Antonietti e Ugonino

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Antonietti e Ugonino
Тип автомобілебудівна компанія
Галузь Автомобілебудування
Засновано 1905
Засновник(и) Антоньєтті
Угоніно
Закриття (ліквідація) 1906
Причина закриття Банкрутство
Штаб-квартира Турин, Італія
Продукція Транспортні засоби

Antonietti e Ugonino (Антоньєтті та Угоніно) — з 1905 року італійський виробник автомобілів. Штаб-квартира розташована в місті Турин. У 1906 році компанія припинила виробництво автомобілів.

Заснування компанії[ред. | ред. код]

Antonietti & Ugonino була однією з багатьох автомобільних компаній у часи появи автомобілів, яка існувала дуже короткий період часу і була заснована в Турині.

У 1905 році два акціонери Антоньєтті та Угоніно заснували компанію, яка розпочала роботу у простому гаражі. Назва цієї маловідомої фірми була складена з імен її засновників.

Виробництво автомобілів. Закриття компанії[ред. | ред. код]

Компанія займалася складанням з окремих частин різних імпортних автомобілів свої власні шасі і ставили на них німецькі двигуни Fafnir. Ця продукція надходила у продаж під маркою Fert. Підприємцям було недостатньо бізнесу, і одночасно фірма почала представляти в Італії інтереси сьогодні практично нікому невідомої французької автомобільної фірми Pivot.

На Туринському автосалоні 1906 року Antonietti e Ugonino показали свій новий автомобіль з 4-циліндровим двигуном, об'ємом 3770 см3, і триступеневою коробкою передач. Цей автомобіль був зібраний з іноземних компонентів. Був побудований лише один екземпляр, оскільки компанія Antonietti & Ugonino представила лише один примірник, і в тому ж році відмовилася від виробництва своїх автомобілів.

У 1906 році компанія була закрита.

Список автомобілів Antonietti e Ugonino[ред. | ред. код]

  • 1905 - Fert
  • 1906 - Antonietti e Ugonino

Джерела[ред. | ред. код]

  • Harald Linz und Halwart Schrader: Die Internationale Automobil-Enzyklopädie. United Soft Media Verlag GmbH, München 2008, ISBN 978-3-8032-9876-8
  • Nick Georgano: The Beaulieu Encyclopedia of the Automobile, Volume 1 A–F. Fitzroy Dearborn Publishers, Chicago 2001, ISBN 1-57958-293-1 (englisch)
  • Autorenkollektiv: Enzyklopädie des Automobils. Marken · Modelle · Technik. Weltbild Verlag, Augsburg, 1989