Обговорення користувача:Buruneng/Архів 2019
"Brunei (обговорення | внесок) вилучив сторінку Закрита залізниця Колпакове - Першозванівка (за запитом єдиного автора, єдиний автор: Antonyahu (обговорення)) (подякувати)". Як свідчить історія, єдиним автором був не Antonyahu, а Pavlo belytsky --Ілля (обговорення) 16:11, 5 січня 2019 (UTC)
- Перепрошую, помилився. --Brunei (обговорення) 16:45, 5 січня 2019 (UTC)
видаліть дублюючий шаблон
[ред. код]https://uk.wikipedia.org/wiki/Шаблон:Сормовська-Мещерська_лінія --Панн (обговорення) 17:37, 5 січня 2019 (UTC)
Тематичний тиждень Візантії
[ред. код]Вітаю, запрошу вас приєднатись до написання статей з історії Візантії Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Візантійський тиждень --August (обговорення) 12:36, 12 січня 2019 (UTC)
Привіт! Завдяки Обговоренню про мінімальний розмір статті і лайфхака від буника (як створити майже порожню статтю із розміром в сотню кілобайт!) дізнався от про цю. Почав читати і .. майже нічого не зрозумів! Поліз глянув в історію правок і зацінив розміри! Але ж то ніяким чином не додало мені розуміння ПРО ЩО ВОНА! Ру-вікі і англо-вікі мають нормальні статті (до речі, названі інакше). А у нас якась нісенітниця від бота Сергенто... Мдя! Був би я біологом, може б взявся... А так це для мене так далеко, як і, наприклад, балет, або хірургія! От і що тут робити і казати? І зробити? Статті-то створюються, але які? На сотню кілобайт, а розуміння 0 після прочитання такої "статті"! ;-( Ок. То були роздуми в голос. Якщо можеш щось придумати - дай знати. :-) --Nickispeaki (обговорення) 18:19, 14 січня 2019 (UTC)
- Привіт. Це стаб, з якого можна дізнатися наступне: (1) це мембранний білок, (2) він також є секретованим (виділеним) у порожнистий орган, (3) ген знаходиться на 19-й хромосомі, (4) білок належить до родини муцинів. В статті наявні всі посилання на головні бази даних та важливі наукові статті, з яких можна дізнатися основні факти про цей білок. Я зараз нічого не знаю про цей ген і білок. Але стаб дозволяє мені досить швидко дізнатися все, що потрібно. Таких стабів створено 18,5 тисяч. Раніше за 12 років було створено не більше 500 подібних статей про білки. Натомість червоних посилань на такі статті виявлено близько 2 тисяч. Статті про окремі білки створювати нудно, я за все вікі-життя створив одну. А от червоних посилань на такі статті вписав пару сотень. За півтора роки доповнено кілька десятків подібних стабів, з ними далі працює Вікіпедія:Проект:Молекулярна біологія. Це складна тема, можуть писати небагато людей. Проте підключаємо студентів, вони дивуються, що в УкрВікі існують статті майже про всі відомі гени людини. Доповнювати статті будемо й під час осіннього наукового конкурсу. --Brunei (обговорення) 07:36, 15 січня 2019 (UTC)
- Не витримав, і трошки дописав. :-) --Brunei (обговорення) 12:34, 16 січня 2019 (UTC)
Запит про захист
[ред. код]Чи можна захистити статтю Православна церква в чеських землях і в Словаччині до вирішення питання про зміст одного з розділів? Два тижні намагаюся пояснити користувачу, проте він не слухає. Ніби одними джерелами користуємося, але чомусь різний результат виходить.--Анатолій (обг.) 17:11, 20 січня 2019 (UTC)
- Той розділ дійсно треба перенести до статті Православ'я в Чехії та й поготів. Чого треба було 2 тижні воювати? Тепер і не знайти нормальної версії доконфліктної.--Brunei (обговорення) 17:40, 20 січня 2019 (UTC)
- А чого адміністратори 2 тижні сплять? Я запит ще коли подавав.--Анатолій (обг.) 22:29, 21 січня 2019 (UTC)
- Так війна редагувань йшла з 7го, а запит 14го. А всі святкували. От і маєш.--Brunei (обговорення) 22:32, 21 січня 2019 (UTC)
- А чого адміністратори 2 тижні сплять? Я запит ще коли подавав.--Анатолій (обг.) 22:29, 21 січня 2019 (UTC)
Колюшко
[ред. код]Вікімарафон 2019 та патрулювання
[ред. код]привіт! вибачай, що турбую. знаю, що Ти колись планував не бути доступним, але точно не пригадую коли саме :) окрім фізично для заходу вікімарафонного… якщо все ж ще десь тут, то може долучишся до патрулювання нових статей нових користувачів? і дякую, що поліпшив список статей до створення --アンタナナ 16:05, 26 січня 2019 (UTC)
- Потрошку буду. А свої писати коли?--Brunei (обговорення) 22:00, 26 січня 2019 (UTC)
- Привіт! Дякую, що ти долучився до проекту. Ми створили сторінку зі списком неперевірених статей. Запрошую долучатися до їхньої перевірки і позначати відпатрульовані тобою статті на тій сторінці. --Acedtalk 03:16, 7 лютого 2019 (UTC)
- ОК, підключуся потихеньку.--Brunei (обговорення) 07:16, 7 лютого 2019 (UTC)
Hermetia illucens
[ред. код]Чув, що ви добре знаєтеся на тваринах/рослинах, а от я тільки відкрив для себе цю тематику. Якщо буде можливіть, будь ласка переглянте статтю Hermetia illucens, можливо, я щось випустив, не правильно оформив. При відповіді пінгуйте. З повагою Андрійко 17:48, 26 січня 2019 (UTC)
- Гляну як координатор Вікіпедія:Проект:Ентомологія, коли буде час.--Brunei (обговорення) 22:01, 26 січня 2019 (UTC)
- AndriiPigal, слухайте, але ж це жахливий невичитаний автопереклад! Треба ж трохи совісті мати. Нащо Ви беретеся перекладати те, в чому нічого не розумієте? --Brunei (обговорення) 14:21, 27 січня 2019 (UTC)
- @Brunei: А я думав, що стаття більш-менш нормальна. Раз таке діло, більше не буду писати на дану тематику --Андрійко 14:43, 27 січня 2019 (UTC)
- Ви не знаєте термінології, тому Вам видається, що автопереклад "львинки" (насправді "коловодниці" або "стратіоміїди") нормальний. А сімейство буває лише святе в українській мові, в біології - родина. Щодо вибору російської статті Ви теж помилилися: стаття жахлива, "У щойно вилупленої Hermetia illucens одне завдання - продовжити рід" ,це ж публіцистика, а не енциклопедична стаття.--Brunei (обговорення) 14:59, 27 січня 2019 (UTC)
- @Brunei: А я думав, що стаття більш-менш нормальна. Раз таке діло, більше не буду писати на дану тематику --Андрійко 14:43, 27 січня 2019 (UTC)
- Добре більше не лізтиму, залишу це вам --Андрійко 15:10, 27 січня 2019 (UTC)
Шаблони
[ред. код]Привіт! Чи є на Вікіпедії функціонал, що дозволяє переглянути список статей, які використовують конкретний шаблон? --FarCryMan (обговорення) 22:29, 27 січня 2019 (UTC)
- Вітаю. Так, є інструмент --Brunei (обговорення) 23:52, 27 січня 2019 (UTC)
- Це, звичайно, не список, але якраз кількість мені і потрібна була. Велике спасибі) --FarCryMan (обговорення) 00:24, 28 січня 2019 (UTC)
- На панелі ліворуч для кожної сторінки є кнопка «Посилання сюди», вона працює для кожної сторінки, в тому числі для шаблонів, генеруючи список сторінок з посиланнями, який можна вивчати за окремими просторами (статті, обговорення, сторінки користувачів тощо). --Brunei (обговорення) 05:17, 28 січня 2019 (UTC)
- Не знав, що це працює для шаблонів, дякую) --FarCryMan (обговорення) 19:33, 28 січня 2019 (UTC)
- На панелі ліворуч для кожної сторінки є кнопка «Посилання сюди», вона працює для кожної сторінки, в тому числі для шаблонів, генеруючи список сторінок з посиланнями, який можна вивчати за окремими просторами (статті, обговорення, сторінки користувачів тощо). --Brunei (обговорення) 05:17, 28 січня 2019 (UTC)
- Це, звичайно, не список, але якраз кількість мені і потрібна була. Велике спасибі) --FarCryMan (обговорення) 00:24, 28 січня 2019 (UTC)
Потрібен захист.
[ред. код]Добрий вечір. Прошу захистити мою сторінку користувача і обговорення хоча б на півроку. Вандалять. Дякую.--Парус (обговорення) 19:01, 30 січня 2019 (UTC)
- Зробив. --Brunei (обговорення) 06:59, 31 січня 2019 (UTC)
Чому досі відсутня книга "АллатРа" у Вікіпедії?!
[ред. код]Дивовижно: книга «АллатРа» вже перекладена і видана 9-ма мовами світу та перебуває в стадії перекладу на багато інших мов. Вона швидко набуває популярності у світі, однак досі відсутня у Вікіпедії. Хочемо вірити, що це випадкове непорозуміння, адже книга є справжнім українським феноменом.
Привабливість «АллатРа» в тому, що вона вміщує маловідому наукову та повністю/частково забуту духовну інформацію. Саме з цієї причини в книзі кожен знаходить щось своє, інколи кардинально протилежне. І тому виникають дискусії (навіть байки, домисли і перекручення) та активізувалися різноманітні пошуки. Але звичайно, для розуміння, про яку саме інформацію йде мова і чому вона важлива для людини, книгу потрібно прочитати. Зауважуємо й таке. Вже активно обговорюється ідея (нас також запитували, ми – «за») номінувати в цьому році книгу «АллатРа» на загальнонаціональному рівні.
Щодо критики книги «АллатРа»: пряма критика книги «АллатРа» відсутня і нам про це нічого невідомо. Різноманітна критика та дискусія відноситься до МГР «АЛЛАТРА».
Пане @Brunei: ми зі здивуванням дізналися, що Ви видалили статтю про книгу «АллатРа», яка ще знаходилася на стадії обговорення. Хоч між тим, ми просили модератора @ZxcvU: дати нам підказки. Адже ця наша стаття до Вікіпедії була першою, і ми справді потребуємо допомоги, щоб знати, як статті оформляються (в нас є бажання написати і багато інших статей та доповнювати існуючі). У відповідь на наше прохання про допомогу покращити статтю, вона видалена.
Щодо тверджень, про статтю про книгу «АллатРа» за 2014 рік на Вікіпедії. Повідомляємо Вам, що про те, що якась стаття існувала, ми дізналися під час створення цієї, однак зміст тієї статті нам невідомий досі.
Як ми писали нашу статтю?! (цю покроковість видно в історії змін). Спочатку ми перенесли анонс з офіційного сайту книги, оскільки, на нашу думку, це коректно, і припустили, що цього достатньо. Однак нам модератор @ZxcvU: порекомендував статтю розмістити, дотримуючись ВП:КЗК та ВП:СТИЛЬ. Ми це зробили, але попросили підказки, оскільки не були впевнені, що все зробили згідно вимог. Ось така була наша остання дія перед видаленням.
Можливо, вихід із ситуації, яка виникла, такий: ми щойно виклали повторно сторінку з новими змінами, які можуть підійти для формату Вікіпедії, з повідомленням, що стаття в процесі редагування. Просимо Вас дати підказки, що ще там буде потрібно виправити? Будемо вдячні, якщо і Ви особисто долучитеся до виправлення. Власне, ми за відкритість і конструктивний діалог.
N.B.
1. Анастасія Нових – авторка книги «АллатРа» та інших. До переїзду в Київ вона проживала в одному з обласних центрів України. Однак її часто плутають з персонажем книг росіянина Володимира Мегре на ім’я «Анастасія» (згідно опису книг Мегре, вона проживає усамітнено в сибірській тайзі Росії).
2. Даючи посилання на МГР «АЛЛАТРА», ми свідомо не вказували що телеканал «Еспресо» у 2017 році показав замовне, неправдиве відео про суть і діяльність МГР «АЛЛАТРА». В ньому МГР поданий, як якась окультна секта… Однак Солом’янським районним судом м. Києва, від 27 жовтня 2017 року (http://reyestr.court.gov.ua/Review/69735628) це неправдиве замовне відео визнане наклепницьким, і виконуючи рішення суду телеканал «Еспресо» показав правдивий відео-матеріал про діяльність МГР «АЛЛАТРА». (https://www.youtube.com/watch?v=xTt__kIf59w) Тому ми порахували, що не потрібно цей конфліктний момент вносити у Вікіпедію. Однак, якщо вікіспільнота вважає, що треба цю інформацію подати, то доповнимо…
- @International movement: Побажання на майбутнє для створення у читачів об’єктивної картини щодо діяльності даного громадського об’єднання. Якщо ви згадуєте позов, який судом був задоволений, то бажано також подавати інформацію щодо інших судових позовів, в тому числі тих, у задоволенні яких було відмовлено. Наприклад, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія (ІСТV)» про захист ділової репутації, визнання інформації у випуску телевізійної програми «Секретний фронт» недостовірною та її спростування: http://reyestr.court.gov.ua/Review/69563878 --Daokakao48 (обговорення) 11:31, 13 квітня 2019 (UTC)
3. Щодо інформації про МГР «АЛЛАТРА». Ми подали мінімум (вказавши про учасників, про поширеність в країнах світу…), хоч це взагалі унікальне явище міжнародного рівня. Це живе подання України народам світу, наше обличчя, наше достоїнство серед усіх націй. Ефект не менший, ніж економіка чи армія… Тут і про трипільську культуру, християнство, про Київ та його святині, про архітектуру та символіку тощо… І ми, як громадяни, маємо сприяти таким планетарним глобальним українським проектам. Здається, це поки єдина програма такого масштабу. Між іншим, аналогічно, інші країни теж просувають кожен своє…
P.S.
Пане @Brunei:, ми побачили на Вашій сторінці Ваш поважний внесок в українську Вікіпедію. Це колосальна праця і Вам респект. Ви поширюєте українську науку та допомагаєте її зрозуміти людям. Ми до речі теж, тільки напрямок дещо інший: про нас бажаючі можуть подивитися на сторінці користувача International movement (обговорення)
З повагою. --International movement (обговорення) 10:39, 4 лютого 2019 (UTC)
- У статті досі відсутні надійні незалежні джерела, які б всебічно описували предмет статті. Їх потрібно додати. «Незалежні» - значить непов'язані з вашим МГР. Щодо суду, то можна це теж висвітлити в статті. Наші суди іноді спростовують закони Ньютона. --Brunei (обговорення) 11:03, 4 лютого 2019 (UTC)
- @Brunei: Дякую. Добре, працюю над цим...--International movement (обговорення) 11:34, 4 лютого 2019 (UTC)
- @Brunei: Вітаю. Я взагалі сумніваюсь у доцільності створення статті про «дослідження» цього неокульту (див. стаття з даного приводу і ще одна).--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 11:56, 4 лютого 2019 (UTC)
- О, так Ви уже навели 2 джерела, дякую. Сподіваюся, автор напише про рух на їх основі. Якщо ж і далі будуть сумніви в значимості, можна буде її встановити за номінацією на ВП:ВИЛ.--Brunei (обговорення) 12:13, 4 лютого 2019 (UTC)
- Справа в тому, що у мене вельми значні сумніви у незаангажованості даного користувача, судячи з його заяв вище. Але, так чи інакше, нехай спершу редагує у власній чернетці.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 13:01, 4 лютого 2019 (UTC)
- О, так Ви уже навели 2 джерела, дякую. Сподіваюся, автор напише про рух на їх основі. Якщо ж і далі будуть сумніви в значимості, можна буде її встановити за номінацією на ВП:ВИЛ.--Brunei (обговорення) 12:13, 4 лютого 2019 (UTC)
- @Brunei: Вітаю. Я взагалі сумніваюсь у доцільності створення статті про «дослідження» цього неокульту (див. стаття з даного приводу і ще одна).--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 11:56, 4 лютого 2019 (UTC)
- Є пропозиція: всі зауваги, виглядає, стосуються МГР «АллатРа». Ну власне, можемо згадку про МГР «АллатРа» забрати взагалі? А надалі, якщо хтось захоче розмістити статтю про цей Рух, тоді й буде відповідне обговорення.
- Про пророблене згідно вами рекомендованого.
- 1. Щодо схожості статті про книгу на рекламу: крім анонсу, переліку мов, посилань на наукові доповіді і МГР «АллатРа» - інше відсутнє. Чи так годиться? Прошу підкорегуйте враховуючи все тут написане?
- 2. Вніс інформацію щодо відео телеканалу «Еспресо» та суду. Хоч зауважую, це не стосується власне самої книги «АллатРа».
- 3. Подав незалежні джерела та ресурси. Прошу звернути увагу. Інформація вміщена в книгу «АллатРа» практично ніде не критикується. Чому так, це добре розуміє той, хто її прочитав. Мені особисто поки-що не доводилося зустрічати негативних відгуків про саму книгу.
- 4. Пане @KHMELNYTSKYIA: (Ярославе), щире до Вас прохання, прочитайте книгу «АллатРа», вона, думаю, буде цікава у багатьох відношеннях.
- Щодо наведених Вами 2-ох статтей. Я їх не вніс на сторінку про книгу, оскільки в тих статтях про саму книгу не йдеться. Однак для ясності надам коротенький коментар:
- Щодо статті К. О. Москалюка і його «дослідження». Отже ще раз, ця стаття не стосується самої книги «АллатРа». Складно коментувати алогічні твердження пана Москалюка, вибачте кажу прямо. Ну яка Марія Цвигун з «білим братством» і компанія?.. Подібне пройшло у наклепницькому відео показаному телеканалом «Еспресо» щодо МГР «АллатРа». З того часу пройшло вже більше року, а появи секти ніяк не дочекаються. Хоч всі шукають ту секту Аллатра день і ніч. І серйозно: жодного випадку відходу члена руху «АллатРа» від своєї релігії у всьому світі досі не зафіксовано. Вишукують не одні і постійно. Я особисто не є членом МГР «АллатРа», однак все що вони роблять я дуже одобрюю. Мені подобається чесність, прозорість, колегіальність рішень, відсутність крадіжки грошей, реалізація проектів у сфері фізики, кліматології, етнографії, археології, богослов’я, медицини і багато іншого. Повторю, я православна віруюча людина і, як уже зазначав, маю вищу богословську освіту, релігієзнавчу, філософську та маю відношення до студенства… Це кажу також, як профільний спеціаліст.
- Пан Москалюк не знає що МГР «АллатРа» неодноразово на своїх ресурсах дає застереження, щодо уникання від створення чи участі у будь-яких сектах, особливо строго присікається використання будь чого з АллатРа. Саме тому і об’єднуються люди у всьому світі бо Рух поза політикою і поза релігією (варто ознайомитися зі статутом Руху).
- Щодо другої статті на яку Ви, Ярославе, посилаєтеся. Вона теж стосується виключно МГР «АллатРа», видно, що автор не подав жодного підтвердження своїх слів (джерел), з його висловлювань видно, що він не усвідомлює чим займається цей громадський Рух (міг би і вказати закупівлі високо-технологічного обладнання для українських лікарень, і це лише один з багатьох прикладів, бо про проекти можна подивитися на їхньому краудфандингу). Що ж до пророцтв і клімату… Досить подивитися, що робиться за вікном, що ледь не щодня землетруси 5 і вище балів... Власне про це науковці подали в доповіді про клімат (на яку є посилання на сторінці про книгу).
- Щодо «руского міра»: ну, це геть нісенітниця. Я поміркований український націоналіст, мій батько воював в УПА. То яке мені діло до всяких російських чи будь-яких інших «мірів» чи імперіалізмів.
- Друзі, складно з неуцтвом на жаль, і безвір’ям. Автори нерозумних статей - не читають, не вникають, але осуджують. З повагою.--International movement (обговорення) 01:20, 5 лютого 2019 (UTC)
- Якщо стаття чисто про книгу, а не про рух, то вона має відповідати правилу Вікіпедія:Критерії значимості/Книги. Там все одно вимагаються незалежні надійні джерела для доведення певного пункту. --Brunei (обговорення) 06:00, 5 лютого 2019 (UTC)
- Я згідний з Вами пане @Brunei:, стаття лише про книгу, а тому інформацію про МГР «АллатРа» стираю. Статтю я пробував перейменувати до стандартного вигляду, однак назва вийшла наступна «Користувач:АллатРа (книга)» і додаткове перенаправлення. Прошу про допомогу в цій ситуації? Наперед дякую.
- Щодо Вікіпедія:Критерії значимості/Книги то відповідає критеріям:
- 1. Існують незалежні публікації про книгу та її авторів.
- Я навів лише частину в «Джерела та ресурси» статей.
- 3. Книга є знаковою для країни, регіону або для окремої галузі знань.
- «АллатРа» є знаковою для фізики, астрономії, соціології, богослов’я, етноархеології (епоха Трипіллля, дохристиянський період, Київська Русь і т.д.).
- 4. Книга є піонерською в питаннях стану і розвитку української культури, науки, мови, вітчизняної економіки, банківської справи тощо.
- Вперше подана теорія септонного поля (септоніки) і частки По, теорія походження всесвіту, теорія походження чорних дір, новітній погляд на проблему свідомості і особистості, полярна структура людини, новітній погляд про походження та значення символів від Трипільської культури до середньовіччя та ін…
- 5. Видання, що має енциклопедичний характер та здійснене у провідних наукових видавництвах.
- Матеріали книги в використані в статтях Німецького наукового видавництва «en:Walter de Gruyter», відомого журналу «Forbes», українських національних університетів і т.д.--International movement (обговорення)
- 1. Існують незалежні публікації про книгу та її авторів.
- Більшість наведених Вами публікацій не про книгу, не про авторів, не є незалежними.
- 3. Книга є знаковою для країни, регіону або для окремої галузі знань.
- Це має бути підтвердженим джерелами, таких підтверджень нема.
- 4. Книга є піонерською в питаннях стану і розвитку української культури, науки, мови, вітчизняної економіки, банківської справи тощо.
- Це не підтверджується джерелами.
- 5. Видання, що має енциклопедичний характер та здійснене у провідних наукових видавництвах.
- Мова йде про саму книгу ,це критерія для енциклопедій. Вона не має енциклопедичного характеру, а опублікована в звичайному видавництві.
Таким чином стаття поки не відповідає ВП:КЗК.--Brunei (обговорення) 09:40, 6 лютого 2019 (UTC)
- Пане @Brunei:, переглянув Ваші підказки. Ви праві, справді, стаття про книгу «АллатРа» не підпадає під критерії перелічені у ВП:КЗК. Шкода… Вдячний, що зорієнтували.
- Вам, як енциклопедисту. Мене спонукав написати цю статтю той факт, що багато студентів шукають інформацію про «АллатРа» у Вікіпедії і здивовані, що її там ще немає, як і бракує матеріалів з самої книги. Ну наприклад, про численні авторські наукові терміни, зокрема: септон, септонне поле, реальна/фантомна частинка По (сам термін «По» древній китайський), езоосмос, езоосмічна гратка і т.д.; кількість частинок По в електроні, фотоні, ... (академічна світова передова наука про це мовчок…).
- Між іншим, припускаю, Вам цікаво, що апарат Піраміда якраз утворює септонне поле… Апарат надзвичайно дорогий: у відео про нього стверджується, що кожна зі сторін Піраміди, за вартістю - як добротний автомобіль. Апарат дозволяє проводити безліч експериментів такого рівня, до яких сучасні науковці навіть і не приступали. Зокрема робота з септонними Сутностями людини (їх є чотири). Це дуже нове і значно попереду ніж магнітний томограф (МРТ). Піраміда практично миттєво очищує кров людини і т.д. Я особисто бачив цю Піраміду. Ну, там багато технологій, наприклад унікальне очищення води…
- Зверніть увагу. Коли я вище дав перелік авторських наукових термінів, то це вельми вагомо оскільки це вже не гіпотеза насправді, а вже діючі кілька апаратів. Словом книга «АллатРа» це навіть не завтрашній день, а післязавтрашній… Можливо, на суб’єктивну думку, тому ще немає критики про «АллатРа» оскільки потрібна відповідна компетенція для оцінки…
- До речі, автори офіційно і публічно у відео запросили науковців до співпраці, в тому числі й щодо апарату «Піраміда». Якщо це пройшло повз Вашу увагу і Вам це цікаво, то зверніться в МГР «АллатРа».
- Ну, про наукові гіпотези походження всесвіту та чорних дір та ін. вже й мовчу…
- Підкажіть, що означає на сторінці ВП:КЗК – «Увага: стандарт припускає винятки.»? Дякую. --International movement (обговорення) 01:02, 7 лютого 2019 (UTC)
Карта розташування Україна Київська область
[ред. код]Вітаю! Помітив проблему з шаблоном Карта розташування Україна Київська область, але не знаю як виправити. Скоріше за все координати країв вказані неправильно (але можу помилятися). Проблему можна помітити, наприклад, на сторінках Руде Село, Погреби де їх розташування відмічено на карті Київської області, маркери змістилися, хоча координати вказані вірно (перевірив в Гугл.Картах). Зверніть увагу, будь ласка. --FarCryMan (обговорення) 21:02, 9 лютого 2019 (UTC)
- Доброго часу доби. Зверніться, будь ласка, до Вікіпедія:Кнайпа (технічні питання), там мають допомогти.--Brunei (обговорення) 21:41, 9 лютого 2019 (UTC)
Подяка за участь у Тижні Шрі-Ланки
[ред. код]Подяка за участь у Тижні Шрі-Ланки | ||
Вітаю, Buruneng/Архів 2019! Хочу подякувати Вам за участь у Тижні Шрі-Ланки. Тоді спільними зусиллями були створені вибраний портал «Шрі-Ланка», 171 нова стаття, поліпшено 5 наявних статей та одну статтю на Вікімандрах, а також зроблено 11 шаблонів. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 21:30, 11 лютого 2019 (UTC) |
- Той випадок, коли дійсно нема за що. :-) Богомолів моїх перехопили, а так я більше нічим з цією прекрасною країною не перетинаюся.--Brunei (обговорення) 07:20, 12 лютого 2019 (UTC)
Справжні молі
[ред. код]привіт! якщо буде час, допоможи поправити цю статтю Справжні молі --Anntinomyобг 11:56, 16 лютого 2019 (UTC)
- Там суцільне копівіо. Якщо встигну, перепишу. Але не обіцяю.--Brunei (обговорення) 08:30, 17 лютого 2019 (UTC)
ШВ
[ред. код]Добрий вечір! Якщо не важко, то можете розгребти Категорія:Сторінки до швидкого вилучення? Там 49 сторінок. Буду вдячний!--DiMon2711 18:10, 18 лютого 2019 (UTC)
- Також запитання, хто підбиває підсумки на ВП:ПОЛ? На сторінці не знайшов нічого. Керуючись "що не заборонено, те автоматично дозволено" підіб'ю кілька підсумків, бо 3-4 роки висіти на поліпшенні це ненормально. Але все ж хто?--DiMon2711 20:46, 18 лютого 2019 (UTC)
- Вітаю. На ВП:ПОЛ підбити підсумок може кожен.--Brunei (обговорення) 17:26, 19 лютого 2019 (UTC)
Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019
[ред. код]Вітаю! Дякую за Вашу участь у патрулюванні статей Вікімарафону. Я надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 16:50, 1 березня 2019 (UTC)
Чек'юзери
[ред. код]Вітаю. Номінував Вас на права чек'юзера. Сподіваюся на згоду.--DiMon2711 21:56, 4 березня 2019 (UTC)
- Вітаю. Ні, не матиму часу найближчі 3 місяці. --Brunei (обговорення) 06:02, 5 березня 2019 (UTC)
Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)
- Вітаю. Так, цікаво. Можливо зроблю ще сотню редагувань десь у квітні. --Brunei (обговорення) 06:03, 5 березня 2019 (UTC)
Повідомлення про намір
[ред. код]Оскільки правила Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав адміністратора говорять що «Користувач має чітко повідомити адміністратора про свій намір номінувати його/її на позбавлення прав», я вам офіційно повідомляю що збираюся номінувати вас на позбавлення прав адміністратора.
Причини: використання прав адміна з метою залякування користувача (використовуючи при цьому невірне трактування правила Вікіпедія:Посилання на джерела. у вашому повідомленні diff мені, ви написали « Те, що Ви робите в статті Роберт Веґнер у правилах має назву війна редагувань. Такі дії неприпустимі. Причина протистояння теж недостойна: не можна вилучати зі статті посилання на джерела за темою лише тому, що Вам не подобається мова, якою вони написані. Оскільки вже не перший раз Ви таким займаєтесь, наступного разу Вам може бути обмежено участь у проекті. Сподіваюсь на розуміння».
У мене немає проблеми з тим, що ви мені дали попередження за ВП:Війна редагувань (бо війна редагувань у Роберт Веґнер дійсно мала місце). Але у мене викликає нерозуміння ваша теза «Такі дії неприпустимі. Причина протистояння теж недостойна: не можна вилучати зі статті посилання на джерела за темою лише тому, що Вам не подобається мова, якою вони написані. Оскільки вже не перший раз Ви таким займаєтесь, наступного разу Вам може бути обмежено участь у проекті». У ній є 2 брехні: 1) Брехня перша «не можна вилучати зі статті посилання на джерела за темою лише тому, що Вам не подобається мова, якою вони написані»:
- по-перше я не вилучав "посилання на джерела" (я вилучив URL-посилання "на тему статті", оскільки на мою думку посилання на "livelib.ru" та "fantlab.ru" (які заточині виключно під російськомовну публіку) мають менше користі ніж наприклад загальновизнаний (тобіш міжнародний, а не заточений чисто під російськомовну бубліку сайти) сайт Goodreads чи наприклад Wikia-сторінку відповідної статті
- Те що ви написали що я нібито «вилучив зі статті посилання на джерела» показує що у вас немає фундаментального розуміння Вікіпедія:Посилання на джерела, оскільки згідно з Вікіпедія:Посилання на джерела «У розділі «Посилання» вказують URL на електронні ресурси інтернету з теми статті.» Тобто у розділі "Посилання" НЕ розміщуються джерела, які було використано при написанні статті, натомість там розміщуються «URL-посилання на електронні ресурси інтернету» які допоможуть читачеві більше дізнатися про «тему статті»
- по-друге «Оскільки вже не перший раз Ви таким займаєтесь, наступного разу Вам може бути обмежено участь у проекті.» - знову брехня: мене було заблоковано 16 квітня 2017 адміном ReAl, з того часу я виніс уроки і не робив порушень через які мене було заблоковано 16 квітня 2017. Ваше звернення до мене «наступного разу Вам може бути обмежено участь у проекті.» я розцінюю як спробу залякати мене.
У підсумку: у мене не було б проблеми, якби ви мені дали попередження "За ВП:Війна редагувань" (бо вона мала місце, але на жаль в ВП іноді війна редагувань неминуча), але у мене є виликі проблеми з тим що ви намагаєтьеся мене залякати у статусі адміна, цитую «наступного разу Вам може бути обмежено участь у проекті.»--piznajko (обговорення) 19:44, 6 березня 2019 (UTC)
- Вітаю. На тій сторінці також є умова Якщо порозуміння досягти не вдалося. Розкажіть мені, що Ви плануєте зробити для досягнення порозуміння? Звісно крім триразового використання слова «брехня». Крім того, попередження про обмеження стосувалося саме війни редагувань, неприпустимого, а не всього іншого, непристойного. Тут не блокують за непристойне. Сподіваюсь, що Вам тепер не так лячно, як раніше. --Brunei (обговорення) 23:02, 6 березня 2019 (UTC)
- BTW, Goodreads - це добре, варто додати, на мою думку. Нехай він і не містить і половини інформації, яка є на Фанлабі. Вікія згідно з ВП:АД не є надійним джерелом. Все це можна обговорити цілком спокійно на СО статті без будь-якої війни редагувань. --Brunei (обговорення) 23:13, 6 березня 2019 (UTC)
- Brunei, мені не лячно. Мене й не такі як ви лякали в англвікі (і повірте мені при всій моїй повазі до укрвікі, строгість англвікі щодо дотримання правил там в рази більша і змогти самотужки відстояти там якусь найменшу правку на тему України (через тонни русофільських редакторів та в меншій мірі адмінів) - це подвиг. Який я не раз робив). Щодо вашої тези «Крім того, попередження про обмеження стосувалося саме війни редагувань, неприпустимого, а не всього іншого, непристойного. » - це абсолютно не те що я інтерпретував з вашого попередження мені. Плюс "За війну редагувань", попереджають тим що говорять «Якщо ви задіяні у війні редагувань, вас можуть заблокувати від редагувань.» а не тим що ви мені сказали «наступного разу Вам може бути обмежено участь у проекті.» (сиріч іншими словами ви сказали що збираєтеся мене "усунути від участі у проекті", що кардинально відрізняється від "блокування", бо за війну редагувань блокують зазвичай на кілька днів, в той час як "усунути від участі у проекті" це фактично погроза пожиттєвої заборони користувачеві редагувати в укрвікі; для прикладу порівняйте як я роблю попередження за ВП:Е (diff, і що ви написали мені diff.
- Ніхто не збирався Вас лякати. Обмеження бувають різні: блокування, ВП:ПО, фільтри. Інструментів багато, необов'язково блокувати. Ви так і не відповіли, що на Вашу думку таке порозуміння. Справа в тому, що найближчі 2 доби я буду без інтернету й не зможу відповісти. --Brunei (обговорення) 07:38, 7 березня 2019 (UTC)
- На мою думку, порозуміння - це ви зміните текст свого попередження мені, вибачтеся переді мною за "спробу залякування" а також через неправдиву "причину попередження": ви сказали що я «Причина протистояння теж недостойна: не можна вилучати зі статті посилання на джерела за темою лише тому, що Вам не подобається мова, якою вони написані.» - це аблолютна неправда: 1) по-перше я жодних джерел не вилучав (я вам уже сто разів пояснив що у розіділі "Посилання" НЕ розміщуються джерела, які було використано при написанні статті, натомість там розміщуються «URL-посилання на електронні ресурси інтернету» які допоможуть читачеві більше дізнатися про «тему статті» 2) по-друге ваша теза «Вам не подобається мова» - абсолютна брехня, мова "livelib.ru" та "fantlab.ru" per se не мала ніякого значення для мене, я їх вилучав як "локальні, заточені під російськомовну публіку" ресурси, які мають в рази менше користі для читача укрвікі ніж міжнародні ресурси на кшталт Goodreads; Коли наприклад у статтях я вилучаю "kinopoisk.ru" та "kino-teatr.ru" - це теж немає нічого спільного з мовою цих ресурсів, а мало значення що вони не є загальновизнаними міжнародними сайтми штибу IMDb/Metacritic/Rottentomatoes тощо. Наостанок: у ВП всі мають дотримуватися ВП:НЕКАТАЛОГ тому у розділі "Посилання" НЕ ДОЗОЛЯЄТЬСЯ створювати здоровенну кількість посилань, там мають бути лише 3-5 найкорисніших URL-посилань (і у випадку з Роберт Веґнер, "livelib.ru" та "fantlab.ru" не входять у топ 3-5 найкорисніших URL-посилань і відповідно були вилучені мною.--piznajko (обговорення) 15:40, 7 березня 2019 (UTC)
- Ніхто не збирався Вас лякати. Обмеження бувають різні: блокування, ВП:ПО, фільтри. Інструментів багато, необов'язково блокувати. Ви так і не відповіли, що на Вашу думку таке порозуміння. Справа в тому, що найближчі 2 доби я буду без інтернету й не зможу відповісти. --Brunei (обговорення) 07:38, 7 березня 2019 (UTC)
- Brunei, мені не лячно. Мене й не такі як ви лякали в англвікі (і повірте мені при всій моїй повазі до укрвікі, строгість англвікі щодо дотримання правил там в рази більша і змогти самотужки відстояти там якусь найменшу правку на тему України (через тонни русофільських редакторів та в меншій мірі адмінів) - це подвиг. Який я не раз робив). Щодо вашої тези «Крім того, попередження про обмеження стосувалося саме війни редагувань, неприпустимого, а не всього іншого, непристойного. » - це абсолютно не те що я інтерпретував з вашого попередження мені. Плюс "За війну редагувань", попереджають тим що говорять «Якщо ви задіяні у війні редагувань, вас можуть заблокувати від редагувань.» а не тим що ви мені сказали «наступного разу Вам може бути обмежено участь у проекті.» (сиріч іншими словами ви сказали що збираєтеся мене "усунути від участі у проекті", що кардинально відрізняється від "блокування", бо за війну редагувань блокують зазвичай на кілька днів, в той час як "усунути від участі у проекті" це фактично погроза пожиттєвої заборони користувачеві редагувати в укрвікі; для прикладу порівняйте як я роблю попередження за ВП:Е (diff, і що ви написали мені diff.
- п.с. Ваша друга теза - « BTW, Goodreads - це добре, варто додати, на мою думку. Нехай він і не містить і половини інформації, яка є на Фанлабі. Вікія згідно з ВП:АД не є надійним джерелом. Все це можна обговорити цілком спокійно на СО статті без будь-якої війни редагувань.» знову показує що ви не розумієте Вікіпедія:Посилання на джерела - URL-посилання у розділі "Посилання" / "External links" НЕ МУСЯТЬ відповідати ВП:АД оскільки (як я вже вам вгорі неодноразово говорив, у розіді "Посилання" НЕ розміщуються джерела, якими підкріплюється інформація у статті; натомість у розділі "Посилання" розміщуються «URL-посилання на електронні ресурси інтернету» які допоможуть читачеві більше дізнатися про «тему статті»: приклад для статті про фільм (офіційна сторінка фільму, URL-посилання на фільм в оригінального дистриб'ютора в США/Польщі/Канаді/тощо, URL-посилання на фільм в українського дистриб'ютора в Україні, URL-посилання на IMDb, Wikia сторінка фільму, Metacritic, RottenTommatoes тощо; зверніть увагу що я НЕ ДОДАВ сюди посилання на kinopoisk.ru чи kino-teatr.ru, бо посилання на ці ресурси є НЕБАЖАНИМИ в укрвікі оскільки заточені виключно під російськомовну публіку і не є по-справжньому МІЖНАРОДНИМИ сайтами на відповідну тематику), приклад для статті про письменника (офіційна сторінка фільму, URL-посилання на письменника в оригінальному видавництві в США/Польщі/Канаді/тощо, URL-посилання на письменника у видавництві що видає україномовні переклади письменника в Україні, Wikia сторінка письменника, URL-посилання на isfdb письменника, тощо; зверніть увагу що я НЕ ДОДАВ сюди посилання на "livelib.ru" та "fantlab.ru", бо посилання на ці ресурси є НЕБАЖАНИМИ в укрвікі оскільки заточені виключно під російськомовну публіку і не є по-справжньому МІЖНАРОДНИМИ сайтами на відповідну тематику).--piznajko (обговорення) 01:58, 7 березня 2019 (UTC)
- Якщо джерела, перелічені в розділі «Посилання», не будуть відповідати ВП:АД, цей проект легко може стати майданчиком для розкрутки будь-яких божевільних ідей та популяризації фейків. Цього не буде. Втім, я вже двічі цитував Вам настанову з посилань на джерела, третій раз не буду, бо Ви все одно не хочете бачити логіки правила. Щодо «небажаності», то це Ваша персональна думка, проект за замовчуванням міжнародний, правила рекомендують посилатися на якнайширше охоплення. Сайт Фантлаб безперечно збагачує статтю, на це Вам указали мінімум 4 користувачі. Тому прибирати без досягнення компромісу з ними на СО не можна. --Brunei (обговорення) 07:47, 7 березня 2019 (UTC)
- «Якщо джерела, перелічені в розділі «Посилання», не будуть відповідати ВП:АД, цей проект легко може стати майданчиком для розкрутки будь-яких божевільних ідей та популяризації фейків. » Ви жартуєте, як ви можете не розуміти такого фундаментального принципу Вікіпедії? Ви ніякого правила не процитували (так щоб це було по темі), це я вам процитував а ви уперто не хочете чути: згідно з Вікіпедія:Посилання на джерела у розділі "Посилання" НЕ розміщуються джерела, які було використано при написанні статті, натомість там розміщуються «URL-посилання на електронні ресурси інтернету» які допоможуть читачеві більше дізнатися про «тему статті». Ви шо ніколи не читали Wikipedia:External links/Perennial websites, там же ЧІТКО написано що "стандарти для ВП:Посилання на зовнішні URL-ланки та ВП:Авторитетні джерела відрізняються і веб-сайт який може абсолютно не підходити під ВП:Авторитетні джерела може абсолютно відповідати ВП:Посилання на зовнішні URL-ланки та бути розміщеним у розділі "Посилання", ось цитую оригінал: «Note that the standards for en:WP:External links and en:WP:Reliable sources are different, so that a web page might be acceptable as an external link, but not as a reliable source, or vice versa.» Наприклад у розділі "Посилання" зазвичай розміщують посилання на 1) Офіційний сайт 2) Офіційна Facebook-сторінка 3) Офіційна Twitter-сторінка тощо тощо => все це ПЕРВИННІ джерела які зазвичай не підходять як АД, оскільки, Згідно ВП:АД цитую, «Як правило, у статтях Вікіпедії варто опиратися не на первинні джерела, а використовувати вторинні, у яких коректно використаний первинний матеріал.». --piznajko (обговорення) 15:26, 7 березня 2019 (UTC)
- Я правильно розумію, ви не маєте намір вибачатися та змінювати повідмолення?--piznajko (обговорення) 15:47, 13 березня 2019 (UTC)
- Так Ви ж не сказали, чого хочете, хоча я двічі запитував вище. Що ж, запитаю втретє: що таке досягнення порозуміння в цій ситуації, на Вашу думку, і що Ви готові для цього зробити? Не пошук «репарацій» у запропонованій Вами війні, а порозуміння. --Brunei (обговорення) 16:10, 13 березня 2019 (UTC)
- Як це не сказав, дивіться повідомлення зверху «На мою думку, порозуміння - це ви зміните текст свого попередження мені, вибачтеся переді мною за "спробу залякування" а також через неправдиву "причину попередження": ви сказали що я «Причина протистояння теж недостойна: не можна вилучати зі статті посилання на джерела за темою лише тому, що Вам не подобається мова, якою вони написані.» - це аблолютна неправда: 1) по-перше я жодних джерел не вилучав (я вам уже сто разів пояснив що у розіділі "Посилання" НЕ розміщуються джерела, які було використано при написанні статті, натомість там розміщуються «URL-посилання на електронні ресурси інтернету» які допоможуть читачеві більше дізнатися про «тему статті» 2) по-друге ваша теза «Вам не подобається мова» - абсолютна брехня, мова "livelib.ru" та "fantlab.ru" per se не мала ніякого значення для мене, я їх вилучав як "локальні, заточені під російськомовну публіку" ресурси, які мають в рази менше користі для читача укрвікі ніж міжнародні ресурси на кшталт Goodreads; Коли наприклад у статтях я вилучаю "kinopoisk.ru" та "kino-teatr.ru" - це теж немає нічого спільного з мовою цих ресурсів, а мало значення що вони не є загальновизнаними міжнародними сайтми штибу IMDb/Metacritic/Rottentomatoes тощо. »--piznajko (обговорення) 02:00, 14 березня 2019 (UTC)
- Цитую: абсолютна брехня,... мова ... не мала ніякого значення для мене, я їх вилучав як ... заточені під російськомовну.... В мене інше уявлення про «абсолютну брехню», перепрошую. Адміністративне попередження стосувалося війни редагувань, як я уже пояснив вище. Якщо потрібно, можу додати туди гру з правилами, якою Ви займаєтесь на численних сторінках. Знову розмова не про порозуміння, а про директивні вимоги. Але я вже великий хлопчик, що має певну довіру від спільноти, на залякування не піддаюся, вибачте за це.--Brunei (обговорення) 09:23, 14 березня 2019 (UTC)
- Бажаю успіхів тобі хлопче. Бачу нам з тобою не подорозі.--piznajko (обговорення) 23:55, 19 березня 2019 (UTC)
- Цитую: абсолютна брехня,... мова ... не мала ніякого значення для мене, я їх вилучав як ... заточені під російськомовну.... В мене інше уявлення про «абсолютну брехню», перепрошую. Адміністративне попередження стосувалося війни редагувань, як я уже пояснив вище. Якщо потрібно, можу додати туди гру з правилами, якою Ви займаєтесь на численних сторінках. Знову розмова не про порозуміння, а про директивні вимоги. Але я вже великий хлопчик, що має певну довіру від спільноти, на залякування не піддаюся, вибачте за це.--Brunei (обговорення) 09:23, 14 березня 2019 (UTC)
- Як це не сказав, дивіться повідомлення зверху «На мою думку, порозуміння - це ви зміните текст свого попередження мені, вибачтеся переді мною за "спробу залякування" а також через неправдиву "причину попередження": ви сказали що я «Причина протистояння теж недостойна: не можна вилучати зі статті посилання на джерела за темою лише тому, що Вам не подобається мова, якою вони написані.» - це аблолютна неправда: 1) по-перше я жодних джерел не вилучав (я вам уже сто разів пояснив що у розіділі "Посилання" НЕ розміщуються джерела, які було використано при написанні статті, натомість там розміщуються «URL-посилання на електронні ресурси інтернету» які допоможуть читачеві більше дізнатися про «тему статті» 2) по-друге ваша теза «Вам не подобається мова» - абсолютна брехня, мова "livelib.ru" та "fantlab.ru" per se не мала ніякого значення для мене, я їх вилучав як "локальні, заточені під російськомовну публіку" ресурси, які мають в рази менше користі для читача укрвікі ніж міжнародні ресурси на кшталт Goodreads; Коли наприклад у статтях я вилучаю "kinopoisk.ru" та "kino-teatr.ru" - це теж немає нічого спільного з мовою цих ресурсів, а мало значення що вони не є загальновизнаними міжнародними сайтми штибу IMDb/Metacritic/Rottentomatoes тощо. »--piznajko (обговорення) 02:00, 14 березня 2019 (UTC)
- Так Ви ж не сказали, чого хочете, хоча я двічі запитував вище. Що ж, запитаю втретє: що таке досягнення порозуміння в цій ситуації, на Вашу думку, і що Ви готові для цього зробити? Не пошук «репарацій» у запропонованій Вами війні, а порозуміння. --Brunei (обговорення) 16:10, 13 березня 2019 (UTC)
- Я правильно розумію, ви не маєте намір вибачатися та змінювати повідмолення?--piznajko (обговорення) 15:47, 13 березня 2019 (UTC)
- «Якщо джерела, перелічені в розділі «Посилання», не будуть відповідати ВП:АД, цей проект легко може стати майданчиком для розкрутки будь-яких божевільних ідей та популяризації фейків. » Ви жартуєте, як ви можете не розуміти такого фундаментального принципу Вікіпедії? Ви ніякого правила не процитували (так щоб це було по темі), це я вам процитував а ви уперто не хочете чути: згідно з Вікіпедія:Посилання на джерела у розділі "Посилання" НЕ розміщуються джерела, які було використано при написанні статті, натомість там розміщуються «URL-посилання на електронні ресурси інтернету» які допоможуть читачеві більше дізнатися про «тему статті». Ви шо ніколи не читали Wikipedia:External links/Perennial websites, там же ЧІТКО написано що "стандарти для ВП:Посилання на зовнішні URL-ланки та ВП:Авторитетні джерела відрізняються і веб-сайт який може абсолютно не підходити під ВП:Авторитетні джерела може абсолютно відповідати ВП:Посилання на зовнішні URL-ланки та бути розміщеним у розділі "Посилання", ось цитую оригінал: «Note that the standards for en:WP:External links and en:WP:Reliable sources are different, so that a web page might be acceptable as an external link, but not as a reliable source, or vice versa.» Наприклад у розділі "Посилання" зазвичай розміщують посилання на 1) Офіційний сайт 2) Офіційна Facebook-сторінка 3) Офіційна Twitter-сторінка тощо тощо => все це ПЕРВИННІ джерела які зазвичай не підходять як АД, оскільки, Згідно ВП:АД цитую, «Як правило, у статтях Вікіпедії варто опиратися не на первинні джерела, а використовувати вторинні, у яких коректно використаний первинний матеріал.». --piznajko (обговорення) 15:26, 7 березня 2019 (UTC)
- Якщо джерела, перелічені в розділі «Посилання», не будуть відповідати ВП:АД, цей проект легко може стати майданчиком для розкрутки будь-яких божевільних ідей та популяризації фейків. Цього не буде. Втім, я вже двічі цитував Вам настанову з посилань на джерела, третій раз не буду, бо Ви все одно не хочете бачити логіки правила. Щодо «небажаності», то це Ваша персональна думка, проект за замовчуванням міжнародний, правила рекомендують посилатися на якнайширше охоплення. Сайт Фантлаб безперечно збагачує статтю, на це Вам указали мінімум 4 користувачі. Тому прибирати без досягнення компромісу з ними на СО не можна. --Brunei (обговорення) 07:47, 7 березня 2019 (UTC)
- п.с. Ваша друга теза - « BTW, Goodreads - це добре, варто додати, на мою думку. Нехай він і не містить і половини інформації, яка є на Фанлабі. Вікія згідно з ВП:АД не є надійним джерелом. Все це можна обговорити цілком спокійно на СО статті без будь-якої війни редагувань.» знову показує що ви не розумієте Вікіпедія:Посилання на джерела - URL-посилання у розділі "Посилання" / "External links" НЕ МУСЯТЬ відповідати ВП:АД оскільки (як я вже вам вгорі неодноразово говорив, у розіді "Посилання" НЕ розміщуються джерела, якими підкріплюється інформація у статті; натомість у розділі "Посилання" розміщуються «URL-посилання на електронні ресурси інтернету» які допоможуть читачеві більше дізнатися про «тему статті»: приклад для статті про фільм (офіційна сторінка фільму, URL-посилання на фільм в оригінального дистриб'ютора в США/Польщі/Канаді/тощо, URL-посилання на фільм в українського дистриб'ютора в Україні, URL-посилання на IMDb, Wikia сторінка фільму, Metacritic, RottenTommatoes тощо; зверніть увагу що я НЕ ДОДАВ сюди посилання на kinopoisk.ru чи kino-teatr.ru, бо посилання на ці ресурси є НЕБАЖАНИМИ в укрвікі оскільки заточені виключно під російськомовну публіку і не є по-справжньому МІЖНАРОДНИМИ сайтами на відповідну тематику), приклад для статті про письменника (офіційна сторінка фільму, URL-посилання на письменника в оригінальному видавництві в США/Польщі/Канаді/тощо, URL-посилання на письменника у видавництві що видає україномовні переклади письменника в Україні, Wikia сторінка письменника, URL-посилання на isfdb письменника, тощо; зверніть увагу що я НЕ ДОДАВ сюди посилання на "livelib.ru" та "fantlab.ru", бо посилання на ці ресурси є НЕБАЖАНИМИ в укрвікі оскільки заточені виключно під російськомовну публіку і не є по-справжньому МІЖНАРОДНИМИ сайтами на відповідну тематику).--piznajko (обговорення) 01:58, 7 березня 2019 (UTC)
Вікідані
[ред. код]Вітаю. Дуже потребую Вашої підтримки тут. Ці права мені конче потрібні для боротьби з вандалізмом. Буду дуже Вам вдячний!--DiMon2711 12:29, 10 березня 2019 (UTC)
Пропозиція лишити к.б.н Brunei прав патрульного Вікіпедії - за не компетентні правки вікі-статей і плагіат, що вводять в оману читачів
[ред. код]Пропоную лишити прав вікі-патрульного кандидата біологічних наук Brunei - за не доброчесні і не компетентні правки статей, за плагіат, за введення в оману читачів цих статей, які він здійснює у кластері з вікі патрульним Богданом Беником (Benuk, Piramidion) та ін.
Один приклад щодо некомпетентності Brunei як патрульного Вікіпедії:
[ред. код]початок вікі-статті про Business Intelligence вони спочатку протягом 8-ми років називали "Бізнесова аналітика", після ввічливої спроби виправлення компетентним автором назвали у 2019 році "Бізнес інтелект", після спроби виправлення і цієї некомпетентної назви видалили і її та вставили таке некомпетентне визначення, яке вводить в оману українців щодо змісту Business Intelligence:"Business intelligence (BI) — це збирання, зберігання і аналіз даних що утворюються при діяльності організації.[1] Метою business intelligence є підтримка прийняття кращих управлінських рішень[2]". Із цього визначення не видно, для прикладу, чим ця технологія відрізняється від технології часів будівництва пірамід, ін.
кандидат біологічних наук Brunei видалив (?!) "одним махом" із сторінки Business Intelligence всі українські першоджерела від експертів (більше ніж 5 авторів та посилання на більше ніж 10 українських експертів, обізнаних з Business Intelligence), проте залишив посилання більше ніж на 10 англомовних першоджерел та кілька специфічних радянських які запозичив з робіт Круковського І.А. та додав 4 російськомовні першоджерела, які не користуються увагою у професіоналів.
Такі патрульні Вікіпедії як Brunei дискредитують її блокують доступ читачів до розуміння hi-tech, і перетворюють у засіб обману читачів. Це становить серйозну загрозу Національній обороні і безпеці України.
З повагою до Вікіпедії --Volodimir March (обговорення) 22:00, 10 березня 2019 (UTC)
Сувеніри за участь у WikiGap 2019
[ред. код]Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у WikiGap 2019. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 12:10, 11 березня 2019 (UTC)
Конкурс WikiGap Challenge
[ред. код]Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:31, 15 березня 2019 (UTC)
Патрулювання
[ред. код]Вітаю Brunei! Прошу вас припинити системну антиукраїнську деструктивну діяльність користувача, спрямовану на позбавлення української культури діячів за мовною, національною, політичною чи іншою культурною ознакою. Прошу відпатрулювати 1, 2, 3 та повернути адекватну донфліктну версію 2018 року 4 чи пізнішу цьогорічну збалансовану версію, і сподіваюся, що в когось врешті-решт вистачить наснаги припинити цей ПНФВ 2.5.2., спрямований на деукраїнізацію левого пласту української культури в порушення базової статті Конституції України: Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками. Я гадаю всім буде легше, дивлюся на деяких підривників в інших розділах, так навіть там від них є певна користь, а деструктиву було не більше. Сил нема боротися з цим відвертим вандалізмом та ігноруванням купи попередніх аналогічних попереджень за те саме.--Yasnodark (обговорення) 15:54, 6 квітня 2019 (UTC)
Неактивний проект
[ред. код]Вітаю! Спостеріг, що Ви поставили на сторінку проекту Грамотність шаблон «Неактивний проект». Координатор цього проекту адміністратор MaryankoD зараз малоактивний. Я писав з цього приводу ще 2 місіці тому, але він мені не відповів. Оскільки охочих більше очолити проект нема, я згоден взяти обов'язки координатора. Чи маю я право записати себе координатором без згоди чинного неактивного? З повагою --В.Галушко (обговорення) 21:26, 23 березня 2019 (UTC)
- Пiдтримую кандидатуру В.Галушко --MaryankoD (обговорення) 06:55, 24 березня 2019 (UTC)
- Думаю, що в проектах Ви взагалі не зобов'язані просити дозволу в когось, окрім активних учасників проекту. Я розставляти шаблони, щоб зрозуміти, скільки в нас живих проектів. Якщо Вам вдасться вдихнути життя в проект, сміливо знімайте шаблон. --Brunei (обговорення) 06:56, 30 березня 2019 (UTC)
- Див. ВП:КН-Р#Грамотність (з 21:12 23 березня по цей час): "оголошую про програму реактивації нині неактивного проекту Грамотність" (В.Галушко, 15:27, 24 березня). — Юрій Дзядик (о•в) 11:56, 31 березня 2019 (UTC).
Аватар6
[ред. код]Вітаю. Ви дивилися журнал блокувань Аватар6? Його 4 рази блокували за порушення ВП:НО. Тобто блокування у 24 години надто коротке і тут повинно бути застосоване, імхо, блокування терміном з один тиждень, або хочаб 3 дні. Проте я хочу вислухати Вашу думку. З повагою, DiMon2711 13:32, 15 квітня 2019 (UTC)
- Так дивився. Минуле блокування було минулого року, я згідно з ВП:ПДН сподіваюся на припинення порушень у цей період, оскільки сам я не був свідком неправомірних дій користувача. Правила також не дозволяють блокувати більше ніж на 7 діб за такі порушення без дозволу АК, тому до максимального терміну я б вдавався в крайньому випадку.--Brunei (обговорення) 13:49, 15 квітня 2019 (UTC)
- От тільки за рік той було стільки попереджень...--『 』 Обг. 16:46, 15 квітня 2019 (UTC)
- Маленьке уточнення: правила дозволяють блокувати надовго, якщо йдеться про справді систематичні грубі порушення ВП:НО — брутальне спілкування вважається підривом нормального функціонування Вікіпедії. Однак, як на мене, користувач не так вже й часто собі таке дозволяє, і на блокування реагує відповідним чином — тож я пропонував би наразі обмежитись звичайними блокуваннями, але робити їх при перших же порушеннях, без попереджень. Користувач вміє гарно спілкуватись, хай і не завжди зрозуміло — переконався на власному досвіді. Просто іноді треба нагадувати, що ті чи інші речі є неприйнятними у Вікіпедії.--Piramidion 19:32, 15 квітня 2019 (UTC)
Привіт. Гляньте, будь ласка до цієї статті — чи не варто її об'єднати з Мозолисте тіло? Користувачка випадково перейменувала її у простір користувача, я переніс в основний, але не впевнений, чи доцільно статтю мати, власне, у формі окремої статті.--Piramidion 19:27, 15 квітня 2019 (UTC)
- Вітаю. Це студентська робота в процесі, по закінченню буде видно. --Brunei (обговорення) 21:02, 15 квітня 2019 (UTC)
Вітаю. Планую номінувати статтю Даллас/Форт-Верт (аеропорт) на добру. Звертаюся до Вас, як до того, хто найактивніше бере участь у побібних обговореннях, аби ви прокоментували усі недоліки. Дякую--DiMon2711 21:13, 7 травня 2019 (UTC)
- Вітаю. Терпіння дочекатися не вистачило. :-) Що ж, подивимося вже під час номінації.--Brunei (обговорення) 12:19, 9 травня 2019 (UTC)
- так, я дуже нетерплячий. Я написав Стефанко1982, і він сказав, що все гаразд і критеріям відповідає, тому вирішив не чекати. Якщо у Вас немає заперечень, то прошу також висловитися. Дякую--DiMon2711 12:22, 9 травня 2019 (UTC)
Вікіпедія:Запити до адміністраторів
[ред. код]заблокуй вандала та підчистьза ним і ще одним. --Jphwra (обговорення) 13:54, 9 травня 2019 (UTC)
Видалення сайту з чорного списку
[ред. код]Прошу видалити сайт ukr.media з чорного списку. - "Це новинний сайт, він не є агрегатором як ви пишете в коментарі при блокуванні". - "Така діяльність протирічить цілям і правилам Вікіпедії, зокрема правилу Вікіпедія:Реклама.", - Я не додаю не якої реклами в редаговані статті. - "Ваш внесок практично повністю складається з додавання до статей посилання на анонімні статті з сайту ukr.media." - Якщо вам не подобається як я редагую статті вікіпедія заблокуйте мене, навіщо блокувати сайт? Деякі статті на сайті новин дійсно не мають посилань на зовнішні джерела, але це статті про сад і город та подібні. Але ті статті де є офіційне підтвердження написаному, посилання на першоджерело є і тільки такі статті я редагую в вікіпедії. Посилання так само робляться для того щоб читач міг перевірити інформацію з першоджерелом. Я доповнюю вікіпедію новими фактами та подіями.
Наприклад, стаття Українська православна церква Я додаю: - 22 квітня 2019 року, окружний адміністративний суд Києва призупинив процес перейменування канонічної Української православної церкви Московського патріархату. ukr.media/ukrain/390621/ -> www.bbc.com/ukrainian/news-48015963 Ви міняєте джерело те що вказав я на інше. На зазначеній мною старинці є посилання на рішення суду. Ви змінюєте на інше джерело, але не НА рішення суду. Хіба це справедливо?
І таких прикладів можна зараз написати багато. Ще раз повторюся. Якщо вам не подобається як я редагую можна просто написати мені як на вашу думку краще це зробити. А не починати бесіду з загроз і блокувань. Ще раз прошу вас розблокувати сайт. Дякую.
- Вітаю. Вас було ввічливо попереджено, що просування одного сайту, нехай найкращого в світі - а саме так називається Ваш стиль редагування Вікіпедії - порушує правила та протирічить цілям проекту. Замість обговорити ці тези зі мною, Ви витерли моє повідомлення. Таким чином Ви не залишили мені іншого способу взаємодії з Вами, окрім адміністративних дій. Дійсно, адміністратор міг заблокувати Вас за порушення, але я не прихильник таких жорстких заходів через їхню неефективність. Значно дієвішими є обмеження, які зупиняють порушення, адже мета - саме зупинити порушення та попередити його в майбутньому, а не карати користувача. Радий, що Ви перейшли до діалогу. Тепер з приводу сайту. Прочитайте, будь ласка, правило ВП:АД. Мені очевидно, що цей сайт йому не відповідає. Ваш приклад з УПЦ-МП показовий: сайт узяв інформацію з іншого, більш надійного джерела, нічого до нього по суті не додавши. Згідно зі згаданими правилом доцільно розмістити посилання на сайт BBC, а не на УкрМедіа. Крім того, ту статтю я взагалі не редагував, то робили інші користувачі. P. S. Будь ласка, підписуйте репліки отак --~~~~. Сподіваюсь на розуміння, --Brunei (обговорення) 09:26, 11 травня 2019 (UTC)
- Вітаю. Перепрошую, що втручаюся. А хіба користувача не повинно бути заблоковано за рекламне ім'я?--DiMon2711 18:30, 11 травня 2019 (UTC)
Я вас зрозумів. Видаліть, будь ласка сайт з чорного списку.
Суттєві неточності
[ред. код]Доброго вечора. ВИ неправильно зредагували: BaSO4 - це сульфат барію, А НЕ ХЛОРИД СРІБЛА. (стаття Нефелометр)--Білецький В.С. (обговорення) 16:56, 12 травня 2019 (UTC)
- Вітаю. Дякую за виправлення. --Brunei (обговорення) 17:23, 12 травня 2019 (UTC)
Є дуже хороша альтернатива: або не приймати рішення там де не знаєш (бо не в цій галузі знань фахівець), або радитися з авторами статей. --Білецький В.С. (обговорення) 17:10, 12 травня 2019 (UTC)
- Є правило ВП:БР, тому рішення приймаю. Вони можуть бути помилковими, на то є вікіспільнота, яка це виправить. Останні 2 статті з Вашого словника містили суттєві помилки - всі ми помиляємося. Здається, Ваша СО є однією з найбільш редагованих мною, що є свідченням, що звертаюся по допомогу регулярно. Намагаюся, правда, не турбувати Вас тією маячнею, що написана в словнику Опейди-Швайки на біохімічні та фізикохімчні теми, який Ви без оглядки сюди запостили. Всі статті стають краше, охолоньте. :-) --Brunei (обговорення) 17:22, 12 травня 2019 (UTC)
- Ви порушуєте ЦЕ ПРАВИЛО! Там написано рішуче виправляти помилки. А Ви рішуче робите помилки. Ось іще Вкрапленість. Познайомтеся з таким поняттям: паронім http://sum.in.ua/s/paronim . Не чіпайте паронімів-слів і паронімів-виразів! Це в смисловому плані різні речі, хоча за зовнішньою формою близькі.--Білецький В.С. (обговорення) 17:43, 12 травня 2019 (UTC)
- „Вкрапленність“ і „включення“ не пароніми. Перше є підкласом другого. Не бачу окремої значимості, тим більше стаття словникова. Треба доводити значимість, дописувати - чи об'єднувати. --Brunei (обговорення) 21:08, 12 травня 2019 (UTC)
- Ви порушуєте ЦЕ ПРАВИЛО! Там написано рішуче виправляти помилки. А Ви рішуче робите помилки. Ось іще Вкрапленість. Познайомтеся з таким поняттям: паронім http://sum.in.ua/s/paronim . Не чіпайте паронімів-слів і паронімів-виразів! Це в смисловому плані різні речі, хоча за зовнішньою формою близькі.--Білецький В.С. (обговорення) 17:43, 12 травня 2019 (UTC)
Прохання
[ред. код]Добрий день. Додав до статті Пасітея текст. Чи можна вважати, що вона поліпшена? --Submajstro (обговорення) 09:42, 18 травня 2019 (UTC)
- Вітаю. На сторінці поліпшення претензія стояла Дуже коротка. Дійсно, стаття складалася практично з 3 слів та «важила» близько 350 байтів. Зараз стаття суттєво виросла, стала більш інформативною. Значить, вона не потребує більше термінового поліпшення.--Brunei (обговорення) 09:52, 18 травня 2019 (UTC)
Bruney (образа вилучена)
[ред. код]Bruney - (образа вилучена), якого варто позбавити всіх офіціййних посад у Вікіпедії. ПИше і корегує все-про все крім свого фаху --Antiplagiat (обговорення) 21:50, 20 травня 2019 (UTC)--Antiplagiat (обговорення) 21:54, 20 травня 2019 (UTC)
- Доброго дня. Тут немає такого нахаби, Ви помилилися сторінкою. Втім нагадую Вам, що ображати користувачів тут не можна, це порушення правила ВП:НО, за яке Вас можуть заблокувати на цьому сайті. --Brunei (обговорення) 07:26, 21 травня 2019 (UTC)
- Antiplagiat, будь ласка, без випадів і образ, це попередження. У тому то і суть, що фах залишається на роботі, а тут інтереси та захоплення, бо якщо роботу приносити ще додому, можна збожеволіти. Якщо щось не так і ви маєте зауваження, пишіть у кнайпу, більше так не робіть. — Alex Khimich
- Alex Khimich і в запитах теж треба зачистити і на СО Пірамідіона теж присутній такий допис. --Jphwra (обговорення) 09:06, 21 травня 2019 (UTC)
- Antiplagiat, будь ласка, без випадів і образ, це попередження. У тому то і суть, що фах залишається на роботі, а тут інтереси та захоплення, бо якщо роботу приносити ще додому, можна збожеволіти. Якщо щось не так і ви маєте зауваження, пишіть у кнайпу, більше так не робіть. — Alex Khimich
Без образ припинити плагіат всіх форм, войовничу активність у сферах своєї некомпетентності, а також вікіроботу нашвидкоруч
[ред. код]Пане Brunei! У розглянутих нами статтях у Вікіпедії, Ви як вікіадміністратор разом з Bunyk здійснювали чи не помічали плагіат за тематикою інформаційних hi-tech, а також незаконно вилучали чужі авторські рисунки і тексти (фактично знищували авторські права), здійснюєте некомпетентну явно недоброчесну критику чужих публікацій, разом з підгрупою адміністраторів і патрульних присвоюєте собі чужі матеріали і публікуєте їх від свого імені. Зловживаючи правами вікіадміністратора захищаєте сторінки зі своєю некомпетентною інформацією від змін. Такого нахабного плагіату як в українській Вікіпедії ми ще не бачили (статті про "Бізнесову аналітику", OSINT, RAND, google+, google analytics, та багато інших). Крім того, ваш кластер вікіадміністраторів і вікіпатрульних, вікідописувачів, вікіредакторів наніс велику суспільну шкоду українським читачам Вікіпедії – ви практично заблокували у Вікіпедії доступ україномовних читачів до правдивої і повної інформації по багатьом інформаційним hi-tech.
Приклад 1. Використовуєте чужі творчі переклади внесені до Вікіпедії з авторських публікацій дописувачів з англійської на українську мову, видаляєте посилання на зовнішнє українське джерело і вставляєте формальні посилання на англомовні джерела. Сторінку захищаєте від редагування і автор тексту не може відновити правдиву інформацію (Bunyk і Brunei, ін.).
Приклад 2. Видаляєте посилання на українське зовнішнє джерело дописувача у статті Вікіпедії і вставляєте замість нього у цю сторінку Вікіпедії список посилань на англомовні статті з цієї української наукової статті - виходить, що автором матеріала є вже ВИ. Сторінку захищаєте від редагування і автор тексту не може відновити правдиву інформацію (Bunyk і Brunei, ін.).
Приклад
Приклад 3. Видалили під фальшивим обгрунтуванням авторські фото зі сторінки Вікіпедії, у результаті автор не може його повторно додати без заплутаних і неоднозначних вікіпроцедур. Фактиично це знищення або крадіжка (?) авторських прав на зображення (Brunei. ін.).
Приклад 4. Вставка неправильного визначення інформаційної hi-tech на її сторінку із формальним посиланням на джерело з явно неправильним визначенням. (Мабуть створили сам після читання "по діагоналі" цієї технології (Bunyk і Brunei, ін.)
Джерела прикладів. Яскравим прикладом цих та багатьох інших помилок є стаття про Business Intelligence, яку Юрій Пероганич (Коковський?) некомпетентно назвав у 2011 році як «Бізнесова аналітика» і цю грубу помилку ніхто не помічав до 2018 року, що ввело в оману десятки тисяч українських читачів. Пане Brunei – припиніть будь-ласка шкідницьку діяльність у Вікіпедії разом з вашим кластером вікіпрацівників (Bunyk та інші).
Доброзичливо бажаю і прошу Вас і Ваш кластер вікі-працівників більше не здійснювати таких порушень, не відбивати у компетентних українців бажання створювати вікіконтент, який допоможе українцям бути більш компетентними і забезпеченими.
з повагою до добросовісних працівників Вікіпедії і її читачів --Antiplagiat (обговорення) 13:02, 22 травня 2019 (UTC)
- Пане Antiplagiat, правила Вікіпедії, по-моєму, цілком адекватно захищають авторські права. Головне — правильно їх у цьому напрямку «урухомити». Публікувати чужі матеріали (тексти і зображення) у Вікі заборононено без нормально юридично оформленого дозволу (дозволи від правовласника приймає і фіксує служба OTRS). Якщо десь у Вікіпедії є Ваші тексти, опубліковані не Вами особисто і без Вашого дозволу — повідомте про це. Заодно вам треба буде засвідчити, що текст публікувався вами і це сталось раніше, ніж у Вікі. Все доволі просто і логічно. Коли Ви пишете, що Brunei видалив чужі фото, то я на 100 % впевнений, що там йшлось саме про фото, публіковані без дозволу автора. При цьому Ви заявляєте, що Brunei цим «знищував авторські права». Ну вибачте, це так не працює. Знищити автрські права можна тільки відмінивши закон про авторське право. Почнімо з малого: назвіть одну (лише одну) статтю із зазначеними проблемами і давайте спробуємо там розібратись. Так щоб не все відразу. Мені, наприклад, дуже цікаво.--Aeou 13:31, 22 травня 2019 (UTC)
- Пане Antiplagiat, Ви читали, що написано в червоній рамочці кожного вікна редагування? Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і поширювалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут. Сподіваюсь, що це вичерпна відповідь.
Щодо голосування за адміністратора
[ред. код]Brunei, привіт. Я знаю, що Ви утримались в голосуванні. І розумію, що скоріш за все через скандальну дискусію, яку затіяв я. Я був неправий і несправедливий у тій дискусії. У ключовому питанні щодо джерел. Якщо у внеску користувача і є неточності, то на кілька порядків нижчі (в математичному розумінні слова «порядок» — тобто ці проблеми незначні зовсім). І треба відмітити, що кандидат продемонстрував хорошу витримку, що рідкість. Гляньте ще раз. Можливо, Ви переглянете свій голос. Я свій вже переніс у розділ «за».--Aeou 11:52, 23 травня 2019 (UTC)
- Дякую. Подумаю.--Brunei (обговорення) 12:07, 23 травня 2019 (UTC)
ВП:НВ
[ред. код]Вітаю, пане @Brunei:! Повідомляю всіх, залучених до попереднього обговорення. В нинішньому стані ВП:НВ викликає багато питань і взагалі не діє. Згідно з рядом пропозицій до нього внесено поправки і зміни. Якщо ви ще не проголосували, прохання перейти на цю сторінку і проголосувати. Сьогодні останній день. Завтра можна внести уточнення, доповнення, зміни, але принаймні ми вже будемо мати основу. Mykola Swarnyk (обговорення) 17:35, 31 травня 2019 (UTC)
Бібліотека Вікіпедії
[ред. код]Привіт, про проект Бібліотека Вікіпедії ви, мабуть, чули. Я не надто уважно дивилася у список видавців-партнерів, але щось їх там мало. Зате є кнопка «запропонувати партнера» і я чогось подумала, що може вам буде цікаво про це знати --Ата (обг.) 14:46, 6 червня 2019 (UTC)
Жінки у STEM
[ред. код]Відповідаючи на прохання не номінувати на вилучення незначимі конкурсні статті, а повідомляти вас, наводжу відповідний список:
--Anticop (обговорення) 08:56, 22 червня 2019 (UTC)
- Дуже дякую! Розглянемо їх на журі й за потреби номінуємо.--Brunei (обговорення) 09:00, 22 червня 2019 (UTC)
Вітаю! Чи є, на Ваш погляд, шанс довести значимість? Чи варто спробувати допрацювати? --Oleh Kushch (обговорення) 17:08, 1 липня 2019 (UTC)
- Думаю, шанс є.--Brunei (обговорення) 17:12, 1 липня 2019 (UTC)
- Дякую! --Oleh Kushch (обговорення) 17:13, 1 липня 2019 (UTC)
Запрошую до обговорення
[ред. код]Думаю,що Вам це буде цікаво. Запрошую до обговорення Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#Біографії живих людей/Допомога!!! Буду радий, якщо переглянете статтю, висловите свою думку. --Анатолій (обговорення) 17:36, 3 липня 2019 (UTC)
Сисальце чи хоботок
[ред. код]Вітаю! Який термін використовують українські ентомологи? Росіяни пишуть хоботок.--Bulakhovskyi (обговорення) 16:58, 4 липня 2019 (UTC)
- Вітаю. У Щербак, Вервес, Царічкова "Зоологія безхребетних. Том 2". К., 1996 - хоботок у метеликів, перетинчастокрилих та волохокрильців.--Brunei (обговорення) 09:18, 5 липня 2019 (UTC)
- А також у попелиць, цикад, клопів, щитівок тощо.В. Николов (обговорення) 17:21, 5 липня 2019 (UTC)
Повільне вилучення
[ред. код]Вітаю! Ви поставили на повільне дві мої статті. Мені не важко їх трохи доробити і я це зроблю, хоч і мав намір повертатись до статей про населені пункти дещо пізніше. Втім маю певні сумніви щодо правомірності постановки статей Панкуеба та Сан-Хосе-дель-Фраґуа на повільне, оскільки у ВП:НЕ_ВИЛ чітко прописано, які статті категорично не можна вилучати. Тож розтлумачте мені, будь ласка, свої дії. Дякую. --Mcoffsky (обговорення) 14:15, 15 липня 2019 (UTC)
- Вітаю. Там у нас колізія з ВП:КШВ, які рекомендують ставити на повільне дуже короткі та недопрацьовані статті, які більше, втім близькі до 296 байтів. Згадані статті про міста не містили джерел, через що й були за розміром 380-450 байтів, що є серед десятка найкоротших статей. В останнє обговорення по темі вирішили не підвищувати порогу мінімальної статті, але чимало користувачів висловились за необхідність більш жорсткого контролю мінімальної якості. Короткі безджерельні статті лежать потім забуті роками, псуючи враження про УкрВікі. --Brunei (обговорення) 16:39, 15 липня 2019 (UTC)
Текст рішення суду (сьогодні з'явилось) будемо публікувати на сторінці ЦДІАК чи як? --Alexkrakovsky (обговорення) 15:57, 16 липня 2019 (UTC)
- Відповів на Вашій СО. --Brunei (обговорення) 21:47, 16 липня 2019 (UTC)
Вилучення інформації
[ред. код]Brunei вітаю! У цій статті з політичних мотивів тим самим користувачем вилучаються дані соціологічних опитувань щодо партії, яка за результатами опитувань отримала державне фінансування, подавши 2%-й бар'єр, а в багатьох округах і 5%-й бар'єр. Я розумію, що партія ще та, сам проти неї займався в окремих випадках антиагітацією у житті та це не привід ігнорувати її наявність та високі та висхідні рейтинги. Це мені нагадує метод страуса, проте ми створюємо нетрально висвітлену об'єктивну енциклопедії і робити вигляд, що явища не існує, ховаючи голову в пісок недоречно і нерозумно. Прошу припинити спроби вандалізму у цій статті на майбутнє, попередивши користувача про недоречність подальших спроб вилучення інформації зі статті, що йому не побається з особистих чи політичних мотивів.--Yasnodark (обговорення) 12:36, 24 липня 2019 (UTC)
Прохання
[ред. код]Салют! Вибачте, що відволікаю, але мені здається, що треба залучити до обговорення ще одного адміністратора. Мова про Вікіпедія:Кнайпа_(адміністрування)#Користувач:E-960. Як вчинити у цьому випадку? Виклад Вашого бачення дуже би допоміг. --Fessor (обговорення) 11:11, 26 липня 2019 (UTC)
- Бачу, що не згодилося. --Brunei (обговорення) 14:37, 26 липня 2019 (UTC)
Кому поскаржитись на спам?
[ред. код]Привіт, пишу Вам бо у мене є пост від Вас в обговоренні :) Побачив спам в статті "Істина" з посиланнями на секту Шарікова, кому скаржитись і як забанити IP? -- Бардюк О. 17:50, 30 липня 2019 (UTC)
- Вітаю. Спам просто вилучайте. Якщо його багато, можна поскаржитися мені чи сюди. --Brunei (обговорення) 17:58, 30 липня 2019 (UTC)
Прошу допомогти
[ред. код]Добридень! Можливо, я не за адресою, тоді вибачте... Така справа: тільки розпочала роботу над статею про серію книг "Люди Перемоги", як її вилучили. Вважаю, значимість статті є. Стиль написання її, можливо, підлягає редактурі. однак, написано з нейтральної точки зору.
Окрім того, резонанс серед суспільства є, серед ЗМІ книги також часто цитовані - є багато авторитетних джерел, що рецензували книги. Тому, використала "Істотне висвітлення" у цій статті. Книги написані в жанрі документалістика. В книгах зібрані інтерв'ю з українцями ветеранами війни - нашими сучасниками; мають історичну вагу. Створила запит на відновлення статті. Але мені здається, користувач Goo3 видалив сторінку, не розібравшись... -- On tv (обговорення) 12:06, 6 серпня 2019 (UTC)
- Вітаю. Бачу, що вже розібралися. --Brunei (обговорення) 18:24, 6 серпня 2019 (UTC)
- Здається... Дякую :) А ви не подивитесь цю сторінку? Іще працюю над змістом, хочу усіх героїв вписати, авторів. Об'єм немаленький — більш як 500 імен. Не хочеться, вкласти сили, а потім знову видалять... Можливо, щось порадите? — On tv (обговорення) 14:44, 7 серпня 2019 (UTC)
- Вікіпедія це не список людей. Цілком достатньо наявних джерел та інформації про книгу. Перелічувати всіх авторів непотрібно, достатньо редакторів.--Brunei (обговорення) 14:57, 7 серпня 2019 (UTC)
Щодо переслідувань
[ред. код]Вітаю. Оскільки ви взялися врегулювати конфілкт між мною та Yasnodark, то прошу вас втрутитися. Прошу пояснити дії редактора Yasnodark, які я інтерпретую як переслідування, зокрема редактор на ВП:ЗПК намагається мене прив'язати до якихось випадкових IP та редакторів про яких я взагалі вперше чую Вікіпедія:Запити_на_перевірку_користувачів#Щодо_перевірки. Дякую.--piznajko 17:16, 10 серпня 2019 (UTC)
- Вітаю. Дякую за нагадування. Попередив користувача. --Brunei (обговорення) 17:46, 10 серпня 2019 (UTC)
Я трохи помилився, вибачте. Я не спеціально. Oleg3280 (обговорення) 10:50, 15 серпня 2019 (UTC)
- Без проблем.--Brunei (обговорення) 10:52, 15 серпня 2019 (UTC)
Привіт! Будь ласка, перевірте електронну пошту. Ми відправили листа вікіпоштою --Нестеренко Оля (обговорення) 19:14, 22 серпня 2019 (UTC)
Кандидатура на виборах до Арбітражного комітету
[ред. код]Доброго дня!
Вашу кандидатуру висунули на участь у виборах до Арбітражного комітету. Якщо маєте час, можливість та бажання допомогти українській Вікіпедії з вирішенням найскладніших конфліктів у спільноті, якими займається Арбітражний комітет як найвищий судовий орган української Вікіпедії, будь ласка, підтвердьте свою згоду на цій сторінці. Якщо ж не маєте бажання брати участь у цих виборах як кандидат до Арбкому, напишіть відмову, або просто проігноруйте це повідомлення: висунення кандидатів триває до 9 вересня 2019 року включно, і якщо Вашої згоди не буде до завершення цього терміну, Ваша кандидатура не фігуруватиме на етапах обговорення та голосування.--Piramidion 11:24, 8 вересня 2019 (UTC)
Запрошення на Вікіконференцію
[ред. код]Доброго дня! 12-13 жовтня у Харкові пройде щорічна Вікіконференція, яку організовує ГО «Вікімедіа Україна».
На конференцію запрошуємо редакторів Вікіпедії й інших вікіпроектів; авторів та розробників відкритих інформаційних ресурсів та інших зацікавлених. Щоб взяти участь у Вікіконференції, заповніть реєстраційну форму (до 28 вересня). Організаційний комітет розгляне вашу заявку і надішле підтвердження участі на вказану у формі електронну пошту.
Учасникам не з Харкова ГО «Вікімедіа Україна» може надати стипендію на відвідання Вікіконференції, яка включає проживання і компенсацію проїзду до/з Харкова. Умови надання стипендії викладені в реєстраційній формі.
Також триває збір пропозицій виступів. Якщо плануєте відвідати конференцію, подавайте свої пропозиції і записуйтесь до вже поданих.
Якщо будуть питання, пишіть організаторам за адресою wmuacon2019wikimedia.org.ua --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 21:08, 18 вересня 2019 (UTC)
(Ви отримали це повідомлення, бо є членом ГО «Вікімедіа Україна»).
Статтю Вікіпедія:Не переслідуйте користувачів необхідно поліпшити
[ред. код]Статтю Вікіпедія:Не переслідуйте користувачів, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 5 травня 2019. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, 93.126.95.15 07:08, 19 вересня 2019 (UTC)
Журі конкурсу наукових статей
[ред. код]Пане Brunei, запрошення Ваше одержав, до складу журі увійти згоден. Тримайте мене у курсі.В. Николов (обговорення) 07:45, 1 жовтня 2019 (UTC)
Опитування щодо адміністрування
[ред. код]Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:16, 3 жовтня 2019 (UTC)
- Submajstro, 5 і 6 однакові.--Brunei (обговорення) 14:00, 3 жовтня 2019 (UTC)
- Я пройшов це опитування, але яка його мета?--Brunei (обговорення) 14:23, 3 жовтня 2019 (UTC)
- Я хочу створити загальну картину стану адміністрування, побачити вузькі місця, визначити їх причину. Також буде видно до кого варто звертатися з конкретних питань. Хочу знати причини малоактивності адміністраторів. Думаю що подібне опитування дасть багато інформації і характеристику адміністраторів. --Submajstro (обговорення) 14:32, 3 жовтня 2019 (UTC)
- Я пройшов це опитування, але яка його мета?--Brunei (обговорення) 14:23, 3 жовтня 2019 (UTC)
Запрошення до участі у марафоні «Це зробила вона»
[ред. код]Вітаю! Ви брали участь у WikiGap 2019. Можливо, вам було б цікаво долучитися до схожого заходу — марафону «Це зробила вона», присвяченого видатним українкам. Він почався сьогодні — і триватиме до кінця неділі 6 жовтня.
Мета марафону — показати світові досягнення жінок-українок і допомогти зменшити гендерний дисбаланс у Вікіпедії. Теми статей для поліпшення і створення можна обрати із пропонованих або вибрати самостійно, якщо вони відповідають правилам Вікіпедії і загальній темі марафону.
Усі учасники й учасниці марафону, які суттєво поліпшать або створять принаймні одну статтю, можуть сертифікати й сувеніри від організаторів, а кілька найактивніших — окремі подарунки. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 11:16, 4 жовтня 2019 (UTC)
Новий спосіб допомагати новачкам
[ред. код]Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:17, 11 жовтня 2019 (UTC)
Запрошення на Тиждень азійської кухні 2019
[ред. код]Вітаю @Brunei:! Запрошуємо Вас взяти участь другому тижні азійської кухні 2019, що розпочався 10 жовтня і триватиме до 30 жовтня. Чекаємо від Вас смачних статей про азійські наїдки та напої.--Sakateka (обговорення) 10:22, 20 жовтня 2019 (UTC)
Золотокрила кубка
[ред. код]Вітаю Brunei! Допоможіть будь-ласка розібратися з цією статтею Золотокрила кубка, маю великі сумніви чи насправді існує цей метелик чи це все вигадки автора. Стаття без джерел, інтервікі, картки, категорій але добре ілюстрована. Чи не містифікація? Наперед вдячний. --Олексій Мажуга (обговорення) 00:49, 24 жовтня 2019 (UTC)
- Вітаю. Дякую за уважність. Чистої води містифікація. Але красива. Зараз вилучу. --Brunei (обговорення) 08:37, 24 жовтня 2019 (UTC)
Розгляд справи в АК
[ред. код]Вітаю! Як член нового АК, Ви 12 жовтня прийняли до розгляду Запит на зняття обмеження користувача Mykola Swarnyk. Минуло вже кілька тижнів, а судові дебати так і не почалися. Невже ця справа буде вирішена кулуарно, без опитування сторін? З повагою --В.Галушко (обговорення) 19:34, 30 жовтня 2019 (UTC)
- Вітаю. Чи маю я сприймати цю репліку як тиск на арбітра? --Brunei (обговорення) 23:24, 30 жовтня 2019 (UTC)
Попередження війни редагувань
[ред. код]Отут прибирається шаблон про перейменування статті.--Анатолій (обг.) 21:32, 30 жовтня 2019 (UTC)
- Захистив. --Brunei (обговорення) 23:41, 30 жовтня 2019 (UTC)
- Шось ти не так захистив, він все одно далі скасовує.--Анатолій (обг.) 22:48, 2 листопада 2019 (UTC)
Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe
[ред. код]Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:57, 2 листопада 2019 (UTC)
Вітаю! Прошу вас підвести підсумок Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/22_жовтня_2019#Богданович_Андрій_Якович. Дякую! --ABwikiuser (обговорення) 06:08, 11 листопада 2019 (UTC)
- Вітаю. Переглянув статтю, складний випадок. Треба розбиратися з надійністю джерел. Прибрав явно ненадійні, далі подивлюся пізніше.--Brunei (обговорення) 12:41, 11 листопада 2019 (UTC)
Зробив трохи, гляньте. (Свѧтослав (обговорення) 12:43, 13 листопада 2019 (UTC))
- Значно краще, дякую. --Brunei (обговорення) 22:04, 25 листопада 2019 (UTC)
Доопрацювання статті "Садж"
[ред. код]Статтю Садж доопрацьовано за зарахунок перекладу рос статті. Перевірте будь ласка і прокоментуйте на моїй сторінці, якщо потрібно ще щось доопрацювати --StefaniLos (обговорення) 11:45, 19 листопада 2019 (UTC)
В чому така вибірковість?
[ред. код]Пане @Brunei: ви досить багато уваги приділили оцінці конкурсних статей ще до офіційного завершення конкурсу. Чому ви порушили правила конкурсу? Хто вас уповноважив. До того ж, чому така упередженість: питання лише до одного конкурсанта (там де є світлини і там де їх немає). В той же час ви дивним чином оминули своєю увагою статті інших конкурсантів, що зовсім не мають світлин. Чому ви йдете на такі порушення? --Андрій Гриценко (обговорення) 19:48, 21 листопада 2019 (UTC)
- Вітаю. Я представляю організаційний комітет і є автором правил конкурсу. Я зацитував цей пункт правил для всіх статей, до яких він дотичний: в номінації Археологія, а також для статті в номінації Фізика. Ідея цього конкурсу - писати статті з залученням зображень наукових конкурсів. Можливо, ідея не найкраща, але таку обрав оргкомітет. Ті статті, які взяти зі списку, підготованого оргкомітетом, необов'язково мають супроводжуватися ілюстрацією з фотоконкурсу, оскільки така ілюстрація є вище на цій же сторінці. Моє повідомлення в обговоренні номінованих статей якраз є не оцінкою, а зауваженням для Вас, щоб Ви встигли виправити проблеми статей ще до 30 листопада, до початку оцінювання журі, коли оргкомітет уже не буде в змозі Вам допомогти. Будь ласка, сприймайте зауваження від членів журі та оргкомітету, як спрямовані на підвищення шансів на Вашу перемогу. --Brunei (обговорення) 22:38, 21 листопада 2019 (UTC)
- Дякую, тепер вже за товариський тон розмови. Побажання (дружні) пишуться в інший спосіб. А на сторінці конкурсу - пишуться зауваження чи даються оцінки. Але все ж таки зауваження стосуються не всіх статей учасників конкурсу, що зовсім не подали ще світлин. Дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 08:26, 22 листопада 2019 (UTC)
- Ще раз. Статті інших учасників, які не подали світлин, взяті з рекомендованого списку вище. Такі статті мають ілюстрації, рекомендовані оргкомітетом, як і Ваша остання стаття, до якої нема мого коментаря. Ознайомтеся, будь ласка, уважно з регламентом. Цитата з регламенту та констатація «не бачу ілюстрацій з конкурсів наукових фотографій» не є недружніми самі по собі, можливо, так були Вами сприйняті. Але ж ми всі робимо спільну справу: і оргкомітет, і журі, й учасники конкурсу. Тому прошу сприймати все з ВП:ПДН.--Brunei (обговорення) 08:40, 22 листопада 2019 (UTC)
- Звичайно ж, дякую за підтримку та, головне, докладне роз'яснення --Андрій Гриценко (обговорення) 09:12, 22 листопада 2019 (UTC)
- Ще раз. Статті інших учасників, які не подали світлин, взяті з рекомендованого списку вище. Такі статті мають ілюстрації, рекомендовані оргкомітетом, як і Ваша остання стаття, до якої нема мого коментаря. Ознайомтеся, будь ласка, уважно з регламентом. Цитата з регламенту та констатація «не бачу ілюстрацій з конкурсів наукових фотографій» не є недружніми самі по собі, можливо, так були Вами сприйняті. Але ж ми всі робимо спільну справу: і оргкомітет, і журі, й учасники конкурсу. Тому прошу сприймати все з ВП:ПДН.--Brunei (обговорення) 08:40, 22 листопада 2019 (UTC)
- Дякую, тепер вже за товариський тон розмови. Побажання (дружні) пишуться в інший спосіб. А на сторінці конкурсу - пишуться зауваження чи даються оцінки. Але все ж таки зауваження стосуються не всіх статей учасників конкурсу, що зовсім не подали ще світлин. Дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 08:26, 22 листопада 2019 (UTC)
Обговорюйте не авторів, а зміст статей
[ред. код]Нагадаю, що у ВП:НО є "Обговорюйте не авторів, а зміст статей". Будь ласка, у ВП:ВИЛ дотримуйтеся обговорення статей, а не того, ким є автор статті і ким він приходиться до предмету статті. Дякую. --Helixitta (t.) 17:02, 25 листопада 2019 (UTC)
- То було б класно, якби адміни патрулювали там хоч іноді. Бо почалося з подвійного звинувачення мене в конфлікті інтересів, хоча для номінації на вилучення, на відміну від написання статті, конфлікт інтересів не має значення, адже розглядається відповідність правилам, а не особисті вподобання. --Brunei (обговорення) 21:12, 25 листопада 2019 (UTC)
WikiScience Contest
[ред. код]Шановний Brunei, скажіть будь ласка, коли буде проведене оцінювання статей поданих на конкурс? Нажаль, навіть після його закінчення ніякої комунікаційної активності на сторінці конкурсу не спостерігається. Мені здається, що мовчанка після закінчення конкурсу - це не те, що має бути. Може, варто було б повідомити щось на підсумок на сторінці конкурсу, і розповісти про подальші дії оргкомітету?--Jafalavin (обговорення) 21:23, 2 грудня 2019 (UTC)
- Вітаю. Оцінювання вже почалося, журі читає статті, в повній відповідності до регламенту: Оцінювання статей журі починається з 00:00 1 грудня. Очікується, що ця робота займе 7-10 днів. Можливі зміни регламенту з боку оргкомітету, але про це буде повідомлено окремо.--Brunei (обговорення) 23:20, 2 грудня 2019 (UTC)
- А на якій саме сторінці мають бути такі повідомлення?--Jafalavin (обговорення) 23:23, 2 грудня 2019 (UTC)
- На відповідній сторінці конкурсу, в Вашому випадку - на біологічній. --Brunei (обговорення) 07:22, 3 грудня 2019 (UTC)
- А на якій саме сторінці мають бути такі повідомлення?--Jafalavin (обговорення) 23:23, 2 грудня 2019 (UTC)
Зубчаста звивина
[ред. код]Шановний Brunei, а чому ви всюди в статті повиправляли µM на мкм? Адже в наукових публікаціях з нейрофізіології і нейроанатомії вживається саме перша форма.--Jafalavin (обговорення) 23:24, 25 грудня 2019 (UTC)
- Вітаю. По-перше, «µM» - це мікромоль/літр, а не мікрометр, де пишеться мала m. По-друге, це Вікіпедія українською мовою, де скорочення для дробної частини метра - мкм. --Brunei (обговорення) 08:40, 26 грудня 2019 (UTC)
- Ну тоді, мабуть, варто було провести заміни у по всьому тексту, а не вибірково?--Jafalavin (обговорення) 13:26, 26 грудня 2019 (UTC)
- Усе не встиг. Ще попрацюю на вихідні. --Brunei (обговорення) 20:25, 26 грудня 2019 (UTC)
- Не треба, я вже зробив.--Jafalavin (обговорення) 14:39, 27 грудня 2019 (UTC)
- Усе не встиг. Ще попрацюю на вихідні. --Brunei (обговорення) 20:25, 26 грудня 2019 (UTC)
- Ну тоді, мабуть, варто було провести заміни у по всьому тексту, а не вибірково?--Jafalavin (обговорення) 13:26, 26 грудня 2019 (UTC)
Вибрана стаття
[ред. код]Не знаю до кого звернутись, а сам відредагувати не можу. То ж прошу зайнятись цим вас, як адміна.
Теперішня вибрана стаття на головній сторінці починається з фрази: "О́стрів Коко́с або Коко́совий о́стрів (ісп. Isla del Coco) — острів Тихого океану, розташований за 500 км від західного узбережжя Коста-Рики. Найближчою землею до нього є Галапагоські острови, що знаходяться приблизно за 630 км на південний захід".
Це виглядає відверто по-ідіотськи. Будь ласка, виправіть.--Ostaltsov (обговорення) 22:30, 29 грудня 2019 (UTC)
- Вітаю. Зроблено.--Brunei (обговорення) 22:43, 29 грудня 2019 (UTC)