Фета

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Фета
Feta Greece 2.jpg
Країна походження Греція
Регіон вперше з'явився на Криті
Основа овече молоко (≥70%), з додаванням козячого молока
Пастеризованість залежно від сорту
Структура м'який
Витримка ≥ 3 місяців
Сертифікація PDO, 2002

Фета, Фетакі — популярний грецький сир. Слово «фета» (грец. φέτα) італійського походження (італ. fetta = «скибка») і означає «скибка (сиру)». Класичний фета виготовляється з овечого молока, інколи додається козяче молоко (5-10 %). Застосування консервантів і барвників забороняється. Фета належить до групи м'яких сирів, його жирність становить 40-45 %. З фетою споріднені деякі сири балканського і карпатського регіонів: албанський djath, болгарський сирене, турецький beyaz peynir, сербські та македонські сири, румунський brânză та українська бринза.

В деяких країнах Європейського Союзу під назвою фета продаються схожі на смак сири, виготовлені в інших країнах, зокрема, у Франції. Інколи такий сир виготовляється навіть з коров'ячого молока (німецький та данський фета). Однак згідно з рішенням Європейської Комісії з 2007 року назву фета можуть мати лише грецькі сири з овечого або козячого молока.

Історія[ред.ред. код]

Фету знали вже у Стародавній Греції, щонайпізніше за часів Гомера. Численні згадки про цей сир знаходимо в Одіссеї — за легендою першим виробником фети був циклоп Поліфем. Під назвою πρόσφατος фета згадується й у візантійські часи, коли її пов'язують з Критом. Сама назва «фета» виникає, очевидно, у 17-му ст. у зв'язку з традицією подавати цей сир до столу нарізаним тонкими скибками.

Джерела[ред.ред. код]

  • Babiniotis, Georgios (2005). Λεξικό της Νέας Ελληνικής Γλώσσας. Κέντρο Λεξικολογίας. p. 1412. ISBN 960-86190-1-7.