Обговорення користувача:Anticop
.
Щодо статті Таршин Станіслав Іванович
[ред. код]Добрий день, статтю було номіновано на вилучення. Мною були додані джерела та посилання на статті у ЗМІ про цю людину. Підкажіть, що ще потрібно доопрацювати. Дякую Користувач:Vichkagon
Щодо статті село Білолісся
[ред. код]Вітаю! Прошу перевірити внесені мною зміни до статті про село Білолісся. Доданий мною матеріал щодо історії села взятий з авторитетного джерела, книги професора Олени Бачинської "Дунайське козацьке військо", щодо цієї книги я додав примітку(посилання на джерело). Буду щиро вдячний за розуміння і допомогу. З повагою, Користувач:Vistan Aqwood
Стосовно статті Олександр Тодорчук
[ред. код]Доброго дня! Пишу вам з приводу статті «Олександр Тодорчук». Дуже дякую Вам за перевірку цієї статті. В статтю додані джерела з згадками про особу і інформацію про значущість особи, як активіста та правозасновника прав тварин, керівника всеукраїнського гуманістичного руху UAnimals. Вказані авторитетні джерела такі як, сюжет ТСН 1+1, ефір та сюжет Громадського, стаття про діяльність особи на Kyivpost. Особа є чи не єдиним українським захисником прав тварин, чим робить вагомий внесок в суспільні зміни країни. Підкажіть, що ще необхідно доопрацювати та змінити в статті? Дякую вам, та сподіваюсь на взаєморозуміння! З повагою, Користувач:Khrystyna Khodos
Стосовно статті Impact Hub Odessa
[ред. код]Вітаю! Ви порекомендували статтю Impact Hub Odessa до швидкого видалення. Ця стаття не є копією, вона була створена мною власноруч і про попередню статтю на цю тему мені нічого не відомо. Дуже прошу вас розібратися в ситуації. Якщо варто внести якісь зміни, буду дуже вдячна за рекомендації. З повагою, --Светлана Спектор (обговорення) 05:00, 6 квітня 2017 (UTC)
Стосовно статті на вилучення
[ред. код]Доброго вечора, Ви поставили на видалення статтю, додану мною Ревуцький Костянтин Вікторович https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B2%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD_%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
Поясніть будь ласка, що означає Ваше формулювання - "Не відповідає критеріям значимості осіб. У наведених джерелах жодної згадки про особу". Я погоджуюсь з тим, що посилання не впорядковані і багато незначущих. Але я не погоджуюсь з тим, що в джерелах немає жодної згадки про особу. Можна легко знайти фотографію і прізвище самої особи в цих посиланнях:
Всеукраїнський проект "Гордість за..." http://starlife.com.ua/posts/foto-proekt-gordst-za-obdnu-za-23683.html
Фотовиставка "Навчи добру" http://mamawow.com.ua/life/sobytiya/nauchi-dobru-fotovystavka.html
БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ «З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ» http://starlife.com.ua/posts/z-lyubovyu-do-ukrani-22752.html
Зазначені проекти всеукраїнські патріотичної спрямованості. Особа, про яку написана стаття, виступала не тільки в ролі фотографа, але також і організатора, автора ідеї, благодійника.
Скажіть будь ласка, чому стаття не варта того щоб залишитись в Вікі (після доопрацювання, як порадите) Дякую )
Особняк чи маєток
[ред. код]Вітаю! Ви редагували мою новостворену статтю Особняк Дінцера: змінили назву на маєток. Я не бачу ніяких передумов так робити. В вікіпедії існує багато статей як з назвою маєток, так і з назвою особняк. Ця назва взята мною зі списку конкурсних статей до написання "Пам'ятки України: Крим" -- Олександр 22:41, 19 липня 2015 (UTC)
- Згідно Постанови ради міністрів АРК № 329 від 6 липня 2011 року: Особняк Дінцера називають саме особняком а не имением (рус.) [1] -- Олександр 23:10, 19 липня 2015 (UTC)
Вітаю! дякую за те що доробляєте цю статтю.. ось треба лише уточнити у матчі Білорусь 5 - 1 Андорра який саме Ліма забив гол (у нас є обдива брати Ліми — Ілдефонс Ліма та Тоні Ліма), бо посилання йде на столицю Перу --Анатолій Смага 20:48, 12 жовтня 2009 (UTC)
Запрошую Вас до проекту Тематичний тиждень (триватиме до 14 грудня 2009 року) --Толя 19:52, 24 листопада 2009 (UTC)
Запрошення
[ред. код]--MaryankoD 20:42, 18 жовтня 2011 (UTC)
Статус файлу Зображення:Samodin.jpg
[ред. код]Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Samodin.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Seva Seva (обговорення) 19:45, 1 вересня 2013 (UTC)
Прохання ставити на СО автора статті {{subst:папв|Назва статті|23 лютого 2014}} ~~~~. Воно наче не дуже і важко, але тоді у автора буде більше шансів врятувати, а швидше за все ще й покращити стаття. А заодно під час цього процесу і карще зрозуміти краще правила Вікіпедії і отримати безцінний досвід. Дякую! :-) --Nickispeaki (обговорення) 21:00, 23 лютого 2014 (UTC)
Статті про футболістів
[ред. код]Доброго дня. Перепрошую за спам, але для створення статей про футболістів хочу прорекламувати Користувача:Thebot, який, сподіваюся, зможе суттєво зекономити Ваш час на створення «кістяка» статті, взявши на себе формування картки, категоризацію та накидання такого-сякого тексту. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 10:13, 19 березня 2014 (UTC)
- Доброго дня. Перепрошую за настирність, але, може все ж таки спробуєте інкубатор? За наявності автоматично сгенерованого «кістяка» статті, писати її має бути суттєво легше, відповідно збільшується продуктивність такої праці ... Ще раз перепрошую, з повагою Thevolodymyr (обговорення) 11:04, 22 січня 2015 (UTC)
Не вилучайте статтю
[ред. код]Я прошу НЕ вилучати цю Crystal Power статтю! Ви що?! Як це немає значимості? (Kvitka Cvit)
Я дуже прошу НЕ вилучати статтю Федір Яковлевич Пахольчак. Дуже важко збирати інформацію 40 років після його смерті. Але він був видатною людиною. До архівів доберемося нескоро, оскільки знаходимося за 1000 кілометрів від Мурафи (. Якщо є змога допоможіть відредагувати так щоб краще виглядала!
Вікізустріч
[ред. код]Запрошую взяти участь у вікізустрічі: Одеса, 18 вересня, четвер, у парку Шевченка о 16-00. --yakudza 21:25, 16 вересня 2014 (UTC)
Патрулювання
[ред. код]Вітаю, Anticop. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на статус патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --yakudza 08:16, 22 вересня 2014 (UTC)
Запрошення на вікізустріч
[ред. код]Запрошую на Вікізустріч в Одесі, 14 лютого, субота 13-00. --yakudza 00:04, 13 лютого 2015 (UTC)
Brechin City
[ред. код]Вітаю. Пишу не погодитися з Вашим варіантом транслітерації назви міста Brechin, оте ch ажніяк не може бути г. Або вже класичне ч з англійської, або, як було у виправленних Вами статтях, наближене до шотландської вимови х. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 09:24, 9 березня 2015 (UTC)
- Якщо йти по транскрипції en:Brechin /ˈbriːxɨn/ то ближче до Бріхен. Шкода, що нема статті про місто. --VPrypin (обг.) 13:51, 9 березня 2015 (UTC)
Шаблон Edited в статті Третій дивізіон шотландської футбольної ліги
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Третій дивізіон шотландської футбольної ліги був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:40, 23 березня 2015 (UTC)
Брюгге
[ред. код]помилково відкинув, перепрошую. --Jphwra (обговорення) 17:26, 23 березня 2015 (UTC)
Ще раз про патруль
[ред. код]Anticopе давай подавай заявку на патрульного, і нам буде добре і твої правки будуть тобою затверджені. --Jphwra (обговорення) 15:25, 2 квітня 2015 (UTC)
Почитайте уважно будь-ласка літературу! Успіхів--Babizhet (обговорення) 16:35, 11 квітня 2015 (UTC)
Запрошення до участі у тижні географії
[ред. код]--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:30, 14 квітня 2015 (UTC)
Вітаю
[ред. код]Переглянув Ваш профайл: у нас чимало спільного у вподобаннях :0).
Чого пишу? Чи не хотіли б Ви періодично відволікатися від суворої атмосфери серйозної Вікіпедії у маленьких власних вікі проектах, скажімо, на Вікії чи ЗеВікі? Мене там можна знайти відповідно за адресами: uk.wikis.wikia.com/wiki/user:Usik64 та uk.zewiki.com/user:Usik64 відповідно, попередньо пройшовши коротеньку процедуру реєстрації. У нас мало україномовних юзерів, а так хотілося б розвивати українське.
Якщо зацікавить, проекти за тематикою підкажу, або зможете почати свої з нуля, за Вашим уподобанням.
Ще забув одне. У нас нема суворих вікіпедійних вимог щодо критеріїв значимості і завантаження файлів, отже можна більш вільно варіювати тематику і прикрашати свої статті -- Usik64 обговорення 12:00, 14 квітня 2015 (UTC)
Патрулювання
[ред. код]Вітаю. За результати обговорення вам надано статус патрульного та відкочувача. Під час обговорення були виявлені деякі недоліки вашого внеску (наприклад, статті без джерел). Я дуже прошу вас виправити ці проблеми (вказати джерела або розмістити відповідний шаблон). Також зверніть увагу, що при перекладі статті з іншого мовного розділу Вікіпедії про це слід вказувати на сторінці обговорення статті за допомогою відповідного шаблону. З усіма запитаннями ви можете звернутись до будь кого з досвідчених користувачів або у кнайпу патрульних. Творчої наснаги! --Максим Підліснюк (обговорення) 14:29, 23 квітня 2015 (UTC)
Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа
[ред. код]До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.
Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.
Натисніть тут, щоб проголосувати.
Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.
Псевдонім | Ім'я | Країна | Рідна мова | Вік | К-сть редагувань | У вікі | Поза вікі | Програма |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Csisc | Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) | Туніс | туніський діалект арабської | 21 | 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) | учасник конкурсів статей | студент-медик | оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії |
Saileshpat | Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) | Індія | орія | 18 | 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) | член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. | студент I курсу | промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів |
Pundit | Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) | Польща | польська | 40 | 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) | стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії; Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії. |
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника | Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа |
Mohamed Ouda | Мухамед Уда (Mohamed Ouda) | Єгипет | арабська | 29 | 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) | адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії; член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет» |
не зазначив | Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти |
Sky Harbor | Джош Лім (Josh Lim) | Філіппіни / Сінгапур / США | англійська, тагальська | 24 | 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) | адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії; член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013 |
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee | підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою |
Smerus | Девід Конвей (David Conway) | Велика Британія / Словаччина / Україна | англійська | 65 | 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) | патрульний англ. Вікіпедії | працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині | співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас |
Francis Kaswahili | Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) | Танзанія | суахілі, сукума | 54 | 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) | Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша | Танзанійська асоціація власників авторських прав | інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів |
CristianCantoro | Крістіан Консонні (Cristian Consonni) | Італія | італійська | 28 | 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) | автопатрульний в італ. ВП член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013» |
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення | побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках |
Pgallert | Петер Галлерт (Peter Gallert) | Намібія | німецька | 44 | 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) | відкочувач, патрульний в англ. ВП досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа. |
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ | подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі |
Raystorm | Марія Сефідарі (María Sefidari) | Іспанія | іспанська | 32 | 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) | бюрократ і адмін іспан. ВП; засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів; поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013). |
магістр психології | забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; збільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа |
Phoebe | Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) | США | англійська | 34 | 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) | патрульна в англ. ВП організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію; поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12). |
бібліотекар науково-технічної бібліотеки | вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів |
Denny | Денні Врандечич (Denny Vrandečić) | США | німецька, хорватська | 37 | 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) | Перший адмін і бюрократ хорв. ВП Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі |
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. | зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими) |
Ali Haidar Khan | Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) | Бангладеш | бенгальська | 29 | 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) | патрульний у бенгальській Вікіпедії член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій |
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів | принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності |
అహ్మద్ నిసార్ | Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) | Індія | урду, телугу | 50 | 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) | адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду організатор групи вікіпедистів мовою урду |
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. | допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа |
Doc James | Джеймс Гейлман (James Heilman) | Канада | англійська | 35 | 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) | адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами |
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини | пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо |
Carrite | Тім Девенпорт (Tim Davenport) | США | англійська | 53 | 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) | патрульний, відкочувач в англ. ВП активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy |
власник і директор взуттєвого магазину | спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених |
Sj | Семюел Кляйн (Samuel Klein) | США | англійська | 37 | 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) | Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард; організатор «Вікіманії-2006»; поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009). |
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки | скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів |
Hindustanilanguage | С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) | Індія | гінді, урду | 41 | 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) | Адміністратор ВП мовою урду; брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів |
викладач протягом понад 10 років | розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот |
EdSaperia | Едвард Саперія (Edward Saperia) | Велика Британія | англійська | 30 | 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) | неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями; координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader |
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. | переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами |
Taketa | Майк Ніколає (Mike Nicolaije) | Нідерланди | нідерландська | 28 | 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) | стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів |
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги | підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти |
Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування) — NickK (обг.) 22:38, 27 травня 2015 (UTC)
Запрошення до участі у тижні Вікіцитат
[ред. код]--Сергій Липко (обговорення) 12:20, 9 червня 2015 (UTC)
Запрошення до участі в тижні народів Росії
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, скажіть, чому № телефону в статті про навч. заклад можна, а тут - ні? Дякую за відповідь.--Бучач-Львів (обговорення) 16:34, 27 липня 2015 (UTC)
Виготовлення валів
[ред. код]Добре. Я почекаю і якщо треба можу редагувати Вал(техніка) по потребі)
Шаблон Edited в статті Арон Вінтер
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Арон Вінтер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:48, 7 серпня 2015 (UTC)
відносно перейменування
[ред. код]На майбутнє дуже прошу для початку запитати. Добре? --Jphwra (обговорення) 16:17, 8 серпня 2015 (UTC)
Іякщо вже перейменували статтю, то у шаблонах чому залишили?? Що то за дурня? --Jphwra (обговорення) 16:44, 8 серпня 2015 (UTC)
Чемпіонат Шотландії з футболу
[ред. код]Доброго вечора! Чи маєте бажання створити шаблон чемпіонатів Шотландії, і можливо Португалії? Я вже зробив по чемпіонату обох країн, але якщо буде наявний шаблон справа піде швидше. --Jphwra (обговорення) 20:31, 27 серпня 2015 (UTC)
А чому тільки з 1963-64? Там чемпіонату понад 100 років. --Jphwra (обговорення) 15:35, 30 серпня 2015 (UTC)
Порушення ВП:ПАТ
[ред. код]Вітаю. Ви затвердили статтю Агами (буддизм) (постійна версія № 17031085), яка є суцільним автоперекладом. Це є грубе порушення ВП:ПАТ, категорично неприпустимо. Для того щоб відпатрулювати статтю - її потрібно прочитати! Будь ласка, розпатрулюйте її та усі інші статті, які Ви відпатрулювали і які не відповідають критеріям ВП:ПАТ (якщо такі є, звісно). — Green Zero обг 18:30, 11 листопада 2015 (UTC)
Пуль Шандор
[ред. код]Доброго дня. Вам знайомі правила іменування сторінок? --Roman333 (обг.) 17:36, 26 серпня 2016 (UTC)
Ліга Чемпіонів
[ред. код]Є одне зауваження, навіть два. Чи є сенс в тих посиланнях на груповий етап та плей-оф у статтях? Справа в тому, що на футбольну тематику наче пише багато народу, а як доходить до справи, то гаплик повний. Моя пропозиця ті посилання прибрати, бо вони будуть вісити довгими роками..... --Jphwra (обговорення) 15:29, 30 січня 2016 (UTC)
--Сергій Липко (обговорення) 02:19, 7 березня 2016 (UTC)
Кубки
[ред. код]Ознайомтесь будь ласка із сабжем, перш ніж відкочувати [2] і [3]--Unikalinho (обговорення) 21:11, 18 березня 2016 (UTC)
Подяка
[ред. код]Шановний пане Anticop, дозвольте висловити Вам подяку за класичний приклад того, як належить дієво відстрашувати новачків від Вікіпедії. Зокрема, за те, що Ви не повідомили авторки статті про видалення. За те, що не пояснили людині, чому видаляється ця стаття. За те, що не підбадьорили школярки-початківки й не запропонували їй допомогти по-людському. Так тримати! Стараймося якомога зменшити доплив нових авторів до Вікіпедії! Втілюймо в життя наш український патріотизм загалом і вікі-патріотизм зокрема!
Вам, як вікіпедистові, окрема подяка — за успішну реалізацію священного прагнення начальникувати й безапеляційно вирішувати.
З повагою — Олег-літредобг. 11:32, 17 квітня 2016 (UTC) Підтримую дану подяку.. Саме "начальникувати" - це визначення влучно підходить до Anticop, що є не припустимо для вікіпедиста. Віктор Іванович 21:59, 31 жовтня 2018
Щодо перекладених статтей
[ред. код]Якщо я перекладаю припустимо лише з англовікі, то тоді питань немає. Але якщо фактично в рівній мірі використовую різні вікі для перекладу, то що тоді? Дми88 11:28, 18 квітня 2016 (UTC)
Вікізустріч в Одесі, 26 квітня
[ред. код]Запрошуємо вас на вікізустріч, яка відбудеться у вівторок, 26 квітня, о 18:00 в Impact Hub Odessa (вул. Грецька, 1а, 3 поверх) в рамках презентації журналу «Пам’ятки України» (№2, 2016) зі статтями та фото учасників конкурсу «Вікі любить пам’ятки» про пам’ятки України. Також буде представлено сам конкурс та інші проекти «Вікімедіа Україна». детальніше у Фейсбук --MediaWiki message delivery (обговорення) 13:48, 25 квітня 2016 (UTC)
4000
[ред. код]Цей користувач долучився до заливки четвертої тисячі статей з футбольного інкубатора |
Шановний Anticop,
приміть, будь ласка, цю традиційну символічну відзнаку Вашого внеску в досягнення чергового ювілею проектом Футбольний інкбатор. Сподіваюся, що Ви матимете час і бажання ще якось завітати на його сторінки . З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 11:15, 4 травня 2016 (UTC)
Перевірте, будь ласка, ті зміни, які я вніс нещодавно. Дякую. Дми88 12:55, 15 травня 2016 (UTC)
Щодо статті про Владислава Копцева
[ред. код]Не потрібно вилучати статтю про популярну людину, а саме Владислава Копцева або відомого під псевдонімом Фирамир з мільйонами підписників на його каналі. sgashbob (Вітя Сидоров) (обговорення) 18:11, 18 травня 2016 (UTC)
Дякую вам за перевірку статті Ліолі. Прошу вас перевірити і статтю Матлама. Дякую. З повагою, Дми88 13:05, 24 травня 2016 (UTC)
А яка різниця між попередньою та нинішньою назвою? Дми88 16:52, 2 червня 2016 (UTC)
Фінали Ліги Європи.
[ред. код]Дякую за фінали, але одне питання. Чому амплуа гравців лишаються англійською? --Jphwra (обговорення) 20:27, 9 червня 2016 (UTC)
Будьте обачними в номінаціях на ШВ та перевіряйте по пошуковиках значимість, відштовхнуло новачка від статті, прийшлось доробляти мені. Зніміть шаблон. Дякую. — Alex Khimich 21:47, 24 червня 2016 (UTC)
Вилучення
[ред. код]Шановний колего. Справді, номінуючи на вилучення, мабуть слід перечитувати критерії вилучення. Якщо це не «незв'язний текст», не «незначимий предмет», не «містифікація, вигадка», не «суцільне копівіо». Отже, національний прапор, за матеріалами преси та історичних досліджень ну ніяк не вкладається в жоден з критеріїв. У такому разі яка ваша мотивація? Анти-Гречило, Анти-«Українська Правда» чи що ще? Прошу вас не зловживати сторінкою видалень, хіба що ви прагнете слави zvr чи хочете когось персонально потролити, я тут чогось не розумію. І трошки акуратніше. Якщо «об'єднати» то це ж не «вилучити». Є різниця.Mykola Swarnyk (обговорення) 22:46, 18 липня 2016 (UTC)
Шаблон Edited у статті Лі Гриффітс
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Лі Гриффітс був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:58, 1 серпня 2016 (UTC)
Доброго вечора! Вдячний вам за перевірку моїх ранніх статтей про футбольні клуби Анголи. Тепер я повернувся до них та дещо їх доопрацював. Тому дуже прошу, за наявності часу, щоб ви перевірили наступні статті: Рекреатіву ду Ліболу, Атлетіку Авіасан, Інтер, Прімейру де Маю, Кабушкорп, Саграда Есперанса. Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 17:20, 3 серпня 2016 (UTC)
І від мене подяка, бо я не встигаю перевірити через Ріо-2016. --Jphwra (обговорення) 14:48, 4 серпня 2016 (UTC)
Доброго вечора! Дякую вам за перевірку вище вказаних статтей про футбольні клуби Анголи. За наявності часу, прошу вас, щоб ви перевірили наступні статті: Спортінг (Луанда), Насьйонал де Бенгела, Індепенденте ду Томбва, Ферровіаріу (Луанда), Ферровіаріу (Уамбо), Катумбела, Рекреатіву да Каала. Це також мої ранні статті, які дещо доопрацював. Не лякайтеся великого списку. Переважна більшість статтей маленькі за обсягом, в деяких з них 1-2 зміни, деякі з моменту створення не перевірялися, найбільша ж за обсягом — знаходиться останньою в списку. Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 16:12, 5 серпня 2016 (UTC)
Доброго дня! Дякую за перевірку вище вказаних статтей. За наявності часу прошу перевірити ще три статті: «Мошико», «Бенфіка (Уамбо)» та «Лобіту». Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 09:24, 6 серпня 2016 (UTC)
Доброго дня! Вже вкотре хотів подякувати за перевірку вище вказаних статтей. За наявності часу прошу перевірити ще три статті: «Спортінг», «Деспортіву» та «Академіка Петролеуш». Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 10:55, 7 серпня 2016 (UTC)
Доброго вечора! Знову ж таки дякую за перевірку статтей про футбольні клуби Анголи. За наявності часу прошу перевірити ще три статті: «Бравуш ду Макуіш», «Домант» та «Прогрешшу ду Самбізанга». Також на даний час завершив роботу над статтею «Приштина», її ви вже перевіряли, але після того я ще трохи додав інформації. Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 16:11, 11 серпня 2016 (UTC) Також, за можливістю прошу перевірити «Чемпіонат Папуа Нової Гвінеї». --Дми88 20:04, 11 серпня 2016 (UTC)
щодо переіменування статті на Hamradio
[ред. код]Доброго дня, колего! Прошу всеж таки повернути назву походження терміну гем-радіо (доречі, треба самому повиправляти усюди хем на гем) тому що це переклад ось цієї статті https://en.wikipedia.org/wiki/Etymology_of_ham_radio Навіщо взагалі було видяляти перший абзац і з'єднувати різні статті? у американскі статті https://en.wikipedia.org/wiki/Amateur_radio теж немає роздулу етимологія. Поясніть, бо це взагалі мій перший доробок у Вікі.
Я Вам раджу повернути правку, бо в якості це не ураїнською і не в тому місці. Там по факту як і далі по тексту. --Jphwra (обговорення) 19:09, 30 серпня 2016 (UTC)
Доброго дня. Бачу ви повернули те зображення, але при його завантаженні я помилився, бо замість вище вказаного футболіста вийшло, що завантажив фото гравця «Хекарі Юнайтед» Девіда Мути (якщо сумніваєтеся, то в додаткових даних є підтвердження цієї інформації). Отже, я її вдруге видаляю зі статті про вище вказаного футболіста. По можливост дуже прошу видалити взагалі той файл з укрвікі (Файл:Натаніель Лепані у футболці Хекарі Юнайтед.jpg). Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 11:49, 1 вересня 2016 (UTC)
Доброго вечора! вдячний за перевірку вище вказаної статті, але справа в тому, що на той час вона була ще не завершена. Тепер вже завершив і прошу вас повторно її перевірити. Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 16:55, 18 жовтня 2016 (UTC)
Прошу не поспішати з її вилученням. Спробую доопрацювати. Там значимість є (участь у всеукраїнських аматорських змаганнях). --Дми88 23:54, 19 жовтня 2016 (UTC)
- Дякую, що не вилучили. Завершив роботу над цією статтею. Прошу перевірити. Завчасно дякую.--Дми88 06:50, 20 жовтня 2016 (UTC)
До ювілею Футбольного інкубатора
[ред. код]Вітаю! Незабаром очікується 5000-на стаття Футбольного інкубатора, тому пропоную відзначити цю подію та взяти участь у спеціальному тематичному тижні. Прошу долучатись до списку учасників, та підтримати футбольну тематику в українській Вікіпедії! З повагою, --visem (обговорення) 20:11, 24 жовтня 2016 (UTC)
Чергова віха
[ред. код]Цей користувач долучився до заливки п'ятої тисячі статей з футбольного інкубатора |
Шановний Anticop, приміть, будь ласка, вітання з приводу чергового ювілею футбольного інкубатора, а також щиру подяку за Ваш внесок у його досягнення. 5000 — вже солідне число, але трохи потенціалу для його збільшення лишається , тож буду радий подальшій співпраці в рамках проекту. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 11:33, 3 листопада 2016 (UTC)
Запитання
[ред. код]Д.Д. Чим для Вас неавторитетні джерела газети "Український футбол" і "Молодь України"? Це я про свою статтю Списки найкращих футболістів Східної Європи. І є посилання на дві інші статті Вікіпедії.--Volodymyr VB (обговорення) 17:46, 6 грудня 2016 (UTC)
- @Volodymyr VB: В шаблоні написано «Ця стаття містить посилання на джерела, що можуть не відповідати вимогам Вікіпедії до авторитетних джерел». Тобто не всі джерела, використані у статті, є неавторитетними. Але все таки стаття містить посилання на деякі неавторитетні джерела. Безумовно "Український футбол" і "Молодь України" джерела авторитетні, а от форум любителів футболу xtratime.org — неавторитетне джерело... навіть дуже. --Anticop (обговорення) 17:56, 6 грудня 2016 (UTC)
- Кому як -- вони ж книжечки-довідники випускають. Крім того, чому ви в цих статтях Списки найкращих футболістів Східної Європи, Футбольний тренер сезону в Європі написали, що немає посилання на інші статті? Є ж!--Volodymyr VB (обговорення) 18:00, 6 грудня 2016 (UTC)
- В шаблоні написано, що відсутні виноски, а не посилання. Тобто джерела є, але до яких конкретно тверджень вони відносяться незрозуміло. З якого джерела який рейтинг узято? В статті такого плану це важливо. І проставте, будь-ласка, посилання на інші статті. Не солідно без них. --Anticop (обговорення) 18:15, 6 грудня 2016 (UTC)
- Дякую за відповідь, але... Усі мої попередні статті у Вікіпедії (а їх більше сотні) редагували два адміни -- Василь Припін і Роман333. Із Вами в мене, як так розумію, не буде контакту. Мабуть, тому, що Ви не читаєте "УФ" і "МУ", бо інакше бачили мої матеріали. Тепер конкретно по статті Списки найкращих футболістів Східної Європи: 2012 року я подав УСІ знайдені на той момент списки в "УФ", а цього року повторив у "МУ" матеріал, дещо розширивши -- додавши те, що знайшов. Розумієте? Це все було надруковане РАЗОМ, а не по чатинах! 2012 року -- як частина величезно матеріалу про Блохіна (йому тоді виповнилося 60), а цього року в контексті матеріалу до 25-ліття Незалежності.--Volodymyr VB (обговорення) 18:24, 6 грудня 2016 (UTC)
- По-перше Роман і Василь не адміни, а такі ж користувачі як Ви. По-друге щоб патрулювати ваші статті, не обов'язково читати ці дві газети. Існують загальні правила і настанови Вікіпедії, а також правила патрулювання, за допомогою яких можна перевірити будь-яку статтю будь-якому патрульному. При цьому я не ставлю під сумнів авторитетність "УФ" і "МУ", а шаблон, поставлений мною, лише звертає увагу пересічного читача на те, що деякі з джерел (не усі, а лише форум) неавторитетні. --Anticop (обговорення) 19:02, 6 грудня 2016 (UTC)
- Доброго дня! Виходить якась абракадабра. Ви не ставите під сумнів авторитетність «Українського футболу» і «Молоді України», а лише форум. Але Friend знайшов лише підтвердження друкованої інформації в інтернеті. Він же нічого не доповнював, не виправляв. У цьому випадку, форум — це лише оглядове підтверження і не більше. Його можна вважати «текстовим малюнком» і все.
- Наведу приклад. В російській вікіпедії дуже розвинута хокейна тематика і багато користувачів використовують Форум хоккейных статистиков им. Виктора Малеванного, і ніхто не ставить під сумнів авторитетність цього інтернет-джерела. Це лише назва, а головне — яка інформація всередині.
- Ви знайшли якісь протиріччя між друкованою інформацією і інтернетівською? так залиште ваші коментарі на СО сторінки, а зараз не зрозуміло — з якої саме причини доданий «негативний шаблон».
- Якщо діяти логічно, то — необхідно лише прибрати інтернет-посилання на форум. Але навіщо це робити? Тут він, як малюнок.
- У цьому випадку, можна ставити під сумнівлише авторитетність «Українського футболу» і «Молоді України». але для цього потрібно мати відповідний номер газети під рукою або сходити у бібліотеку. Сподіваюсь, ми тут порозумілися. З повагою, Roman333 (обг.) 10:34, 7 грудня 2016 (UTC)
- По-перше Роман і Василь не адміни, а такі ж користувачі як Ви. По-друге щоб патрулювати ваші статті, не обов'язково читати ці дві газети. Існують загальні правила і настанови Вікіпедії, а також правила патрулювання, за допомогою яких можна перевірити будь-яку статтю будь-якому патрульному. При цьому я не ставлю під сумнів авторитетність "УФ" і "МУ", а шаблон, поставлений мною, лише звертає увагу пересічного читача на те, що деякі з джерел (не усі, а лише форум) неавторитетні. --Anticop (обговорення) 19:02, 6 грудня 2016 (UTC)
Шаблон Edited у статті Модена (футбольний клуб)
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Модена (футбольний клуб) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:18, 3 січня 2017 (UTC)
Салам! Таки Ях'я, дарма ти перейменував, порівняй англійське en:Yahya Jammeh та en:John the Baptist (там чітко сказано known as the prophet Yahya in the Quran) та хоча б так en:Yahya. Якщо взагалі хочеш українізувати то Іван. Рувікі не авторитет--Zvr (обговорення) 20:41, 21 січня 2017 (UTC)
- @Zvr: Я не через рувікі. В прослуховуванні Гугл-перекладача почулося --Anticop (обговорення) 10:32, 22 січня 2017 (UTC)
Йован Ружич
[ред. код]Добридень! Відкинув Ваше редагування по гравцю Йован Ружич. Справа в тому, що клуб Сент-Етьєн був заснований у 1919 році, в той час як Ружич грав у команді з однойменного міста орієнтовно в 1916 році. Тому це була інша команда. Брейн (обговорення) 16:32, 22 січня 2017 (UTC)
Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Трієстина був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:57, 3 лютого 2017 (UTC)
Додавання по-батькові?
[ред. код]Шановний колего, Українські гетьмани іменуються прямим порядком без по-батькові, принаймні в українських джерелах. Це традиція. Якщо б дійсно у джерелах переважала "паспортна" форма - біс його бери, раз у джерелах русифікували , хай і у Вікіпедії буде. Але ж нема. Сподіваюсь на розуміння. Mykola Swarnyk (обговорення) 04:01, 21 березня 2017 (UTC)
Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кремонезе був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:50, 25 березня 2017 (UTC)
Не варто перейменовувати, якщо б було декілька назв різних об'єктів Сяовань, перейменування ще мало б сенс - для створення дізамбігу, а так... Не варто розпочинати, а то прийдеться все це і не тільки перейменовувати [4]--Zvr (обговорення) 05:57, 4 квітня 2017 (UTC)
Шаблон Edited у статті Аугустінас Вольдемарас
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Аугустінас Вольдемарас був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:58, 15 квітня 2017 (UTC)
Салам! Маю сподівання що ти не будеш проти перейменування на Аннабрюкке, поверх твоєї правки--Zvr (обговорення) 14:55, 26 квітня 2017 (UTC)
- Я тільки за, якщо ти впевнений у правильності транслітерації. Бо я у своєму варіанті впевненим не був. Давно і без натхнення вчив дойч. --Anticop (обговорення) 17:04, 26 квітня 2017 (UTC)
Невільний файл, який не використовується Image:R.F.C. Liège.png
[ред. код]Дякуємо, що Ви завантажили Image:R.F.C. Liège.png. Сторінка опису файлу визначає його як невільний і такий, що може бути використаний у Вікіпедії лише за умови fair use (добропорядного користування). Проте файл на даний момент не використовується у жодній статті Вікіпедії. Якщо файл раніше був у статті, будь ласка, перевірте цю статтю і з'ясуйте, чому його було вилучене. Ви можете повернути його, якщо вважаєте, що це буде корисно.
Якщо Ви завантажили інші медіа-файли, будь ласка, перевірте факт їх використання у статтях Вікіпедії. Ви можете переглянути список сторінок 'зображень', які Ви редагували, на службовій сторінці «мій внесок» (посилання на неї розташовується у верхній частині будь-якої сторінки Вікіпедії, за умови Вашого входу до системи), де «Зображення» вибираються зі спадаючого меню. Майте на увазі, що будь-які невільні файли, які не використовуються у статтях будуть видалені через сім днів, згідно з крітеріями швидкого вилучення. Дякуємо. Andrei Kurbiko (обговорення) 20:23, 8 травня 2017 (UTC)
Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?
[ред. код]До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.
Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.
Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.
Натисніть тут, щоб проголосувати.
Фото | Псевдонім | Ім'я | Країна | Рідна мова | Вік | К-сть редагувань | У вікі | Поза вікі | Програма |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
The Land | Кріс Кітинг (Chris Keating) | Велика Британія | англійська | 36 | 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) | колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії | організатор кампаній пожертв для громадських організацій | зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених | |
Millosh | Милош Ранчич (Milos Rancic) | Сербія | сербська | 43 | 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) | співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП | власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD | демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху | |
Pundit | Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) | Польща | польська | 42 | 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) | чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард; був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії. |
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка | продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус | |
Doc James | Джеймс Гейлман (James Heilman) | Канада | англійська | 37 | 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) | член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії; активний дописувач вікіпроєкту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами |
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини | розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність | |
عباد ديرانية | Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) | Йорданія | арабська | 20 | 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) | автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП; член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016 |
студент | має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу | |
Raystorm | Марія Сефідарі (María Sefidari) | Іспанія | іспанська | 34 | 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) | чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП; засновник вікіпроєкту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів. |
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства | повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху | |
Pgallert | Петер Галлерт (Peter Gallert) | Намібія | німецька | 46 | 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) | відкочувач, патрульний в англ. ВП автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа. |
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті | зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів | |
Yurik | Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) | США | російська | 40 | 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) | розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду; виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США |
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа | кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою | |
BamLifa | Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) | Демократична Республіка Конго | лінгала | 25 | 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) | виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії | вчитель, викладає учням основи Вікіпедії | враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються |
На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.
Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування) — NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)
Щодо статті Друкарня "Вольф"
[ред. код]Вітаю! Щодо статті Друкарня "Вольф". Ви пишете, що це спам і пропонуєте її для швидкого видалення. Не погоджуюся. Це досить нейтральна стаття. Насправді Всеукраїнська мережа друкарня "Вольф" є об'єктивним лідером друкарства України, що наразі виконує понад 2 тисячи замовлень на добу. У масштабах нашої країни це дійсно заслуговує на повагу. Саме Друкарня "Вольф" першою на системній основі серед комерційних друкарень опанувала друк через Інтернет, впроваджувала іноваційні технології, першою серед українських друкарень вийшла на ринки ЄС. Я маю понад двадцятирічний досвід редагування та видання медіа для поліграфістів, особисто підготував до друку понад 150 чисел провідних часописів у царині друкарства. І знаю, про що кажу. Додаючи цю статтю, я просто відновлюю принцип справедливості. Адже серед друкарень в українській Вікі є маловідомі. Втім, внесок друкарні "Вольф" у розбудову галузі сумніву не викликає. Подивіться на джерела - усі провідні журнали для поліграфістів, найвідоміші новинарські сайти, інформагенції. Насправді, джерел могло б бути значно більше - до сотні. Це дійсно лідер галузі, гідний бути представленим у Вікі.
Перенос тексту
[ред. код]Вітаю. Будь ласка, при переносі тексту ред. № 20520860, створеного іншим автором ред. № 20520874, вказуйте про це десь, див. довідку Вікіпедія:Об'єднання статей. Інакше це є плагіат: видання чужого за своє. Ну, і автору статті не зрозуміло, що сталось з тільки що створеною статтею, якщо цю статтю одразу номінувати на вилучення, не залишивши перенаправлення. Це також не дуже добре, особливо враховуючи, що автор — новачок. Дякую.--Helixitta (ut) 17:05, 6 червня 2017 (UTC)
Шаблон Edited у статті Салернітана
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Салернітана був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:45, 22 червня 2017 (UTC)
Доброго дня. А чому саме така екзотична назва у Вас народилася? З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 11:55, 14 липня 2017 (UTC)
Шаблон Edited у статті Комо (футбольний клуб)
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Комо (футбольний клуб) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:48, 12 серпня 2017 (UTC)
Стосовно статті Lucky-Print на вилучення
[ред. код]Добрий день! Не могли б ви, будь ласка, допомогти у розміщенні даної статті, а не додавати її на вилучення? Вона не підпадаю під жоден з пунктів: " Порушує правила Вікіпедії (див. Чим не є Вікіпедія)
Довгий час є «обманкою», що не містить корисного інформативного тексту Не задовольняє критеріям енциклопедичної статті Є вандалізмом і не містить корисної інформації у своїх попередніх версіях Має рекламний характер Порушує авторські права Написана без дотримання правил літературної української мови та вимог наукового стилю
"
Амелін Анатолій
[ред. код]Вітаю! Те, що мене бентежить. Чому сторінку Анатолія Амеліна вилучили? Як мінімум він відповідає 4 критеріям значимості:
1. Вище керівництво державних організацій. Член Національної комісії (один з семи). Це ранг заступника міністра
2. Голова громадської організації - Аспен Україна, Асоціація асоційована з міжнародним Аспен Інститутом і є співзасновником одного з десяти в Світі Інституту Аспен Київ
3. Важливі для країни проекти: - депозитарна реформа. Це спрощення доступу іноземних інвесторів в Україну
4. Через 100 років нащадки будуть із захватом читати економічні дослідження)
Simonamono (обговорення) 20:39, 25 жовтня 2017 (UTC)
Перейменування
[ред. код]Всеукраїнський робітничий з'їзд (і 1917, і 1918 років) був Вами перейменований с використанням дужок, чого немає в назвах на сторінці Вікіпедія:Проект:Енциклопедія історії України/В. Дуже прошу притримуватись назв у ЕІУ. Shynkar (обговорення) 09:00, 16 листопада 2017 (UTC)
- БК Франківськ
- Для чого Ви мавпуєте росвікі?. Офіційна назва клубу БК Франківськ. Погляньте на назви у англійській вікіпедії. До речі, стосовно назв баскетбольних, хокейних клубів не має правила (узгодженої позиції) щодо перейменування клубів на кшталт срувікі. Так що не робіть з Української Вікіпедії малоросійську, намагаймося стати кращими, і орієнтуймося на кращих, ту ж англійську вікіпедію.
Шаблон Edited у статті Чепілко Іван Йосипович
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Чепілко Іван Йосипович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:19, 27 грудня 2017 (UTC)
Суперкубок
[ред. код]Доброго дня. До середини 90-х суперкубок не був під юрисдикцією УЄФА і тому називається «Суперкубок Європи». --Roman333 (обговорення) 07:55, 12 січня 2018 (UTC)
Селезнев отличился в дебютном матче за новый клуб
[ред. код]Ну и зачем откатывать мою правку если Селезнёв забил гол за «Акхисар Беледиеспор» http://dynamo.kiev.ua/news/292541-seleznev-otlichilsya-v-debyutnom-matche-za-novyij-klub-video
- @Yakov5737:За правилами укрвікі для футболістів ігри та голи за професіональні клуби враховуються лише в національному чемпіонаті. Про це написано у виносці у нижній частині картки гравця. --Anticop (обговорення) 08:13, 18 січня 2018 (UTC)
Але тепер ви повернули те,що я написав? В чому логіка?Yakov5737
- @Yakov5737: Час не стоїть на місці. Відбувся матч чемпіонату, в якому Селезньов забив. --Anticop (обговорення) 11:33, 4 лютого 2018 (UTC)
Той матч відбувся саме тоді коли я робив правку чи може трохи раніше Yakov5737
- @Yakov5737: Ви робили правку одразу після того, як гравець забив гол у у своєму єдиному на той момент офіційному матчі за команду. Але матч був у Кубку країни, а в статистиці вAnticopраховуються лише матчі чемпіонату. Після цього він провів ще 2 матчі і забив 1 гол вже в чемпіонаті, тому ці дані враховано. --[[Користувач:|Anticop]] (обговорення) 20:38, 4 лютого 2018 (UTC)
@Anticop:Добре я зрозумівYakov5737
Вікімарафон в Одесі, 28 січня
[ред. код]Запрошуємо у неділю 28 січня з 14-30 до 18-00 на Вікізустріч, присвячену Вікімафону до 14-річчя української Вікіпедії. Місце проведення Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М. С. Грушевського, вулиця Троїцька, 49/51 https://www.facebook.com/events/1435523933225646/ --MediaWiki message delivery (обговорення) 18:00, 23 січня 2018 (UTC)
Клубні футбольні чемпіони світу / Клубний чемпіонат світу з футболу
[ред. код]Привіт, я додав речі до цих елементів, чи можете ви це схвалити? :-)--188.153.29.130 17:35, 26 січня 2018 (UTC)
p.s. -Клубні футбольні чемпіони світу- навіть тут я завжди бачу чекання. за останні кілька днів Я помилково видалив вашу зміну ;)--188.153.29.130 17:55, 26 січня 2018 (UTC)
привіт, інші зміни схвалити ... дякую за наявність ;)--188.153.157.246 23:04, 2 лютого 2018 (UTC)
Озера Одесской области
[ред. код]Доброго времени суток! Подскажите на какие авторитетные источники вы ссылались при написании статей про озера в Одесской области? С уважением Majuro (обговорення) 15:54, 23 березня 2018 (UTC)
- @Majuro: Вітаю. Та це було 9 років тому. Я вже й не пам'ятаю. Думаю, що з тих пір вже маса нових джерел з'явилось. --Anticop (обговорення) 16:40, 23 березня 2018 (UTC)
- Не ясным остается тот факт, что в укрвики и рувики озёра названы лиманами и лагунами без видимых (без АИ) причин. Решил поинтересоватся у авторов статей существуют ли источники, подтверждающие написанное, поскольку это очень важно (данные термины - часть науки) ведь это энциклопедия, а не журнал некий. Majuro (обговорення) 21:03, 25 березня 2018 (UTC)
- @Majuro: Ну от, наприклад, на офіційному сайті національного природного парку "Тузловські лимани" усі ці водойми називаються лиманами (посилання). От ще посібник для студентів-географів, де Сасик, Шагани та Алібей називаються лиманами. Те саме тут. Ось в довіднику для передекзаменаційної підготовки. --Anticop (обговорення) 11:26, 26 березня 2018 (UTC)
- Не ясным остается тот факт, что в укрвики и рувики озёра названы лиманами и лагунами без видимых (без АИ) причин. Решил поинтересоватся у авторов статей существуют ли источники, подтверждающие написанное, поскольку это очень важно (данные термины - часть науки) ведь это энциклопедия, а не журнал некий. Majuro (обговорення) 21:03, 25 березня 2018 (UTC)
Шаблон Edited у статті Сільвястрас Жукаускас
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сільвястрас Жукаускас був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:23, 9 квітня 2018 (UTC)
Долина Гросс-Вальцерталь
[ред. код]@Anticop: Доброго дня, змініть, будь-ласка, ще раз назву статі "Гросс-Вальзерталь", на "Гросс-Вальцерталь", з німецької виявилося воно звучить як "ц". Дякую.
Згущівка
[ред. код]Згущівка | |
Дякую Вам за перевірку моєї статті.
Я після перевірки додав фотографію і відомість про винахід. Не знаю, чи так можна. Я тільки починаю публікувати у Вікіпедії, намагаюсь робити це якісно, але багато ще треба вивчити. Всього Вам найкращого! Цифров (обговорення) 08:17, 26 квітня 2018 (UTC) |
Шаблон Edited у статті Беєрсхот-Вілрейк
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Беєрсхот-Вілрейк був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:51, 17 травня 2018 (UTC)
Підмурняк Олександр Олексійович
[ред. код]Доброго дня! Перевірте, будь-ласка, створену мною сторінку Підмурняк Олександр Олексійович, чи все я зробив правильно. Також прошу Вас додати Підмурняка О.О. в розділ Відомі люди сторінки Адамівка (Віньковецький район). Дякую!
- @Цифров:, перевірив. А що Вам заважає додати інформацію у розділ «Відомі люди» сторінки Адамівка (Віньковецький район)? --Anticop (обговорення) 13:25, 17 травня 2018 (UTC)
Будівельна Група “Синергія”
[ред. код]А можите подсказать в чем спам вот в категории точно такие же комапнии Укрбуд и Киевгорстрой, думаю найдутся люди которые захотят что то дописать про обьекты
- Наразі вмісту рекламного характеру в статті не має лише розділ «Історія».--Anticop (обговорення) 10:59, 22 травня 2018 (UTC)
- Ок оставим историю, спс
Доброго дня, Anticop!
Запрошуємо Вас долучитися до конкурсу статей «Вікі любить музику», що проходитиме з 1 по 30 червня 2018 року. Метою конкурсу є створення і покращення статей в Українській Вікіпедії на музичну тематику — від теорії музики й музичних термінів, до статей про улюблені гурти та альбоми. Ми підготували список статей до створення, але він далеко не є вичерпним. Приєднуйтесь!
Вікіпедія:Проект:Футбол
[ред. код]Доброго дня. Я розумію, що десь зробив не ідеально, але ж вклав у це свій час і бажання. Водночас, це не список червоних посилань. Що поганого в тому, що на сторінці відображається прогрес у появі сторінок на футбольну тематику. Я б ще зрозумів, якби ви вирішили щось зробити на свій лад. Але просто витирати? Навіщо? І об'єм там не захмарний. Зподіваюся на розуміння. --Roman333 (обговорення) 13:25, 28 червня 2018 (UTC)
Стосовно сторінки Курцев Олексій Юрійович
[ред. код]Доброго дня! Схиляюсь до думки, що ваш висновок це випадковість та помилка. Адже в критеріях значимості осіб є пункт 7 (Інші політичні діячі міжнародного, державного і муніципального рівня, чиї конкретні дії (публічні виступи, законодавчі ініціативи тощо) потрапляли у фокус широкої громадської думки (підтверджується посиланнями на ЗМІ) і суттєво впливали на життя регіону, країни чи світу). Особа, про яку створена стаття, повністю відповідає цим критеріям. Готовий до конструктивного обговорення та за необхідності - внесення виправлень.
Чорнобровий Павло Миколайович
[ред. код]Доброго дня. Ви поставили мою статтю Чорнобровий Павло Миколайович у кандидати на вилучення, як не значиму. Але він є головним алергологом Хмельниччини, кандидатом наук, багато років вивчає еволюційну психологію (нова для нашої країни галузь науки), написав з цього приводу книгу "Эволюционная теория личности", двічі обирався депутатом міської ради... Підскажіть, будь-ласка, що потрібно зробити, щоб дана стаття все ж таки залишилась. Дякую!
- @Цифров: Покращуйте статтю, доводьте значимість, підтверджуйте твердження авторитетними джерелами. Я лише поставив статтю на обговорення. Її долю вирішить спільнота Вікіпедії. --Anticop (обговорення) 07:24, 20 липня 2018 (UTC)
Вікіпроект:Музика
[ред. код]CEE Spring 2018: підсумки
[ред. код]Доброго дня! Дякуємо за Вашу роботу з оцінювання у конкурсі! Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 11:25, 3 вересня 2018 (UTC)
Редагування статті із шаблоном
[ред. код]Добридень. Дуже дякую, що Ви зачасту підправляєте помилки у створених мною статтях, з українською мовою у мене бувають складнощі, особливо з «у/в», або й просто одруківок немало. Втім дуже прошу Вас не чіпати статті з шаблоном «у роботі», бо стався конфлікт редагувань, після якого я щось не те натиснув і в підсумку увесь мій доробок самоліквідувався. Добре що ця стаття прохідна і проблем зробити ще раз небагато, втім якби це була повноцінна велика стаття, то я би тут писав не такими культурними словами . Тому завчасно дякую за розуміння. --YarikUkraine (обговорення) 23:24, 12 вересня 2018 (UTC)
Сенюг чи Сенюк
[ред. код]В україномовному та російськомовному джерелах зазначена особа пишеться як Сенюк (див. у статті примітки №№ 1 і 2). А якими АД керувалися Ви, перейменувавши статтю без обговорення? --Poltavski (обговорення) 16:13, 23 вересня 2018 (UTC)
Швидке вилучення
[ред. код]Вітаю. Я прибрав шаблон про ШВ у статті Лев Михайло Олександрович, так як вона не відповідає цим критеріям. Крім того був головою РДА у районі з населенням майже 50 000 осіб. У мене є побажання дотримуватися Загальних настанов ВП:КШВ, які не рекомендують ставити шаблон на щойно створені статті, особливо початківцями, навіть якщо є ВП:КІ. --Basio (обговорення) 13:25, 4 жовтня 2018 (UTC)
Щодо видалення сторінки Лев Михайло Олександрович
[ред. код]Шановний Anticop, пишу Вам щодо наміру видалити сторінку "Лев Михайло Олександрович" з причин невідповідності критерію значимості особи. Однак, хочу зазначити, що дана особа відповідає критерію, зазначеному у п.6 щодо політичних і громадських діячів, а саме "Керівники влади в містах та адміністративних утвореннях місцевого рівня із населенням не менше 100 тис. осіб — незалежно від країни. Керівники влади в містах та районах із населенням не менше 50 тис. осіб — в Україні", адже був головою Саратської РДА Одеської області, а також переможцем конкурсу на посаду заступника голови Одеської ОДА.
Окрім того Центр політико-правових досліджень, у якому Михайло Лев займає посаду голови правління, був співорганізатором акції Велика політична реформа https://vpr.org.ua/ 17 жовтня 2017 р., у якій взяли участь понад 3 тис осіб. Від того часу серед заходів організації: акції по антикорупційному суду, ніціональному бюро з фінансової безпеки, контактів бізнесу з політиками, захисту виборів та ін.
Наразі саме Центр та Лев Михайло ведуть переговори з демократичними політичними силами про створення політичної платформи для обєднання політичних сил в Україні.
Ось ще декілька посилань на ефіри з Михайлом Левом https://uc.od.ua/news/politic/1185458 https://blogs.pravda.com.ua/authors/nayem/59b01428438bb/ https://24tv.ua/u_komandi_saakashvili_rozpovili_koli_ostatochno_zalishat_odesu_n749413 https://www.youtube.com/watch?v=UvkUUH4AnOk https://www.youtube.com/watch?v=36Els1DRKVM
Дякую за Вашу увагу і дуже сподіваюсь, що стаття про Михайла Лева буде опублікованаю
Ропотан Андрій Григорович
[ред. код]Доброго дня. Дякую Вам за перевірку моіх статтей! Допоможіть, будь-ласка, з перевіркою статті Ропотан Андрій Григорович. Джерела я додав, а що з іншим робити не знаю. Дякую!
Стосовно років життя
[ред. код]Вітаю, помітив, Ви додаєте позначку народився та помер для років життя. Згідно з правилами оформлення, хрестів, скорочень, зірочок та інших уточнень не ставимо для відомого інтервалу дат — людина не може померти чи народитись двічі. Вікіпедія:Стиль#Оформлення_років_життя_осіб (пункт 1.1, для осіб, що померли, і відомі дати народження та смерті) такі речі не передбачені (але раніше використовуватись). Тоді як для смерті чи тільки народження така форма прийнятна (пункт 1.2). Дякую. — Alex Khimich 19:45, 20 жовтня 2018 (UTC)
Запрошення
[ред. код]Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:27, 1 листопада 2018 (UTC)
Стосовно Препаратів Далмаксін, Хінофуин, Евколек
[ред. код]Доброї ночі! Підскажіть будь ласка, чому це реклама? Це інструкції до препаратів. Компанія Мобіл Медикал
Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!
--TohaomgBot (обговорення) 20:30, 15 листопада 2018 (UTC)
Ви ставили шаблон на квш на не ідентичну статтю. Але головне - у нас хіба визначені значимі і не значимі вулиці?.. --IgorTurzh (обговорення) 15:42, 5 січня 2019 (UTC)
Подяка
[ред. код]- Д.Д. Дякую, що зняли хначок неперевіреної з моєї статті Мистецтво ЗУЗ! Так оперативно мої матеріали ще ніхто не патрулював! Сьогодні прийшов на роботу о 7:50, аби попрацювати в тиші на Вікіпедію... Хорошого дня!--Volodymyr VB (обговорення) 08:33, 11 лютого 2019 (UTC)
Чашка Turcoffee для вас!
[ред. код]Доброго дня! Чому статтю про Туркофі видалили, розцінюючи її, як рекламу? У Вікіпедії є дуже багато статей про ті, чи інші торгові марки, або компанії і всіх їх можна прирівняти до рекламних. Яка повинна бути стаття про Туркофі, що її не видаляли? Хто може з цим допомогти? Це платна послуга?
Дякую! Павло Понич (обговорення) 08:58, 21 березня 2019 (UTC) |
Привіт Anticop, Коли ти маеш час, можеж переглянути цю статтю ще раз? Nicola Mitchell (обговорення) 20:59, 2 квітня 2019 (UTC)
Шаблон edited у статті Сувальська угода
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сувальська угода був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:37, 12 квітня 2019 (UTC)
Шаблон edited у статті Червневе повстання в Литві
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Червневе повстання в Литві був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:37, 12 квітня 2019 (UTC)
Шаблон edited у статті Червневе повстання в Литві
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Червневе повстання в Литві був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:31, 24 квітня 2019 (UTC)
Фіалковський Павло
[ред. код]не туди натиснув. --Jphwra (обговорення) 09:28, 16 травня 2019 (UTC)
Пропозиція
[ред. код]Свого часу Ви створили статті про Кубок УЄФА, зараз спільними зусиллями «знищуємо» червоних але я не про це. Кількість наявних клубів значно виросла в порівнянні з 2015, а в нас відсутні як і Кубки Інтертото по роках так і Кубок Ярмарків. Маючи досвід, може при нагоді взялись би за один з них? --Jphwra (обговорення) 05:39, 17 травня 2019 (UTC)
- @Jphwra: Вибачте, навряд чи зможу. Тоді було набагато більше вільного часу. --Anticop (обговорення) 13:08, 17 травня 2019 (UTC)
Прохання
[ред. код]Добрий день, прошу перевірети такі статті як: Укранімафільм, Українська_анімація, Pharaon. Дякую. --DestroyedShu 14:34, 26 травня 2019 (UTC)
Anticop (образа вилучена).
[ред. код]https://uk.wikipedia.org/wiki/Korystuvach Тому, хто додав шаблон: будь ласка, додайте цей текст до сторінки обговорення автора статті, особливо якщо це одне з його перших редагувань. Причина повідомлення?
Причина: явна реклама чи спам. В чому причина? Чекаю детального опису. Думай те... — Це написав, але не підписав користувач Korystuvach official (обговорення • внесок).
стосово статті Регно Італія Юа
[ред. код]Добрий день! Мою статтю видалили назвавши її прямою рекламою. Прошу пояснити, чому інші можуть розміщувати інформацію про свої компанії і це не вважається рекламою? Я неодноразово писала в підтримку щоб мені пояснили що конкретно не так з моєю статтею, але відповіді не отримала. Мене цікавить чи можу я розмістити інформацію про свою компанію ( як інші це роблять) і яку конкретно інформацію потрібно забрати зі статті,щоб ви її залишили. Прошу надати відповідь --Ілона Паліна (обговорення) 09:02, 14 червня 2019 (UTC)
- @Ілона Паліна: Підприємство, установа, спілка, служба, виріб чи послуга вважаються значимими, якщо вони згадуються в авторитетних, незалежних вторинних джерелах інформації. Такі джерела повинні бути достовірними, незалежними від висвітлюваного предмету та незалежними одне від одного. Слід брати до уваги глибину висвітлення предмету в джерелах. Якщо глибина висвітлення не істотна, необхідні декілька незалежних джерел. Дрібні та випадкові висвітлення предмету у вторинних джерелах не вважаються достатніми для підтвердження значимості.--Anticop (обговорення) 09:06, 14 червня 2019 (UTC)
- @Anticop:Добрий день! скажіть будь ласка які джерела вважаються авторитетними і які незалежними?--Ілона Паліна (обговорення) 07:48, 21 червня 2019 (UTC)
Щодо статті Курсик Олександр Васильович
[ред. код]Дякую за зауваження. Вніс потрібні зміни, посилання. Тепер відповідає?
Депортіво Алавес
[ред. код]а чому не перевірили правки? Я розумію, що там половину наявного тексту майже спокійно відкидати можна та все ж. --Jphwra (обговорення) 11:23, 19 червня 2019 (UTC)
Підтримайте Європейську весну, будь ласка
[ред. код]Привіт! Ви надзвичайно допомогли конкурсу CEE Spring 2018, долучившись до перевірки й оцінювання статей. Нам так само бракує рук для перевірки результатів цьогорічного конкурсу, тож я хочу поцікавитися, чи маєте бажання допомагати знову? Якщо так, дайте мені знати — будемо дуже вдячні! -- З пов., ViraMotorko (WMUA) (обг.) 19:43, 22 червня 2019 (UTC)
Стосовно статті Ходак Ігор Євгенович
[ред. код]Доброго дня! Пишу вам з приводу статті «Ходак Ігор Євгенович» яка є кандидатом на вилучення.
Дякую за перевірку цієї статті. Прошу вас звернути увагу на приведе нежче обгрунтування значимості особи:
- Стаття відповідає критеріям значимості ВП:КЗПГД (Пункти: 4, 5, 7, 8);
- Джерела достовірні та авторитетні, інформація з яких доступня як в цифровому так і в друкованому вигляді;
- Значимість обгрунтована джерелами та відображена в статті;
- Вміст статті - нейтральний и енцеклопедичний текст.
- Це не реклама організації чи самореклама. Можливо реклама про цю особистість присутня в ЗМІ чи пошукових запитах, але на даній сторінці вона відутня, я за цим уважно слідкую. Щодо додавання мною змін в розділ "Підприємницька діяльнісь" які можливо були вами охарактерезовані як реклама, то після мого додавання користувачем який був атором зазначеної статті було внесено коригування у текст та змінено його на нейтральний, що відповідає енцеклопедичним вимогам.
1) Голос України - офіційна газета Верховної Ради України (засновник та керівник великої деревообробної компанії) http://www.golos.com.ua/article/295967 - друкований варіант
2) Енциклопедія. "Мала енциклопедія Романівщини" Олександр Кондратюк (засновник та керівник великої деревообробної компанії) https://uk.wikipedia.org/wiki/Список_українських_енциклопедій_про_регіони_України - книга на uk.wikipedia.org (точное название и isbn) https://live.staticflickr.com/65535/48122210912_cb61d6b160_b.jpg - сторінка джерела . https://live.staticflickr.com/65535/48122364038_9e472948d2_b.jpg - сторінка вмісту джерела статті.
- Джерела по категорії ВП:КЗПГД
3) Сайт Житомирскої областної держадміністрації (депутат, входить до постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів, член партії ВО "Батькiвщина") https://zt.gov.ua/index.php/ofitsijni-dokumenti/normativni-dokumenti/zvernennya-gromadyan/4-deputatskij-korpus/za-fraktsiyami/but/7694-%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%BA-%D1%96%D0%B3%D0%BE%D1%80-%D1%94%D0%B2%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87.html https://ztrada.gov.ua/index.php/oblasna-rada/struktura-ta-personi/prezidiya/4-deputatskij-korpus/za-fraktsiyami/but/7694-%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%BA-%D1%96%D0%B3%D0%BE%D1%80-%D1%94%D0%B2%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87.html
4) Сайт Української ЦВК (депутат, входить до постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів, член партії ВО "Батькiвщина") http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM056?PF6511=52&PID102=11497&PF7691=11497&PT001F01=100&rej=0&pt00_t001f01=100
Підкажіть, що ще необхідно доопрацювати та змінити в статті? Дякую вам, та сподіваюсь на взаєморозуміння! --ALForm33 (обговорення) 11:48, 27 червня 2019 (UTC).
Щодо статті Курсик Олександр Васильович
[ред. код]Доброго дня! Ця стаття є кандидатом на вилучення. У стабільну версію внесено багато змін, які потребують перевірки. Перегляньте будь ласка. Значимість статті розкрита.
Шаблон edited у статті Крістіано Піччіні
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Крістіано Піччіні був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:42, 16 липня 2019 (UTC)
Стосовно видалення статті Розповідь очевидця про зустріч з НЛО
[ред. код]Вітаю. Я не новий дописувач - не знав що програма Вікіпедії не показує того хто робить допис. Я на проекті вже років 3-4 (не рахував) і майже щодня роблю редагування. Мої на 90-100 (в основному переклади чи перекази) це: Психологія натовпу, Мова моделювання, Протиповітряна оборона, Автоматизація, Робототехніка, Нанотехнології, Релейний захист, Протипожежна профілактика, Пілотований космічний політ, Історія Південної Америки, Людино-машинна взаємодія, Центральна Америка... і багато іншого. Звичайно ніяких доказів у мене нема. Це ж (з гумором) Вікіпедії треба треба фотографії прибульців, селфі з ними або і самого прибульця який ще-й покаже непрострочений паспорт (адже летіти йому від найближчої зірки зі швидкістю 30 км/с, мінімум 45 років), що він з Оріону... Я дуже довго думав як написати про це явище. На мою думку, на те і категорія Таємниче, Легенди, Можливий позаземний контакт, що це неможливо довести (ми ж оприлюднюємо в Вікіпедії про те, що Сам Карл Юнг сказав - ніби бачити НЛО це галюцинації - де докази? Тобто якщо він не бачив, значить їх не може бути? Це дитинство і непрофесійність). Все, що я написав, бачив на власні очі і можливо ця інформація могла-б допомогти винайти нові технології, абощо. Найбільше вразило те, що мені не дали (я помітив блокування під час оприлюднення статті, ніби я пробував розмістити порнографію, абощо), навіть завантажити файли, які ілюструють те що я бачив - можливо єдиний у світі. Всього до Вікіпедії пишуть дуже мало людей і з них бачили щось дивне - одиниці, тобто якщо усі з них почнуть писати про щось загадкове, нічого поганого з Вікіпедією не станеться. Ще хотів би заторкнути одну тему - виставлення шаблонів перед статтями. Наприклад дуже гарна (гадаю найкраща після англомовної) моя стаття Протиповітряна оборона (переклад зроблений вчасно в розпал війни з РФ) отримала аж три шаблони Сирий переклад (хоча я знайшов там всього 5 помилки). Пропозиція - може ці шаблони виставляти наприкінці статті, щоби читачі самі оцінювали голосами сирий переклад чи ні... Так зробив наприклад хтось з патрульних стосовно моєї статті Людино-машинна взаємодія яка гарно читається. Красно дякую що прочитали до кінця.
- @Олег Граченко: Добре, що ви розумієте, що стаття не відповідає критеріям Вікіпедії. І так — ми можемо обговорювати і змінювати (за результатами обговорення) правила та критерії значимості Вікіпедії. Але не на цій сторінці. Я лише патрульний, який виконує існуючі правила і настанови. Наразі стаття підпадає під швидке вилучення (ВП:КШВ). --Anticop (обговорення) 12:34, 21 липня 2019 (UTC)
Стосовно видалення статті Klikis
[ред. код]Доброго дня, шановний Anticop! Згідний з Вами, щодо того, що стаття про сервіс klikis має нахили рекламного характеру. Чи могли б Ви підказати моменти на які слід звернути увагу, щоб стаття відповідала вимогам енциклопедії?
Стосовно статті Савкін Олександр Сергійович
[ред. код]Доброго дня. Не зрозуміло, чому стаття не відповідає вимогам КЗПГД. 1) Відповідає п.7. Посилання надані. Відкриття безкоштовної освіти для ветеранів АТО, розробка IT-технопарку. До того ж сама партія Справедливість активно розвивається і має власних депутатів більше ніж у 10 містах та СГТ Західної України, а засновник партії - колишній голова СБУ України і нещодавно - кандидат у президенти. 2) Пункт 8: посилання надані. Є ще: https://lb.ua/blog/sergei_nosenko/384548_ukraina_pravilnom_puti.html, https://www.cato.org/multimedia/events/ukraine-right-course. ГО Розвиток організувала та вела конференцію у Вашингтоні у Cato Instute - найвпливовішому think tank Америки, який дуже суттєво впливає на зовнішню політику США, на якій делегація робила доклад щодо реальної політичної ситуації "зсередини". На конференції ГО Розвиток виступили М. Саакашвілі та Андрій Ілларіонов. 3) Відповідає п.4. ГО Розвиток, а пізніше політична партія приймали участь у: довибори до ВР у 2017-му, вибори місцевіх тер. громад у Харківській обл., співзасновник Розвитку балотувався на президентських виборах 2019, партія виставила своїх кандидатів на виборах до ВР у 2019.
Прошу допомогти
[ред. код]Доброго вечора! Створила сторінку Люди Перемоги, звертаюсь до вас за порадою: як її допрацювати? Іще працюю над змістом, хочу усіх героїв вписати, авторів. Об'єм немаленький — більш як 500 імен. Не хочеться, вкласти сили, а сторінку просто видалять... Можливо, щось порадите або перевірите її? Дякую, On tv (обговорення) 15:21, 7 серпня 2019 (UTC)
Вікізустріч 14 серпня в Одесі
[ред. код]Вітаю. Запрошую на Вікізустріч в Одесі, 14 серпня о 15-00. Вікізустріч відбудеться у приміщенні Центральної міської бібліотека для дорослих ім. І. Я. Франка (Одеса, Книжковий провулок, 1А,) в рамках презентації виставки фотографій, що перемогли у конкурсах «Вікі любить пам’ятки» у 2017 та 2018 роках. Подія у Фейсбук --MediaWiki message delivery (обговорення) 11:00, 12 серпня 2019 (UTC)
Естетичне плаття
[ред. код]Вітаю. Дякую за увагу до статті. Стосовно переіменування статті: слова "плаття" та "dress" мають більш загальне значення ніж "скня". У статті також ідеться і про чоловіче вбрання тому слово "плаття" є найбільш доречним у цьому контексті (це не русизм, слово є у багатьох словниках). Тому пропоную повернути стару назву назад. --Harlequin Mantis (обговорення) 00:17, 14 серпня 2019 (UTC)
Прошу допомогти
[ред. код]Добридень! Можливо, я не за адресою, тоді вибачте... Така справа: тільки розпочала роботу над статею про серію книг "Люди Перемоги", як її вилучили. Вважаю, значимість статті є. Стиль написання її, можливо, підлягає редактурі. однак, написано з нейтральної точки зору.
Окрім того, резонанс серед суспільства є, серед ЗМІ книги також часто цитовані - є багато авторитетних джерел, що рецензували книги. Тому, використала "Істотне висвітлення" у цій статті. Книги написані в жанрі документалістика. В книгах зібрані інтерв'ю з українцями ветеранами війни - нашими сучасниками; мають історичну вагу. Створила запит на відновлення статті. Але мені здається, користувач Goo3 видалив сторінку, не розібравшись... -- On tv (обговорення) 12:03, 16 серпня 2019 (UTC)
Щодо Царевич
[ред. код]Любий користувач. Щоб писати що Царевич, "незаконно переслідувала" потрібен вирок суду. А вироку не було. Тож немає доказів що вона "незаконно переслідувала". Без доказів СТВЕРДЖУВАТИ що "незаконно переслідувала" не можна. Це хибна інформація. По друге "суддя майдану" це не термін і не визначення. Це теж саме що "Порох барига", "Порох - мародер". Таке писати не можна.
Якщо кортить щось про неї написати - пишіть нормальною мовою із посиланнями на вирок. І на її сторінці. Будь ласка. Redaktorua (обговорення) 09:35, 28 серпня 2019 (UTC)
- @Redaktorua: Замінив "суддя майдану" на "суддя", "незаконно переслідувала" на "переслідувала". Тепер нейтрально. Інформація у вікі повинна підтверджуватися авторитетними вторинними джерелами. Таке джерело наведено. А вирок суду - це первинне джерело. --Anticop (обговорення) 13:34, 28 серпня 2019 (UTC)
Депортіво Алавес
[ред. код]Мої вітання. Чесно кажучи поглянув ваше останнє затвердження правок і у вічі впало, що занадто багато затверджено тексту з граматичними помилками, наприклад: ред. № 26152120. Маю до вас прохання наступного разу все ж більш ретельно перевіряти його правки. --Jphwra (обговорення) 19:35, 23 вересня 2019 (UTC)
Шаблон edited у статті Бориспільське повстання
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бориспільське повстання був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:34, 10 жовтня 2019 (UTC)
Новий спосіб допомагати новачкам
[ред. код]Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:45, 11 жовтня 2019 (UTC)
Щодо видалення статті Список сіл Волинської області
[ред. код]- Прошу Вас, шановний користувачу Anticopе, залишити інформацію про номінацію цієї статті на видалення в Обговорення:Список сіл Волинської області, як того вимагають правила Вікіпедії --Юрко (обговорення) 12:51, 3 листопада 2019 (UTC)
Правопис
[ред. код]Чим Вам не подобається слово "иньший"? --Юрко (обговорення) 17:21, 5 листопада 2019 (UTC)
- @Юрій Градовський: Здається, за новим правописом дозволяється писати инший. Але иньший... Це щось новеньке. В усякому разі для мене. Наведіть посилання на правило будь-ласка. Самому цікаво.--Anticop (обговорення) 17:39, 5 листопада 2019 (UTC)
- О, не помітив, що Ви ставили на видалення статтю. Тоді зрозуміло --Юрко (обговорення) 18:13, 5 листопада 2019 (UTC)
Стосовно статті Вікторія Якуша
[ред. код]Статтю запропоновано на вилучення Підкажіть, що я конкретно повинна зробити, щоб уникнути цього? Це моя друга стаття на Вікі, і я буду вдячна за допомогу досвідчених користувачів. --Andarija (обговорення) 11:36, 6 листопада 2019 (UTC)
- Andarija Допрацюйте, бо це явно реклама. Вона не збережеться в такому вигляді --Юрко (обговорення) 14:36, 6 листопада 2019 (UTC)
Щодо Агенція комунікацій "ВАРТО"
[ред. код]Статтю https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9_%C2%AB%D0%92%D0%90%D0%A0%D0%A2%D0%9E%C2%BB було номіновано на вилучення через копію, іншу сторінку вже вилучили на моє прохання, ому прошу вас залишити цю, як оригінал
- Типова реклама --Юрко (обговорення) 21:51, 15 листопада 2019 (UTC)
ЖК Linden Luxury Residences
[ред. код]Доброго дня! Хотів би уточнити що саме виглядає як реклама чи спам? наприклад статті: Житловий комплекс на проспекті Героїв Сталінграда, 2 (Київ), Житловий комплекс «Срібний Бриз», Житловий комплекс «Metropole», Житловий комплекс «Mirax», ЖК Ярославів Град Мають набагато менше інформації тим не менш знаходяться у Вікіпедії. В чому саме проблема моєї статті? --Akademik.M (обговорення) 16:08, 19 листопада 2019 (UTC)
- @Akademik.M: Дякую. Вже виставив відповідні шаблони про видалення на вказаних Вами сторінках. --Anticop (обговорення) 09:00, 20 листопада 2019 (UTC)
Стосовно статті Пшонник Йосип Петрович
[ред. код]Могилів-Подільський прикордонний загін, який існує нині, не має жодного стосунку до 24 Могилів-Подільського прикордонного загону ГПУ, який затримав Пшонника. Прохання не паскудити українських прикордонників, приписуючи їм тяглість традицій від ВЧК-ГПУ-НКВД. Дякую.
Щодо статті про Андрусенко Олену Борисівну
[ред. код]Вітаю! Прошу Вас переглянути рішення про видалення статті про суспільно значиму людину - Андрусенко О.Б., адже вона була відмічена на державному рівні багатьма нагородами, є автором методичних рекомендацій для вчителів усієї України, є значимою людиною у всеукраїнському олімпіадному русі та була суддею на таких змаганнях; також вона є головою методичного регіонального об'єднання вчителів хімії. Заслужений учитель України заслуговує на те, щоб її біографія була доступна на Вікіпедії. Прошу Вас, перегляньте рішення, будь ласка, адже збір інформації зайняв багато часу і є унікальним у своєму роді. Щиро Вам дякую! Bilyk Volodymyr (обговорення) 11:50, 13 грудня 2019 (UTC)
- @Bilyk Volodymyr: На жаль декілька грамот та авторство методичок не надає значимості особі для Вікіпедії. Ви можете розмістити у статті список методичних рекомендацій, автором яких є Андрусенко, але це не дасть гарантії, що статтю залишать. Загалом, користуйтеся критеріями значимості (ВП:БІО, зокрема ВП:КЗНО для діячів науки і освіти), коли пишете статті про особу (а краще ще перед написанням статті перевіряйте особу на відповідність критеріям). А ВП:КЗ — це загальні критерії значимості. --Anticop (обговорення) 04:30, 14 грудня 2019 (UTC)
Сувеніри за участь у Європейській весні 2019
[ред. код]Вітаю! Дякуємо за вашу участь у Вікіпедія:Європейська весна 2019. Надіслали вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.
Щодо статті Півень Андрій Васильович.
[ред. код]Цю сторінку запропоновано швидко вилучити з причини відсутності значимості. Відповідно до правил значимості, мають бути посилання на джерела. Джерела інформації наведено, вони не особисті, це українські ЗМІ різного характеру. Рекламних матеріалів сторінка не містить - підтверджені факти. Поясніть, яких джерел не вистачає для підтвердження значимості? Яких змін додати інформації, аби вона відповідала критерію?
- @MouseAnka:Наявність згадок в інтернеті не надає особі автоматичної значимості для Вікіпедії. Про критерії значимості для осіб читайте Вікіпедія:Критерії значимості/Особи. --Anticop (обговорення) 13:36, 21 грудня 2019 (UTC)
- @Anticop: Дякую за інформацію! Ще питання - він є активним місцевим громадським діячем, засновником благодійного фонду, який допомагає містянам, починаючи від збереження культурного надбання Ужгороду й до дитячих програм. Якщо статтю буде доповнено такою інформацією з відповідними фактами, це може вплинути на критерій значимості?
- @MouseAnka: Можливо тоді особа буде відповідати пунктам 8, 9 ВП:КЗПГД. --Anticop (обговорення) 14:00, 21 грудня 2019 (UTC)
- @Anticop: Дякую за відповідь! Скажіть, чи є можливість тимчасово приховати сторінку або зробити неактивною, аби потім не розпочинати все наново?
- @MouseAnka: Прибрав шаблон про видалення. Працюйте.--Anticop (обговорення) 14:09, 21 грудня 2019 (UTC)
- @Anticop: Дякую за довіру! я збираю інформацію )
Шаблон в роботі у статті Півень Андрій Васильович
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Півень Андрій Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:18, 31 грудня 2019 (UTC)
Питання від Tatiana712 (10:47, 6 лютого 2020)
[ред. код]Добрий день! Як змінити на правильне призвище ІОФФЕ у заголовку статті? --Tatiana712 (обговорення) 10:47, 6 лютого 2020 (UTC)
- @Tatiana712: Звідки інформація, що правильно ІОФФЕ? В україномовному джерелі «Енциклопедія сучасної України», наприклад, написано ЙО́ФФЕ Абрам Федорович. --Anticop (обговорення) 10:59, 6 лютого 2020 (UTC)
Питання від Tatiana712 (11:11, 6 лютого 2020)
[ред. код]Російською мовою АБРАМ ФEДОРОВИЧ ИОФФЕ!!! За українським правописом прізвища не змінююються!!! Тому правильно ІОФФЕ, тому ЙОФФЕ — це переклад з помилкою! Якщо перекласти на російську з цієї версії, то ЙОФФЕ, а ми говоримо про ИОФФЕ! https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BE%D1%84%D1%84%D0%B5,_%D0%90%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BC_%D0%A4%D1%91%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 --TETIANA CHERNOVA 11:11, 6 лютого 2020 (UTC)
- @Tatiana712:Фізика і фізики в НТШ у Львові (україномовне джерело) — тут також «Йоффе». --Anticop (обговорення) 11:16, 6 лютого 2020 (UTC)
Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії
[ред. код]Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».
Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.
Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна»
Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:06, 6 лютого 2020 (UTC)
Стаття не ідентична. Я писав її з нуля. Є джерела. Є значимість. Як на мене. Будь ласка, передивіться. --IgorTurzh (обговорення) 19:49, 19 березня 2020 (UTC)
- Це нормальна компанія, стабільно працююча, нішева, є матеріал в пресі. --IgorTurzh (обговорення) 19:51, 19 березня 2020 (UTC)
- @IgorTurzh: Як на мене - то реклама. Нехай спільнота допоможе вирішити. --Anticop (обговорення) 20:18, 19 березня 2020 (UTC)
- ОК! Дякую. --IgorTurzh (обговорення) 20:46, 19 березня 2020 (UTC)
- @IgorTurzh: Як на мене - то реклама. Нехай спільнота допоможе вирішити. --Anticop (обговорення) 20:18, 19 березня 2020 (UTC)
Потрібна підтримка! Голосування за лого Вікіпедії до мільйонної статті!
[ред. код]@Anticop: Доброго вам дня! Мене звати Роман, і я приймаю участь в конкурсі щодо святкового логотипу: Вікіпедія - Мільйон статтей. Чи могли б ви, якщо вам до вподоби ці лого, проголосувати за один з мої варіантів.
Ось мої пропозиціїї:
-
Версія 1
-
Версія 2
-
Версія 3
-
Версія 4
Голосування відбувається тут. Мої варіанти з 16 по 19. Щиро вам вдячний і вибачте, що потурбував!!! --RomanKotlar (обговорення) 14:27, 20 березня 2020 (UTC)
Шаблон пишу у статті Ферран Торрес
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ферран Торрес був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 21:58, 20 березня 2020 (UTC)
WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри
[ред. код]Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.
Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.
За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.
Якщо маєте питання, пишіть на wikigapwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:04, 8 квітня 2020 (UTC)
Вітаю. З приводу Вашої номінації. Я додав АД. Перегляньте, будь ласка. Це не всі рекламні матеріали. Якщо Ви вважаєте якась інформація досі є рекламною, підкажіть/допоможіть, будь ласка, для боротьби за статтю. Адже, як на мене, про лідера мувінгу у Зах. Україні, як і про інші компанії цього ринку статті вправі на існування. Дякую заздалегідь. --IgorTurzh (обговорення) 20:50, 8 квітня 2020 (UTC)
Добрий вечір! Потрібен єдиний реєстр боржників. Як користуватись? --ЕГ135135 (обговорення) 18:35, 7 травня 2020 (UTC)
Питання від AndrijMahun (17:04, 11 травня 2020)
[ред. код]Доброго дня, я недавно зареєструвався у Вікіпедії і в мене виникло питання: як добавити себе до списку людей які зацікавлені якоюсь певною тематикою (на приклад, хімія у мому випадку)? Заздалегідь дякую --AndrijMahun (обговорення) 17:04, 11 травня 2020 (UTC)
- @AndrijMahun: Розмістіть у себе на сторінці відповідний шаблон
{{Інтерес:Історія}}
або{{Інтерес:Хімія}}
. --Anticop (обговорення) 18:51, 11 травня 2020 (UTC)
Вилучення статті Антоненко Зінаїда Опанасівна
[ред. код]Будь ласка приберіть свій шаблон, або я буду вимушений скаржитись на ваші дії. На швидке вилучення номінуються лише безсумнівно незначимі статті. --Олександр Гаврик (обговорення) 17:17, 3 червня 2020 (UTC)
WikiGap 2020: ваші сувеніри
[ред. код]Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.
Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)
Шаблон edited у статті Радянська окупація Естонії (1940)
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Радянська окупація Естонії (1940) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:08, 1 вересня 2020 (UTC)
Чому сторінку Олександр Преподобний зазначено, як незначима?
[ред. код]Вітаю! Прокоментуйте, будь ласка, чому ви зазначаєте сторінку - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D0%B8%D0%B9 - незначимою? Адже це публічна людина. Олександр Преподобний - ведучий програми Гроші на телеканалі 1+1 + є багато посилань на статті авторитетних джерел, які підтверджують його біографію та значмість для українського медіапростору.
Вітаю! Навіщо Ви скасували моє редагування в цій статті? Категорія підтягується через шаблон, тому немає сенсу її дублювати в тексті статті. --Mcoffsky (обговорення) 14:37, 17 вересня 2020 (UTC)
- @Mcoffsky:. Вибачте. Не знав. Повернув усе назад. --Anticop (обговорення) 15:27, 17 вересня 2020 (UTC)
- Дякую! Я не з претензією, тож вибачення зайві. --Mcoffsky (обговорення) 17:52, 17 вересня 2020 (UTC)
Питання від Володимир1233 (11:09, 16 листопада 2020)
[ред. код]Привіт, в мене є питання. Можливо тут зробити сторінку про людину? --Володимир1233 (обговорення) 11:09, 16 листопада 2020 (UTC)
- @Володимир1233: Звичайно. Одна умова — людина повинна відповідати критеріям значимості для осіб. Ознайомтесь тут.--Anticop (обговорення) 19:39, 16 листопада 2020 (UTC)
Долучайтеся до марафону «Це зробила вона» про видатних жінок
[ред. код]Вітаю! Ви брали участь у цьогорічній кампанії WikiGap у березні. Долучайтеся також до схожого проєкту, який проходить цього і наступного тижня — марафону «Це зробила вона». Він присвячений покращенню статей про видатних жінок.
Марафон триватиме до наступного четверга 26 листопада. Цього разу ми фокусуємося саме на покращенні уже наявних статей. Можна працювати над покращенням стилю статей за спеціально підготовленими списками, а можна просто доповнювати і вдосконалювати будь-які статті про жінок.
Усі активні учасники й учасниці марафону зможуть отримати сувеніри від організаторів, а три найактивніші редактор(к)и — додаткові подарунки.
Будемо дуже раді вашій участі! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:44, 18 листопада 2020 (UTC)
Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах
[ред. код]--Сергій Липко (обговорення) 02:15, 18 грудня 2020 (UTC)
Добрый день подскажите как вставить фотографию, в раздел о компании? --Mvk mash (обговорення) 10:26, 23 грудня 2020 (UTC)
Статус файлу Зображення:Тимчук Леонід Миколайович.jpg
[ред. код]Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Тимчук Леонід Миколайович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Kharkivian (обг.) 13:42, 8 січня 2021 (UTC)
Щодо статті Богдан Скоклєв
[ред. код]Збережіть будь ласку статтю над якою я працював. Ще вчора ії відправили на негайне видалення, але вона ще висить на Вікі. Вона є об'єктом інтересу суспільства. Перегляньте ії будь ласка.
Богдан Скоклєв Еміліан (обговорення) 09:40, 10 січня 2021 (UTC)
Порушення авторських прав у статті Мазур Дмитро Дмитрович
[ред. код]Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Мазур Дмитро Дмитрович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://museum.khpg.org/index.php?id=1113916160. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Мазур Дмитро Дмитрович.
Надалі пропонується:
- якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
- якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Мазур Дмитро Дмитрович, і її буде відновлено.
- Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 10:25, 27 січня 2021 (UTC).
«мовою» vs «на мові»
[ред. код]Доброго дня! Обґрунтуйте, будь-ласка, Вашу дію, згідно якої вираз «на мові» є правильнішим ніж «мовою». Ми ж пишемо українською мовою, чи не так? Дякую заздалегідь. --Yuriz (обговорення) 16:56, 28 січня 2021 (UTC)
- @Yuriz: Не помітив. Думав, що редагування стосувалося лише примітки. Змінив на «мовою». --Anticop (обговорення) 18:40, 28 січня 2021 (UTC)
Шаблон пишу у статті Мазур Дмитро Дмитрович
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мазур Дмитро Дмитрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:58, 4 лютого 2021 (UTC)
Розкажіть про Україну світові — долучайтеся до Місяця культурної дипломатії
[ред. код]Вітаю! Запрошую вас долучатися до Місяця культурної дипломатії України. Його мета — покращити статті про Україну та українську культуру для якомога ширшого кола читачів.
Писати статті можна як українською, так і будь-якою іншою мовою:
- Сторінка проєкту в українській Вікіпедії
- Сторінка міжнародного проєкту для усіх інших мовних розділів
Долучатися можна до 10 березня. Для активних учасників та учасниць передбачені призи від організаторів — «Вікімедіа Україна», Українського інституту та Міністерства закордонних справ України.
Ви отримали це повідомлення, бо указали на своїй сторінці користувача, що цікавитеся однією чи кількома підтемами проєкту: наприклад, літературою і/або кіно. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 12:56, 22 лютого 2021 (UTC)
Невільні файли, які не використовуються
[ред. код]Дякуємо за завантаження файлів список яких вказаний нижче. В описі файлів вказано, що вони є невільними і можуть використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз ці файли не використовуються в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше ці файли використовувалися в якихось статтях, будь ласка, перейдіть на ці статті й гляньте, чому вони були звідти вилучені. Ви можете додати йх до статтей ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлів можлива вільна заміна, їх не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).
Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо.
Список файлів:
- File:Dundee_FC.png
- File:Santa_Clara_FC.svg
- File:Nîmes_olympique.png
- File:Sint-Truidense_FC.png
- File:FC_Como.png
--Andriy.vBot (обговорення) 02:00, 26 лютого 2021 (UTC)
Долучайтеся до WikiGap 2021
[ред. код]Вітаю! Сьогодні розпочався WikiGap 2021 — онлайн-марафон із створення та поліпшення статей про видатних жінок, спрямований на покращення видимості жінок у Вікіпедії. Він триватиме до 21 березня.
10 березня о 18:00 ми проведемо вебінар, приурочений до марафону (реєстрація).
За активну участь традиційно можна отримати сувеніри від організаторів, а особливі подарунки — за доведення статей до статусу «доброї» чи «вибраної». Також за окремі призи можна поборотися у споріднених проєктах: міжнародному марафоні WikiGap Challenge (починається через кілька днів) або у WikiGap в українських вікіцитатах.
Долучайтеся!
Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у WikiGap 2020.
--AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:26, 5 березня 2021 (UTC)
Всеукраїнські військові з'їзди
[ред. код]Вітаю, Anticop!
leksika.com.ua сайт та його створювачі не є власником прав видання енциклопедій, зокрема Юридичної Е.. Тому його проставлення, як джерела - це просування порушення авторського права. Якщо Ви не маєте ВП:АД щодо правомірності розміщеної ЮЄ або конкретної статті про ВВЗ на даному сайті, прошу виставити справжнього власника прав статті про ВВЗ а не лексику.
З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:07, 9 березня 2021 (UTC)
P.S. Вікіпедія:Авторські права#Використання_ліцензованих_матеріалів зазначено, що коли є сумніви у правомірності того чи того матеріалу, використовувати його не слід. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:42, 9 березня 2021 (UTC) P.S. Не помітилось, що Ви ще й ВІДКІТ зробили - цікаво знати чому? Якщо Ви патрульний, загляньте будь ласка у кнайпу-патрулювання leksika.com.ua(з 2018р), і конструктивно вкажіть щодо незгоди. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:56, 9 березня 2021 (UTC)
Вдячність за хорошу справу Вам! З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 08:23, 10 березня 2021 (UTC)
Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах
[ред. код]--Сергій Липко (обговорення) 22:07, 12 березня 2021 (UTC)
WikiGap 2021: попередні результати і додаткові можливості
[ред. код]Вітаю! Дякую, що долучилися до марафону WikiGap 2021, який разом із партнерами провела ГО «Вікімедіа Україна». За попередніми підрахунками, за час кампанії створено й поліпшено понад 700 статей від близько 100 учасників та учасниць.
Якщо ви створили або суттєво поліпшили принаймні дві статті за правилами марафону та Вікіпедії, ми надішлемо вам подарунки від організаторів поштою. Зв'яжемося із вами пізніше, щоб обговорити логістику відправки.
- Тим часом кілька нагадувань
- Найближчим часом ми підбиватимемо підсумки, і щоб ці результати були точними, а ваш внесок врахованим, просимо перевірити, чи додали ви шаблон {{WikiGap 2021}} на сторінки обговорення усіх створених чи поліпшених статей в рамках марафону.
- Нагадую, що окремі подарунки передбачені, якщо ваша стаття отримає статус «доброї» чи «вибраної». Допрацювати статтю й номінувати її на отримання статусу можна до 31 березня включно.
- І загалом закликаємо не залишати без уваги започатковані за час марафону статті та за потреби допрацювати їх. Так само закликаємо й надалі, поза марафоном, розповідати про жінок та знайомити з їхніми досягненнями мільйони читачів Вікіпедії.
- А тим часом до 8 квітня можна продовжувати брати участь в міжнародному марафоні, який організовує «Вікімедіа Швеція» — WikiGap Challenge.
Якщо є запитання, пишіть мені особисто або на wikigapwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:49, 24 березня 2021 (UTC)
Порушення авторських прав у статті Рудюк Наталія Микитівна
[ред. код]Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Рудюк Наталія Микитівна, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://www.umoloda.kiev.ua/number/2016/164/71797/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Рудюк Наталія Микитівна.
Надалі пропонується:
- якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
- якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Рудюк Наталія Микитівна, і її буде відновлено.
- Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 15:28, 26 березня 2021 (UTC).
Питання від Olga Kazanok (14:41, 16 квітня 2021)
[ред. код]Доброго дня! Моя стаття "Козаченко Олександр Васильович" є кандидатом на вилучення, оскільки не було спершу джерел, я додала, а потім на сторінці обговорення висловилися про те, що джерел недостатньо, я додала ще - і електронних посилань, і опублікованих видань, що стосуються даної біографічної інформації. Що ще потрібно зробити, щоб статтю не вилучили? --Olga Kazanok (обговорення) 14:41, 16 квітня 2021 (UTC)
- @Olga Kazanok: Причин для видалення не бачу. Відповідний допис залишив в обговоренні видалення. --Anticop (обговорення) 17:15, 18 квітня 2021 (UTC)
Питання від Violapharm (10:36, 29 квітня 2021)
[ред. код]Здравствуйте! Хочу удалить свой аккаунт Violapharm, потому как понял что неправильно назвал( Создал свой личный аккаунт Кирилл Варакута, и уже от своего имени буду писать статьи и редактировать их. Подскажите как правильно удалить статью о компании с моего (этого) аккаунта, и оставить новую статью на втором. Вот вторая с другого аккаунта - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD%D0%BA%D1%83%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80:%D0%92%D1%96%D0%BE%D0%BB%D0%B0_(%D0%A4%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D0%B5%D0%B2%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%A4%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0)
Спасибо! --Violapharm (обговорення) 10:36, 29 квітня 2021 (UTC)
Долучайтеся до Місяця історії української незалежності
[ред. код]Вітаю! Цього літа ми святкуємо 30-річчя проголошення незалежності України. З цієї нагоди «Вікімедіа Україна» та Український інститут національної пам'яті проводять Місяць історії української незалежності у Вікіпедії. Він почався сьогодні і триватиме до 24 липня.
Запрошуємо вас долучатися і створювати та поліпшувати статті про історію України впродовж останніх 30 років. Також запрошуємо допомагати із наповненням списків статей до створення і покращення. Усі активні учасники й учасниці отримають подарунки від організаторів, а найактивніші — особливі призи.
Сподіваємося на вашу участь!
Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у схожому проєкті — Місяці Української революції та державності. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:29, 24 червня 2021 (UTC)
Шаблон пишу у статті Ларс Ольсен
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ларс Ольсен був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 17:31, 29 червня 2021 (UTC)
Прохання
[ред. код]Вітаю! Маю до Вас одне проханнячко, у березні цього року Ви перевірили та затвердили статтю Радянська окупація України. Чи не могли б ви зробити це знову? --Jafaz (обговорення) 21:43, 9 серпня 2021 (UTC)
Питання від Кльокта Михайло (12:28, 20 серпня 2021)
[ред. код]Доброго дня! У вікіпедії вже закладена назва нової статті "Солом'яник (стариця)". Буду займатись написанням цієїї статті. Однак Солом'яник про який йдеться зараз є річкою, а редагувати вже закладену назву мені не дає.. Можливо не всі функції знаю. Буду вдячний за допомогу.. --Кльокта Михайло (обговорення) 12:28, 20 серпня 2021 (UTC)
- @Кльокта Михайло: Вітаю. Спочатку треба відредагувати розділ, де, як ви кажете, "закладена" назва «Солом'яник (стариця)», і замінити її на «Солом'яник (річка)». Зберегти редагування. Після цього у статті червоне посилання вже буде не на «Солом'яник (стариця)», а на «Солом'яник (річка)». Клікайте на нього і створюйте статтю. --Anticop (обговорення) 12:47, 20 серпня 2021 (UTC)
Дуже важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа (якщо ще не встигли)!
[ред. код]До 23:59 31 серпня 2021 (UTC) відбуваються вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 19 кандидатів.
Саме через ці вибори спільнота Вікімедіа може впливати на якість прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Таким чином члени спільноти можуть вплинути на те, в якому керунку розвиватиметься сама спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа і як вона буде втілюватися. Можна ознайомитися із блогпостом, де про це все (і трохи більше) написано простою мовою: «Світова вікімедійна спільнота йде на вибори Фонду Вікімедіа».
Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа. Також можна прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут.
Зверніть увагу, що змінилися правила голосування, тепер потрібно «ранжувати» кандидатів, розміщуючи їх за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 19 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).
Натисніть тут, щоб проголосувати.
Фото | Псевдонім | Ім'я | Країна | Рідна мова | У вікі з | К-сть редагувань | У вікі | Поза вікі | Програма |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ravidreams | Равішанкар Айякканну (Ravishankar Ayyakkannu) | Індія / Катар | тамільська | 2005 | 35.667, найактивніша — таміл. ВП (26.987) | адміністратор проєктів тамільською; програмний директор «Вікімедіа Індія» (2014—16), де допоміг вивести тамільські Вікіджерела до топ-10; Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа (2016—18), там розробив «Проєкт Тигр» з розвитку контенту мовами Індії | з нижчої індійської касти; засновник фонду, що створює інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською; був членом генеральної ради з розвитку тамільських IT-стандартів; активіст опозиції до індійського уряду | переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності; наглядати за успішним впровадженням стратегії руху; забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня | |
AshLin | полковник у відставці Ашвін Байндур (Ashwin Baindur) | Індія | конкані | 2006 | 33.842, найактивніша — англ. ВП (30.492) | автор 655 нових статей в англ. ВП, засновник там вікіпроєкту Лускокрилі; організатор першої індійської Вікіконференції в 2011; був радником «Вікімедіа Індія» та Освітньої програми в Індії | 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер; керував бібліотекою військового коледжу; член правління Армійського філателістичного товариства Індії | дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються; розвиток спроможностей у всьому русі; підтримка успішного втілення стратегії; за рівні права для всіх та лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати рух | |
Adamw | Адам Вайт (Adam Wight) | Німеччина | англійська | 2012 | 3.298, найактивніша — MediaWiki (1.378) | 7 років працював розробником програмного забезпечення у Фонді Вікімедіа, нині 2 роки як працює на такій самій посаді у «Вікімедіа Німеччина», поважає спільноту | працював розробником ПЗ та різноробочим, заснував продовольчий колектив та безкоштовну школу, намагався створити профспілку Фонду Вікімедіа | пряма демократія (повністю виборна Рада, дописувачі — юридичний власник Фонду); різноманіття (зняти деякі ролі з Фонду, віддавати більшість коштів місцевим відділенням); діаспора (підтримка неприбуткової вікіферми без реклами) | |
Victoria | Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) | Велика Британія | російська | 2007 | 80.218, найактивніша — рос. ВП (79.452) | адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; допомагала заснувати «Вікімедіа РУ» (Росія); авторка історії руВікі; була в Комітеті грантів Фонду | родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті університету; активістка білоруської опозиції в діаспорі | забезпечити незалежний нагляд за діяльністю Фонду; розробити довгострокову стратегію еволюції та відтворення руху; просувати рух Вікімедіа на Глобальному Півдні і серед меншин | |
Pundit | Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) | Польща / США | польська | 2007 | 15.998, найактивніша — пол. ВП (10.516) | чинний член Ради; адміністратор пол. ВП, колишній стюард, бюрократ, чек'юзер та омбудсмен, був головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії | професор теорії управління; викладач Центру інтернету й суспільства Гарварду; засновник найбільшого онлайн-словника Польщі; член правління в розробнику мобільних додатків та в науковому центрі | завершення реформи урядування та влиття нових повірених та нового/у CEO (директора) Фонду в команду; відповідь на переслідування, дезінформацію та нові технічні виклики; усталення урядування й фінансування руху | |
Waltercolor | Паскаль Камю-Вальтер [вона] (Pascale Camus-Walter) | Франція | французька | 2011 | 1.247, найактивніша — фр. ВП (891) | членкиня правління «Вікімедіа Франція»; входить до комітету складання Універсального кодексу поведінки | асистент сектору соціальних мереж у Відділі цифрової публікації Європейського телебачення ARTE; митець (фотографія, живопис); волонтерила на організації ООН, такі як ВООЗ та ЮНІСЕФ; феміністка зі стажем | новий/а CEO (директор) Фонду; слідкувати, щоб інтереси Фонду продовжували співпадати з філософією руху; успішно впроваджувати стратегії (чіткіші методології та правила); якщо нема потрібних інструментів, то маємо створити їх | |
Reda Kerbouche | Реда Кербуш (Reda Kerbouche) | Алжир / Росія | арабська та шавія | 2010 | 45.349, найактивніша — Вікісховище (19.688) | співзасновник і менеджер «Берберських вікімедійців»; відповідальний за комунікації «Вікімедіа Алжир»; співавтор підручника з редагування російської Вікіпедії; колишній член Комітету приєднання; організатор конференцій і конкурсів | родом з Казахстану, ріс в Алжирі, захистив дисертацію з менеджменту та живе в Росії; співзасновник та фінансовий директор алжирської культурної організації; був керівником департаменту шведської компанії в Росії | гарантія рівного ставлення до усіх в русі Вікімедіа без винятку; знайти рішення проблеми, що деякі афілійовані організації не можуть отримати фінансування Фонду; створити нові партнерства, де їх ще немає | |
Laurentius | Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) | Італія | італійська | 2004 | 268.449, найактивніша — Вікідані (246.108) | адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер OTRS, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія»; був членом Комітету з розподілу коштів (FDC); організатор Конференції Вікімедіа 2013, БоГеМА та «Вікі любить пам'ятки» | магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи; у правлінні кількох італійських організацій | прозорість у процесах Ради (зокрема враховувати зауваження спільноти), перехід до менш центральної ролі (передати права новій Глобальній раді, яка представлятиме рух); найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду | |
ProtoplasmaKid | Іван Мартінес (Iván Martínez) | Мексика | іспанська | 2006 | 67.696, найактивніша — ісп. ВП (22.728) | адміністратор і автор понад 1000 статей іспанської Вікіпедії; засновник і колишній голова «Вікімедіа Мексика»; координатор «Вікіманії-2015»; омбудсмен; волонтер регіональної вікіспівпраці Iberocoop; член Комітету грантів Фонду | 3 роки в галузі маркетингу та організації великих заходів; нині працює над захистом прав людини (і зокрема над адвокацією цифрової безпеки) в одній з найбільших організацій Латинської Америки; засновник і менеджер Creative Commons Мексика | введення нового/ї CEO (директора) Фонду; підтримка впровадження стратегії руху (зокрема, децентралізація); різноманітність у русі та розвиток лідерства у спільноті, особливо на Глобальному Півдні; покращення безпеки та інклюзії | |
GerardM | Герард Мейссен (Gerard Meijssen) | Нідерланди | нідерландська | 2003 | 2.882.980, найактивніша — Вікідані (2.731.183) | активний у Вікісловнику, Вікіданих, Вікіпедії та Вікісховищі; засновник Мовного комітету Фонду Вікімедіа; автор першого проєкту GLAM (БоГеМА) з Тропічним музеєм | засновник Omegawiki | звертати більше уваги на громадськість, яка використовує наші проєкти (наприклад, пошук зображень з Вікісховища, книг з Вікіданих) | |
Raavimohantydelhi | Рааві Моханті (Raavi Mohanty) | Індія | гінді | 2016 | 1.140, найактивніша — англ. ВП (550) | зробив більше тисячі редагувань у 13 різних проєктах, брав участь в організації індійської Вікіконференції, тренував новачків у рамках «Проєкту Тигр», розвивав нові партнерства | 25 років золотого досвіду керівником та членом правління малого підприємства в галузі IT в Індії; був волонтером в проєкті уряду Індії з Intel; розвивав проєкти машинного навчання та штучного інтелекту по всьому світу | більше фокусу на розвитку навичок; зважати на відео й ілюстрації, щоб люди зі слабшою освітою краще розуміли; зосереджуватися на темах, пов'язаних з локальними потребами (наприклад, в статті Кокос подати харчову цінність) | |
Fjmustak | Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) | Палестина | арабська й англійська | 2005 | 10.537, найактивніша — араб. ВП (3.595) | член-засновник і колишній «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестинів; провів віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах | родом з США, жив і в США, і в Палестині; програміст за фахом; борець за права людини та цифрові права в арабському світі та за його межами | збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти; більша прозорість урядування і прийняття рішень Фондом; співставити Фонд з рухами за права людини та цифрові права, бо вільне знання є правом для всіх | |
Mike Peel | Майк Піл (Mike Peel) | Іспанія | англійська | 2005 | 370.305, найактивніша — Вікідані (176.041) | адміністратор, автор статей, шаблонів, ботовласник; співзасновник та член першого правління «Вікімедіа Велика Британія»; член «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) | радіоастроном, працював у Сполученому Королівстві й Бразилії, а нині в Іспанії, працює в міжнародних проєктах співпраці над телескопами та керує багатомільйонними проєктами; багато програмує | найняти нового/у CEO (директора) Фонду та забезпечити перехідний процес; збільшення прозорості і залучення Ради ФВМ до справ спільноти; децентралізація (перерозподіл завдань між Фондом, афілійованими організаціями й спільнотою) | |
Vini 175 | Вінісіус Сікейра (Vinicius Siqueira) | Бразилія | португальська | 2007 | 39.752, найактивніша — порт. ВП (35.890) | заступник голови «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член правління «Вікімедіа Медицина»; активний у напрямках комунікацій, різноманітності та деколонізації | лікар у бідних районах Ріо-де-Жанейро, викладає медицину в університеті; гей, активіст за соціальну справедливість, зокрема за доступ до базової медицини та права ЛГБТ+ | забезпечити справедливість у прийнятті рішень; інвестувати у навички та розвиток лідерства; підвищити сталість нашого руху; надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі | |
Discott | Даглас Іан Скотт (Douglas Ian Scott) | Південна Африка | англійська | 2006 | 15.553, найактивніша — англ. ВП (9.917) | активний в англ. ВП та Вікісховищі; колишній голова «Вікімедіа Південна Африка»; голова оргкомітету «Вікіманії-2018»; співорганізатор першої африканської конференції ВікіІндаба; працює над реформою авторського права в ПАР | кримінолог за фахом, працював над вирішенням конфліктів; кар'єра дослідника і технолога | більше залучення Фонду та Ради зі спільнотою зі збереженням прозорості; найняти та ввести нового/у CEO (директора) Фонду; відновлення балансу між Фондом і спільнотою через розширення ролі спільноти; децентралізація ресурсів | |
Rosiestep | Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) | США | сербська (підзабула), англійська | 2007 | 319.723, найактивніша — англ. ВП (223.214) | адміністраторка англійської Вікіпедії, співзасновниця груп «Пані в червоному», «ВікіЖінки», «Вікіконференція Пн. Америки»; член правління «Вікімедіа DC» (Вашингтон); голова Комітету приєднання; Вікіпедист року-2016 | магістр бізнес-управління; працювала ад'юнкт-професором управління організаціями й викладала залучення талантів; нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в університеті | найняти й підготувати нового/у CEO (директора) Фонду; покращити урядування Ради і відносини зі спільнотою; продовжувати підтримувати Стратегію руху; надалі розвивати різноманіття спільноти, партнерів тощо | |
Pavan santhosh.s | Паван Сантош Сурампуді (Pavan Santhosh Surampudi) | Індія | телугу | 2013 | 49.249, найактивніша — телугу ВП (39.056) | адміністратор Вікіпедії телугу, автор там 750+ статей; працював в індійській організації CIS-A2K над розвитком проєктів Вікімедіа мовою телугу; організував проєкт з поліпшення 25 тисяч стабів; співорганізатор конференцій | виріс у сільській і приміській Індії, перший у родині подорожував літаком; нині менеджер телугу-мовної спільноти у Quora, де працює над партнерствами й маркетингом | найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду; уповноваження організацій та спільнот руху через зменшення надмірної централізації; покращення відносин Ради зі спільнотою (розбудова довіри і приналежності) | |
Lionel Scheepmans | Ліонель Шепманс (Lionel Scheepmans) | Бельгія | французька | 2011 | 29.158, найактивніша — фр. Віківерситет (18.811) | 10 років працює над дисертацією з етнографічного дослідження Вікіпедії; співзасновник та колишній член правління «Вікімедіа Бельгія»; адміністратор французького Віківерситету | досвід у галузі соціальних та політичних справ (кандидат від Партії піратів на місцевих виборах), антропології, картографії, волонтерських молодіжних рухів, у спільноті неповносправних (дислексія) | забезпечити вільне поширення знань та боротися з комерціалізацією; поліпшити співпрацю з волонтерами; слідкувати за дотриманням місії; дотримуватися прозорості; забезпечити гарне управління рухом і Фондом | |
Yasield | Еліана Домініка Яо (Éliane Dominique Yao) | Кот-д'Івуар | французька | 2013 | 1.960, найактивніша — фр. ВП (877) | віцепрезидентка групи «Вікімедійці Кот-д'Івуару»; організаторка проєктів боротьби з гендерною прогалиною контенту; регіональна амбасадорка руху «Мистецтво+Фемінізм» у франкомовній Африці | 8 років досвіду в галузі комунікацій, спочатку в уряді (заступниця директора зі зв'язків з громадськістю Міністерства комунікацій Кот-д'Івуару), нині в американській ГО | поновлення керівних органів; покращити комунікацію Фонду для децентралізації інформації; підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію; враховувати думки всіх спільнот при прийнятті рішень |
Спільнота української Вікіпедії мала високу явку у попередні роки — найвищу серед великих вікі у 2015 році (25%), а у 2017 році стала другою найактивнішою (27%).
Також можете ознайомитися із обговоренням програм кандидатів у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Скоро (як завжди, важливі) вибори до Ради повірених Фонду Вікімедіа |
Якщо ж уже проголосували, то перепрошую за зайве нагадування і дякую за активність. Зауважу, що голоси можна змінювати й переголосовувати (враховується останній голос) до завершення виборів, тобто до 23:59 31 серпня 2021 (UTC) --アンタナナ 07:13, 26 серпня 2021 (UTC)
Сторінку Дурнєв Олексій Сергійович номіновано на вилучення
[ред. код]Стаття Дурнєв Олексій Сергійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 вересня 2021. Що ще можна зробити? --Kat Alpatova (обговорення) 21:45, 20 вересня 2021 (UTC)
Добрий день! Планую опублікувати статтю про публічну людину. Підготував інформацію в чорновику. Чи можливо її опублікувати, а далі коригувати, по мірі підготовки додаткової інформації? Та, відповідно, як з чорновиків винести статтю в публічний простір? --Rational9 (обговорення) 14:58, 7 жовтня 2021 (UTC)
- @Rational9: Посилання для створення статті - Вікіпедія:Майстер створення статей/Готово. --Anticop (обговорення) 16:06, 7 жовтня 2021 (UTC)
- Доброго дня. Я людина нова у Вікіпедії та лиши навчаюсь принципам роботи. Обрав статтю про публічну людину, яка отримала певний розголос своїми інтерв'ю та публічними діями, підготував про неї статтю направив її для публікації, проте статтю було видалено. Допоможете в її доопрацюванні та в подальших кроках? Ось посилання. --Rational9 (обговорення) 13:07, 26 листопада 2021 (UTC)
- @Rational9:Вітаю. На жаль описана особа формально не відповідає критеріям значущості (Критерії значущості для політиків та громадських діячів). Депутати місцевих рад не значущі. Бойових нагород особа також не має. Крім того, стаття вже вилучалась у 2018 році, тому правильно не створювати, а відновлювати статтю через процедуру відновлення. Раджу зробити це через деякий час, коли особа набуде більшої значущості для Вікіпедії (займе посаду, здобуде нагороду або широкий розголос у медіа, тощо) --Anticop (обговорення) 13:39, 26 листопада 2021 (UTC)
- З 2018 року стаття кардинально змінилась. Особа набула розголос через масові виступи в медіа та гучні висловлювання. Зокрема ЗМІ наразі масово описують його ініціативу по землекористуванню. Чим така інформаціє не є широким розголосом? Ці данні після видалення доопрацьовано. --Rational9 (обговорення) 15:11, 26 листопада 2021 (UTC)
- @Rational9:Вітаю. На жаль описана особа формально не відповідає критеріям значущості (Критерії значущості для політиків та громадських діячів). Депутати місцевих рад не значущі. Бойових нагород особа також не має. Крім того, стаття вже вилучалась у 2018 році, тому правильно не створювати, а відновлювати статтю через процедуру відновлення. Раджу зробити це через деякий час, коли особа набуде більшої значущості для Вікіпедії (займе посаду, здобуде нагороду або широкий розголос у медіа, тощо) --Anticop (обговорення) 13:39, 26 листопада 2021 (UTC)
- Доброго дня. Я людина нова у Вікіпедії та лиши навчаюсь принципам роботи. Обрав статтю про публічну людину, яка отримала певний розголос своїми інтерв'ю та публічними діями, підготував про неї статтю направив її для публікації, проте статтю було видалено. Допоможете в її доопрацюванні та в подальших кроках? Ось посилання. --Rational9 (обговорення) 13:07, 26 листопада 2021 (UTC)
Привіт! Хочу створювати нові сторінки, але стикнувся з банальною проблемою. Я не можу знайти кнопку створення нової сторінки. Я знаю що можна створити сторінку перейшовши через червоне посилання. Але що робити якщо я відповідного посилання знайти не може? --ЧижОлег (обговорення) 08:28, 21 жовтня 2021 (UTC) Все, я побачив, ви попередньому користувачу відповіли на ідентичне питання. Дякую, гарного дня!
Долучайтеся до «Це зробила вона» — марафону із покращення статей про видатних жінок
[ред. код]Привіт! Пишу, щоб запросити долучитися до марафону «Це зробила вона» 2021 у Вікіпедії, який розпочався учора і триватиме до 24 листопада. Він присвячений розвитку якості українського розділу Вікіпедії шляхом поліпшення статей про видатних жінок.
В українській Вікіпедії понад 1,1 мільйона статей загалом і понад 37 тисяч статей про жінок — але багато з них потребують оновлення, покращення, вичитки та вдосконалення стилю. Над цим ми і працюватимемо у межах марафону.
Ви брали участь у кампаніях WikiGap чи «Це зробила вона» у минулому — тож сподіваємося, що вам буде цікаво приєднатися і до цієї акції. За активну участь традиційно можна отримати пам'ятні сувеніри та книжкові призи від організаторів. Долучайтеся!
--AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:24, 11 листопада 2021 (UTC)
доброго вечора, як можна додати фотографію до статті? --Minicllip (обговорення) 21:57, 26 січня 2022 (UTC)
Мампассі Марк Рене
[ред. код]Вітаю. Чому ви вирішили прибрати те, що це український футболіст? У нас є купа випадків, коли футболіст мав декілька громадянств, думаю, не треба наводити випадки. Ну і + назва примітки "rusnia" якась не дуже коректна, як гадаєте? --ZERTINHO (обговорення) 17:19, 21 лютого 2022 (UTC)
Триває міжнародний марафон WikiGap Challenge
[ред. код]Привіт!
Сподіваюся, у вас все добре. Ви брали активну участь у марафоні WikiGap минулого року — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до міжнародного WikiGap Challenge, який триває до 8 травня.
Окремий марафон в українській Вікіпедії, який ми традиційно проводили щороку, цьогоріч відкладено з огляду на російське вторгнення в Україну. Але якщо у вас є час та можливість, можна долучатися до міжнародного марафону. Зокрема можете писати статті про українок будь-якою мовою та про будь-яких видатних жінок українською мовою.
Переможці конкурсу отримають призи від міжнародних організаторів. Додатково усі, хто долучаться до міжнародного WikiGap Challenge принаймні однією статтею в україномовному розділі Вікіпедії, можуть отримати електронний сертифікат участі від ГО «Вікімедіа Україна» — для цього напишіть за адресою wikigapwikimedia.org.ua
Про можливості допомоги під час війни ви можете прочитати на порталі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:00, 16 березня 2022 (UTC)
Путін хуйло? --Uzodim (обговорення) 06:03, 8 квітня 2022 (UTC)
Шаблон пишу у статті Ліпко Сергій Вікторович
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ліпко Сергій Вікторович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:05, 1 травня 2022 (UTC)
Шаблон пишу у статті Тимошенко Антон Юрійович
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Тимошенко Антон Юрійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:06, 1 травня 2022 (UTC)
Невільний Файл:FC Arouca.png, який не використовується
[ред. код]Дякуємо за завантаження файлу Файл:FC Arouca.png. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).
Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. reNVoy (обговорення) 11:18, 21 червня 2022 (UTC)
Волинь-2
[ред. код]Чому Ви відмінили коректну правку про те, що Войтіховський провів 4 (а не 2) матчі за Волинь-2, натомість знову хибно написали про Шахтар-2 (який уже не існує з 2006). Ці матчі були проведені ним: проти Нива (Вінниця) (06.09.2020), Карпати (Львів) (23.10.2020), Рубікон (Київ)(25.04.2021) та Буковина (Чернівці) (04.06.2021). Я зазначив, що ці дані є на його профілі на сайті УАФ (ФФУ). Натомість він грам за Шахтар до 21 (а не Шахтар-2, якого уже немає давно), де провів два матчі. Проте, їх не вказується. Виправте, будь ласка. Теж є вказано тут: https://int.soccerway.com/players/maksim-voytikhovskiy/490782/ --Noel baran (обговорення) 07:24, 5 липня 2022 (UTC)
Добрий День! Чому мої внески не зберігаються?! Ось я вчора вирішив добавити дещо в статтю "Віртуальні держави" і вже через деякий час воно зникло, потім я знову вирішив добавити і вже сьогодні зранку його знову немає. Поясніть "чому так?" і "чи це діяльність Модераторів?" --AXEMYT (обговорення) 16:43, 25 липня 2022 (UTC)
- @AXEMYT: Вітаю. В історії змін статті Віртуальна держава ви зможете знайти хто конкретно скасував ваш внесок. Треба йому задати це питання. Можу лише висловити здогад, що ваш внесок не був підтверджений джерелами та мав ознаки ОД.--Anticop (обговорення) 20:28, 25 липня 2022 (UTC)
Добрий, вечір хотів запитатись,нащо впливают плюси у внеску? --Nerekin (обговорення) 16:26, 18 серпня 2022 (UTC)
- Nerekin, не впливають ні на що. Це різниця у байтах між вашою версією та попередньою. Позитивна якщо ви додали більше тексту, ніж вилучили, негативна якщо навпаки. --塩基 23:44, 28 вересня 2022 (UTC)
Питання від OptemistGuy (10:51, 23 серпня 2022)
[ред. код]Що означає термін "невільні зображення"? --OptemistGuy (обговорення) 10:51, 23 серпня 2022 (UTC)
- OptemistGuy, невільні зображення, це зображення, що не перебувають у суспільному надбанні (найчастіше, бо їх автор помер понад 70 років тому) і не поширюються на умовах однієї з вільних ліцензій (скажімо CC BY-SA 3.0, на умовах якої поширюється текст Вікіпедії). Такі файли до україномовної Вікіпедії можна завантажувати лише за умови відповідності критеріям добропорядного використання. --塩基 23:49, 28 вересня 2022 (UTC)
Долучайтеся до «Це зробила вона» — марафону, присвяченого захисницям України та іншим видатним жінкам
[ред. код]Вітаю! Пишу, щоб запросити долучитися до марафону «Це зробила вона» 2022 у Вікіпедії, який розпочався сьогодні і триватиме до 24 листопада.
У межах проєкту запрошуємо працювати над статтями про видатних жінок, зокрема про захисниць України. На відміну від минулорічного марафону, цього разу можна також створювати нові статті; однак за поліпшення уже наявних можна отримати додаткові бали.
Ви брали участь у кампаніях WikiGap чи «Це зробила вона» у минулому — тож сподіваємося, що вам буде цікаво приєднатися і до цієї кампанії. За активну участь традиційно можна отримати пам'ятні сувеніри та книжкові призи від організаторів. Долучайтеся!
--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 11:33, 10 листопада 2022 (UTC)
Питання від Unnamed&co (18:35, 18 листопада 2022)
[ред. код]Вітаю! Перепрошую, чи не могли б Ви підказати мені як створювати картки з таксономічною інформацією для статей про тварин? --Unnamed&co (обговорення) 18:35, 18 листопада 2022 (UTC)
- Найпростіше — скопіювати з англомовної вікіпедії. У нас працюють і {{Automatic taxobox}} (потім треба вручну або з допомогою скрипта додати відповідний шаблон таксономії), і старий {{Картка:Таксономія}}. --AS 21:56, 19 листопада 2022 (UTC)
Питання від Vitsliputsli (10:07, 18 січня 2023)
[ред. код]Доброго дня! Я не маю жодного досвіду у редагуванні статей у Вікіпедії, однак у мене є одне конкретне питання щодо редагування статті про Верховну Раду України. Є необхідність доповнити її частиною про діяльність ВРУ під час воєнного стану. Чи могли б Ви мене проконсультувати з цього приводу? Буду вдячний за відповідь. --Vitsliputsli (обговорення) 10:07, 18 січня 2023 (UTC)
Ви можете відредагувати, а я перевірю і виправлю за потреби. Anticop (обговорення) 16:42, 18 січня 2023 (UTC)
Долучайтеся до Вікімарафону з нагоди 19-річчя української Вікіпедії
[ред. код]Доброго ранку! Сподіваємося, у вас усе добре наскільки це можливо. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії або схожого заходу в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте змогу.
Вікімарафон 2023 триватиме з 26 січня до 1 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії, подарувати статтю Вікіпедії на її день народження — та отримати за це сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна».
Долучитися можна як онлайн, так і долучившись до якоїсь із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону будуть проходити у низці міст України, а також уперше і за кордоном; повний список зустрічей організатори будуть публікувати на відповідній сторінці у Вікіпедії та у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».
Крім того, ми проведемо три вебінари: 26, 28 та 29 січня, на яких детально розповімо як створити статтю у Вікіпедії, та поділимося порадами від досвідчених вікіпедистів, які стануть вам у нагоді. Реєструйтеся на вебінари за посиланням.
Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023.
Про можливості підтримки вікіспільноти під час війни читайте на порталі «Вікіпедія:Війна».
Від імені організаційної команди Вікімарафону — NickK (обг.) 07:03, 25 січня 2023 (UTC)
Запитання від Андрій смик на сторінці Безоплатна правова допомога (09:14, 27 січня 2023)
[ред. код]Що робити коли військова частина відмовляється приймати ропорти на виплату коштів на оздоровчі та на У Б Д --Андрій смик (обговорення) 09:14, 27 січня 2023 (UTC)
Питання від Побігун Юрій (17:58, 1 лютого 2023)
[ред. код]Доброго вечора як можна змінити назву сторінки --Побігун Юрій (обговорення) 17:58, 1 лютого 2023 (UTC)
- @Побігун Юрій. Для цього потрібно скористатися посиланням «Перейменувати» у верхній частині сторінки. Якщо перейменувати таким чином не вдається через те, що така сторінка вже існує (як правило, вона є редиректом), то на таку сторінку слід поставити шаблон {{db-move}} із зазначенням назви статті, що перейменовується. Після вилучення адміністратором статті-редиректа можна перейменовувати статтю звичним чином. Як правило, вилучаючи сторінку, адміністратор сам і здійснює перейменування.
- Але якщо є сумніви у доцільності або правильності перейменування, то краще вказати статтю тут і пояснити причину перейменування. На статтю, яку пропонується перейменувати, ставиться шаблон
{{Move|Нова назва статті}}
. --Anticop (обговорення) 19:14, 1 лютого 2023 (UTC)
Долучайтеся до WikiGap 2023
[ред. код]Вітаю! Вчора розпочався WikiGap 2023 — щорічний онлайн-марафон із створення та поліпшення статей про видатних жінок, спрямований на покращення видимості жінок у Вікіпедії. Він триватиме до 26 березня.
Ви долучалися до WikiGap чи схожих кампаній у минулі роки, тож сподіваюся, що матимете можливість долучитися і цьогоріч. За активну участь традиційно можна отримати сувеніри від організаторів, а особливі подарунки — за доведення статей до статусу «доброї» чи «вибраної».
У межах марафону планується офлайн-подія для вікіспільноти у Києві в суботу 18 березня, 12:00—15:00. На зустрічі можна буде разом попрацювати над статтями про видатних жінок, поспілкуватися з однодум(и)цями і насолодитися кавою Деталі і реєстрація за посиланням.
Долучайтеся! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 15:26, 7 березня 2023 (UTC)
Проєкт «Культурна спадщина України» — пишіть про культурну спадщину під загрозою
[ред. код]Доброго дня! З нагоди Міжнародного дня пам'яток і визначних місць запрошуємо доповнювати Вікіпедію інформацією про пам'ятки України, що вже втрачені чи перебувають під загрозою втрати, у межах проєкту «Культурна спадщина України».
Ця тема завжди важлива, а особливо актуальна під час широкомасштабного російського вторгнення в Україну, яке спричинило значні руйнації пам'яток культури та значимих будівель. Ми не можемо захистити від руйнування усі пам'ятки, але можемо допомогти задокументувати їх для мільйонів читачів у Вікіпедії.
Цьогорічна кампанія триває до 30 квітня. Активні учасники та учасниці отримають сертифікати про участь та сувеніри від організаторів — оргкомітету проєкту «Вікі любить пам'ятки» та ГО «Вікімедіа Україна». Долучайтеся!
Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» та зробили принаймні 150 редагувань у Вікіпедії.
--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 06:25, 21 квітня 2023 (UTC)
Доброго дня В мене є питання В мене не виходить зробити розділ, наприклад "Історія" В довідці я відповідь не знайшов Як робити це? --Huk23 (обговорення) 10:58, 31 травня 2023 (UTC)
Запитання від Віталій1989спорт на сторінці Вергелес Віталій Вікторович (13:16, 6 червня 2023)
[ред. код]хочу змінити головне фото --Віталій1989спорт (обговорення) 13:16, 6 червня 2023 (UTC)
- @Віталій1989спорт Вітаю. Тоді треба додати у картці в рядку "зображення" назву файлу, який хочете зробити головним фото (перед цим завантажити його на Wikimedia Commons або використати вже наявний). Також те саме можна зробити в Wikidata. --Anticop (обговорення) 19:46, 6 червня 2023 (UTC)
- A7C00917-16E6-4F8A-8D8B-642CA0252A89.jpeg можете помогти змінити? --Віталій1989спорт (обговорення) 20:07, 6 червня 2023 (UTC)
Питання від KaterynaSaliamon (09:06, 7 липня 2023)
[ред. код]Доброго дня! Чи можу я написати статтю про школу, в якій працюю? --KaterynaSaliamon (обговорення) 09:07, 7 липня 2023 (UTC)
- @KaterynaSaliamon Доброго дня. В переважній більшості випадків школи не відповідають критеріям значущості (ВП:КЗО). --Anticop (обговорення) 12:48, 8 липня 2023 (UTC)
Питання від KaterynaSaliamon (19:16, 8 липня 2023)
[ред. код]Доброго вечора! Створила статтю в чернетці, як мені її перенести в основний простір? --KaterynaSaliamon (обговорення) 19:16, 8 липня 2023 (UTC)
- @KaterynaSaliamon. Через Майстер створення статей (під час створення статті скопіюйте вміст чернетки до нової статті). --Anticop (обговорення) 08:46, 9 липня 2023 (UTC)
Питання від KaterynaSaliamon (05:04, 10 липня 2023)
[ред. код]Доброго дня! Чи перевіряються статті в чернетках? Чи вже проходять проходять модерацію в основному просторі? --KaterynaSaliamon (обговорення) 05:04, 10 липня 2023 (UTC)
Добрий день
[ред. код]Добрий день, Вікіпедія вас назначила наставником для мене. --FalconpilotfromUA (обговорення) 10:16, 17 серпня 2023 (UTC)
Запитання від FalconpilotfromUA на сторінці Обговорення користувача:Anticop (10:41, 17 серпня 2023)
[ред. код]Добрий день. Я знайшов як зробити юзер бокс та поставив туди вавилони. Але чого в мене юзербокс зламався? https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87:FalconpilotfromUA --FalconpilotfromUA (обговорення) 10:41, 17 серпня 2023 (UTC)
- @FalconpilotfromUA. Виправив на вашій сторінці. --Anticop (обговорення) 20:50, 17 серпня 2023 (UTC)
Запитання від FalconpilotfromUA на сторінці Користувач:FalconpilotfromUA (11:53, 18 серпня 2023)
[ред. код]Добрий день у мене ще одне питання. У мене на сторінці всі шаблонні таблички неправильно стоять. Я поставив
і все з'їхало. Я хотів спробувати BABEL але я не зрозумів як він працює. Дякую --FalconpilotfromUA (обговорення) 11:53, 18 серпня 2023 (UTC)
Питання від Olexander Kovalenko (04:59, 14 вересня 2023)
[ред. код]Добрий день,
Хочу створити сторінку з історією компанії. Чи можу я це зробити з власним аккаунтом, чи треба створювати аккаунт компанії?
Дякую за відповідь. --Olexander Kovalenko (обговорення) 04:59, 14 вересня 2023 (UTC)
- @Olexander Kovalenko, Ви можете створити статтю з власного облікового запису, але треба щоб предмет статті відповідав критеріям значущості - ВП:КЗ. У випадку організацій - ВП:КЗО. --Anticop (обговорення) 17:30, 15 вересня 2023 (UTC)
Щодо Статті про Андрія Луніна!
[ред. код]вітаю! одразу до діла я не розібрався із шаблонном і коряво вставив - оформив текст! але Ви могли би і підправити а не вилучати! Ви ж вкурсі що Андрій Лунін разом із командою виграв ЛЧ 2022. Хоч він і гравець-кіпер резерву , але це не відміняє того факту що він являється володарем цього престижного турніру! тож я вказав усе вірно! не розумію чому вилучати те що є правдою а ? дайте на це питання меня відповідь будь ласка ? так я оформив коряво але Ви могли би просто відредагувати а не видяляти! З Повагою Остап! Чекаю на відповідь --Potapik (обговорення) 11:30, 3 листопада 2023 (UTC)
- @Potapik УЄФА вважає, що гравці, які не зіграли жодної хвилини у змаганні протягом усього сезону, не здобули титулу. Так сталося з Іско та Луніним, яких Карло Анчелотті не задіяв у Лізі чемпіонів 2021-22. https://sport.ua/uk/news/584800-istochnik-uefa-ne-schitaet-lunina-pobeditelem-ligi-chempionov --Anticop (обговорення) 18:25, 3 листопада 2023 (UTC)
- УЄФА останнім часом взагалі багато чого неоднозначного собі дозволяє! це їхня думка! як от заява Чеферіна Президента УЄФА який уже публічно щодо нашої Збірної висловлюється про те що Італія має обіграти Збірну України бо Скуадра Адзурра це Чемпіон Євро минулого розіграшу! Абсолютна дика маячня і логіка яка суперечить спортивному принципу "рівна Гра" якої так дотримується власне УЄФА! і це говорить Президент УЄФА! До чого я веду ? я наводжу приклад і контраст між заявами цієї дивної організації і я ще багато чого не згадав! дуже розбіжностей багато у їхніх заявах! надзвичайно! тож треба простіше відноситись! В мене тоді Одне Єдине запитання до Вас! всього лиш одне і більше Вас не потурбую і сперечатись не буду! Обіцяю! і виправляти теж не буду якщо дасте відповідь на одне моє питання! на тому посиланні джерела що Ви навели як приклад! чітко зображено Андрія Луніна із Кубком Європейских Чемпіонів а на шиї золота медаль даного турніру ЛЧ! Якщо не вважають його Чемпіоном то чому нагороджувати а ?)) Фото є як Факт! Ви можете перевірити Офіційний сайт УЄФА а не наші таблоїди вставляти про те як вони вваажають! головне як записано та зроблено а не припущення! як от зараз France Football теж перекручує історію про те що Гаррі Лінекер Володар Золотого мяча 1986 і сам Гаррі теж говорить що він гідний! головне не те як хто вважає а те як було насправді! розумієте мене? Уловлюєте логіку?
- P/S. Минулого року Юрій Вірт виставив свою золоту медаль Володаря Кубка УЄФА 2009 на Благодійність! на Підтримку ЗСУ я можу знайти цю інформацію для Вас якщо потрібно якщо Ви не вкурсі цього вчинку Юрія Вірта!. на хвилиночку він жодного матчу в Євросезоні 2008-09 не зіграв! кіпер резерву при чому третій був! і це не завадило йому отримати Звання та медаль Володаря Кубка УЕФА 2009! тож очікую на цю відповідь. Не Подумайте що я викаблучуюсь чи нахабно себе веду просто я доповнюю дійсно те що є фактами! я нічого неправдивого ніразу не вставляв і не коригував! Я із нетерпінням очікую відповідь на моє питання бо Фото Андрія Луніна із Медаллю ЛЧ та Кубком Ви самі і навели! це явний очевидний доказ моїх слів! чи не так ? З Повагою до Вас Остап! очікую аргументації! бо знову візьмусь за доповнення! щоб не було потім непорозумінь та чвар --Potapik (обговорення) 21:30, 3 листопада 2023 (UTC)
- @Potapik Усі українські сайти посилаються на Mundo Deportivo. На інших іноземних сайтах такої інформації я не знайшов. Статистичні сайти (зокрема transfermark) вважають Луніна переможцем. Тому, стосовно цього, ви праві. --Anticop (обговорення) 02:01, 4 листопада 2023 (UTC)
- Це означає даєте добро? Не заперечуєте? тому що в англомовній версії вікіпедії значиться саме Володар ЛЧ сезону 2021-22! В час коли Україна переживає надзвичайно важкі часи! нам потрібно памятати і пишатись про здобутки кожного українця який прославляє нашу Націю а це чудовий приклад! в Луніна все ще попереду і я справді переживаю за його кар'єрою! тож Виправте те що відмінили! Дякую! --Potapik (обговорення) 11:50, 4 листопада 2023 (UTC)
- @Potapik Усі українські сайти посилаються на Mundo Deportivo. На інших іноземних сайтах такої інформації я не знайшов. Статистичні сайти (зокрема transfermark) вважають Луніна переможцем. Тому, стосовно цього, ви праві. --Anticop (обговорення) 02:01, 4 листопада 2023 (UTC)
Долучайтеся до марафону Це зробила вона 2023
[ред. код]Вітаю! Сьогодні починається Це зробила вона 2023 — щорічний марафон із опрацювання статей про видатних жінок, спрямований на покращення видимості жінок у Вікіпедії. Він триватиме до 24 листопада.
Ви долучалися до цієї чи схожих кампаній у минулі роки, тож сподіваюся, що матимете можливість долучитися і цьогоріч. За активну участь традиційно можна отримати призи та сувеніри від організаторів. Запрошуємо особливо фокусуватися на поліпшенні уже наявних статей (за це можна отримати додаткові бали); хоча також можна створювати нові.
У межах марафону планується офлайн-подія для вікіспільноти у Києві завтра, 12:00—16:00. На зустрічі можна буде разом попрацювати над статтями Вікіпедії, поспілкуватися з однодум(и)цями і насолодитися кавою Ви ще встигаєте зареєструватися сьогодні, деталі та реєстрація за посиланням.
Приєднуйтесь! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 07:22, 10 листопада 2023 (UTC)
Серія тренінгів для тренерів Вікіпедії
[ред. код]Доброго дня! Ви є наставником/наставницею новачків у Вікіпедії — можливо, вам було б цікаво долучитися до серії тренінгів для тренерів Вікіпедії, яку ГО «Вікімедіа Україна» планує провести у грудні.
Цей курс розрахований на тих, хто бажає проводити заходи про Вікіпедію та вікіпроєкти у своїх спільнотах. Курс тренінгів складатиметься із кількох окремих онлайн-подій у першій половині—середині грудня та кількох навчальних вправ для учасників за підсумками подій. Розглянемо три основні теми: 1) презентація Вікіпедії: методи та прийоми ефективної презентації основ Вікіпедії у лекційному форматі; 2) навчання редагування офлайн: як проводити тренінги про Вікіпедію наживо, програма та логістика офлайн-подій; 3) навчання Вікіпедії онлайн: як проводити вебінари та онлайн-тренінги.
- Детальніше про подію
- Реєстрація (бажаний дедлайн — до 30 листопада включно)
--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 13:06, 29 листопада 2023 (UTC)
Доброго вечора! У статті https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=302-%D0%B9_%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BA_%28%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0%29&redirect=no мені треба змінити нарукавний знак. Як мені це зробити (файл у форматах .jpeg та .png є у мене на комп'ютері)? --Veselun (обговорення) 19:54, 19 грудня 2023 (UTC)
- @Veselun Фай знаходиться на Вікісховищі за посиланням https://commons.wikimedia.org/wiki/File:302-%D0%B9_%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BA.svg.
- У розділі "Історія файлу" перейдіть за посиланням "Завантажити нову версію цього файлу" (Завантажити нову версію цього файлу) --Anticop (обговорення) 02:45, 20 грудня 2023 (UTC)
Питання від Anastasiya Yurievnaa (11:49, 21 грудня 2023)
[ред. код]Доброго дня! Ви є моїм наставником, в мене таке питання, я зробила виноску у статті https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B0, мої правки було відхилено як спам. Що мені треба зробити щоб мої правки були прийняті? Дякую. --Anastasiya Yurievnaa (обговорення) 11:49, 21 грудня 2023 (UTC)
- Вітаю. Насправді, тези зі згадками інших брендів одягу у тому розділі теж підпадають під правило ВП:реклама, тому їх я теж видалив. Але в першу чергу будь-яке твердження у Вікіпедії повинно бути підтверджене авторитетним джерелом. Сайт виробника одягу є об'єктивно упередженим джерелом інформації. --Anticop (обговорення) 04:58, 22 грудня 2023 (UTC)
Вандалізм
[ред. код]ред. № 41192444? Не думаю. Добрий вечір. --Юрко (обговорення) 20:06, 22 грудня 2023 (UTC)
- @Юрко Градовський. вибачте. Не помітив, що видалив твердження і АД. Взагалі відкочував через скорочення бо ВП:НЕПАПІР. --Anticop (обговорення) 06:33, 24 грудня 2023 (UTC)
- Відкочуємо лише вандалізм і власні редагування. Решту - скасовуємо з поясненням. Немає за що вибачатися. --Юрко (обговорення) 07:47, 24 грудня 2023 (UTC)
Доброго вечора , допоможіть внести зміни полковнику Паласу Миколі Дмитровичу --Tapac99 (обговорення) 17:30, 25 грудня 2023 (UTC)
Питання від Віталій Ворох (11:45, 3 січня 2024)
[ред. код]Як створити статтю про себе? --Віталій Ворох (обговорення) 11:45, 3 січня 2024 (UTC)
Шукаємо патрульних для Вікімарафону 2024
[ред. код]Вітаю! З 26 січня по 4 лютого 2024 року відбудеться щорічний Вікімарафон 2024 — захід до 20-річчя української Вікіпедії, метою якого є залучити якомога більше людей до створення статей у Вікіпедії.
Багато учасників та учасниць цього заходу будуть новачками, які потребують підтримки та допомоги, щоб їхні внески відповідали стандартам Вікіпедії та умовам ініціативи. Вони приносять із собою щире бажання зробити Вікіпедію кращою, і час від часу їм може знадобитися порада або допомога у виправленні їхніх статей — або просто позначення "перевірено" в статті.
Ми будемо раді, якщо ви приєднаєтеся до нашої кампанії патрулювання статей в період з 26 січня по 18 лютого 2024 року.
5 найактивніших патрульних отримають сертифікати на придбання книг, а всі, хто відпатрулює хоча б 10 статей, отримають сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка реалізує цей проєкт.
Головні умови для участі — це доброзичливе ставлення, вміння пояснити простими словами та бажання допомагати.
Будь ласка, залиште ваш підпис на цій сторінці, якщо ви готові патрулювати статті Вікімарафону 2024: Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Патрулювання.
Ви отримали це запрошення, бо є активним патрульним і/або брали участь у схожих проєктах у минулому --Олена Вінсент [ВМУА] (обговорення) 12:11, 19 січня 2024 (UTC)
Питання від Дмитро Горовенко (09:25, 24 січня 2024)
[ред. код]Доброго дня, пане наставник) Я збираюсь створити свою особисту сторінку на вікі Буду вдячний за допомогу) --Дмитро Горовенко (обговорення) 09:25, 24 січня 2024 (UTC)
Вікімарафон 2024 — відсвяткуймо 20 років української Вікіпедії разом
[ред. код]Наприкінці січня українська Вікіпедія відзначає своє 20-річчя: два десятиліття спільного росту, наповнення знаннями та розвитком. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте таку можливість.
Вікімарафон 2024 триває з 26 січня до 4 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії та отримати сувеніри з символікою Вікіпедії від громадської організації «Вікімедіа Україна»! Для цього потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою та додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2024}}. Для отримання сувенірів поштою слід записатись на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Учасники та учасниці .
Долучитися можна як онлайн, так і прийшовши на одну із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону проходять у багатьох містах України та за кордоном. Повний список зустрічей організатори публікують на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Вікізустрічі.
Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024.
Ви також можете долучитися до відзначення 20-річчя вікіспільнотою, де можна буде разом обмінятися спогадами й історіями: реєстрація в анкеті
- Вівторок 30 січня о 18:00, онлайн
- Субота 3 лютого о 13:00, офлайн у Києві
Від імені організаційної команди Вікімарафону — NickK (обг.) 15:15, 27 січня 2024 (UTC)
Доброго дня.Скажіть, будь ласка,як знайти користувача,який зареєстрований тут? --Zira0505 (обговорення) 09:06, 29 січня 2024 (UTC)
- @Zira0505, уточніть що значить "тут" --Anticop (обговорення) 20:27, 29 січня 2024 (UTC)
Долучайтеся до WikiGap 2024
[ред. код]Вітаю! Сьогодні розпочався WikiGap 2024 — щорічний онлайн-марафон із створення та поліпшення статей про видатних жінок. Він триватиме до 24 березня.
Ви долучалися до WikiGap чи схожих кампаній у минулі роки, тож сподіваюся, що матимете можливість приєднатися і цьогоріч. За активну участь традиційно можна отримати сувеніри від організаторів, а особливі подарунки — за доведення статей до статусу «доброї» чи «вибраної». Зверніть увагу, що цього року ми хочемо привернути особливу увагу покращенню та оновленню вже наявних статей, тому сувеніри можна отримати лише за покращення наявних статей (при цьому створювати нові статті у межах кампанії також можна).
У межах марафону планується офлайн-подія для вікіспільноти у Києві в суботу 16 березня, 13:00—16:00. На зустрічі можна буде разом попрацювати над статтями про видатних жінок, поспілкуватися з однодум(и)цями і насолодитися кавою Деталі і реєстрація за посиланням.
Долучайтеся! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 17:42, 4 березня 2024 (UTC)
Запитання від Олена Пугаєва на сторінці Єлишевич Григорій Львович (08:33, 10 березня 2024)
[ред. код]Є ще одна визначна книжка Григорія Єлишевича Гумористичний літопис 2016 року видання (видив Сумський видавець), за яку автор отримав премію Степана Руданського. Потрібно додати --Олена Пугаєва (обговорення) 08:33, 10 березня 2024 (UTC)
Вітаю, У статті "Маслюк Григорій Андрійович" - дата народження М. - 29-го квітня У " Шевченківська енциклопедія: — Т.4:М—Па : у 6 т. / Гол. ред. М. Г. Жулинський.. — Київ : Ін-т літератури ім. Т. Г. Шевченка, 2013. — С. 110" (з посилання) - дата народження М. - 26-го квітня! Така ж дата у деяких інших документах. Я точної дати не знаю. Але десь помилку треба виправити --Rivlada44 (обговорення) 12:27, 22 березня 2024 (UTC)
Питання від Просто23738 (10:31, 10 квітня 2024)
[ред. код]Привіт ! Як додати мапу до статті ? --Просто23738 (обговорення) 10:31, 10 квітня 2024 (UTC)
Питання від Просто23738 (10:38, 10 квітня 2024)
[ред. код]Як редагувати підзаголовок ? --Просто23738 (обговорення) 10:38, 10 квітня 2024 (UTC)
Запитання від Просто23738 на сторінці Посада Хирівська (10:40, 10 квітня 2024)
[ред. код]Як перемістити мапу в шаблон ? --Просто23738 (обговорення) 10:40, 10 квітня 2024 (UTC)
Питання від Віталіна Харченко (13:30, 11 квітня 2024)
[ред. код]Що зробити, щоб повернути статтю? Що змінити. Не є рекламою, а розповіддю про українське виробництво укриттів. --Віталіна Харченко (обговорення) 13:30, 11 квітня 2024 (UTC)
Запрошення долучитися до Місяця географії
[ред. код]Запрошення долучитися до Місяця географії | ||
Вітаю! Запрошую вас долучитися до Місяця географії, що триватиме весь травень. --Олексій (обговорення) 21:43, 16 квітня 2024 (UTC) |
Долучайтеся до проєкту «Культурна спадщина України» до 5 травня
[ред. код]Доброго дня! Сьогодні відзначається Міжнародний день пам'яток і визначних місць. З цієї нагоди запрошуємо доповнювати Вікіпедію інформацією про пам'ятки України, що вже втрачені чи перебувають під загрозою втрати, у межах проєкту «Культурна спадщина України».
Ця тема продовжує бути особливо актуальною в час повномасштабної російської війни проти України. Станом на 8 квітня, за даними Міністерства культури та інформаційної політики, російські окупанти зруйнували чи пошкодили 1046 пам’яток культурної спадщини України. Найменше, що ми можемо зробити — задокументувати ці пам'ятки для читачів Вікіпедії.
Цьогорічна кампанія триває до 5 травня. Активні учасники та учасниці отримають сертифікати про участь та сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна». Сподіваємося на вашу участь, якщо матимете можливість!
Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» та зробили принаймні 150 редагувань у Вікіпедії.
--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 15:50, 18 квітня 2024 (UTC)
Питання від Вікторія Юрченко (12:10, 6 червня 2024)
[ред. код]Доброго дня
Написала першу новину на Вікупедії. Для гарного, естетичного відображення, хочу додати бокове меню в вигляді таблиці (коротка відомість про компанію) як це зробити?
Дякую --Вікторія Юрченко (обговорення) 12:10, 6 червня 2024 (UTC)
- Взяти картку-шаблон звідси. --Anticop (обговорення) 20:47, 7 червня 2024 (UTC)
Доброго вам дня. Підкажіть, як відредагувати заголовок? --Петро378 (обговорення) 11:07, 14 липня 2024 (UTC)
Запитання від Щабельський Роман Сергійович на сторінці Вікіпедія:Запити на статті (14:47, 22 серпня 2024)
[ред. код]Доброго дня! Як создати свою статтю про футбольний клуб "BERIZONA" та добавити туди фотки --Щабельський Роман Сергійович (обговорення) 14:47, 22 серпня 2024 (UTC)
Сторінку Сінельніков Іван Григорович номіновано на вилучення
[ред. код]Стаття Сінельніков Іван Григорович, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 вересня 2024. Що ще можна зробити? --TRokossovsky (обговорення) 12:31, 3 вересня 2024 (UTC)
Важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа!
[ред. код]Доброго вечора!
До 23:59 17 вересня 2024 (UTC) тривають вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 12 кандидатів.
Саме через ці вибори спільноти Вікіпедії та сестринських проєктів можуть впливати на те, як приймає рішення Фонд Вікімедіа. Можливо, протягом минулого року ви бачили повідомлення про Хартію руху або Універсальний кодекс поведінки — це приклади документів, щодо яких голосує Рада повірених Фонду. Детальне пояснення, чому ці вибори потрібні, є тут: Вікіпедія:Чому вибори до Фонду Вікімедіа важливі.
Голосування рейтингове, вам слід розмістити кандидатів за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 12 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).
Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа.
Фото | Псевдонім | Ім'я | Країна | Рідна мова | У вікі з | К-сть редагувань | У вікі | Поза вікі | Програма |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tesleemah | Тесліма Абдулкарім (Tesleemah Abdulkareem) | Нігерія | йоруба | 2020 | 5.315, найактивніша — англ. ВП (2.750) | написала 101 статтю в англ. ВП; заснувала програму промоції Вікіпедії в штаті Акуре; організаторка проєкту WikiClimate Campus Tour Nigeria за участі 6 інституцій Нігерії; членкиня правління «Вікімедіа Медицина» | вчиться на оптометриста; перша жінка-президент Унілорінського відділення Національної асоціації студентів штату Ондо; засновниця й голова Mira Sight Foundation з запобігання сліпоті; домоглася ремонту туалету в своєму магазині | розвернути пріоритети з Вікіпедії на підтримку сестринських проєктів, зокрема нині не дуже функціональних Вікіфункцій і Віківидів; заразити Фонд Вікімедіа своєю енергією; стати першим представником Африки в Раді повірених Фонду Вікімедіа | |
Alhassan Mohammed Awal | Мухаммад Авал Альхассан (Mohammed Awal Alhassan) | Гана | дагбані | 2020 | 8.932, найактивніша — Вікідані (5.039) | менеджер комунікацій, роботи з громадськістю й кампаній «Вікімедійців дагбані»; співкоординатор Вікіпедії мовою дагарі; радник Редакційного комітету Хартії руху; координатор «Вікі любить фольклор» у Гані; адмін розсилки Art+Feminism | освітянин, колишній вчитель і директор школи, нині в офісі підтримки поліпшення шкіл; член низки робочих груп Creative Commons; член ради Global Voices; член команди комунікацій Internet Society Ghana; член однієї з робочих груп ICANN | показати, що будь-хто в світі може потрапити до Правління; більше інвестицій у підтримку корінного населення та малопредставлених груп, залучення цих груп до прийняття рішень; зробити доступ до знань для всіх реальністю | |
Erikemery | Ерік Генберг (Erik Hanberg) | США | англійська | 2006 | 33, найактивніша — англ. ВП (25) | щодня читає Вікіпедію й інші проєкти і щорічно жертвує гроші, зробив кілька редагувань, зокрема, про рідне місто Такома | 20+ років досвіду в ГО: як консультант з управління, член правління, двічі був в.о. виконавчого директора; автор 4 книг про управління ГО; 12 років на обраній посаді комісаріату парків Такоми; нині працює на місцевому радіо мережі NPR. | дослідити, як Вікіпедія як надійне джерело може публікувати точні й своєчасні новини для боротьби з новинними пустелями та дезінформацією; стійкість до загроз штучного інтелекту; застосувати свій управлінський досвід | |
Victoria | Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) | Велика Британія | російська | 2007 | 89.896, найактивніша — рос. ВП (88.657) | чинна членкиня Ради; адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; була в Комітеті грантів Фонду (хибно стверджує в заявці, що була в Комітеті з розподілу коштів — FDC) | родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті Манчестерського міського університету; авторка десятків наукових публікацій в авторитетних журналах | адаптуватися до нової реальності, щоб не зникнути, як MySpace; поліпшити стосунки між спільнотою і Фондом Вікімедіа; поліпшити технічну інфраструктуру й інвестувати в ШІ; диверсифікувати фінансування; адвокація підтримки вільних знань | |
Laurentius | Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) | Італія | італійська | 2004 | 272.940, найактивніша — Вікідані (249.086) | чинний член Ради; адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер VRT, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія» та член Комітету з розподілу коштів (FDC); чинний голова Комітету з продуктів і технологій Фонду Вікімедіа | магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи товарів сталого розвитку; у правлінні кількох італійських організацій | підсилення спільнот як ключ до продовження успіху проєктів; розвиток згуртованості та вміння слухати один одного в глобальній спільноті; адаптація та робота над проблемами майбутнього, такими як ШІ та демографічні зміни | |
Fjmustak | Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) | Палестина / Велика Британія | арабська й англійська | 2005 | 14.531, найактивніша — араб. ВП (5.419) | член-засновник і член правління «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців» та «Вікімедіа UK»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестині; член грантового комітету Африки й Близького Сходу | бакалавр математики та магістр ділового адміністрування; 24 роки досвіду розробки програмного забезпечення для напівпровідникової індустрії, нині менеджер команди з 10 людей; борець за цифрові права | збільшити різноманіття в Раді; сприяти створенню нової хартії; боротися з дезінформацією (пріоритет — з применшенням трагедії в Газі) та за точність контенту в умовах розвитку ШІ; фокусуватися на правах людини; поліпшити досвід читачів | |
Nadzik | Мацей Артур Надзікевич (Maciej Artur Nadzikiewicz) | Польща | польська | 2016 | 144.941, найактивніша — Вікідані (97.262) | голова оргкомітету «Вікіманії-2024» в Катовицях; колишній адмін польської ВП; член правління «Вікімедіа Європа»; колишній член правління «Вікімедіа Польща»; член Комітету приєднання; член Команди відстеження малих вікі; ботовласник | магістр бізнесу та соціального впливу; експерт в робочій групі з ШІ Міністерства цифрових справ Польщі; працював у команді стратегії Фонду Вікімедіа; співзасновник і перший президент Фонду Людвіка Райхмана для молоді Польщі | адаптувати Вікіпедію з ери Web 2.0 до ери ШІ; юридичний і технічний фокус Фонду Вікімедіа з припиненням низки програм; передати програмну роботу місцевим відділенням і хабам; зменшити відстань між волонтерами й Фондом Вікімедіа | |
bluerasberry | Лейн Расберрі (Lane Rasberry) | США | англійська | 2008 | 178.779, найактивніша — Вікідані (99.903) | 12 років роботи професійним вікіпедистом, патрульний і 50+ тис. редагувань англ. ВП та 10+ тис. на Вікісховищі, співзасновник «Вікімедіа Медицина» і «Вікімедіа ЛГБТ+», засновник вікіконференцій Пн. Америки та квірів, 100+ вікізустрічей | бакалавр хімії; дослідник даних за фахом, організовував клінічні дослідження; 6 років вікімедієць у Consumer Reports, з 2018 вікімедієць в Університеті Вірджинії; активіст профспілок, рухів за все відкрите, комунізм, фітотерапію тощо | віддати більше повноважень Фонду Вікімедіа іншим (не наймати новий персонал, створити Глобальну раду, прозорість бюджету); фінансувати спільноти користувачів; прислухатися до 99% неафілійованих редакторів; співпрацювати з університетами | |
Oesjaar | Деон Стейн (Deon Steyn) | ПАР | африкаанс | 2009 | 240.939, найактивніша — афр. ВП (201.931) | адмін та автор 16.000 статей у Вікіпедії мовою африкаанс, координує її у «Вікімедіа ПАР» і досяг серйозного зростання; співпрацює з національними радіо й газетами; проводить освітній конкурс статей; отримав дозвіл на 60.000 фото флори | бакалавр фінансового менеджменту, досвід проєктного менеджменту: 20 років у Telkom SA, також був експертом з оптоволокна в Aberdare Cables та менеджером проєктів Siemens та Ericsson у ПАР; нині має власний бізнес із безпеки заходів | фокус і захист прав малих Вікіпедій (повідомив про 2 проблеми в 2015, але їх досі не вирішили й не відповіли); співпрацювати з університетами і школами, щоб використовувати мобільні телефони замість друку дорогих підручників | |
Rosiestep | Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) | США | сербська (підзабула), англійська | 2007 | 430.931, найактивніша — англ. ВП (297.324) | чинна членкиня Ради; адміністраторка англійської Вікіпедії; колишня віце-президентка «Вікімедіа DC» (Вашингтон), співзасновниця групи «Пані в червоному»; голова Комітету таланту і культури Фонду Вікімедіа; Вікіпедист року-2016 | магістр бізнес-управління; працювала в великій корпорації в галузі охорони здоров'я (менеджмент контрактів і кадрів); нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в Північно-Східному університеті (США) | дбати про далекі перспективи руху Вікімедіа на 10—100 років; фокус на: інноваціях у вільних знаннях, справедливості в прийнятті рішень, сталості руху та оцінці й адаптації; і надалі брати участь у дискусіях і прислухатися до спільноти | |
Bobbyshabangu | Боббі Шабангу (Bobby Shabangu) | ПАР | сваті | 2011 | 9.469, найактивніша — англ. ВП (2.664) | активний дописувач англійською та сваті, адміністратор інкубатора Вікіпедії мовою південна ндебеле; голова правління «Вікімедіа ПАР»; голова оргкому регіональної конференції WikiIndaba, фасилітатор обговорень стратегії-2030 в Африці | спеціаліст з комунікацій, працював у виконкомі урядового департаменту земельної реформи та сільського розвитку ПАР, музикант, працював менеджером зі знань в ООН | принести перспективу ПАР (мов, економіки та прав людини); працювати над репрезентативністю та інклюзивністю у світовій вікіспільноті; застосувати свій досвід до просування стратегії-2030; навчитися краще підтримувати вікіспільноти | |
Kritzolina | Крістель Штайгенбергер (Christel Steigenberger) | Німеччина | німецька | 2014 | 105.528, найактивніша — нім. ВП (78.254) | авторка статей в німецькій Вікіпедії (поточний фокус — жінки), була її адміністраторкою протягом 3,5 років і працювала над проблемами поведінки; адміністраторка і авторка вибраних зображень на Вікісховищі; працювала у Фонді Вікімедіа | працює в соціальній сфері, очолювала центр для дітей з когнітивними вадами, 6 років працювала в командах безпеки та розвитку спільноти Фонду Вікімедіа (зокрема, над Універсальним кодексом поведінки), 20+ років досвіду в соціальних ГО | залучення користувачів з недопредставлених регіонів і соціальних груп; подолання технічного боргу (зокрема на Вікісховищі); боротьба з фейками та дезінформацією (зокрема, згенерованими ШІ); захист спільнот від юридичних загроз |
Ви можете також ознайомитися з детальнішою інформацією про кандидатів:
- Повні біографії та програми кандидатів (переважно перекладені українською): m:Wikimedia Foundation elections/2024/uk.
- Обговорення кандидатів у Кнайпі української Вікіпедії: Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Почалися (важливі) вибори до Ради повірених Фонду Вікімедіа
- Відео презентацій кандидатів на Вікіманії (англійською)
Натисніть тут, щоб проголосувати. |
На попередніх виборах українська спільнота мала явку серед найвищих у світі (25% в 2015, 27% у 2017, 22% у 2021), і лише російське повномасштабне вторгнення збило явку до 10% в 2022. Станом на зараз (минула половина терміну голосування) явка української спільноти — лише близько 3%.
Дякую за активність та сподіваюся на вашу участь у голосуванні! — NickK (обг.) 21:53, 11 вересня 2024 (UTC)
Порушення авторських прав у статті Сінельніков Іван Григорович
[ред. код]Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Сінельніков Іван Григорович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://lib.knukim.edu.ua/wp-content/uploads/Obiednanni-lyubovyu.pdf. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Сінельніков Іван Григорович.
Надалі пропонується:
- якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
- якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному вебсайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Сінельніков Іван Григорович, і її буде відновлено.
- Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Submajstro (обговорення) 07:17, 15 вересня 2024 (UTC)
Шаблон пишу у статті Цикало Єгор Олександрович
[ред. код]Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Цикало Єгор Олександрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 9 днів. — KrBot (обговорення) 10:39, 3 жовтня 2024 (UTC)
Вітаю, пане Anticop! Починаючи від завтра стартує тематичний тиждень Одещини. Раптом знайдете для себе щось цікаве — буду радий бачити серед учасників. З повагою --— Шиманський હાય! 05:50, 4 жовтня 2024 (UTC)
Вітаю. Підкажіть, будь ласка, як сторінку яка створена як чернетка, зробити в публічному доступі? Мова про ось цю сторінку https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87:MarioUA/130_%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%B9_%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B9%D0%BE%D0%BD_241_%D0%9E%D0%91%D1%80_%D0%A1%D0%B8%D0%BB_%D0%A2%D1%80%D0%9E_%D0%97%D0%A1%D0%A3 --MarioUA (обговорення) 08:38, 19 жовтня 2024 (UTC)
- @MarioUA 130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО ЗСУ. Тицяйте на посилання і пишіть. --Anticop (обговорення) 00:33, 20 жовтня 2024 (UTC)
- Якщо вона вже створена, чи це не буде дублювання контенту? --MarioUA (обговорення) 10:39, 21 жовтня 2024 (UTC)
- @Anticop чи є метод прибрати в назві сторінки ось цей початок: Користувач:MarioUA/? --MarioUA (обговорення) 10:40, 21 жовтня 2024 (UTC)
- 130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО ЗСУ -- Натисніть на це червоне посилання. Це не вважається дублюванням. --Anticop (обговорення) 00:42, 22 жовтня 2024 (UTC)
- @Anticop чи є метод прибрати в назві сторінки ось цей початок: Користувач:MarioUA/? --MarioUA (обговорення) 10:40, 21 жовтня 2024 (UTC)
- Якщо вона вже створена, чи це не буде дублювання контенту? --MarioUA (обговорення) 10:39, 21 жовтня 2024 (UTC)
Запитання від MarioUA на сторінці Користувач:MarioUA/130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО ЗСУ (10:36, 21 жовтня 2024)
[ред. код]Вітаю. Прошу поради як прибрати в назві сторінки ось це Користувач:MarioUA/ --MarioUA (обговорення) 10:36, 21 жовтня 2024 (UTC)
- Відповів вище. --Anticop (обговорення) 00:43, 22 жовтня 2024 (UTC)