Лицарі Колумба

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Лицарі Колумба є найбільшою в світі католицькою братською організацією. Заснована преподобним отцем Майклом Дж. Мак-Ґівни в Нью-Хейвені, штат Коннектикут, в 1882 році, організація була названа на честь мореплавця Христофора Колумба.

Спочатку служачи для взаємної вигоди спільноти та іммігрантів-католиків з низьким рівнем матеріальних прибутків, вона перетворилася в братську спільноту, яка прагнула забезпечити благодійні послуги, сприяти католицькій освіті й активно захищати католицтво в різних країнах. Є більш ніж 1,8 мільйона членів в 15 000 рад, з майже 200 рад в університетських кампусах. Членство — лише для «практикуючих» католицьких чоловіків віком від 18 років. Членство складається з чотирьох різних ступенів, кожен з яких ілюструє певний принцип ордену. Орден є членом «Міжнародного альянсу католицьких лицарів». Ради були закладені в США, Канаді, Філіппінах, Мексиці, Польщі, Домініканській Республіці, Пуерто-Ріко, Панамі, на Багамських островах, Віргінських островах, Кубі, Гватемалі, Гуамі, Сайпані, і на американських військових базах у всьому світі.

Патріотична рука Ордена — лицарі четвертого ступеня — мають більше 2500 вузлів. За їх підтримку Церкви і місцевих громад, а також за їх благодійну діяльність, Папа Римський Іван Павло II назвав орден «сильною правою рукою Церкви.» У 2012 р. орден передав $ 167 500 000 доларів США безпосередньо на благодійність і виконав більш ніж 70 мільйонів людино-годин добровільної служби, пожертвував у 2010 році більш ніж 413 000 пінт крові. Програма страхування Ордену має більш ніж 90 мільярдів полісів страхування життя, підкріплені $ 19,8 млрд. доларів США в активах, і має найвищі страхові рейтинги, надані «AM Best» та «Асоціацією Страхових стандартів ринку». У Сполучених Штатах на національному та державному рівні орден активний на політичній арені: лобіює закони й постанови, які підтримують позиції Католицької Церкви щодо державної політики та в соціальних питаннях.

Посилання[ред.ред. код]