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:АН-72Р.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 14:36, 2 червня 2020 (UTC)

Сторінку Інститут суспільства номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Інститут суспільства, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 серпня 2020. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 23:20, 13 серпня 2020 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, Mr.Sirus Iton: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:31, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào Mr.Sirus Iton: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)

Сан-Марко (космодром)[ред. код]

Поволі хлопаче, поволі. Аргументуйте свої дії--Zvr (обговорення) 20:07, 5 листопада 2020 (UTC)

Будь ласка, будьте пильні![ред. код]

Ви відмітили оць це вандальне редагування ред.№ 29129191 як перевірене. Будьте пильні.--Doroshenko (обговорення) 20:09, 21 листопада 2020 (UTC)

Каюсь. Буду уважнішим. Останнім часом вандалізму побільшало.--Mr.Sirus Iton (обговорення) 22:49, 21 листопада 2020 (UTC)
Дякую! Випадково виявив, серію вандалізмів з анонімних аккаунтів, правки в основному були в серпні в статтях на астрономічну тематику. Пишуть, що боти. Причому частина правок виглядає розумно і разом з ними пропустили багато вандальних виправлень.--Doroshenko (обговорення) 12:13, 22 листопада 2020 (UTC)