Вперед, Італія (2013)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вперед, Італія
італ. Forza Italia
Forza Italia.svg
Голова партії:Сільвіо Берлусконі
Штаб-квартира:Piazza San Lorenzo in Lucina 4, Рим
Дата заснування:2013
Союзники і блоки:Ліга Півночі
Рух за автономію
Членство у міжнародних організаціях Європейська народна партія
Ідеологія:правоцентризм
консерватизм
ліберальний консерватизм
християнська демократія
популізм
Кількість членів:приблизно 40 000 (2014)
106 000 (2015)
Інтернет-сторінка:http://www.forzaitalia.it/

Вперед, Італія (англ. Forza Italia) — правоцентристська політична партія Італії, очолювана Сільвіо Берлусконі.

Партія створена у 2013 році у результаті розколу партії «Народ свободи» і являє собою відродження партії «Вперед, Італія», що існувала у період з 1994 по 2009 рік, коли та об'єдналася з кількома іншими партіями, утворивши «Народ свободи».

Нова партія «Вперед, Італія» проголошена у червні 2013 року, 18 вересня 2013 створена у відповідь на голосування у Сенаті за позбавлення Берлусконі права на мандат, а 16 листопада 2013 партія «Народ свободи» була офіційно розпущена.

15 листопада 2013 група прихильників колишнього соратника Берлусконі по партії «Народ свободи» — Анджеліно Альфано (переважно християнських демократів) оголосила про заснування альтернативної партії «Новий правий центр». Інша група вихідців з «Народу свободи» на чолі з колишнім мером Рима Джованні Алеманно створила партію «Італія насамперед» і потім вела переговори про об'єднання з партією «Брати Італії — Національний правий центр».

Символіка партії «Вперед, Італія» з'явилася на регіональних виборах 2013 року у Трентіно-Альто-Адідже у місцевих варіаціях «Вперед, Трентіно» і «Вперед, Альто-Адідже» (у списку з регіональним підрозділом «Ліги Півночі»).

Посилання[ред. | ред. код]