Портал:Психологія

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Портал   Обговорення порталу   Проєкт   Обговорення проєкту   Статистика   Оцінка


Редагувати Портал:Психологія


Грецька буква «пси» — символ психології .
Грецька буква «пси» — символ психології .
Психологія (грец. ψυχολογία) — наука про психічні процеси і їх поведінку. Сучасна психологія — дуже широке середовище діяльності, що включає в себе як наукові дослідження, так і практичні походи, в рамках яких здійснюються індивідуальні консультації і проводяться психологічні тренінги. Психологію досліджують як психофізіологи, що займаються вивченням зв'язку поведінки і процесів нервової системи, так і представники гуманістичної психології, що досліджують спект внутрішнього світу людини, творчості, кохання, свободи та відповідальності.


Редагувати Вибрана стаття


Позитивна психологія  — галузь психології, яка досліджує позитивні аспекти психіки людини. На відміну від орієнтації класичної науки на психологічні проблеми та патології, основними темами її досліджень є щастя, оптимізм, потік, довіра, прощення та солідарність. Ця галузь досліджень намагається зробити досвід життя людини більш задовільним та розкрити природні здатності.

Починаючи з середини 1990х рр. було продемонстровано, що за щастя та нещастя відповідають різні системи мозку. Базуючись на цьому Мартін Селігман, президент Американської психологічної асоціації, заснував позитивну психологію як галузь академічної науки. (Далі…)

Редагувати Чи Ви знаєте...


Редагувати Нові статті


 • Хадрат — започаткував 9 квітня 2020 користувач Best
 • Decima — започаткував 7 квітня 2020 користувач Body-Head


Усього знайдено статей: 6636 (17 квітня 2020)

Редагувати Редагують зараз


Автоматично згенерований список статей, пов'язаних з порталом «Психологія», які редагуються на даний момент. Список призначений для комфорту патрулювання і не відображає вже відпатрульовані статті.

Редагувати Вибрана біографія


Зигмунд Фройд
Зигмунд Фройд

Зи́гмунд Фройд, також Фрейд (нім. Sigmund Freud, МФА[ˈziːkmʊnt ˈfʁɔʏt]; 6 травня 1856  — †23 вересня 1939) — австрійський психолог і психіатр, який вивчав людське несвідоме. Він розвинув методику вільних асоціацій та тлумачення сновидінь, яку було покладено в основу психоаналізу, і сформулював концепцію структури психіки (Ід, Еґо та Супереґо, або Воно, Я і Над-Я). (Далі…)

Редагувати Вибране зображення


Грецька буква «псі» - символ психології.
Редагувати КатегоріїРедагувати Допоможіть, будь-ласка


Запрошуємо Вас взяти участь у написанні статей про психологію.

Ви можете написати власні статті. Для цього наберіть слово або термін, про який ви бажаєте створити статтю, у панелі «Пошук», що знаходиться зверху ліворуч або праворуч (в залежності від оформлення), і натисніть кнопку «Перейти». Якщо статті за вказаним словом або терміном Ви не знайшли, можете створити її використовуючи панель «Створити статтю» розміщену нижче.


Як робити, з чого почати свою публікацію↓

Корисні шаблони
 • {{Психолог-доробити}}
  {{Психіатр-доробити}}
  {{Психологія-доробити}}
  {{Психіатрія-доробити}}
  {{Науковець}}
  {{Особа}}
  
Редагувати Інші розділи Вікімедії


Довідка · Пісочниця · Кнайпа · Портали · Проєкти · Запити · Портал спільноти