Авл Постумій Альбін Регіллен

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Авл Постумій Альбін Регіллен
Ім'я при народженніAulus Postumius Albinus Regillensis
Народився5 століття до н. е.
Помер4 століття до н. е.
·інфекційне захворювання
ГромадянствоРимська республіка
Місце проживанняРим
Діяльністьполітик, державний і військовий діяч
Знання мовлатина
Посадавійськовий трибун з консульською владою
Термін381 рік до н. е.
РідПостумії

Авл Посту́мій Альбі́н Регілле́н (лат. Aulus Postumius Albinus Regillensis; V—IV століття до н. е.) — політичний і військовий діяч Римської республіки; військовий трибун з консульською владою (консулярний трибун) 381 року до н. е.

Біографічні відомості

[ред. | ред. код]

Походив з патриціанського роду Постуміїв. Про батьків, молоді роки Авла Постумія відомості не збереглися.

381 року до н. е. його було обрано військовим трибуном з консульською владою разом з Марком Фабієм Амбустом, Марком Фурієм Каміллом, Луцієм Лукрецієм Триципітіном Флавом, Луцієм Фурієм Медулліном, Луцієм Постумієм Альбіном Регілленом (можливо його родичем, навіть братом), Марком Фабієм Амбустом. Проти усіх правил бойові дії проти вольськів і пренестинців очолив Марк Фурій Камілл, а його заступником був Луцій Фурій Медуллін. Інші трибуни під час цієї каденції займалися забезпеченням миру та злагоди в Римі та підкорених ним володіннях.

Про подальшу долю Авла Постумія Альбіна Регіллена достовірних згадок немає. Існує припущення, що він був 366 року до н. е. цензором разом з Гаєм Сульпіцієм Петіком, але швидко помер на посаді під час якоїсь епідемії.

Джерела

[ред. | ред. код]
  • Тит Лівій, Ab Urbe Condita, VI, 3, 22-26. (лат.)
  • Christian Müller: Sulpicius [I 18]. // Der Neue Pauly (DNP). Band 11, Metzler, Stuttgart 2001, ISBN 3-476-01481-9, Sp. 1100–1101. (нім.)