Депутати ВР УРСР 11-го скликання

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Верховна Рада УРСР Депутати ВР УРСР 11-го скликання (1985-1990) 24 лютого 1985 р. обрано 650 депутатів + 23 дообраних депутатів за період 1985-1988 років

Прізвище, ім'я, по-батькові Місто чи область Виборчий округ Посада Примітки
Агеєнко Микола Іванович Чернігівська область Центральний №635 2-й секретар Чернігівського обласного комітету КПУ
Аксеніченко Ганна Антонівна Харківська область Жовтневий №529 пресувальниця Харківського приладобудівного заводу імені Т.Г.Шевченка
Анісімова Наталія Миколаївна Донецька область Залізничний №161 лікар-педіатр Донецької міської дитячої лікарні №1
Антипенко Марія Родіонівна Київська область Баришівський №309 голова виконкому Волошинівської сільської ради Баришівського району
Антонюк Любов Григорівна Житомирська область Промисловий №225 електромонтажниця Житомирського заводу "Промавтоматика"
Арапов Віталій Федорович Київ Ворошиловський №6 член Військової Ради - начальник Політуправління Київського військового округу, генерал-лейтенант
Арцибашева Валентина Петрівна Сумська область Білопільський №500 стернярка Білопільського машинобудівного заводу
Атрошенко Тамара Іванівна Чернігівська область Рокоссовський №634 вчителька Чернігівської середньої школи №16
Бабич Юрій Петрович Дніпропетровська область Артемівський №127 голова виконкому Дніпропетровської обласної ради
Бабичев Федір Семенович Одеська область Таїровський №431 віце-президент Академії наук УРСР
Багров Микола Васильович Кримська область Чорноморський №371 секретар Кримського обласного комітету КПУ
Бадьорний Григорко Олексійович Одеська область Малиновський №428 бригадир комплексної бригади мулярів-монтажників будівельного управління №142 тресту "Одестрансбуд"
Бажок Павлина Никифорівна Дніпропетровська область Індустріальний №115 машиніст електромостового крана Нижньодніпровського трубопрокатного заводу імені К.Лібкнехта
Байтала Василь Дем'янович Львівська область Перемишлянський №396 міністр лісового господарства УРСР
Бак Неллі Володимирівна Дніпропетровська область Бабушкінський №109 бригадир дільниці вулканізації мотокамер виробничого об'єднання "Дніпрошина" імені XXV з'їзду КПРС
Бака Михайло Макарович Дніпропетровська область Дніпропетровський №147 голова Комітету по фізичній культурі і спорту при Раді Міністрів УРСР
Балабуєв Петро Васильович Київ Ленінградський №16 генеральний конструктор Конструкторського бюро імені О.К.Антонова
Бандура Оксана Михайлівна Івано-Франківська область Галицький №290 оператор машинного доїння корів колгоспу імені XXІ з'їзду КПРС (Галицького р-ну)
Баранюк Іван Дмитрович Івано-Франківська область Косівський №294 різьбяр Косівського виробничо-художнього об'єднання "Гуцульщина"
Барг Ріта Лейбишівна Чернівецька область Ленінський №620 інженер-конструктор Чернівецького заводу "Кварц"
Басараб Ярослава Григорівна Івано-Франківська область Тисменицький №299 ланкова колгоспу "Тепличний" (Тисменицького р-ну)
Бахтін Юрій Георгійович Кримська область Курчатовський №349 голова виконкому Кримської обласної ради
Бельтюкова Світлана Вадимівна Одеська область Київський №427 старший науковий співробітник Фізико-хімічного Інституту імені О.В.Богатського Академії наук УРСР (м.Одеса)
Береза Галина Сергіївна Волинська область Луцький №67 ланкова механізованої ланки колгоспу імені Чапаєва (Луцького р-ну)
Бєдунова Ізольда Василівна Донецька область Горлівський-Центральний №174 плиточниця-облицювальниця будівельного управління №7 тресту "Горлівськжитлобуд"
Бєльський Михайло Гаврилович Хмельницька область Кам'янець-Подільський №592 секретар правління Спілки художників України, народний художник УРСР
Бичко Василь Петрович Тернопільська область Зборівський №518 тракторист-комбайнер радгоспу імені Мічуріна (Козівського р-ну)
Біблик Валентин Васильович Харківська область Тракторозаводський №539 генеральний директор виробничого об'єднання "Харківський тракторний завод імені С.Орджонікідзе"
Білодід Юрій Андрійович Івано-Франківська область Коломийський міський №287 бригадир електрозварників виробничого об'єднання "Коломиясільмаш"
Білоусова Людмила Мусіївна Донецька область Макіївський-Центральний №199 апретурниця Макіївської взуттєвої фабрики
Біров Антонін Олександрович Закарпатська область Виноградівський №246 голова колгоспу "Прикордонник" (Виноградівського р-ну)
Блажчук Анатолій Григорович Чернівецька область Вижницький №623 голова колгоспу імені Ю.Федьковича (Вижницького р-ну)
Бобирєв Микола Васильович Миколаївська область Корабельний №409 1-й секретар Миколаївського міського комітету КПУ
Богданов Григорій Олександрович Хмельницька область Деражнянський №589 голова Президії Південного (Українського) відділення ВАСГНІЛ, віце-президент ВАСГНІЛ
Боделан Руслан Борисович Одеська область Приморський №429 1-й секретар Одеського міського комітету КПУ
Бодня Марія Андріївна Чернігівська область Бобровицький №639 голова виконкому Пісківської сільської ради Бобровицького району
Бойко Володимир Григорович Чернігівська область Менський №644 ланковий механізованої ланки колгоспу "Праця" (Менського р-ну)
Бойко Галина Яківна Черкаська область Шполянський №619 бригадир молочнотоварної ферми бурякорадгоспу Матусівського цукрокомбінату (Шполянського р-ну)
Бойко Костянтин Петрович Чернігівська область Козелецький №642 керуючий справами Ради Міністрів УРСР
Бойко Тамара Степанівна Полтавська область Лубенський №462 електромонтажниця Лубенського заводу лічильних машин
Бойчук Вадим Олександрович Івано-Франківська область Тлумацький №300 голова виконкому Івано-Франківської обласної ради
Болдарєв Олег Миколайович Одеська область Суворовський №430 оператор Одеського припортового заводу імені Комсомолу України
Бондар Юрій Олександрович Хмельницька область Ізяславський №591 завідуючий відділом сільськогосподарського машинобудування ЦК КПУ
Бондаренко Ганна Марківна Донецька область Слов'янський №219 начальник тваринницького комплексу колгоспу "Україна" (Слов'янського р-ну)
Бондарчук Віталій Миколайович Київ Подільський №23 бригадир електрозварників Київського заводу "Ленінська кузня"
Борисовський Володимир Захарович Кіровоградська область Світловодський №331 міністр монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР
Боровик Катерина Іванівна Чернігівська область Коропський №643 ланкова-льонарка колгоспу "Авангард" (Коропського р-ну)
Бородіна Валентина Олексіївна Ворошиловградська область Краснодонський №81 штукатур шахтобудівного управління №2 тресту "Краснодоншахтобуд"
Борош Олександр Олександрович Закарпатська область Берегівський №245 бригадир радгоспу-заводу "Мужіївський" (Берегівського р-ну)
Ботвин Олександр Платонович Кіровоградська область Гайворонський №333 голова Комісії партійного контроль при ЦК КПУ
Бубнов Василь Іванович Дніпропетровська область Павлоградський міський №143 бригадир прохідників шахтобудівного управління №3 комбінату "Дніпрошахтобуд"
Булянда Олександр Олексійович Донецька область Ждановський-Центральний №187 1-й секретар Ждановського міського комітету КПУ
Бурлай Володимир Сергійович Волинська область Ратнівський №70 директор Радіотелеграфічного агентства України (РАТАУ) при Раді Міністрів УРСР
Бурлака Тамара Василівна Чернівецька область Кельменецький №626 ланкова колгоспу імені газети "Правда" (Кельменецького р-ну)
Бут Юрій Григорович Черкаська область Маньківський №612 2-й секретар Черкаського обласного комітету КПУ
Васильєв Олексій Федорович Запорізька область Шевченківський №268 слюсар Запорізького електротехнічного заводу
Васильківський Дмитро Іванович Вінницька область Ямпільський №57 ланковий механізованої ланки колгоспу імені Котовського (Ямпільського р-ну)
Васильченко Валерій Олександрович Кримська область Залізничний №347 командир літака АН-24 Сімферопольського авіапідприємства Українського управління цивільної авіації
Васюхник Катерина Василівна Волинська область Центральний №59 бригадир штукатурів Луцького будівельного управління "Опоряджбуд" комбінату "Волиньпромбуд"
Ведмідь Аліна Петрівна Київська область Обухівський №320 голова колгоспу "Зоря комунізму" (Васильківського р-ну)
Венгрин Марія Степанівна Львівська область Городоцький №388 оператор машинного доїння корів колгоспу імені І.Франка (Городоцького р-ну)
Верес Василь Федорович Івано-Франківська область Залізничний №284 генеральний директор виробничого лісозаготівельного об'єднання "Прикарпатліс" імені 60-річчя Радянської України помер 11.07.1989
Вєркін Борис Ієремійович Харківська область Вузівський №526 директор Фізико-технічного інституту низьких температур Академії наук УРСР
Висоцький Євген Васильович Миколаївська область Єланецький №417 командир мотострілкового полку, полковник
Вишневський Олександр Олександрович Львівська область Стрийський міський №384 видувальник скловиробів Стрийського склозаводу
Вівтоненко Юлія Валентинівна Вінницька область Ленінський №32 старший продавець Вінницького центрального універмагу самообслуговування
Вілінський Борис Миколайович Сумська область Тростянецький №509 машиніст тепловоза локомотивного депо Смородине Південної залізниці
Вінник Анатолій Якович Донецька область Макіївський-Кіровський №197 1-й секретар Макіївського міського комітету КПУ
Власюк Афанасій Іванович Вінницька область Гайсинський №43 тракторист Гайсинського районного виробничого об'єднання по агрохімічному обслуговуванню сільського господарства
Вовненко Тетяна Олександрівна Кіровоградська область Новоархангельський №338 завідуюча фермою колгоспу "Правда" (Добровеличківського району)
Воденіктов Іван Георгійович Запорізька область Космічний №263 1-й секретар Запорізького міського комітету КПУ
Воліков Василь Гаврилович Донецька область Краснолиманський №194 машиніст електровоза локомотивного депо Красний Лиман імені 50-річчя Радянської України Донецької залізниці
Волков Олександр Петрович Вінницька область Прибузький №35 командуючий 43-ю Вінницькою Ракетною армією, генерал-лейтенант
Волков Павло Порфирович Вінницька область Крижопільський №47 міністр автомобільного транспорту УРСР
Воробйов Едуард Аркадійович Івано-Франківська область Рожнятівський №297 командуючий 38-ю армією Прикарпатського військового округу, генерал-майор
Воронін Володимир Максимович Запорізька область Токмацький №273 механізатор племптахорадгоспу-репродуктора "Запорізький" (Токмацького р-ну)
Воронько Платон Микитович Кіровоградська область Долинський №335 письменник помер 10.08.1988
Врублевський Віталій Костянтинович Черкаська область Христинівський №615 помічник 1-го секретаря ЦК КПУ
Габзівська Валентина Андріївна Житомирська область Андрушівський №229 доярка колгоспу імені Леніна (Андрушівського р-ну)
Гавриленко Микола Мефодійович Львівська область Жидачівський №390 міністр геології УРСР
Гаврилишина Любов Іванівна Херсонська область Скадовський №577 доярка колгоспу-племзаводу імені С.М.Кірова (Скадовського р-ну)
Гаврилова Тетяна Андріївна Черкаська область Тальнівський №613 голова колгоспу "Здобуток Жовтня" (Тальнівського р-ну)
Гаєвський Юрій Федорович Одеська область Ширяївський №454 міністр місцевої промисловості УРСР склав повноваження у 1987
Гайдукова Любов Іванівна Харківська область Радянський №537 машиніст підйомного крана управління будівництва Харківського метрополітену
Гайовий Володимир Максимович Одеська область Чорноморський №434 завідуючий відділом машинобудування ЦК КПУ
Ганжа Микола Олексійович Харківська область Сахновщинський №562 голова колгоспу імені Горького (Сахновщинського р-ну)
Ганнусенко Іван Маркович Донецька область Макіївський-Гірницький №196 начальник управління – начальник внутрішніх військ МВС СРСР по Українській РСР і Молдавській РСР, генерал-лейтенант склав повноваження у 1987
Генералов Євген Васильович Севастополь Балаклавський №342 голова виконкому Севастопольської міської ради
Гербеда Ніна Оксенівна Житомирська область Корольовський №224 маляр-штукатур Житомирського домобудівного комбінату
Гладуш Віктор Дмитрович Дніпропетровська область Металургійний №134 директор Криворізького металургійного комбінату "Криворіжсталь" імені В.І.Леніна
Гладуш Іван Дмитрович Харківська область Вовчанський №552 міністр внутрішніх справ УРСР, генерал-полковник внутрішньої служби
Гладчук Антоніна Петрівна Вінницька область Козятинський №46 апаратниця Бродецького цукрокомбінат імені XXV з'їзду КПРС (Козятинського р-ну)
Гнатюк Феофанія Олександрівна Волинська область Ковельський міський №61 свердлувальниця Ковельського заводу сільськогосподарських машин імені 50-річчя СРСР
Гнилицька Любов Дмитрівна Ворошиловградська область Кремінський №96 оператор по відгодівлі свиней радгоспу-комбінату "Кремінський" (Кремінського р-ну)
Гогуля Віра Степанівна Волинська область Любомльський №68 доярка колгоспу імені Пархоменка (Любомльського р-ну)
Гокера Марія Григорівна Одеська область Березівський №442 трактористка колгоспу імені Котовського (Березівського р-ну)
Головатенко Людмила Іванівна Кримська область Феодосійський №358 маляр-штукатур Феодосійського будівельного управління
Головко Степан Федорович Дніпропетровська область Криничанський №149 механізатор держплемзаводу "Щорський" (Криничанського р-ну)
Гончаренко Іван Сергійович Київська область Тетіївський №323 головний агроном радгоспу "Шевченківський" (Тетіївського р-ну)
Гончаров Леонід Михайлович Київська область Фастівський №308 начальник військової академії ППО імені маршала Василевського, генерал-полковник артилерії помер 21.05.1986
Гончаров Микола Васильович Львівська область Турківський №404 член Військової Ради - начальник Політуправління Прикарпатського військового округу, генерал-лейтенант
Горбач Василь Якович Чернігівська область Чернігівський №649 голова колгоспу імені Войкова (Чернігівського р-ну)
Гордієнко Олексій Федорович Миколаївська область Веселинівський №415 2-й секретар Миколаївського обласного комітету КПУ
Горяїнов Олексій Іванович Полтавська область Кременчуцький-Автозаводський №459 генеральний директор Кременчуцького об'єднання по виробництву великовантажних автомобілів "АвтоКрАЗ"
Горячий Сергій Євгенович Житомирська область Бердичівський №231 голова колгоспу імені Леніна (Бердичівського р-ну)
Горяшко Олексій Маркіянович Донецька область Селидівський №201 начальник Українського управління цивільної авіації
Грабін Володимир Володимирович Сумська область Путивльський №505 2-й секретар Сумського обласного комітету КПУ
Грабський Марат Никифорович Львівська область Самбірський міський №383 начальник Львівської залізниці
Грендович Галина Михайлівна Львівська область Першотравневий №376 монтажниця-вакуумниця Львівського виробничого об'єднання "Кінескоп"
Гречко Борис Олександрович Донецька область Артемівський №211 міністр будівництва підприємств важкої індустрії УРСР
Григораш Дмитро Петрович Вінницька область Немирівський №50 тракторист колгоспу "Україна" (Немирівського р-ну)
Григорук Наталія Миколаївна Івано-Франківська область Богородчанський №288 оператор машинного доїння корів колгоспу імені Руднєва (Богородчанського р-ну)
Гришко Михайло Васильович Чернігівська область Бахмацький №638 голова виконкому Чернігівської обласної ради
Громадський Микола Вікторович Черкаська область Уманський №614 тракторист колгоспу "Промінь Жовтня" (Уманського р-ну)
Грунянський Іван Іванович Закарпатська область Рахівський №252 міністр лісової і деревообробної промисловості УРСР
Грущенко Іван Павлович Вінницька область Пироговський №34 ректор Вищої партійної школи при ЦК КПУ
Гуренко Станіслав Іванович Донецька область Горлівський-Румянцевський №173 заступник голови Ради Міністрів УРСР
Гурко Володимир Антонович Житомирська область Богунський №233 токар головного підприємства Житомирського виробничого об'єднання "Електровимірювач" імені 50-річчя СРСР
Гуртовий Василь Мусійович Кіровоградська область Знам'янський №329 голова колгоспу імені Леніна (Знам'янського р-ну)
Гусениця Єва Юріївна Львівська область Стрийський №403 ланкова колгоспу "Заповіт Ілліча" (Жидачівського р-ну)
Гусєв Петро Іванович Тернопільська область Підволочиський №521 начальник штабу - 1-й заступник командуючого військами Прикарпатського військового округу, генерал-лейтенант
Гутовський Григорій Іванович Дніпропетровська область Інгулецький №131 голова виконкому Криворізької міської ради
Гущин Василь Єгорович Вінницька область Мурованокуриловецький №49 голова правління Українського міжколгоспного об'єднання по будівництву "Укрміжколгоспбуд"
Давиденко Ганна Мойсеївна Чернігівська область Ніжинський №645 майстер по виробництву молока радгоспу-заводу "Галицький" (Ніжинського р-ну)
Данченко Сергій Володимирович Київ Фрунзенський №27 головний режисер Київського державного академічного українського драматичного театру імені І.Франка
Дегтярьов Володимир Іванович Кіровоградська область Олександрійський міський №330 голова Державного комітету УРСР по нагляду за безпечним веденням робіт у промисловості і гірничому нагляду склав повноваження у 1987
Деденцова Олена Григорівна Київ Брестський №4 регулювальниця радіоапаратури Київського виробничого об'єднання "Електронмаш" імені В.І.Леніна
Дедуненко Ганна Іванівна Львівська область Мостиський №394 оператор по відгодівлі великої рогатої худоби колгоспу "Правда" (Мостиського р-ну)
Делікатний Володимир Іванович Ровенська область Ленінський №477 міністр зв'язку УРСР
Дем'яненко Микола Терентійович Полтавська область Миргородський №463 голова колгоспу імені Шевченка (Миргородського р-ну)
Дещинська Галина Сафонівна Ровенська область Дубнівський №479 оператор по вирощуванню поросят колгоспу "Перемога" (Дубнівського р-ну)
Дикусар Андрій Миколайович Одеська область Савранський №450 голова колгоспу "Правда" (Балтського р-ну)
Дідик Микола Анатолійович Вінницька область Вінницький №42 1-й секретар Вінницького районного комітету КПУ
Дмитревич Валентина Степанівна Волинська область Горохівський №63 доярка колгоспу "Зоря комунізму" (Горохівського р-ну)
Дмитренко Анатолій Володимирович Житомирська область Ємільчинський №233 водій автомобіля Степанівської пересувної механізованої колони №155 тресту "Житомирводбуд"
Дмитренко Ганна Володимирівна Полтавська область Семенівський №475 оператор по відгодівлі свиней колгоспу імені Леніна (Оржицького р-ну)
Дмитренко Тетяна Володимирівна Миколаївська область Миколаївський №410 ізолювальниця Миколаївського заводу імені 61 Комунара
Дмитрієва Галина Іванівна Миколаївська область Ленінський №406 бригадир намотувальників Миколаївського механічного заводу
Довгаль Володимир Микитович Дніпропетровська область Комінтернівський №132 бригадир бурильників шахти "Ювілейна" рудоуправління імені ХХ партз'їзду виробничого об'єднання "Кривбасруда"
Довганич Тетяна Петрівна Львівська область Бориславський №381 крейдувальниця Бориславської швейної фабрики Львівського виробничого швейного об'єднання "Спецодяг"
Довгопола Олена Карпівна Кіровоградська область Бобринецький №332 доярка колгоспу імені Урицького (Компаніївського р-ну)
Довженко Валентина Андріївна Дніпропетровська область Синельниківський №144 агроном колгоспу "Комунар" (Синельниківського р-ну)
Дорохін Михайло Костянтинович Кримська область Сакський №357 директор держплемптахозаводу імені М.В.Фрунзе (Сакського р-ну)
Драган Галина Степанівна Кіровоградська область Олександрівський №340 електрик Капітанівського цукрового заводу Новомиргородського району
Драгой Людмила Миколаївна Запорізька область Приморський №282 оператор машинного доїння корів колгоспу "Родина" (Приазовського р-ну)
Дубінська Світлана Іванівна Київ Гагарінський №7 крутильниця Київського виробничого об‘єднання "Хімволокно"
Дудник Микола Леонідович Харківська область Золочівський №555 тракторист радгоспу "Пролетар Харківщини" (Золочівського р-ну)
Дудуц Ольга Георгіївна Чернівецька область Глибоцький №624 доярка колгоспу імені XXІІ з'їзду КПРС (Глибоцького р-ну)
Євіна Надія Василівна Ворошиловградська область Лисичанський №84 оператор Лисичанського нафтопереробного заводу імені 60-річчя СРСР
Євтухова Ольга Федорівна Ворошиловградська область Антрацитівський №93 майстер машинного доїння корів колгоспу "Росія" (Антрацитівського р-ну)
Євтушенко Василь Мусійович Ворошиловградська область Антрацитівський міський №77 1-й заступник голови Комітету державної безпеки УРСР, генерал-майор
Євтушенко Ольга Григорівна Дніпропетровська область Клочковський №118 свердлувальниця Дніпропетровського вагоноремонтного заводу імені С.М.Кірова
Євтушенко Світлана Сергіївна Ворошиловградська область Слов'яносербський №104 секретар Української республіканської ради професійних спілок
Єременко Світлана Вікторівна Ворошиловградська область Рубіжанський №88 апаратниця Рубіжанського виробничого об'єднання "Краситель"
Єрмаков Віктор Федорович Ровенська область Млинівський №486 командуючий Центральною групою радянських військ, генерал-полковник
Єсипенко Павло Євменович Запорізька область Куйбишевський №278 заступник голови Ради Міністрів УРСР
Жаленко Катерина Марківна Кіровоградська область Олександрійський №341 вчителька Павлиської середньої школи імені В.О.Сухомлинського Онуфріївського району склала повноваження у 1987
Жандарова Людмила Миколаївна Донецька область Костянтинівський №188 склеювачка скловиробів Костянтинівського заводу "Автоскло"
Жарков Віталій Васильович Донецька область Шахтарський №221 тракторист колгоспу "Донецький" (Шахтарського р-ну)
Желіба Володимир Іванович Кіровоградська область Новоукраїнський №339 голова виконкому Кіровоградської обласної ради
Желудковський Вікентій Олександрович Кримська область Центральний №350 1-й секретар Сімферопольського міського комітету КПУ
Жердецький Володимир Іванович Вінницька область Тиврівський №53 ливарник Сутиського заводу "Автоелектроапаратура" (Тиврівського району)
Жибров Володимир Іванович Волинська область Ковельський №66 2-й секретар Волинського обласного комітету КПУ
Жмурко Віктор Андрійович Донецька область Слов'янський-Центральний №203 генеральний директор виробничого енергетичного об'єднання "Донбасенерго"
Жукова Алла Іванівна Кримська область Роздольненський №368 рисівник радгоспу "Рисовий" (Роздольненського р-ну)
Журавель Василь Євгенович Одеська область Білгород-Дністровський №435 комбайнер колгоспу імені XXІ з'їзду КПРС (Білгород-Дністровського р-ну)
Журавльов Володимир Петрович Донецька область Новоазовський №218 голова колгоспу "Победа" (Новоазовського р-ну)
Заверчук Емілія Іванівна Львівська область Буський №387 оператор по відгодівлі великої рогатої худоби колгоспу імені 50-річчя Великого Жовтня (Буського р-ну)
Загородній Григорій Дмитрович Львівська область Артемівський №373 міністр харчової промисловості УРСР
Загороднюк Майя Олександрівна Київська область Ірпінський №306 завідуюча клінічно-діагностичною лабораторією Ірпінської центральної міської лікарні
Загорулько Ілля Іванович Ровенська область Рокитнівський №489 2-й секретар Ровенського обласного комітету КПУ
Задоя Микола Кузьмич Дніпропетровська область Гірницький №128 2-й секретар Дніпропетровського обласного комітету КПУ склав повноваження у 1988
Зайчук Володимир Гнатович Дніпропетровська область Залізничний №114 міністр юстиції УРСР
Залудяк Микола Іванович Полтавська область Кременчуцький-Центральний №461 1-й секретар Кременчуцького міського комітету КПУ
Запорожець Іван Іванович Ворошиловградська область Новопсковський №100 голова колгоспу імені Енгельса (Новопсковського р-ну)
Зверєв Рід Петрович Ворошиловградська область Станично-Луганський №105 2-й секретар Ворошиловградського обласного комітету КПУ
Зікун Валентина Григорівна Запорізька область Пологівський №281 доярка колгоспу "40-річчя Жовтня" (Пологівського р-ну)
Зінченко Галина Миколаївна Чернігівська область Ічнянський №641 завідуюча дільницею тваринництва колгоспу імені Калініна (Ічнянського р-ну)
Зінченко Людмила Сергіївна Харківська область Московський №535 електромонтажниця-схемниця Харківського електромеханічного заводу
Зіньковський Віктор Олексійович Ворошиловградська область Сєверодонецький №90 оператор Сєверодонецького виробничого об'єднання "Азот"
Злобін Валерій Пилипович Київ Чубарівський №29 генеральний директор виробничого об‘єднання "Київтрактородеталь"
Злобін Геннадій Карпович Харківська область Готвальдовський №553 голова Державного комітету УРСР у справах будівництва
Зноба Валентин Іванович Київ Русанівський №25 голова правління Київської організації Спілки художників України, художник-скульптор
Зоненко Андрій Тимофійович Кримська область Судацький №370 редактор газети "Правда Украины"
Зубков Сергій Євгенович Донецька область Юнокомунарівський №180 вибійник шахти "Полтавська" виробничого об'єднання "Орджонікідзевугілля"
Іваненко Борис Васильович Тернопільська область Бучацький №514 завідуючий відділом культури ЦК КПУ
Іваниця Ірина Анатоліївна Полтавська область Зіньківський №467 оператор по відгодівлі великої рогатої худоби колгоспу імені Ілліча (Шишацького р-ну)
Іваніщенко Лука Олексійович Черкаська область Чорнобаївський №618 голова колгоспу "Радянська Україна" (Чорнобаївського р-ну)
Ігнат Марія Захарівна Одеська область Ренійський №448 бригадир овочівницької бригади радгоспу "Озерний" (Ізмаїльського р-ну)
Ігнатенко Ольга Іванівна Київська область Іванківський №315 майстер машинного доїння корів колгоспу імені 40-річчя Жовтня (Поліського р-ну)
Ігнатов Володимир Григорович Донецька область Абакумовський №157 1-й секретар Донецького міського комітету КПУ
Ізотова Зоя Павлівна Донецька область Дебальцівський №175 старший оглядач вагонів вагонного депо Дебальцеве Донецької залізниці
Ільїн Віктор Іванович Миколаївська область Снігурівський №421 голова виконкому Миколаївської обласної ради
Ісаханов Ігор Миколайович Київ Березняківський №3 генеральний директор Київського виробничого об'єднання "Завод "Арсенал""
Кадацький Євген Михайлович Херсонська область Комсомольський №566 голова Державного комітету УРСР по професійно-технічній освіті
Казаков Анатолій Володимирович Ворошиловградська область Артемівський №72 фрезерувальник Ворошиловградського машинобудівного заводу імені Пархоменка
Казьмир Лідія Григорівна Миколаївська область Очаківський №419 робітниця виноградарської бригади радгоспу-заводу "Лиманський" (Очаківського р-ну)
Каїка Валентина Михайлівна Чернігівська область Прилуцький міський №637 комплектувальниця Прилуцької панчішної фабрики імені 8 Березня
Калантай Іван Федорович Харківська область Первомайський №561 1-й секретар Первомайського районного комітету КПУ
Калініна Олена Андріївна Запорізька область Бердянський-Центральний №270 лікар-окуліст Бердянської дитячої лікарні
Калініченко Ілля Якович Волинська область Камінь-Каширський №64 начальник військ Західного прикордонного округу КДБ УРСР, генерал-лейтенант
Каліш Віталій Миколайович Запорізька область Заводський №261 сталевар Запорізького електрометалургійного заводу "Дніпроспецсталь" імені А.М.Кузьміна
Калюжа Домнікія Федорівна Ворошиловградська область Кам'янобрідський №76 ткаля Ворошиловградського тонкосуконного комбінату
Кальницький Іван Сергійович Вінницька область Тульчинський №55 голова колгоспу імені ХХV з'їзду КПРС (Тульчинського р-ну)
Капленко Любов Кузьмівна Харківська область Великобурлуцький №551 бригадир овочівницької бригади колгоспу імені Леніна (Великобурлуцького району)
Капто Олександр Семенович Донецька область Ленінський №156 секретар ЦК КПУ
Карван Світлана Валентинівна Хмельницька область Жовтневий №580 слюсар-складальник Хмельницького заводу трансформаторних підстанцій імені 50-річчя СРСР
Касьяненко Олег Якович Кримська область Сімферопольський №369 міністр легкої промисловості УРСР склав повноваження у 1987
Катречко Тетяна Олексіївна Одеська область Тарутинський №451 бригадир виноградарської бригади радгоспу "Янтарний" (Тарутинського р-ну)
Качаловський Євген Вікторович Кіровоградська область Індустріальний №327 1-й заступник голови Ради Міністрів УРСР
Качановська Валентина Миколаївна Хмельницька область Славутський №584 швачка-мотористка Славутської швейної фабрики
Качура Борис Васильович Харківська область Чугуївський №547 секретар ЦК КПУ
Кащеєва Раїса Олексіївна Кіровоградська область Кіровський №328 радіомонтажниця Кіровоградського заводу радіовиробів імені ХХVІ з'їзду КПРС
Кизима Василь Трохимович Київська область Чорнобильський №324 начальник управління будівництва Чорнобильської атомної станції
Кирей Михайло Ілліч Львівська область Самбірський №399 голова виконкому Львівської обласної ради
Кирилова Світлана Кирилівна Київ Радянський №24 директор Київського філіалу Центрального музею В.І.Леніна
Кирилюк Василь Костянтинович Хмельницька область Шепетівський №585 начальник штабу-заступник начальника Цивільної оборони УРСР, генерал-полковник
Кирюшин Володимир Андрійович Донецька область Володарський №214 помічник 1-го секретаря ЦК КПУ
Кисіль Ігор Олексійович Дніпропетровська область Петровський №121 розливальник сталі Дніпропетровського металургійного заводу імені Г.Петровського
Кислиця Володимир Анатолійович Кримська область Ленінський №366 тесляр-бетонник будівельного управління №4 Всесоюзного об'єднання "Союзенергожитлобуд"
Кібець Леонід Федорович Кіровоградська область Кіровоградський №336 2-й секретар Кіровоградського обласного комітету КПУ
Кіріяк Катерина Йосипівна Полтавська область Пирятинський №472 майстер машинного доїння корів колгоспу імені Чапаєва (Гребінківського р-ну)
Кірова Людмила Сергіївна Хмельницька область Кам'янець-Подільський міський №583 бригадир слюсарів-складальників Кам'янець-Подільського електромеханічного заводу
Кічмаренко Марія Степанівна Вінницька область Вінницький-Староміський №36 заступник директора по навчально-виховній роботі Вінницької середньої школи №22
Клименко Євген Іванович Київська область Києво-Святошинський №317 бригадир регулювальників апаратури Боярського машинобудівного заводу "Іскра"
Кляп Антон Михайлович Закарпатська область Хустський №257 тракторист колгоспу "Карпати" (Хустського р-ну)
Книш Лідія Дмитрівна Дніпропетровська область Тернівський №135 оператор пульта управління Північного гірничо-збагачувального комбінату імені Комсомолу України
Книш Надія Федорівна Сумська область Середино-Будський №507 трактористка колгоспу "Більшовик" (Шосткинського р-ну)
Книш Павло Іванович Дніпропетровська область Павлоградський №151 голова колгоспу "Прогрес" (Павлоградського р-ну)
Коба Ганна Власівна Донецька область Горлівський-Калінінський №171 апаратниця Горлівського виробничого об'єднання "Стирол" імені С.Орджонікідзе
Коваленко Анатолій Дмитрович Полтавська область Решетилівський №474 завідуючий відділом сільського господарства і харчової промисловості ЦК КПУ склав повноваження у 1987
Коваленко Микола Степанович Херсонська область Генічеський №574 член Військової Ради - начальник Політуправління Центральної групи військ, генерал-лейтенант
Ковалик Ганна Миколаївна Херсонська область Нововоронцовський №576 завідуюча молочнотоварною фермою колгоспу "Україна" (Нововоронцовського р-ну)
Ковальчук Ганна Миколаївна Ровенська область Гощанський №482 ланкова по вирощуванню цукрових буряків колгоспу "Перше травня" (Корецького р-ну)
Ковальчук Микола Пилипович Київська область Богуславський №311 вчитель Синявської середньої школи Рокитнянського району
Ковінько Анатолій Іванович Полтавська область Октябрський №457 2-й секретар Полтавського обласного комітету КПУ
Кожушко Марія Степанівна Кримська область Джанкойський №363 бригадир-овочівник колгоспу "Заповіт Леніна" (Джанкойського р-ну)
Кожушко Олександр Михайлович Донецька область Ясинуватський міський №209 начальник Донецької залізниці
Козар Марія Юріївна Закарпатська область Мукачівський №250 бригадир польової бригади колгоспу імені Леніна (с.Великі Лучки Мукачівського р-ну)
Козаряд Ірина Василівна Кримська область Керченський №354 старша емалювальниця Керченського металургійного заводу імені Войкова
Козерук Василь Петрович Харківська область Дергачівський №554 міністр фінансів УРСР склав повноваження у 1987
Колегаєв Олександр Іванович Ровенська область Володимирецький №481 старший оператор Ровенської атомної станції імені 60-річчя СРСР
Колісник Олена Петрівна Дніпропетровська область Покровський №153 бригадир жіночої тракторної бригади колгоспу "Родина" (Покровського р-ну)
Коломієць Юрій Панасович Житомирська область Новоград-Волинський №228 1-й заступник голови Ради Міністрів УРСР
Коломоєць Юрій Миронович Донецька область Старобешівський №220 1-й секретар Старобешівського районного комітету КПУ
Кондратьєва Любов Кіндратівна Київ Дніпровський №10 ткаля Дарницького шовкового комбінату імені 60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції
Кононенко Леонід Олексійович Київ Артемівський №2 слюсар механоскладальних робіт Київського виробничого об'єднання імені Артема
Копанєв Микола Петрович Дніпропетровська область Західно-Донбаський №142 машиніст гірничих виймальних машин шахти "Самарська" виробничого об'єднання "Павлоградвугілля"
Корнієнко Павло Панасович Сумська область Ковпаківський №494 бригадир комплексної бригади котельників Сумського машинобудівного виробничого об'єднання імені М.В.Фрунзе
Корнійчук Галина Павлівна Івано-Франківська область Верховинський №289 завідуюча терапевтичним відділенням Яремчанської міської лікарні
Коротенко Катерина Антонівна Київська область Броварський №313 оператор машинного доїння корів радгоспу "Плосківський" (Броварського р-ну)
Коротич Віталій Олексійович Київ Корольовський №15 письменник, головний редактор журналу "Всесвіт"
Коротченко Олександр Дем'янович Закарпатська область Перечинський №251 голова Центрального комітету ДТСААФ УРСР, генерал-полковник авіації
Костенко Володимир Іванович Донецька область Ждановський №181 водій тролейбуса Ждановського трамвайно-тролейбусного управління
Костін Іван Дмитрович Миколаївська область Комсомольський №408 1-й заступник завідуючого відділом оборонної промисловості ЦК КПУ
Костогриз Валентина Семенівна Дніпропетровська область Жовтневий №113 бригадир штукатурів тресту "Дніпробудмеханізація"
Кострецький Броніслав Олександрович Донецька область Будьоннівський №158 машиніст гірничих виймальних машин шахтоуправління імені газети "Социалистический Донбасс" виробничого об'єднання "Донецьквугілля"
Костюк Платон Григорович Київ Оболонський №20 директор Інституту фізіології імені О.О.Богомольця Академії наук УРСР
Косяченко Ганна Яківна Київська область Яготинський №325 ланкова колгоспу "Заповіт Леніна" (Яготинського р-ну)
Котко Майя Іванівна Ровенська область Березнівський №480 вчителька Березнівської середньої школи №2
Кофанов Олександр Єгорович Кримська область Нижньогірський №367 тракторист колгоспу "Пам'ять Ілліча" (Нижньогірського р-ну)
Коцюруба Марія Іванівна Вінницька область Іллінецький №44 доярка бурякорадгоспу Кам'яногірського цукрового комбінату (Іллінецького р-ну)
Кравець Володимир Олексійович Харківська область Богодухівський №550 міністр закордонних справ УРСР
Кравець Марія Василівна Київська область Вишгородський №314 бригадир електрозварників Вишгородського заводу залізобетонних виробів тресту "Південатоменергобуд"
Кравчук Леонід Макарович Київська область Таращанський №322 завідуючий відділом пропаганди і агітації ЦК КПУ
Крамінська Світлана Михайлівна Харківська область Шевченківський №564 голова виконкому Шевченківської районної ради
Красношапка Юрій Олексійович Київська область Білоцерківський-Заводський №301 1-й секретар Білоцерківського міського комітету КПУ
Крекотень Микола Іванович Севастополь Нахімовський №345 складальник корпусів металевих суден виробничого об'єднання "Севастопольський морський завод імені Серго Орджонікідзе"
Кривенко Іван Федорович Черкаська область Чигиринський №617 водій автомобіля колгоспу імені Богдана Хмельницького (Чигиринського р-ну)
Кривотульська Євгенія Євгенівна Чернівецька область Садгірський №622 складальниця шпону Чернівецької меблевої фабрики імені 50-річчя СРСР
Крючков Василь Дмитрович Дніпропетровська область Красногвардійський №119 секретар ЦК КПУ
Крючков Георгій Корнійович Запорізька область Мелітопольський-Індустріальний №272 завідуючий відділом організаційно-партійної роботи ЦК КПУ
Кузик Григорій Йосипович Вінницька область Бершадський №41 голова колгоспу імені ХХІІ з'їзду КПРС (Бершадського р-ну)
Кузнєцов Віктор Васильович Київська область Броварський міський №334 бригадир пічових Броварського заводу порошкової металургії імені 60-річчя Радянської України
Кузьо Ганна-Олена Григорівна Львівська область Шевченківський №380 машиніст загортальних машин Львівського виробничого об'єднання кондитерської промисловості "Світоч"
Кулініч Микола Федорович Вінницька область Барський №40 заступник голови Ради Міністрів УРСР
Кунда Євген Васильович Донецька область Горлівський №170 завідуючий відділом будівництва і міського господарства ЦК КПУ
Купянська Тетяна Миколаївна Донецька область Дружківський №178 токар Дружківського заводу металевих виробів
Курдельчук Людмила Василівна Кримська область Алуштинський №351 дріжджівник Алуштинського хлібокомбінату Кримського виробничого об'єднання харчової промисловості
Кустра Петро Васильович Тернопільська область Ленінський №510 слюсар-інструментальник Тернопільського виробничого об'єднання "Ватра" імені 60-річчя Радянської України
Кутєпова Віра Дмитрівна Миколаївська область Новобузький №418 трактористка колгоспу "Шлях до комунізму" (Казанківського р-ну)
Куцевол Василь Степанович Львівська область Дрогобицький №389 голова Комітету народного контролю УРСР
Кучер Микола Павлович Дніпропетровська область Іллічівський №130 прохідник шахти №1 імені Артема шахтопрохідницького управління №1 комбінату "Кривбасшахтопроходка"
Кучеренко Віктор Григорович Донецька область Ждановський-Заводський №183 2-й секретар Донецького обласного комітету КПУ
Кучеренко Людмила Юріївна Одеська область Біляївський №443 завідуюча молочнотоварною фермою колгоспу імені Котовського (Біляївського р-ну)
Кушнеренко Михайло Михайлович Херсонська область Великолепетиський №573 голова виконкому Херсонської обласної ради
Кушнір Валентина Іванівна Вінницька область Замостянський №33 слюсар-складальник Вінницького заводу тракторних агрегатів імені ХХV з'їзду КПРС
Лавриненко Сергій Микитович Харківська область Червонозаводський №542 наладчик Харківського механічного заводу
Лаврухін Микола Васильович Київ Шевченківський №30 1-й заступник голови виконкому Київської міської ради
Лада Ганна Яківна Сумська область Роменський №506 головний агроном колгоспу "Комуніст" (Роменського р-ну)
Ладика Катерина Павлівна Кіровоградська область Голованівський №334 телятниця радгоспу Перегонівського цукрового комбінату (Голованівського р-ну)
Лазарєва Юлія Олексіївна Запорізька область Ленінський №258 електромонтажниця головного підприємства Запорізького виробничого об'єднання "Перетворювач"
Лебідь Надія Дмитрівна Ворошиловградська область Новоайдарський №99 майстер машинного доїння корів колгоспу імені Жданова (Новоайдарського р-ну)
Левчишин Борис Олексійович Волинська область Маневицький №69 голова колгоспу імені Леніна (Маневицького р-ну)
Левчук Тимофій Васильович Львівська область Сколівський №400 1-й секретар правління Спілки кінематографістів УРСР, режисер Київської кіностудії художніх фільмів імені О.Довженка
Леліков Юрій Михайлович Дніпропетровська область Нікопольський №138 старший плавильник Нікопольського заводу феросплавів
Ленчинський Віктор Петрович Чернівецька область Сторожинецький №630 голова виконкому Чернівецької обласної ради
Лєсна Марія Іванівна Донецька область Ждановський-Жовтневий №182 тістовод хлібозаводу №3 Ждановського хлібокомбінату
Лисай Галина Броніславівна Тернопільська область Центральний №511 шліфувальниця виробничого об'єднання "Тернопільський комбайновий завод імені ХХV з'їзду КПРС"
Лисак Надія Петрівна Вінницька область Жмеринський №37 маляр Жмеринської дистанції цивільних споруд Південно-Західної залізниці
Лисенко В'ячеслав Григорович Хмельницька область Новоушицький №595 начальник Головного управління по садівництву, виноградарству і виноробній промисловості УРСР
Лисицин Віктор Опанасович Київська область Бориспільський №303 міністр плодоовочевого господарства УРСР
Литвиненко Сергій Васильович Закарпатська область Міжгірський №289 голова правління Укоопспілки
Лихвонін Рудольф Миколайович Севастополь Севастопольський №346 член Військової Ради - начальник Політуправління Чорноморського флоту, віце-адмірал
Лісничий Григорій Омелянович Ворошиловградська область Теплогірський №92 начальник Головного управління по нафтопереробній і нафтохімічній промисловості УРСР
Лічман Володимир Павлович Вінницька область Погребищенський №51 тракторист колгоспу імені 40-річчя Жовтня (Оратівського р-ну)
Ломакіна Світлана Михайлівна Одеська область Іллічівський №437 токар-револьверник Іллічівського заводу "Квант"
Луговська Валентина Іванівна Чернігівська область Щорський №650 сортувальниця волокна Городнянського льонозаводу
Лукінов Іван Іларіонович Житомирська область Житомирський №234 віце-президент Академії наук УРСР, директор Інституту економіки АН УРСР
Лук'яненко Олександра Михайлівна Вінницька область Шаргородський №56 міністр соціального забезпечення УРСР
Лук'янова Антоніна Олексіївна Харківська область Харківський №563 бригадир овочівницької бригади радгоспу імені Калініна (Харківського р-ну)
Лутовинов Володимир Васильович Київ Дарницький №8 бригадир регулювальників радіоапаратури виробничого об'єднання "Київський радіозавод"
Лучанінова Тетяна Павлівна Сумська область Шосткинський №499 апаратниця Шосткинського виробничого об'єднання "Свема" імені 50-річчя СРСР
Лучкіна Любов Миколаївна Кримська область Кіровський №364 бригадир садівничої бригади радгоспу-заводу "Золоте поле" (Кіровського р-ну)
Лушпа Михайло Панасович Сумська область Ленінський №492 1-й секретар Сумського міського комітету КПУ
Ляшко Олександр Павлович Київська область Білоцерківський-Центральний №302 голова Ради Міністрів УРСР
Мадудов Микола Григорович Дніпропетровська область Центрально-Міський №136 командувач 6-ої гвардійської танкової армії, генерал-лейтенант
Мазуркова Марія Ізмаїлівна Хмельницька область Летичівський №594 завідуюча птахофермою колгоспу "Україна" (Летичівського р-ну)
Майданюк Олена Іванівна Житомирська область Коростишівський №236 механізатор колгоспу "За комунізм" (Коростишівського р-ну) померла 1988 р.
Макарова Галина Михайлівна Севастополь Гагарінський №343 монтажниця апаратури Севастопольських майстерень
Макєєв Сергій Іванович Харківська область Дзержинський №588 лікар Харківської міської лікарні швидкої і невідкладної медичної допомоги імені професора О.І.Мєщанінова
Макієнко Володимир Іванович Чернігівська область Ніжинський міський №63 бригадир слюсарів Ніжинського заводу "Ніжинсільмаш" імені 60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції
Максименко Надія Трифонівна Кіровоградська область Маловисківський №337 доярка колгоспу "Перше травня" (Маловисківського р-ну)
Макунін Анатолій Іванович Запорізька область Оріхівський №280 член Військової Ради - начальник Політуправління Південної групи військ, генерал-майор
Малий Михайло Олександрович Миколаївська область Заводський №407 бригадир комплексної бригади верстатників Чорноморського суднобудівного заводу (м.Миколаїв)
Маликов Віктор Васильович Кримська область Красногвардійський №365 тракторист колгоспу імені Жовтневої революції (Красногвардійського р-ну)
Маліка Тетяна Олексіївна Полтавська область Кременчуцький №470 машиніст електромостового крану Полтавського гірничо-збагачувального комбінату імені 50-річчя СРСР (м.Комсомольськ)
Маломуж Володимир Григорович Київська область Васильківський №305 2-й секретар Київського обласного комітету КПУ
Малтабар Наталія Григорівна Донецька область Харцизький №206 електрозварниця Харцизького трубного заводу
Мальованик Михайло Михайлович Закарпатська область Тячівський №255 голова виконкому Закарпатської обласної ради
Манєкін Іван Федорович Донецька область Київський №163 машиніст гірничих виймальних машин шахти імені О.Ф.Засядька виробничого об'єднання "Донецьквугілля"
Манойло Микола Федорович Харківська область Люботинський №558 соліст опери Харківського державного академічного театру опери і балету імені М.В.Лисенка
Марковська Лідія Захарівна Хмельницька область Волочиський №587 ланкова колгоспу імені Дзержинського (Волочиського р-ну)
Мартинюк Станіслав Михайлович Київ Тимошенківський №26 2-й секретар Київського міського комітету КПУ
Марусенко Віталій Микитович Кримська область Орджонікідзевський №355 1-й секретар Керченського міського комітету КПУ
Масельський Олександр Степанович Харківська область Балаклійський №548 голова виконкому Харківської обласної ради
Масик Костянтин Іванович Кримська область Київський №348 заступник голови Ради Міністрів УРСР
Масленикова Ольга Купріянівна Харківська область Ленінський №525 розкрійниця Харківської швейної фабрики імені Тинякова
Масол Віталій Андрійович Івано-Франківська область Коломийський №293 заступник голови Ради Міністрів УРСР, голова Держплану УРСР
Матвійчук Петро Павлович Київ Щербаковський №31 бригадир фрезерувальників Київського верстатобудівного виробничого об'єднання імені О.Горького
Мацегора Євген Олександрович Донецька область Новокраматорський №191 генеральний директор виробничого об'єднання "Новокраматорський машинобудівний завод"
Медовар Борис Ізраїльович Київ Московський №19 завідуючий відділом Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона Академії наук УРСР
Мельников Олександр Тихонович Херсонська область Дніпровський №565 2-й секретар Херсонського обласного комітету КПУ
Мельничук Феодосій Дмитрович Тернопільська область Кременецький №519 начальник механізованого загону колгоспу "40-річчя Жовтня" (Кременецького р-ну)
Мерзленко Альберт Васильович Ворошиловградська область Біловодський №94 голова виконкому Ворошиловградської обласної ради
Меркулов Анатолій Всеволодович Закарпатська область Іршавський №248 завідуючий відділом зарубіжних зв'язків ЦК КПУ
Миколенко Любов Володимирівна Черкаська область Городищенський №606 помічник апаратника Городищенського цукрорафінадного комбінату імені ХХV з'їзду КПРС
Миргородський Олександр Андрійович Ворошиловградська область Попаснянський №102 машиніст тепловоза локомотивного депо Попасна Донецької залізниці
Мироненко Віктор Іванович Дніпропетровська область Нижньодніпровський №120 1-й секретар ЦК ЛКСМУ склав повноваження у 1986
Мироник Ганна Ярославівна Івано-Франківська область Снятинський №298 доярка колгоспу імені Леніна (Снятинського р-ну)
Михайленко Євген Денисович Київ Печерський №22 бригадир монтажників будівельно-монтажного управління №6 домобудівного комбінату №1 Головкиївміськбуду
Мігдєєв Олександр Васильович Дніпропетровська область Ленінський №108 голова виконкому Дніпропетровської міської ради
Мовляйко Надія Сергіївна Донецька область Краматорський-Торецький №190 шліфувальниця Старокраматорського машинобудівного заводу імені Серго Орджонікідзе
Мовчан Галина Макарівна Одеська область Кілійський №445 головний агроном колгоспу імені Кутузова (Кілійського р-ну)
Мозговий Іван Олексійович Одеська область Роздільнянський №449 секретар ЦК КПУ
Молочина Мотрона Олексіївна Київська область Білоцерківський №310 оператор машинного доїння корів радгоспу "Білоцерківський" (Білоцерківського р-ну)
Морозова Валентина Степанівна Запорізька область Якимівський №283 голова колгоспу імені ХХ з'їзду КПРС (Якимівського р-ну)
Москальков Петро Іванович Запорізька область Вільнянський №275 голова виконкому Запорізької обласної ради
Мостовий Павло Іванович Харківська область Барвінківський №549 голова Державного комітету УРСР по матеріально-технічному постачанню
Моторний Дмитро Костянтинович Херсонська область Білозерський №572 голова колгоспу імені Кірова (Білозерського р-ну)
Моцна Віра Олександрівна Київ Залізничний №12 в'язальниця Київського виробничого трикотажного об'єднання імені Рози Люксембург
Муратов Федір Спиридонович Сумська область Охтирський №497 голова колгоспу імені Г.І.Петровського (Охтирського р-ну)
Мусенко Григорій Іванович Донецька область Заводський №160 вальцювальник Донецького металургійного заводу імені В.І.Леніна
Мусієнко Петро Кирилович Чернігівська область Прилуцький №647 завідуючий загальним відділом ЦК КПУ
Мушинська Віра Павлівна Чернігівська область Новозаводський №633 перемотувальниця Чернігівського виробничого об'єднання "Хімволокно" імені 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції
Мушкетик Георгій Михайлович Київ Комсомольський №14 письменник, 1-й секретар правління Київської міської організації Спілки письменників України
Муштин Людмила Володимирівна Хмельницька область Хмельницький №598 агроном-овочівник колгоспу імені Горького (Хмельницького р-ну)
М'ягка Людмила Миколаївна Запорізька область Димитровський №259 токар Запорізького моторобудівного заводу виробничого об'єднання "Моторобудівник" імені 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції
М'якота Олексій Сергійович Полтавська область Карлівський №468 голова виконкому Полтавської обласної ради
Мяловицький Анатолій Володимирович Полтавська область Полтавський №473 головний редактор журналу "Комуніст України"
Нагаєвський Ігор Дмитрович Донецька область Ждановський-Іллічівський №184 генеральний директор виробничого об'єднання "Ждановважмаш" (м.Жданов)
Назаренко Ганна Пантеліївна Харківська область Фрунзенський №540 заточувальниця Харківського заводу тракторних двигунів
Найдьонова Людмила Василівна Дніпропетровська область Марганецький №137 оператор пульта управління шахти №9/10 Марганецького гірничо-збагачувального комбінату імені 60-річчя Радянської України
Насальська Лідія Іванівна Кримська область Білогірський №362 завідуюча молочнотоварної ферми колгоспу імені Калініна (Білогірського р-ну)
Невідник Тетяна Леонтіївна Полтавська область Кобеляцький №469 доярка колгоспу "Маяк" (Кобеляцького р-ну)
Недашковський Дмитро Григорович Сумська область Лебединський №503 завідуючий економічним відділом ЦК КПУ
Недря Олексій Григорович Дніпропетровська область Орджонікідзевський №141 машиніст екскаватора Орджонікідзевського гірничо-збагачувального комбінату
Нестерюк Катерина Степанівна Чернівецька область Сокирянський №629 штукатур управління будівництва Дністровського комплексного гідровузла
Нехаєвський Аркадій Петрович Вінницька область Хмільницький №39 2-й секретар Вінницького обласного комітету КПУ
Нівалов Микола Миколайович Чернівецька область Заставнівський №625 1-й секретар Чернівецького обласного комітету КПУ
Нікіфоров Леонард Львович Київ Жовтневий №11 генеральний директор Київського виробничого об'єднання імені С.П.Корольова
Ніколаєв Микола Федорович Ворошиловградська область Первомайський №86 заступник Голови Ради Міністрів УРСР
Новицька-Усенко Людмила Василівна Дніпропетровська область Гагарінський №112 ректор Дніпропетровського державного медичного інституту
Новицький Євген Антонович Івано-Франківська область Надвірнянський №295 2-й секретар Івано-Франківського обласного комітету КПУ
Новікова Ірина Борисівна Донецька область Калінінський №162 вчителька середньої школи №20 міста Донецька
Носаньов Олександр Григорович Донецька область Краматорський №189 начальник сортопрокатного цеху Краматорського металургійного заводу імені В.В.Куйбишева
Носов Костянтин Григорович Дніпропетровська область Брежнєвський №124 директор Дніпровського металургійного комбінату імені Ф.Е.Дзержинського
Обревко Володимир Володимирович Харківська область Комсомольський №534 голова виконкому Харківської міської ради помер 6.08.1985
Овчаренко Микола Миколайович Харківська область Салтівський №538 студент Харківського юридичного інституту імені Ф.Е.Дзержинського
Овчаренко Раїса Миколаївна Донецька область Ясинуватський №222 завідуюча молочнотоварної ферми колгоспу "Росія" (Ясинуватського р-ну)
Овчаров Іван Васильович Донецька область Великоновосілківський №212 директор радгоспу імені ХХVІ з'їзду КПРС (Великоновосілківського р-ну)
Олененко Юрій Олександрович Хмельницька область Білогірський №586 міністр культури УРСР
Оленюх Яніна Степанівна Тернопільська область Тернопільський №523 зоотехнік-селекціонер колгоспу "Заповіт Леніна" (Тернопільського р-ну)
Олешко Тетяна Іванівна Дніпропетровська область Новомосковський №140 машиніст електромостового крана Новомосковського трубного заводу імені 50-річчя Радянської України
Олійник Борис Ілліч Запорізька область Кам'янсько-Дніпровський №277 письменник, секретар правління Спілки письменників України
Олійник Борис Степанович Житомирська область Коростенський №227 начальник Південно-Західної залізниці
Ольшанська Наталія Олександрівна Ворошиловградська область Ватутінський №73 швачка-мотористка головного підприємства Ворошиловградського виробничого швейного об'єднання
Омельченко Микола Григорович Дніпропетровська область Барикадний №110 1-й секретар Дніпропетровського міського комітету КПУ
Орлик Марія Андріївна Полтавська область Ленінський №455 заступник голови Ради Міністрів УРСР
Осипенко Петро Григорович Івано-Франківська область Рогатинський №296 прокурор УРСР
Оснач Василь Павлович Ровенська область Костопільський №485 голова президії Українського товариства дружби і культурного зв'язку із зарубіжними країнами
Остафієвич Марія Федорівна Чернівецька область Першотравневий №621 в'язальниця Чернівецького виробничого панчішного об'єднання імені 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції
Острогляд Віктор Васильович Запорізька область Василівський №274 механізатор колгоспу "Зоря комунізму" (Василівського р-ну)
Острожинський Валентин Євгенович Житомирська область Ружинський №242 2-й секретар Житомирського обласного комітету КПУ склав повноваження у 1987
Охмакевич Микола Федорович Донецька область Дзержинський №176 голова Державного комітету УРСР по телебаченню і радіомовленню
Панаїт Володимир Венедиктович Ворошиловградська область Новодружеський №85 начальник комбінату "Ворошиловградхімбуд"
Панікарський Костянтин Іванович Київ Ленінський №1 1-й секретар Ленінського районного комітету КПУ м.Києва
Пантелеєв Микола Олексійович Кримська область Євпаторійський №353 голова Державного комітету УРСР по праці
Панькін Валентин Єпіфанович Полтавська область Диканський №466 командуючий авіацією Київського військового округу, генерал-полковник авіації
Парамонов Володимир Микитович Харківська область Нововодолазький №560 2-й секретар Харківського обласного комітету КПУ
Партола Ганна Петрівна Харківська область Індустріальний №531 фрезерувальниця виробничого об'єднання "Харківський турбінний завод" імені С.М.Кірова
Парубок Омелян Никонович Черкаська область Жашківський №608 ланковий механізованої ланки колгоспу імені Суворова (Жашківського р-ну)
Парубочий Йосип Семенович Львівська область Радехівський №398 голова колгоспу імені Ярослава Галана (Радехівського р-ну)
Пархоменко Володимир Дмитрович Донецька область Центральний №168 міністр вищої і середньої спеціальної освіти УРСР
Пархоменко Олександра Іванівна Чернігівська область Деснянський №632 бригадир штампувальників Чернігівського заводу автозапчастин
Патон Борис Євгенович Київ Мінський №18 президент Академії Наук УРСР, директор Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона Академії наук УРСР
Пашков Сергій Борисович Житомирська область Малинський №238 слюсар-електромонтажник Малинського дослідно-експерементального заводу
Пащенко Андрій Якович Донецька область Єнакіївський №179 голова Державного комітету УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі
Пелепець Галина Григорівна Київ Волгоградський №5 заготовниця Київської взуттєвої фабрики імені 10-річчя Комсомолу України
Пелешок Софія Іванівна Тернопільська область Лановецький №520 доярка колгоспу імені Шевченка (Шумського р-ну)
Пелих Пелагія Федорівна Львівська область Яворівський №405 оператор машинного доїння корів колгоспу імені Карла Маркса (Яворівського р-ну)
Перелома Віталій Олександрович Полтавська область Центральний №458 помічник 1-го секретаря ЦК КПУ
Перепадя Михайло Григорович Ворошиловградська область Свердловський №89 завідуючий відділом важкої промисловості ЦК КПУ
Пересунько Леонід Миколайович Черкаська область Придніпровський №600 старший апаратник Черкаського заводу хімічних реактивів імені ХХV з'їзду КПРС
Петренко Надія Василівна Одеська область Залізничний №425 старша апаратниця Одеського консервного заводу
Пєхота Володимир Юлійович Львівська область Індустріальний №375 голова виконкому Львівської міської ради
Пивоваров В'ячеслав В'ячеславович Харківська область Комінтернівський №533 генеральний директор Харківського виробничого об'єднання "Завод імені Малишева"
Пилипенко Віктор Васильович Дніпропетровська область Вузівський №111 директор Інституту технічної механіки Академії наук УРСР
Пилипенко Віктор Васильович Одеська область Ізмаїльський №436 начальник Радянського Дунайського пароплавства
Підкупняк Надія Павлівна Вінницька область Теплицький №52 доярка колгоспу "Росія" (Теплицького р-ну)
Підстригач Ярослав Степанович Львівська область Червоноармійський №379 директор Інституту прикладних проблем механіки і математики Академії наук УРСР (місто Львів)
Пікловська Ірина Павлівна Львівська область Пустомитівський №397 бригадир бригади по вирощуванню молодняка великої рогатої худоби радгоспу "Жовтневий" (Пустомитівського р-ну)
Плеханов Валентин Пилипович Одеська область Болградський №433 член Військової Ради - начальник Політуправління Одеського військового округу, генерал-лейтенант
Плечій Марія Василівна Кримська область Красноперекопський №356 голова виконкому Орлівської сільської ради Красноперекопського району
Пліскановський Станіслав Тихонович Запорізька область Центральний №267 1-й заступник міністра чорної металургії УРСР
Плішевський Микола Іванович Житомирська область Коростенський №235 тракторист колгоспу "Дружба" (Коростенського р-ну)
Площенко Володимир Дмитрович Київ Димитровський №9 міністр житлово-комунального господарства УРСР
Плютинський Володимир Антонович Ровенська область Ровенський №488 голова колгоспу "Зоря комунізму" (Ровенського р-ну)
Плющ Іван Степанович Київська область Бородянський №312 голова виконкому Київської обласної ради
Погребняк Яків Петрович Миколаївська область Центральний №411 секретар ЦК КПУ
Подкатілова Людмила Дмитрівна Ворошиловградська область Молодогвардійський №98 тепличниця радгоспу "Краснодонська овочева фабрика" (Краснодонського р-ну)
Полатайло Катерина Олексіївна Черкаська область Золотоніський №610 1-й секретар Золотоніського районного комітету КПУ померла 3.06.1986
Політанська Ольга Феодосіївна Вінницька область Могилів-Подільський №38 ланкова по вирощуванню цукрових буряків колгоспу імені Чапаєва (Могилів-Подільського р-ну)
Поліщук Леся Дем'янівна Ровенська область Червоноармійський №491 доярка колгоспу "Ленінський шлях" (Червоноармійського р-ну)
Полянська Любов Володимирівна Ворошиловградська область Зоринський №95 оператор інкубаційного цеху Чорнухинської птахофабрики (Перевальського району)
Помпа Клавдія Якимівна Дніпропетровська область Кіровський №117 дільничий лікар дитячої лікарні №2 міста Дніпропетровська
Поперечнюк Ганна Петрівна Запорізька область Запорізький №276 тепличниця комбінату-радгоспу імені 60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції (Запорізького р-ну)
Поперняк Анатолій Никифорович Хмельницька область Дунаєвецький №590 голова виконкому Хмельницької обласної ради
Попов Валентин Петрович Київська область Миронівський №319 1-й заступник голови Держплану УРСР
Попов Веніамін Степанович Запорізька область Жовтневий №260 ректор Запорізького машинобудівного інституту імені В.Я.Чубаря
Попов Віктор Васильович Харківська область Центральний №541 різьбошліфувальник Харківського авіаційного заводу імені Ленінського комсомолу
Попов Микола Михайлович Ворошиловградська область Ленінський №71 1-й секретар Ворошиловградського міського комітету КПУ
Попович Павло Романович Київська область Сквирський №321 заступник начальника Центру підготовки космонавтів імені Ю.О.Гагаріна, льотчик-космонавт, генерал-майор авіації
Попчук Марія Петрівна Донецька область Кіровський №164 прядильниця Донецького бавовняного комбінату імені ХХV з'їзду КПРС
Поручник Василь Іванович Львівська область Старосамбірський №402 бригадир тракторної бригади колгоспу імені Шевченка (Старосамбірського р-ну)
Постой Валентина Михайлівна Донецька область Слов'янський-Залізничний №202 укладальниця-пакувальниця Слов'янського керамічного комбінату
Потапська Ганна Андріївна Хмельницька область Красилівський №593 оператор комплексу по вирощуванню нетелей колгоспу "Радянська Україна" (Красилівського р-ну)
Походін Віктор Пилипович Одеська область Фрунзівський №453 голова виконкому Одеської обласної ради помер .09.1985
Походня Ігор Костянтинович Київ Першотравневий №21 віце-президент Академії Наук УРСР
Почуйко Адам Сергійович Кримська область Бахчисарайський №361 голова колгоспу "Пам'ять Леніна" (Бахчисарайського р-ну) склав повноваження у 1987
Пригода Юрій Іванович Донецька область Ждановський-Орджонікідзевський №185 оператор стана Ждановського металургійного комбінату "Азовсталь" імені С.Орджонікідзе
Приймак Андрій Іванович Дніпропетровська область Дніпровський №125 1-й секретар Дніпродзержинського міського комітету КПУ
Примачок Юрій Леонідович Ворошиловградська область Кіровський №79 прохідник шахти імені Кірова виробничого об'єднання "Стахановвугілля"
Приходько Галина Степанівна Миколаївська область Баштанський №414 доярка колгоспу імені Шевченка (Баштанського р-ну)
Прищепа Петро Купріянович Ровенська область Острозький №487 голова виконкому Ровенської обласної ради
Продан Костянтин Костянтинович Дніпропетровська область Царичанський №155 керуючий справами ЦК КПУ
Проценко Діна Йосипівна Херсонська область Цюрупинський №578 голова Державного комітету УРСР по охороні природи
Прудніков Віктор Олексійович Черкаська область Корсунь-Шевченківський №611 командуючий 8-ю окремою армією ППО Київського військового округу, генерал-лейтенант авіації
Пупкова Раїса Василівна Харківська область Гагарінський №527 формувальниця Харківської панчішної фабрики імені 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції
Пучко Олександр Олександрович Харківська область Лозівський №546 начальник Південної залізниці
Радивонюк Марія Василівна Ровенська область Жовтневий №478 бригадир малярів спеціалізованого будівельно-монтажного управління "Опоряджбуд" тресту "Ровнопромбуд"
Ревенко Микола Мусійович Чернівецька область Хотинський №631 2-й секретар Чернівецького обласного комітету КПУ
Резнік Борис Якович Одеська область Університетський №432 завідуючий кафедрою педіатрії Одеського державного медичного інституту імені М.І.Пирогова
Рибинок Віктор Олександрович Львівська область Залізничний №374 генеральний директор Львівського виробничого об'єднання "Електрон"
Романенко Анатолій Юхимович Дніпропетровська область Південний №139 міністр охорони здоров'я УРСР
Романець Марія Василівна Київська область Кагарлицький №316 оператор машинного доїння корів колгоспу "Дружба" (Кагарлицького р-ну) склала повноваження 12.07.1986
Рощупкін Олександр Мефодійович Кримська область Ялтинський №359 2-й секретар Кримського обласного комітету КПУ
Рудельова Ольга Юріївна Івано-Франківська область Калуський №286 апаратниця сульфатної збагачувальної фабрики Калуського виробничого об'єднання "Хлорвініл"
Рудич Фелікс Михайлович Львівська область Підзамчевський №377 завідуючий відділом науки і учбових закладів ЦК КПУ
Ружицький Олександр Антонович Хмельницька область Старокостянтинівський №597 2-й секретар Хмельницького обласного комітету КПУ
Русанов Микола Кіндратович Харківська область Широнінський №543 випробовувач двигунів Харківського моторобудівного виробничого об'єднання "Серп і Молот"
Рущенков Володимир Павлович Чернігівська область Ріпкинський №648 генерал-майор танкових військ
Рябошапка Микола Миколайович Миколаївська область Вознесенський №412 голова колгоспу імені Кірова (Вознесенського р-ну) помер 25.04.1987
Савчук Петро Миколайович Київська область Переяслав-Хмельницький №307 тракторист радгоспу імені Богдана Хмельницького (Переяслав-Хмельницького р-ну)
Саган Ігор Михайлович Львівська область Кам'янсько-Буський №392 тракторист колгоспу імені Богдана Хмельницького (Кам'янсько-Буського р-ну)
Садовников Валентин Павлович Житомирська область Овруцький №239 командуючий 8-ю танковою армією Прикарпатського військового округу, генерал-майор
Сазанська Раїса Іванівна Одеська область Заставський №426 гальваник Одеського науково-виробничого об'єднання "Кисеньмаш"
Сазонов Анатолій Павлович Ворошиловградська область Лутугинський №97 завідуючий відділом хімічної промисловості ЦК КПУ склав повноваження у 1986
Сай Валентина Іванівна Дніпропетровська область П'ятихатський №154 свинарка колгоспу імені Фрунзе (П'ятихатського р-ну)
Сайко Віктор Федорович Київська область Макарівський №318 директор Українського науково-дослідного інституту землеробства Південного відділення ВАСГНІЛ
Сайко Людмила Михайлівна Житомирська область Олевський №240 вчителька Радовельської середньої школи Олевського району
Санін Олексій Іванович Херсонська область Чаплинський №579 ланковий механізованого загону радгоспу "Долинський" (Чаплинського р-ну)
Сафронова Валентина Борисівна Дніпропетровська область Довгинцівський №129 муляр будівельного управління №2 тресту "Криворіжіндустрбуд"
Свиридонова Ганна Стефанівна Донецька область Макіївський-Совєтський №198 формувальниця Макіївського м'ясокомбінату
Свінціцька Надія Петрівна Хмельницька область Полонський №596 відвідниця фарфорових виробів головного підприємства Полонського виробничого об'єднання "Фарфор"
Святоцький Василь Олександрович Львівська область Золочівський №391 2-й секретар Львівського обласного комітету КПУ
Сдержиков Федір Семенович Донецька область Красноармійський №192 голова Донецької обласної ради професійних спілок
Северинов Кузьма Антипович Донецька область Димитровський №193 бригадир комплексної бригади робітників очисного вибою шахти №5-6 імені Димитрова виробничого об'єднання "Красноармійськвугілля"
Секретарюк В'ячеслав Васильович Львівська область Радянський №378 1-й секретар Львівського міського комітету КПУ
Семеняк Ірина Сергіївна Дніпропетровська область Калінінський №116 контролер Дніпропетровського агрегатного заводу імені 50-річчя СРСР
Сергєєв Володимир Григорович Харківська область Київський №532 академік Академії наук УРСР, генеральний директор Харківського науково-виробничого об'єднання "Електроприлад "
Симанов Іван Михайлович Чернігівська область Борзнянський №640 тракторист колгоспу "Друга пятирічка" (Куликівського р-ну)
Симйонка Олена Юріївна Закарпатська область Солотвинський №254 бригадир колгоспу "Дружба народів" (Тячівського р-ну)
Симоненко Валентин Костянтинович Одеська область Центральний №433 голова виконкому Одеської міської ради
Синельникова Алла Миколаївна Донецька область Красноармійський №216 бригадир птахокомплексу Щербинівської птахофабрики (Костянтинівського району)
Синько Тетяна Павлівна Харківська область Куп'янський №545 стернярка Куп'янського ливарного заводу імені 60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції
Ситник Костянтин Меркурійович Дніпропетровська область Криворізький №148 віце-президент Академії наук УРСР, директор Інституту ботаніки імені М.Холодного АН УРСР
Сінельникова Наталія Іванівна Житомирська область Бердичівський №226 швачка-мотористка Бердичівської швейної фабрики імені 60-річчя Радянської України
Сінцов Вадим Сидорович Івано-Франківська область Центральний №285 шліфувальник Івано-Франківського виробничого об'єднання "Геофізприлад"
Сіробаба Володимир Якович Донецька область Мар'їнський №217 редактор газети "Радянська Україна", голова правління Спілки журналістів України
Скиба Олена Павлівна Донецька область Артемівський міський №169 електромонтер Артемівського машинобудівного заводу "Победа труда"
Скіцько Марія Олексіївна Івано-Франківська область Городенківський №291 голова колгоспу "Радянська Конституція" (Городенківського р-ну)
Скляров Віталій Федорович Донецька область Зугресівський №207 міністр енергетики і електрифікації УРСР
Скопенко Віктор Васильович Київ Ломоносовський №17 ректор Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка
Скориков Григорій Петрович Чернівецька область Кіцманський №627 начальник Головного штабу - 1-й заступник головнокомандувача Військово-повітряними силами СРСР, маршал авіації
Скоромнюк Михайло Олексійович Житомирська область Володарсько-Волинський №232 завідуючий відділом легкої промисловості і товарів народного споживання ЦК КПУ
Скринчук Леонід Юрійович Хмельницька область Чемеровецький №599 голова колгоспу "Україна" (Чемеровецького р-ну)
Скрипник Микола Миколайович Ворошиловградська область Ровеньківський №87 бригадир робітників очисного вибою шахтоуправління імені Фрунзе виробничого об'єднання "Ровенькиантрацит"
Скубченко Петро Сергійович Донецька область Амвросіївський №210 начальник механізованого загону радгоспу "Мирний" (Амвросіївського р-ну)
Славов Микола Антонович Черкаська область Соснівський №601 начальник Головного управління річкового флоту при Раді Міністрів УРСР
Слінченко Володимир Іванович Чернівецька область Новоселицький №628 міністр побутового обслуговування населення УРСР
Смертюк Василь Петрович Черкаська область Черкаський №616 головний агроном колгоспу "Дніпро" (Черкаського р-ну)
Смолянніков Олексій Петрович Севастополь Малаховокурганський №344 1-й секретар Севастопольського міського комітету КПУ
Снігірьов Микола Михайлович Одеська область Комінтернівський №466 2-й секретар Одеського обласного комітету КПУ
Собецька Валентина Андріївна Полтавська область Київський №456 бригадир емалювальників Полтавського заводу хімічного машинобудування
Соболь Микола Олександрович Львівська область Ленінський №372 бригадир наладчиків Львівського автобусного заводу імені 50-річчя СРСР
Соколовська Уляна Семенівна Ровенська область Дубровицький №483 1-й секретар Зарічненського районного комітету КПУ
Сологуб Віталій Олексійович Донецька область Торезький №205 голова Української республіканської ради професійних спілок
Соломаха Віталій Костянтинович Черкаська область Уманський міський №605 міністр м'ясної і молочної промисловості УРСР
Сороколєтова Тетяна Михайлівна Ворошиловградська область Ворошиловський №74 бригадир складальників Ворошиловградського заводу лужних акумуляторів
Спицин Володимир Кузьмич Донецька область Пролетарський №167 голова виконкому Донецької міської ради
Стадниченко Володимир Якович Одеська область Арцизький №440 голова Державного комітету УРСР по кінематографії
Станкович Євген Федорович Одеська область Балтський №441 композитор, секретар правління Спілки композиторів України
Старунський Володимир Гордійович Херсонська область Шуменський №569 міністр торгівлі УРСР
Статінов Анатолій Сергійович Донецька область Макіївський-Червоногвардійський №200 голова виконкому Донецької обласної ради
Стежко Станіслав Андрійович Дніпропетровська область Кривбасівський №133 1-й секретар Криворізького міського комітету КПУ
Стрельников Володимир Костянтинович Харківська область Мереф'янський №559 начальник Військової інженерної радіотехнічної академії протиповітряної оборони імені маршала Радянського Союзу Л.О.Говорова, генерал-полковник
Стрельцов Василь Омелянович Дніпропетровська область Верхньодніпровський №146 1-й секретар Верхньодніпровського районного комітету КПУ
Сузін Михайло Володимирович Волинська область Володимир-Волинський №60 тракторист колгоспу "Комуніст" (Володимир-Волинського р-ну)
Супрунов Леонід Вікторович Ворошиловградська область Перевальський №101 робітник очисного вибою шахти "Перевальська" виробничого об'єднання "Ворошиловградвугілля"
Сургай Микола Сафонович Донецька область Сніжнянський №204 1-й заступник міністра вугільної промисловості УРСР
Сухов Ігор Миколайович Ворошиловградська область Жовтневий №75 генеральний директор виробничого об'єднання "Ворошиловградський тепловозобудівний завод імені Жовтневої революції"
Сухорук Петро Маркович Полтавська область Глобинський №465 начальник механізованого загону колгоспу імені Горького (Глобинського р-ну)
Тарасенко Володимир Стефанович Дніпропетровська область Новомосковський №150 голова колгоспу імені Котовського (Новомосковського р-ну)
Тарушкін Олексій Петрович Ворошиловградська область Сватівський №103 заступник постійного представника Ради Міністрів УРСР при Раді Міністрів СРСР
Татарська Ніна Феодосіївна Кримська область Алупкинський №360 лікар Ялтинського санаторію "Піонер"
Телешко Надія Степанівна Одеська область Овідіопольський №447 оператор машинного доїння корів радгоспу-заводу "Дністровський" (Овідіопольського р-ну)
Темний Василь Федорович Вінницька область Літинський №48 голова виконкому Вінницької обласної ради
Тертишна Ольга Михайлівна Дніпропетровська область Жовтоводський №126 монтажниця приладного заводу "Електрон" (м.Жовті Води)
Тимунь Микола Олексійович Одеська область Жовтневий №423 бригадир комплексної бригади докерів-механізаторів Одеського морського торгового порту
Титаренко Євдокія Іванівна Черкаська область Центральний №602 ткаля Черкаського шовкового комбінату імені 60-річчя Жовтня
Титаренко Олексій Антонович Запорізька область Бердянський-Ульяновський №269 2-й секретар ЦК КПУ
Титаренко Федір Іванович Ворошиловградська область Вахрушівський №83 генеральний директор виробничого об'єднання "Донбасантрацит"
Ткач Василь Миколайович Миколаївська область Врадіївський №417 міністр меліорації і водного господарства УРСР
Ткаченко Олександр Миколайович Тернопільська область Гусятинський №515 міністр сільського господарства УРСР
Товстановський Олександр Іванович Тернопільська область Збаразький №517 1-й заступник міністра сільського господарства УРСР; голова виконкому Тернопільської обласної ради
Товт Марія Іванівна Закарпатська область Ужгородський №256 пташниця-оператор Закарпатської птахофабрики імені 50-річчя СРСР
Токар Ніна Гаврилівна Херсонська область Бериславський №571 вчитель Кіровської середньої школи Бериславського району
Томчишин Віра Миколаївна Львівська область Сокальський №401 головний зоотехнік колгоспу імені Горького (Сокальського р-ну)
Трефілов Віктор Іванович Ворошиловградська область Краснолуцький №82 віце-президент Академії наук УРСР, директор Інституту проблем матеріалознавства АН УРСР
Тронько Петро Тимофійович Черкаська область Канівський №603 голова правління Українського товариства охорони пам'ятників історії і культури, завідуючий відділом Інституту історії Академії наук УРСР
Троян Марія Семенівна Хмельницька область Заводський №581 формувальниця Хмельницького заводу "Катіон"
Троян Олександр Іванович Львівська область Нестеровський №395 начальник Центрального статистичного управління УРСР помер 29.11.1987
Трубіцин Віктор Михайлович Львівська область Червоноградський №385 бригадир прохідників шахти №5 "Великомостівська" виробничого об'єднання "Укрзахідвугілля"
Труш Любов Олександрівна Полтавська область Хорольський №476 апаратниця Хорольського молочноконсервного комбінату дитячих продуктів імені ХХVІ з'їзду КПРС
Тур Василь Захарович Одеська область Татарбунарський №452 голова колгоспу імені Татарбунарського повстання (Татарбунарського р-ну) помер 13.07.1986
Тягно Іван Іванович Харківська область Краснокутський №557 помічник бригадира тракторної бригади колгоспу імені Леніна (Краснокутського р-ну)
Угрюмов Лев Михайлович Вінницька область Калинівський №45 помічник 1-го секретаря ЦК КПУ
Уйварі Ельвіра Павлівна Закарпатська область Свалявський №253 оббивальниця меблів Свалявського лісокомбінату
Федоров Володимир Григорович Волинська область Нововолинський №62 радник при Раді Міністрів УРСР; голова виконкому Волинської обласної ради
Федоров Леонід Григорович Миколаївська область Первомайський міський №413 директор Первомайського машинобудівного заводу імені 60-річчя СРСР
Федоров Олексій Костянтинович Сумська область Сумський №508 начальник штабу - 1-й заступник командуючого військами Київського військового округу, генерал-лейтенант
Філіппова Лідія Василівна Херсонська область Новокаховський №570 бригадир електрозварників виробничого управління "Каховсільбуд" (місто Нова Каховка)
Філоненко Віктор Лазарович Чернігівська область Новгород-Сіверський №646 голова Державного комітету УРСР по виробничо-технічному забезпеченню сільського господарства
Фісун Олександр Петрович Донецька область Петровський №166 генеральний директор виробничого об'єднання "Донецьквугілля"
Фокін Вітольд Павлович Ворошиловградська область Брянківський №78 1-й заступник голови Держплану УРСР
Фоменко Михайло Володимирович Житомирська область Баранівський №230 міністр освіти УРСР
Фомін Анатолій Дмитрович Ворошиловградська область Червонопартизанський №107 1-й заступник командуючого військами Київського військового округу, генерал-лейтенант
Хаджинов Леонід Петрович Запорізька область Осипенківський №265 генеральний директор виробничого об'єднання "Запоріжтрансформатор" імені В.І.Леніна
Хайкін Матвій Володимирович Донецька область Шахтарський міський №208 бригадир прохідників шахтобудівного управління №2 тресту "Макіївшахтобуд"
Халупник Раїса Федорівна Запорізька область Мелітопольський №279 свинарка колгоспу "Україна" (Мелітопольського р-ну)
Хамула Андрій Федотович Запорізька область Орджонікідзевський №264 бригадир комплексної бригади Запорізького спеціалізованого управління №585 тресту "Укргідроспецфундаментбуд"
Харін Валентин Аркадійович Ворошиловградська область Стахановський №91 машиніст гірничих виймальних машин шахти імені Ілліча виробничого об'єднання "Стахановвугілля"
Харченко Григорій Петрович Запорізька область Мелітопольський-Залізничний №271 2-й секретар Запорізького обласного комітету КПУ
Хачирова Ольга Миколаївна Ворошиловградська область Старобільський №106 свинарка колгоспу "Перше травня" (Старобільського р-ну)
Хижняк Любов Павлівна Одеська область Ленінський №422 пресувальниця Одеського цукрорафінадного заводу імені ХХVІ з'їзду КПРС
Хірний Костянтин Васильович Харківська область Орджонікідзевський №536 1-й секретар Харківського міського комітету КПУ
Холопов Володимир Олексійович Донецька область Макіївський №195 прохідник шахти імені А.Б.Батова виробничого об'єднання "Макіїввугілля"
Хоменко Микола Григорович Сумська область Конотопський міський №496 секретар Президії Верховної Ради УРСР
Хомич Анатолій Захарович Харківська область Красноградський №556 завідуючий відділом транспорту і зв'язку ЦК КПУ
Храптович Олександр Петрович Донецька область Докучаєвський №215 машиніст екскаватора Докучаєвського флюсодоломітного комбінату
Хрептик Надія Іванівна Львівська область Миколаївський №393 машиніст насосних установок Миколаївського цементно-гірничого комбінату
Христенко Валентина Петрівна Запорізька область Комунарський №262 монтажниця Запорізького приладобудівного заводу
Христич Володимир Андрійович Одеська область Заводський №424 токар Одеського заводу "Кінап"
Цаберябий Володимир Семенович Дніпропетровська область Самарський №122 начальник головного управління "Укрголовметалургмонтаж" Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР
Ціпов'яз Ольга Петрівна Кіровоградська область Ленінський №326 свердувальниця головного підприємства Кіровоградського виробничого об'єднання "Червона Зірка"
Череп Валерій Іванович Сумська область Краснопільський №502 міністр сільського будівництва УРСР
Черникова Ганна Іванівна Миколаївська область Первомайський №420 бригадир малярів-штукатурів управління будівництва Південно-Української атомної електростанції
Чернушенко Людмила Григорівна Херсонська область Текстильний №568 прядильниця Херсонського бавовняного комбінату імені ХХVІ з'їзду КПРС
Чернявська Ксенія Василівна Черкаська область Смілянський №604 фрезерувальниця Смілянського електромеханічного ремонтного заводу імені Т.Г.Шевченка
Чикомасов Василь Данилович Сумська область Глухівський №495 голова колгоспу імені Леніна (Глухівського р-ну)
Чистовська Валентина Андріївна Донецька область Куйбишевський №165 апаратниця Донецького заводу хімічних реактивів
Чорна Галина Олександрівна Полтавська область Кременчуцький-Крюківський №460 стернярка сталеливарного заводу Кременчуцького виробничого об'єднання вагонобудування
Чорний Георгій Іванович Дніпропетровська область Апостолівський №145 директор радгоспу "Криворізький" (Апостолівського р-ну)
Чуєва Валентина Іванівна Херсонська область Суворовський №567 фрезерувальниця виробничого об'єднання "Херсонський комбайновий завод імені Г.І.Петровського"
Чумак Аркадій Степанович Херсонська область Каховський №575 завідуючий відділом адміністративних органів ЦК КПУ
Чумаченко Володимир Миколайович Донецька область Добропільський №177 машиніст гірничих виймальних машин шахти "Новодонецька" виробничого об'єднання "Добропіллявугілля"
Чумаченко Микола Григорович Донецька область Ворошиловський №159 голова Донецького наукового центру Академії наук УРСР, директор Інституту економіки промисловості Академії наук УРСР
Шагова Надія Дем'янівна Вінницька область Тростянецький №54 апаратниця Ладижинського заводу ферментних препаратів (Тростянецького району)
Шамборський Віктор Корнійович Волинська область Ківерцівський №65 голова Державного комітету УРСР по цінах
Шаповал Володимир Никифорович Черкаська область Драбівський №607 голова виконкому Черкаської обласної ради
Шарапкіна Ольга Іванівна Дніпропетровська область Петропавлівський №152 майстер машинного доїння корів колгоспу "Зоря комунізму" (Васильківського р-ну)
Шатилова Віра Василівна Київ Червоноармійський №28 монтажниця Київського виробничого об'єднання "Комуніст"
Шахновський Олександр Володимирович Волинська область Заводський №58 бригадир електрозварників Луцького автомобільного заводу
Шеверняєв Іван Сидорович Одеська область Котовський №438 начальник Одеської залізниці
Шевченко Валентина Семенівна Донецька область Волноваський №213 голова Президії Верховної Ради УРСР
Шевченко Володимир Антонович Сумська область Недригайлівський №504 голова виконкому Сумської обласної ради
Шевченко Олександр Тихонович Тернопільська область Борщівський №513 міністр промисловості будівельних матеріалів УРСР
Шелест Софія Андріївна Львівська область Бродівський №386 трактористка колгоспу імені Чапаєва (Бродівського р-ну)
Шемлей Марія Володимирівна Тернопільська область Чортківський №524 бригадир дозувальників Колиндянського концентратно-дріжджового комбінату (Чортківського р-ну)
Шемчук Віктор Миколайович Тернопільська область Бережанський №512 2-й секретар Тернопільського обласного комітету КПУ
Шинкарук Володимир Іларіонович Ровенська область Здолбунівський №484 директор Інституту філософії Академії наук УРСР, голова правління Товариства "Знання" УРСР
Шматольян Іван Іванович Одеська область Ананьївський №439 міністр заготівель УРСР
Шовикова Марія Степанівна Сумська область Зарічний №493 бригадир штукатурів будівельного управління "Опоряджбуд" тресту "Сумжитлобуд"
Шрамко Юрій Меркурійович Харківська область Ізюмський №544 начальник Управління КДБ УРСР по Харківській області, генерал-майор
Штученко Віктор Васильович Кримська область Джанкойський міський №352 завідуючий відділом торгівлі і побутового обслуговування ЦК КПУ
Шульгін Микола Павлович Сумська область Конотопський №501 міністр будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР
Шунін Лев Миколайович Донецька область Ждановський-Приморський №186 начальник Азовського морського пароплавства
Щепетильников Аркадій Миколайович Полтавська область Гадяцький №464 міністр промислового будівництва УРСР склав повноваження у 1986
Щербей Олена Михайлівна Закарпатська область Мукачівський міський №244 монтажниця заводу "Мукачівприлад"
Щербина Віктор Петрович Київ Кіровський №13 бригадир токарів Київського заводу "Арсенал" імені В.І.Леніна
Щербицький Володимир Васильович Дніпропетровська область Баглійський №123 1-й секретар ЦК КПУ
Щесюк Тамара Михайлівна Тернопільська область Теребовлянський №522 вчитель Золотниківської середньої школи Теребовлянського району
Юрчак Світлана Олексіївна Львівська область Дрогобицький міський №382 старший флотатор збагачувальної фабрики Стебницького калійного заводу
Юрченко Микола Тимофійович Полтавська область Лохвицький №471 голова колгоспу "Перемога комунізму" (Лохвицького р-ну)
Юрчишин Ганна Степанівна Тернопільська область Заліщицький №516 оператор машинного доїння корів колгоспу "Зоря комунізму" (Заліщицького р-ну)
Юрчук Василь Ісакович Івано-Франківська область Долинський №292 директор Інституту історії партії при ЦК КПУ
Юхно Євген Іванович Донецька область Горлівський-Микитівський №172 1-й секретар Горлівського міського комітету КПУ
Якименко Григорій Савич Ворошиловградська область Комунарський №80 директор Комунарського металургійного комбінату
Якименко Олександр Никифорович Ровенська область Сарненський №490 голова Верховного Суду УРСР
Якица Юрій Васильович Закарпатська область Ужгородський міський №243 бригадир слюсарів-складальників Ужгородського механічного заводу імені XXV з'їзду КПРС
Яковенко Любов Дмитрівна Житомирська область Радомишльський №241 оператор машинного доїння корів колгоспу імені Кірова (Радомишльського р-ну)
Яковенко Тамара Василівна Сумська область Роменський міський №498 фрезерувальниця Роменської взуттєвої фабрики
Яланський Валентин Антонович Запорізька область Хортицький №266 голова виконкому Запорізької міської ради
Ямчинський Василь Миколайович Житомирська область Любарський №237 голова виконкому Житомирської обласної ради
Яненко Микола Петрович Харківська область Залізничний №530 машиніст тепловоза локомотивного депо імені С.М.Кірова Південної залізниці
Янчук Микола Михайлович Хмельницька область Городоцький №588 ланковий механізованої ланки колгоспу "Іскра" (Городоцького р-ну)
Ярова Валентина Василівна Хмельницька область Центральний №582 бригадир заготовників взуття Хмельницької взуттєвої фабрики
Ярова Лідія Захарівна Черкаська область Звенигородський №609 вчителька Ризинської середньої школи Звенигородського району
Ярошовець Василь Степанович Закарпатська область Вишківський №247 2-й секретар Закарпатського обласного комітету КПУ
Резніченко Анатолій Сергійович Харківська область Комсомольський №534 голова виконкому Харківської міської ради дообраний 1985, повноваження затверджені 4.12.1985; помер 10.12.1985
Печеров Андрій Васильович Одеська область Фрунзівський №453 голова виконкому Одеської обласної ради дообраний 9.02.1986, повноваження затверджені 12.07.1986
Івашко Володимир Антонович Харківська область Комсомольський №534 секретар ЦК КПУ дообраний 16.03.1986, повноваження затверджені 12.07.1986; склав повноваження у 1987
Дзісь Георгій Васильович Черкаська область Золотоніський №610 заступник голови Ради Міністрів УРСР дообраний 17.08.1986, повноваження затверджені 27.11.1986
Стус Володимир Іванович Київська область Кагарлицький №316 начальник військ Західного прикордонного округу КДБ СРСР дообраний 17.08.1986, повноваження затверджені 27.11.1986
Чулаков Євгеній Родіонович Київська область Фастівський №308 завідуючий відділом сільського господарства і харчової промисловості ЦК КПУ дообраний 17.08.1986, повноваження затверджені 27.11.1986
Сало Василь Прокопович Одеська область Татарбунарський №452 міністр будівництва УРСР дообраний 12.10.1986, повноваження затверджені 27.11.1986
Бондарчук Микола Степанович Дніпропетровська область Нижньодніпровський №120 начальник штабу - заступник начальника Цивільної оборони УРСР дообраний 15.02.1987, повноваження затверджені 10.07.1987
Крайниченко Петро Тимофійович Ворошиловградська область Лутугинський №97 вальцетокар Лутугинського заводу прокатних валків дообраний 15.02.1987, повноваження затверджені 10.07.1987
Цибух Валерій Іванович Полтавська область Гадяцький №464 1-й секретар ЦК ЛКСМУ дообраний 15.02.1987, повноваження затверджені 10.07.1987
Забродін Іван Олександрович Кримська область Бахчисарайський №361 міністр фінансів УРСР дообраний 21.06.1987, повноваження затверджені 10.07.1987
Савченко Анатолій Петрович Миколаївська область Вознесенський №412 завідуючий економічним відділом ЦК КПУ дообраний 21.06.1987, повноваження затверджені 10.07.1987
Голушко Микола Михайлович Житомирська область Ружинський №242 голова Комітету державної безпеки УРСР дообраний 6.09.1987, повноваження затверджені 13.11.1987
Урчукін Віктор Григорович Харківська область Комсомольський №534 заступник голови Ради Міністрів УРСР дообраний 6.09.1987, повноваження затверджені 13.11.1987
Алекса Микола Тимофійович Одеська область Ширяївський №454 начальник управління–начальник внутрішніх військ МВС СРСР по Українській РСР і Молдавській РСР, генерал-лейтенант дообраний 28.02.1988, повноваження затверджені 18.04.1988
Борисенко Микола Іванович Львівська область Нестеровський №395 голова Державного комітету УРСР по статистиці дообраний 28.02.1988, повноваження затверджені 18.04.1988
Жуков Володимир Романович Донецька область Макіївський-Гірницький №196 1-й секретар Макіївського міського комітету КПУ дообраний 28.02.1988, повноваження затверджені 18.04.1988
Мармазов Євген Васильович Кіровоградська область Олександрійський №341 2-й секретар Кіровоградського обласного комітету КПУ дообраний 28.02.1988, повноваження затверджені 18.04.1988
Нікітенко Григорій Григорович Кримська область Сімферопольський №369 міністр легкої промисловості УРСР дообраний 28.02.1988, повноваження затверджені 18.04.1988
Платоненко Галина Павлівна Харківська область Дергачівський №554 заступник директора з навчально-виховної роботи Черкасько-Лозівської середньої школи Дергачівського району дообрана 28.02.1988, повноваження затверджені 18.04.1988
Сунцов Ігор Геннадійович Кіровоградська область Олександрійський міський №330 електрослюсар шахти імені Ленінського комсомолу виробничого об'єднання "Олександріявугілля" дообраний 28.02.1988, повноваження затверджені 18.04.1988
Шаригін Володимир Олександрович Полтавська область Решетилівський №474 член Військової Ради - начальник Політуправління Київського військового округу, генерал-лейтенант дообраний 28.02.1988, повноваження затверджені 18.04.1988
Салійчук Любов Леонідівна Житомирська область Коростишівський №236 доярка колгоспу "Комуніст" (Коростишівського р-ну) дообрана 24.04.1988, повноваження затверджені 3.06.1988

Джерело[ред.ред. код]

Депутати Верховної Ради Української РСР. Одинадцяте скликання.- К., 1985

Список обраних депутатів Верховної Ради Української РСР (Одинадцяте скликання) 1985-1987. ЦДАВОУ: Фонд Р-1, Опис 31, Одиниця зберігання №359 на 206 аркушах