Обговорення користувача:Erud/Архів/2013-2015

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Парус-Бюджет[ред. код]

Доброго дня, пані Erud!

Підкажіть, будь-ласка, чи можна розмістити інформативну статтю про систему комп'ютерних програм Парус-Бюджет, якщо про неї згадується у періодичному виданні для бюджетних установ. Нижче пропоную коротку анотацію статті з періодичного видання. Нажаль повний зміст статті можна прочитати лише в друкованому стані (в журналі).... Чекаю на Вашу відповідь! Дякую.

... Обліковуємо надання послуг у програмі «ПАРУС» Автор(и): Юлія ФЕДОРЕНКО Бюджетні установи певні послуги можуть надавати за плату. Бухгалтеру важливо не лише правильно оформити потрібні документи щодо наданих послуг, а й простежити стан розрахунків з контрагентами. Оперативно це можна вирішити шляхом застосування засобів автоматичного обліку Ключові слова: ПАРУС-БЮДЖЕТ; модуль; контекстне меню; облік послуг... сайт http://golovbukh.ua/mcfr-portal/our_publications/2013/06_24/150736/oblikovuyemo_nadannja_poslug_u_programi_parus/ Головбух:бюджет, № 24, 2013

Вітаю :) писати окремо не варто, не настільки значимо. А от доповнити статтю Парус (програмний продукт), особливо додавши посилання, бажано :) --Erud (обг.) 09:47, 13 серпня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції[ред. код]

--Glorin (обговорення) 01:30, 11 січня 2013 (UTC)

Статтю Мембот номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Мембот, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 січня 2013. — Шиманський હાય! 17:37, 20 січня 2013 (UTC)

Ніколаос Дертіліс[ред. код]

Ніколаос Дертіліс чи Нікос? http://www.tovima.gr/society/article/?aid=495344 ? --Perohanych (обговорення) 18:00, 29 січня 2013 (UTC)

Вітаю :) натяк на покращення отримала :) --Erud (обг.) 07:06, 3 лютого 2013 (UTC)
Привіт. То не настільки значима персона, щоб покращувати, але ім'я все ж важливо вказати правильне, або обидва. В ен-вікі у статті про ту хунту також вказано Nokos. --Perohanych (обговорення) 09:56, 3 лютого 2013 (UTC)
Покращувати необхідно, бо при поточному вмісті я би сказала, що значимость не розкрито, і можна б швидко вилучити. Насправді ж він не останній член хунти, а останній живий на той момент з увязнених членів хунти. А щодо імені мені здалося, що це, несерйозне питання, так само як Білл Клінтон чи Вільям Клінтон. Греки рідко використовують (крім вийнятків із молодими політиками, коли вже є старші повні тезки) короткі форми імен. Ну і перевіряти варто за елл. Вікі - http://el.wikipedia.org/w/index.php?title=%CE%95%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%8C%3A%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7&search=%CE%9D%CF%84%CE%B5%CF%81%CF%84%CE%B9%CE%BB%CE%AE%CF%82&fulltext=%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7 обидва Дертіліса із повними формами імен. --Erud (обг.) 10:13, 3 лютого 2013 (UTC)

Просьба вилучити статтю[ред. код]

Шановна пані Erud! Звертаюсь до Вас, як до адміністратора. Я створив статтю про особу, про яку вже була коротка довідкова стаття із енциклопедії Кубійовича, але її прізвище було вказано не так, як воно пишеться в українських джерелах. Щоб не повторюватись, привожу вирізку із переписки з іншим дописувачем:

Про статті Бенно Штраухер і Бенно Штравхер[ред. код]

Шановний пане Василь Шиманський! 1. Як відомо Боруля і Беруля – різні речі. Всі джерела, які я використовував в статтях: Почесні громадяни Чернівців, Єврейський Народний Дім у Чернівцях, Бенно Штраухер, а також стаття іншого дописувача Аурел Ончул вказують тільки на Бенно Штраухера (До речі, там є стаття датована 1999 року, коли про Вікіпедію не дуже було чути). Тобто, тут вилазять гріхи копіювання енциклопедії Кубійовича.
2.Я з повагою відношусь до автора копіювання статті «Штравхер», в мене на сторінці навіть розміщена його цитата. Не хотілось би його якось образити, але правдою є те, що ці статті не порівнювані, і не є взаємно доповнюючими. .
Прошу Вас, пані Erud, коли буде у вас можливість, вилучити статтю Бенно Штравхер і залишити без змін тільки мою статтю Бенно Штраухер (взяти із довідкової статті нічого не можна, там є тільки сумнівне твердження про сіонізм, яке не підтверджується ні одним відомим мені джерелом) і доповнити відповідно список авторів ніком Maksym Ye. .
Причина конфлікту, на мій погляд, в застарілій формі прочитання прізвища Бенно Штраухера, написаного німецькою мовою. А, взагалі, треба ставити питання про повне переписування довідкових статей, скопійованих з енциклопедії Кубійовича.
З повагою і вдячністю за допомогу, ЯГВ
Можливо, треба дочекатись висловлення позиції Maksym Ye ?

Вітаю :) тут можна і треба вчинити так: історії редагування статей обєднуються під назвою Бенно Штраухер. Усі правки усіх без виключення користувачів буде збережено. Так загалом слід робити щоразу, коли паралельно існують кілька статей про 1 предмет, або вміст 1 статті перенесено до іншої і вимагається її вилучення. Звертайтесь при нагоді :) --Erud (обг.) 10:02, 3 лютого 2013 (UTC)
При тому варто залишити і форму Штравхер, як варіант, а також залишити твердження з енциклопедії Кубійовича з посиланням на цю енциклопедію. --Perohanych (обговорення) 20:18, 3 лютого 2013 (UTC)

Категорія:Незавершені статті про персоналії з Греції[ред. код]

Вибори до ВР[ред. код]

Вітання! Яку, якщо не секрет, партію ви підтримали 28 жовтня на виборах? Дякую за відповідь. 08:00, 24 лютого 2013 (UTC)

Вітаю :) ви бажаєте дізнатися персональну інформацію про користувача Вікі, а самі ставите питання анонімно. Обіцяю Вам відповісти, цілком чесно, щойно Ви зареєструєтеся/залогінетесь на сайті під своїм обліковим записом, аби і я була в курсі, кого у просторі Вікі цікавлять мої політичні погляди. --Erud (обг.) 08:08, 24 лютого 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 07:48, 18 березня 2013 (UTC)

Музична культура Республіки Македонії#Історія появи та становлення[ред. код]

  • Можливо, краще перенести обговорення на СО статті? --yakudza 08:51, 19 березня 2013 (UTC)
Ага, перенесу, дякую. --Erud (обг.) 09:01, 19 березня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у вікі-проекті[ред. код]

--Helgi (обговорення) 16:23, 30 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Олексій Литвинов.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Олексій Литвинов.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 17:31, 17 квітня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Nikos Moraitis.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Nikos Moraitis.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Анатолій (обг.) 14:39, 14 червня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Tereshkova Gagarin Leonov.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Tereshkova Gagarin Leonov.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Анатолій (обг.) 17:47, 16 червня 2013 (UTC)

Портал[ред. код]

Доброго вечора! Натрапив на цей портал випадково, але мені він дуже сподобався. Можливо час розпочати розмову про затвердження пунктів і правил обрання вибраних порталів. Їх звісно в нас (нормальних, які б активно обновлювалися) майже нуль, але цей постійно оновлюється, та ще й має не одну, а декілька вибраних та добрих. Було б круто, якби в УкрВікі появився перший вибраний портальчик)--TnoXX (обговорення) 20:43, 21 червня 2013 (UTC)

Вітаю :) гадаю, що Портал:Греція було б трошки рано номінувати, оскільки він нещодавно почав повертатися до оновлення. Однак Ваша ідея добра :) я б її радо підтримала. --Erud (обг.) 04:57, 22 червня 2013 (UTC)
Якщо трішки рано, то не біда. З історії редагувань видно, що він справно оновлюється. От я тільки не знаю, як розпочати обговорення про затвердження пунктів, і чи я можу почати його (я не адмін). Просто майте на увазі, можливо (як адмін) почніть дискусію. Одним словом – я вже Symbol support vote.svg За--TnoXX (обговорення) 05:43, 22 червня 2013 (UTC)
Зізнаюся чесно, ніколи не любила обговорень, бо вони часто затягуються і закінчуються нічим. Щодо адмін/неадмін, звісно, жодної дискримінації, кожна думка важлива і має рівну вагу. У нас вже є заготовки Вікіпедія:Кандидати у вибрані портали і Довідка:Досконалий портал. Також було обговорення. Тож, звернуся до нього Pavlo Chemist та Dimant, вони, наче, від початку були зацікавлені. Сподіваюсь, щось із того вийде :) --Erud (обг.) 09:16, 22 червня 2013 (UTC)
Як вони затягуються я дуже добре знаю – [2]. Там моя пропозиція висить вже дуже довго, тому дякую, що нагадали – сьогодні збираюся то все розрухати, щоб покінчити до від’їзду. А щодо порталу, то повідомте мене, будь ласка, яка там відповідь від інших користувачів. Всі вище зазначені сторінки я добавив собі у список спостереження, буду чекати. Пора принести щось нове у Вікі)--TnoXX (обговорення) 13:40, 22 червня 2013 (UTC)
Ов, ледь не забув: якщо все ж таки Ви раптом полюбите обговорення, то висловіть свою думку в тому обговоренні про автопереклади. Зі свого боку обіцяю, що буду його прискорювати, як можу. І останнє – мені треба "тикати", тому не Ваша↑, а твоя пропозиція. --TnoXX (обговорення) 13:40, 22 червня 2013 (UTC)
І щоб добити))). Ця стаття є доброю у Вікі. Можливо може бути такою і для порталу?--TnoXX (обговорення) 15:04, 22 червня 2013 (UTC)
Прийняла до уваги побажання вище :) Стаття про Маразлі мене дуууже порадувала, не приховуватиму, що хотіла "присвоїти" її в рамках порталу, однак.. при розширенні статті чомусь навіть вилучили категорію "Греки в Україні". Категорію я повернула, але здалося, що додавання П:ГР може викликати несприйняття. Хоча, можливо, варто напряму запитати основних авторів поточної врсії :) Загалом дякую за підтримку П:ГР! :) --Erud (обг.) 15:14, 22 червня 2013 (UTC)

Можете використати статтю про Маразлі на порталі, автор не проти [3]. І не забудьте повідомити мене про відповідь інших користувачів)--TnoXX (обговорення) 20:07, 23 червня 2013 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у червні 2013 отримала +698 962 переглядів!

Це восьме місце серед усіх вікіпедистів і перше — серед вікіпедисток!

Щиро вітаю і бажаю сил, часу і натхнення! --Perohanych (обговорення) 16:22, 16 липня 2013 (UTC)

Шаблон: Infobox ship begin[ред. код]

Щиро вітаю Вас!
Зіткнувся з маленькою проблемою під час роботи з бойовими кораблями. Щось, не можу сам виправити огріхи. Побачив, що Ви опрацьовували цей шаблон {{Infobox ship begin}}.

Є до Вас величезне прохання: деякі розділи або не працюють Ship honours= (Нагороди та відзнаки), або перекласти правильно: Ship commissioned= Прийнятий на озброєння, Ship in service= Роки служби; Ship displacement= Особовий склад; Ship armour= Бронювання; Ship aircraft= Палубна авіація; Ship aircraft facilities= Авіаційне обладнання; Ship range= Дальність плавання; Ship acquired= Введено до строю; Ship launched= Спущений на воду; Ship awarded= Нагороджений; тощо.
Якщо Вам це не завдасть клопоту - виправити ці недоліки. З великою повагою, --OlegVDV68 19:34, 5 серпня 2013 (UTC)

Перепрошую, що забарилася із відповіддю. Трохи допереклала (для себе залишу тут лунки на Шаблон:Infobox ship characteristics та Шаблон:Infobox ship career). Чи не могли б Ви навести приклад статті, де видно. що Нагороди не працюють? --Erud (обг.) 11:52, 7 серпня 2013 (UTC)
Вечір добрий! Перш за все, щиро дякую за Вашу допомогу! Вибачаюсь, за свою пізню відповідь. Трохи захопився новим матеріалом, і абсолютно випадково знайшов відповідь на більшість своїх запитань у шаблоні {{Військовий корабель}}. Тому ще раз дякую за Ваше співчуття. З великою повагою, --OlegVDV68 19:10, 9 серпня 2013 (UTC)

Категорія:Міжнародні футбольні змагання серед збірних проведені в Україні[ред. код]

Доброго дня. Ґречно дякую за слушне зауваження, якраз над цим думав, але був заклопотаний і забув. Буду вдячний, якщо Ви допоможете і виправите цю прикру помилку, адже я маю не так багато вільного час і заклопотаний доведенням своїх статей до хорошого стану. З вдячністю прийму будь-яку допомогу. --ХЕндрюХ (обг.) 17:46, 9 серпня 2013 (UTC)

Виправлено, перегляньте, може, щось не так. Звертайтесь, якщо буде потреба :) --Erud (обг.) 14:53, 9 серпня 2013 (UTC)

Тартесс[ред. код]

А чому Тартесс опинився в затоплених населених пунктах. Чи є якась нова версія його загибелі? --Maur (обговорення) 15:13, 9 серпня 2013 (UTC)

Власне, його додано, бо я лише намагалась наповнити новостворену кат. Звернула увагу, що в англоВікі Tartessos і Category:Tartessos в цій категорії, а також сама категорія пишуть "Tartessos had fallen out of use, and the city may have been lost to flooding, though several authors attempt to identify it with cities of other names in the area". Подумала, що варто додати. Якщо неправильно, сміливо вилучайте :) --Erud (обг.) 21:05, 9 серпня 2013 (UTC)

Та хай залишається. На знак солідарності вікіпедій ;) --Maur (обговорення) 18:33, 10 серпня 2013 (UTC)

Irene Zaiets - обговорення моїх статей[ред. код]

Шановна пані, Erud! Якщо можна, то будь-ласка вкажіть зауваження до статті Корпорація "ПАРУС". Тому що, як я бачу стаття погано індексується у Вікіпедії. Крім того, дуже вдячна була б за коментар і поради щодо розміщення наступних статей (які Ви вилучили): Парус-Підприємство 7, Парус-Підприємство 8, Парус-Бюджет, ІАС Парус - Інтренет Консультант. Які я відомості маю викласти в статтях, щоб вони залишалися на сайті, а не були знову вилученими. Прошу відповісти на Вашій сторінці обговорення.
12.08.2013 з повагою Ірина Заєць.

Ірино, вітаю :) Приймаючи рішення про доопрацювання або вилучення статті, ми керуємося правилами, зокрема Вікіпедія:Критерії значимості, а також у вашому випадку будуть корисними Вікіпедія:Критерії значимості/Комп'ютерні програми та Вікіпедія:Критерії значимості/Організації. На жаль, статті не містили конкретних фактів, які б підтверджувалиц інність інформації та значимість ПЗ для енциклопедії. Щойно також переглянула Корпорація «ПАРУС» та JПарус. Не сприймайте мої висновки як неповагу до Вашої праці та докладених зусиль, але Корпорація «ПАРУС» надто рекламна, її треба урізати на 90 відсотків, лишивши тільки суху, важливу інформацію із посиланнями на 3-ті джерела, незалежні від Паруса. Предмет статті JПарус не відповідає вимогам ВП:ПРОГ, тут вдосконалення не допоможуть, тому вилучаю. --Erud (обг.) 08:15, 12 серпня 2013 (UTC)

Щож, дякую! Буду виправлятися!

Звертайтесь по допомогу, якщо буде потреба :) --Erud (обг.) 09:23, 12 серпня 2013 (UTC)

Щодо Премія в області комп'ютерів і комунікацій імені Кодзі Кобаясі[ред. код]

Добридень! Я вважаю, що пан Bulakhovskyi все ж у цьому питані більш компетентний. Наскільки я знаю, слово "область" вживається в українській мові виключно в якості адміністративної одиниці (суржик проігноруємо). В українській же мові в подібній мовній конструкції можуть використовуватися слова царина або галузь. ✍ Green Zero Обг 13:40, 13 серпня 2013 (UTC)

Дякую за увагу до цього питання. На мою думку, все ж тут питання стосується не мовознавства, а чисто технічного скорочення шляху пошуку статті. Перейменувати статтю не пропонується. --Erud (обг.) 14:45, 13 серпня 2013 (UTC)

Ще одне прохання[ред. код]

Дякую, що перейменували статтю в Невизначений інтеграл. Але її автор продовжує і далі її об'єднувати зі статею Первісна. Чи не могли б ви відкотити версію до мого останнього редагування і захистити сторінку, бо автор не угомониться ніяк)) Ну або просто його переконати. Другу вже Дядько Ігор відкочував. --YarikUkraine (обговорення) 13:08, 18 серпня 2013 (UTC)

Вітаю :) Сподіваюсь, повернула до потрібної ерсії. Захищено на тиждень, аби вистачило часу обговорити як слід. Якщо це задовго, дайте знати. --Erud (обг.) 13:29, 18 серпня 2013 (UTC)
Дякую) --YarikUkraine (обговорення) 00:14, 19 серпня 2013 (UTC)
Привіт. В обговоренні статті Первісна він написав, що згоден з тим, щоб були окремі статті, і вів себе чемно. Стаття, чесно, незугарна, і її потрібно покращувати. Тому, вважаю, що вже можна зняти захист, і дозволити людині працювати. --Дядько Ігор (обговорення) 04:02, 19 серпня 2013 (UTC)
Вітаю :) знято. --Erud (обг.) 04:08, 19 серпня 2013 (UTC)

Епіграф[ред. код]

Давно не бачив Вас у Вікіпедії! Колись завжди міг рахувати на Вас, коли треба було вставити слово грецькими літерами, як от у цій статті після позначки грец. Чи не зробили б Ви це знову, адже у мене знання грецької мінімальне?--лк (обговорення) 06:28, 19 вересня 2013 (UTC)

Вітаю :) Додано. Хоча, мабуть, треба б було й "ἐπιγραφή". Не впевнена. --Erud (обг.) 06:36, 19 вересня 2013 (UTC)
Не хочу зловживати вашою чемністю, але й подібно було б зробити ще зі статтею Акрополіс...--лк (обговорення) 06:39, 19 вересня 2013 (UTC)

...Упс: моя орфографічна помилка — мало бути Акрополь... :( --лк (обговорення) 06:44, 19 вересня 2013 (UTC)

Також додано. --Erud (обг.) 12:59, 19 вересня 2013 (UTC)
Спасибі! Між іншим, побував у Києві з кінцем травня та жалкую, що не встиг з деякими вікіпедистами встановити яку зустріч: пам'ятаю, що колись писав Вам, що не виключено, що в майбутньому, мабуть, доведеться зустрітись із Вами і стиснути Вам руку, за всю ту поміч що надавали — й досі надаєте! — як адміністратор... Але Ви десь були зникли з горизонту — і я не безгрішний: відколи мене блокували затратив палке бажання працювати у укрВікі так інтенсивно як колись...--лк (обговорення) 15:52, 19 вересня 2013 (UTC)

Про зміни у статті "Застуда"[ред. код]

Шановна пані Erud! Нащо ви змінили у статі "Застуда" мою правку? Треба все-таки поважати спеціалістів. Ви є фахівцем у своїй спеціальності, але я є фахівцем у своїй спеціальності "інфекційні хвороби". А ви повернули ту попередню до моєї правки редакцію статті, яка абсолютно не відповідає сучасним медичним знанням. Адже ця стаття має бути доведеною до статусу "Вибраної", а вона після вашої правки містить те, що аж ніяк не відповідає статусу. У розвинених медичних системах термін "застуда" аналогічний тому, що ми вкладаємо у термін "ГРВІ". І тому шаблон {Не плутати} є неправомірним в цій ситуації. Прошу вас, як адміністратора української Вікіпедії, скасувати ваше рішення, адже воно не є фаховим, і повернути ще й мою трактовку поняття "застуда", тому що саме вона відповідає міжнародним поняттям. Взагалі, мабуть, при проведенні корекції варто подивитися на сторінку попереднього коректувальника, а чи з фахових позицій він проводив правку спеціалізованих статей. І може спочатку з ним порадитися? З повагою --АВШ (обговорення) 20:05, 1 жовтня 2013 (UTC)

Вітаю :) не зовсім так: я ретельно переглянула історію редагувань. Ви вилучили шаблон, при цьому жодного реченння не було додано. Ви праві в тому, що потрібен інший шаблон, але він має таки бути, бо веде на більш широке поняття. Статтю, будь ласка,доводьте до статусу Вибраної, звертайтесь. якщо знадобиться допомога :) адже зараз у неї дуже дивний вигляд: "ГРВІ є найпоширенішим інфекційним захворюванням у розвинених країнах", інший розділ: "ГРВІ викликається великим числом збудників:", хоча про ГРВІ написано статтю і досить непогано. --Erud (обг.) 05:46, 4 жовтня 2013 (UTC)
Вітаю. Річ у тому, що у зарубіжній розвинений медицині немає широкого поняття "ГРВІ". Воно існує тільки на теренах колишнього СРСР. Разом з тим у СРСР не визнавали офіційно терміну "Застуда". Я вважаю, що поки що пусть залишається у нашій Вікі дві сторінки "Застуда" (вона має бути у всіх Вікі) і "ГРВІ". Але у майбутньому (вже зараз від медицини України вимагають приведення медичної термінології до європейської) щось зробимо. Дуже Вам дякую за розуміння, сподіваюсь на можливість Вашої допомоги у подальшому. З повагою --АВШ (обговорення) 17:19, 4 жовтня 2013 (UTC)

Гаврилюк Віктор Михайлович[ред. код]

Чому ви вилучили мою статтю Гаврилюк Віктор Михайлович ? Поверніть її назад. Я її буду дописувати. --Antu2 (обговорення) 13:40, 11 жовтня 2013 (UTC)

Вітаю :) залюбки б, але особа енциклопедично незначима. --Erud (обг.) 09:11, 12 жовтня 2013 (UTC)

Тут я не згоден. Чому ви вважаєте що ця особа не енциклопедично значима?--Antu2 (обговорення) 07:43, 14 жовтня 2013 (UTC)

Ліпше Ви перелічіть ознаки значимості із доказами-посиланнями на Авторитетні джерела :) --Erud (обг.) 08:44, 14 жовтня 2013 (UTC)

Наводжу посилання на джерела:

Виктор Гаврилюк поднимает лежащих больных за два сеанса // "Газета по-українськи" №945 за 11.12.2009.

Здоровий дух для нездорового тіла. З Києва стартує трансконтинентальна експедиція через Говерлу в Магадан // Газета Україна молода Номер 65 за 08.04.2004

"Чоловік має бути з яйцями, а не з сережкою у вусі чи в носі" // Журнал "Країна" №102 за 23.12.2011

Віктор ГАВРИЛЮК: “Невиліковних хвороб немає” // Газета Ракурс Рівне №462 від 19.08.2010p.

Гаврилюк презентував у Вінниці унікальну методику зцілення музикою // Вінницька обласна дежравна телерадіокомпанія 09:46,13/12/10

Відомий реабілітолог Віктор Віктор Гаврилюк позбавляє хвороб музикою // Газета 20хвилин, 16 березня 2007

Віктор Гаврилюк лікує звуком // Газета Хрещатик 19/05/2009

Звуки і музика виліковують невиліковні хвороби // Всеукраїнська газета Вісник+К 13.12.2012

Хвороби лікує музикою // Газета Рівне вечірнє №2, 11-1-2007

Академік оригін. ідей // Телеканал ВІТА новини 2010-12-09

--Antu2 (обговорення) 10:14, 14 жовтня 2013 (UTC)

Дякую за посилання. Однак Ви так і не вказали, за яким критерієм значимості пан Гаврилюк "проходить" у Вікі? --Erud (обг.) 10:17, 14 жовтня 2013 (UTC)

Критерії значимості особи Особи сьогодення:

Верифікованість: чи можливо перевірити інформацію в статті у незалежних джерелах? Чи можливо це буде зробити через десять років? - так, можна існує безліч таких джерел

Доповнюваність: чи переросте стаття коли-небудь розмір заготовки? Чи можна на цю тему написати вибрану статтю? - Переросте. Власне збирався написати повноцінний матеріал, але зіткнувся з необгрунтованим вилученням статті

Столітній тест: чи можна припустити, що через 100 років стаття про цю особистість виявиться кому-небудь потрібною і цікавою? - Буде. Гаврилюк відкрив новий напрямок - як за допомогою звукового резонансу лікувати людей. --Antu2 (обговорення) 10:27, 14 жовтня 2013 (UTC)

Не можу із Вами погодитись. Бо верифікованість як раз під питанням. Газетних публікацій замало, народний цілитель як такий, на мою скромну думку, явно непрохідна особа. До популярності принаймні Ванги, Чумака та інших йому ще далеко. Столітній тест - відтак навряд чи позитивний. Доповнюваність - принаймні у найближчі пару років написати вибрану статтю не вдасться, трохи повірте моєму досвіду. Також жодної ознаки за "премії, значимі події, значимі публікації у вагомих виданнях і т.д".
Якщо Ви вважаєте мій вердикт несправдливим, звичайно, Ви можете обговорити предмет статті із кимось іншим з адміністраторів. Можливо, вам разом вдасться докопатися до значимості. Проте я б радила Вам звернутися до 100-відсотково значимих і необхідних укр. вікі статей, зокрема, з медицини у нас багато неописаного. якщо Вас цікавить ця тема. --Erud (обг.) 10:38, 14 жовтня 2013 (UTC)

«Газетних публікацій замало» - скільки їх повинно бути? Я навів список з десятка статей, насправді їх набагато більше. Що означає «непрохідна особа»? Якщо б Вікіпедія писали лише про Вангу і Чумака, то вона обмежувалася б лише кількома тисячами статей. На рахунок публікацій, прмій і значимих подій - тут потрібно дослуджувати, одразу не берусь казати. Можливо премій і нагород у Гаврилюка немає тому що він часто критикує чиновників МОЗ за те що вони не займаються профілактикою захворювань, а отримують зиск від хвороб, наживаючись на ліках та розподілу коштів на лікування. Вважаю Ваш вердикт несправедливим і упередженим. Звичайно, хочу обговорити з іншим адміністратором. Мене не цікавить тема медицини, хоча зацікавив нестандартний підхід Гаврилюка. --Antu2 (обговорення) 10:59, 14 жовтня 2013 (UTC)

Справа не у кількості газетних статей, а у тому, які саме факти вони доводять. Наразі енциклопедичної значимості непомітно. --Erud (обг.) 11:03, 14 жовтня 2013 (UTC)

Профіль на сайті babyplan[ред. код]

Не зрозумів зв'язку, який Ви встановили між Веб-порталом творчих, талановитих, ініціативних берегинь та сайтом babyplan. Там же різні критерії для публікації. --Perohanych (обговорення) 16:53, 22 жовтня 2013 (UTC)

Вітаю :) це такий само незрозуміло навіщо доданий до Вікі профіль. --Erud (обг.) 08:15, 23 жовтня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:02, 23 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Алан Бадоев.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Алан Бадоев.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 16:22, 29 жовтня 2013 (UTC)

Дистрес - копівіо?[ред. код]

Шановна пані Erud, мені виглядає дещо дивним обгрунтування видалення "Дистрес" порушенням прав авторства сайту "Студентський реферат", який сам явно-очевидно створений саме для промоції копівіо. Втім, Вам видніше. Mykola Swarnyk (обговорення) 13:26, 30 жовтня 2013 (UTC)

Вітаю :) маємо правило Вікіпедія:Авторські права:
"публікуючи матеріал, Ви не повинні порушувати нічиїх авторських прав, тобто:
Ви повинні володіти авторським правом на матеріал, який публікуєте (наприклад, якщо Ви самі його створили), чи
Ви отримали цей матеріал з джерела, яке дозволяє його ліцензування на умовах GFDL (наприклад, джерелом було суспільне надбання, або матеріал було опубліковано на умовах GFDL)."
Тож, так, копіювати повністю або частково текст реферату, навіть якщо прямо не вказано автора, до Вікіпедії заборонено. --Erud (обг.) 13:50, 30 жовтня 2013 (UTC)
Перевірити обгрунтованість ваших дій не можу, оскільки тепер текст для порівняння недоступний, але мені здається, при видаленні треба акурантіше обгрунтовувати. Тобто, сторінка, чиє авторство порушене, яка частка тексту скопійована - три слова? Шість? Вісім абзаців з дев'яти?. Адже позначки про "копівіо" на статті взагалі не було. Чи мій внесок до вилученого тексту також є плагіатом зі "студентського реферату"? Чи сам "студентський реферат" не є плагіатом, наприклад, з якогось вільного джерела? Після виявлення "ймовірного" плагіату, як правило, у Вікіпедії прийнято давати певний час на виправлення - у правилах пише "тиждень". Номінація на вилучення була зроблена без вказання причини, тобто з порушенням - ви самі це бачили. Ви ж подаєте якусь сумнівну сторінку з назвою "ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ БІОЛОГІЇ (КУРСОВА РОБОТА)" - і діло з кінцем. Вводимо "дистрес" у поле пошуку. Пошук по всьому сайту. Всього знайдено 0 документів. Правило "перевірність" не спрацьовує. Інше правило: "Якщо хтось наполягає на значимості - така стаття виноситься на обговорення". Вчора ввечері я власне про це й написав на сторінці обговорення. Чому ви це проігнорували? Може прото не заглянули на сторінку обговорення? Гаразд, так і скажіть. А проповідувати загальні істини не потрібно. Mykola Swarnyk (обговорення) 01:08, 31 жовтня 2013 (UTC)
Значимість предмету як такого не змінює факту порушення авт. прав. Ви витратили на таке розлоге обговорення стільки часу - просто дивовижно. Якщо Вам настільки цікавий предмет, витратіть його на створення оригінальної статті :) Відновлювати попередній вміст немає сенсу, він копівійний. Прошу наперед зверататися до користувачів у більш доброзичливому тоні або звертайтесь одразу до посередника. --Erud (обг.) 07:18, 31 жовтня 2013 (UTC)
Відповідь не по суті, але сперечатися дійсно нема за що. Гарного дня. Mykola Swarnyk (обговорення) 14:36, 31 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Долорес Кондрашова .jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Долорес Кондрашова .jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 16:29, 31 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Lakis-lazopoulos.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Lakis-lazopoulos.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 17:17, 31 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Інна Макарова.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Інна Макарова.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 17:22, 31 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Алексіс Парніс.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Алексіс Парніс.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 18:06, 31 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Шемук Сергій Олександрович.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Шемук Сергій Олександрович.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 19:19, 31 жовтня 2013 (UTC)

Аристократ[ред. код]

Вітаю! Як Ви ставитесь до того, щоб перейменувати статтю Аристократ на Аристократ (значення), а з першої зробити посилання на Аристократія (стан)? На неї майже півтори сотні посилань і я буду дуже здивований, якщо серед них знайдеться хоча б десяток, що будуть мати інше значення. Інтервікі крім словацької не доведеться міняти ). --Олег (обговорення) 16:41, 14 листопада 2013 (UTC)

Вітаю :) Ви 100% праві, це було б оптимально. --Erud (обг.) 06:36, 15 листопада 2013 (UTC)

Загальні збори[ред. код]

Загальні збори ГО «Вікімедіа Україна» згідно з Рішенням Правління №41/2013 відбудуться 15 грудня 2013 року. Початок реєстрації о 10:00, початок зборів о 10:30.

Місце проведення зборів - м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет. Про номер корпусу та аудиторію буде повідомлено ближче до зборів на сторінці wmua:Загальні збори №5/Місце проведення

Проект порядку денного опублікований на сторінці wmua:Загальні збори_№5/Проект Порядку денного.

Запрошую також ознайомитися з іншими матеріалами, що готуються до зборів, та надавати до них пропозиції і зауваження на відповідних сторінках обговорення.

Прошу зареєструватися на сторінці wmua:Загальні збори №5/Список учасників або завчасно надати довіреність. Витяг зі wmua:Статуту:

5.11. У разі неможливості особистої присутності члена Організації на Загальних зборах, він може бути представлений уповноваженим представником, який також є членом Організації та діє на підставі довіреності. Оригінал довіреності пред'являється перед початком Загальних зборів, а копія надається виконавчому директору Організації щонайменше за 7 днів до Загальних зборів. Кожен член Організації має право бути представником не більше двох інших членів. Форма довіреності визначається Правлінням.

Публікація щонайменше як за п'ять днів до Загальних зборів інформації про отримані/надані довіреності на офіційному сайті Організації на сторінці, що містить попередній список учасників, прирівнюється до пред'явлення Оригіналу довіреності перед початком Загальних зборів.

Адреса для надання довіреності: boardAt sign.svgwikimediaukraine.org.ua

Форма довіреності: wmua:Форма довіреності на Загальні збори ГО «Вікімедіа_Україна» --Perohanych (обговорення) 23:15, 1 грудня 2013 (UTC)

Хакерський злам УкрВікі[ред. код]

Сьогодні при відкритті особистої сторінки замість звичного зображення тексту й виду "Шаблон:User uk" з'явилося фото (в 4-5 рази більше ніж "Шаблон:User uk"), де було зображення фекалій в унітазі. Аналізуючи останні політичні події в Україні, і те що це саме україномовна Вікіпедія, і те що це було здійснено через шаблон тих то "вважає українську для себе рідною" (Українська мова для цього користувача є рідною), вважаю це агресивним політиканством підлого норову з бульварними манерами від якогось користувача ПК (вам має бути відома його IP-адреса), що не припустиме для етики Вікіпедії. Вікіпедія була використана кимось для особистого інтересу виразити бидлувате моральне уродство. Я оглянув "перегляд історії" власної особистої сторінки - не було сторонніх втручань. Як через вказаний шаблон могло потрапити таке конкретне фото??? З повагою до Вас --Krupski Oleg (обговорення) 15:39, 12 грудня 2013 (UTC)

Тиждень права[ред. код]

--ZZZico (обговорення) 15:40, 04 січня 2014 (UTC)

Редагування статті Вибори Президента України 2010[ред. код]

Вітання! Очевидно Ви писали статтю Вибори Президента України 2010? Щойно відредагував дану статтю. Я вніс туди такі правки: Додав карти явки виборців по обох турах, зроблені мною. Вашу версію карти не видаляв залишивши це на Ваш розсуд.

З повагою Nazar.galitskyj.

Вікіпедія:Заявки на статус адміністратора[ред. код]

Здрастуйте! Висловіть, будь ласка, власну думку щодо кандидата у адміністратори.--Розум (обговорення) 14:21, 10 лютого 2014 (UTC)

Щодо Файл:DSC 2366 (1).JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:DSC 2366 (1).JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. SteveR (обговорення) 15:46, 10 лютого 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Prodan Yuriy.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Prodan Yuriy.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Анатолій (обг.) 23:13, 3 березня 2014 (UTC)

Горілка[ред. код]

Доброго дня. Вибачте, що пишу сюди, але є певний конфлікт, що вже кілька років не має вирішення. Звертаюсь до адміністраторів по арбітраж. Такий самий лист написаний ще кільком адміністраторам.

Отже, суть проблеми: Здається, з самого початку української вікі точиться діспут з питання статей Водка та Горілка. Три роки тому це були дві статті-смітника, де не було ані структури, ані зрозумілої логіки. Я потроху збирав точні формулювання та об`єднав ці статті, додавши чимало пояснень у обговореннях та навівши необхідні джерела.

  • В багатьох світових культурах та мовах (в тому числі в російській та у суржику) горілкою називають українську перцівку, а водкою - звичайну білу горілку.
  • Але жоден тлумачний словник української мови не знає слова "водка", бо це є повним російськомовним аналогом слова "горілка". Горілка vs Водка.
  • Тлумачний словник укр. мови вважає, що будь-який міцний пшеничний спирт з водою - це й є горілка.
  • Якщо робити сторінку Водка, то робити і сторінки "шнапс", "вудка", "вотка" - бо це те саме, але іншими мовами.
  • Я, переробивши статтю "горілка", зробив статтю "водка" перенаправленням.
  • За останні роки кілька користувачів, наводячи неавторитетні, часто - російськомовні джерела та не беручи участь в обговоренні знов переробляють статті, дописуючи про горілку, як виключно про перцівку. Я сам не справляюсь із постійною війною правок та покладаюсь на втручання адмінів, як останньої інстанції.

Велике прохання втрутитись та дописати авторитетну думку, і, якщо моя думка та АД є вірними, прошу захистити сторінку "водка", як перенаправлення на статтю "горілка". Щиро ваш, Flinn (обговорення) 10:37, 12 березня 2014 (UTC)

Вибачте за турботу, суперечку вже вирішено. Дякую, Flinn (обговорення) 19:37, 12 березня 2014 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Erud!

В минулому ви створили 2746 (!!!) статей Вікіпедії та додали понад 25,3 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 00:53, 24 квітня 2014 (UTC)

Вітаю з поверненням![ред. код]

Вітаю з поверненням до Вікіпедії! --Ілля (обговорення) 07:07, 10 травня 2014 (UTC)

Привіт, Ілля :) --Erud (обг.) 07:26, 10 травня 2014 (UTC)
Приєднуюсь! Мої привітання!--Zvr (обговорення) 11:11, 10 травня 2014 (UTC)
)--Erud (обг.) 12:03, 10 травня 2014 (UTC)

І мої вітання!--Romanbibwiss (обговорення) 18:00, 10 травня 2014 (UTC)

Дякую :) приємно, що у Вікі досі стільки стареньких ) --Erud (обг.) 09:51, 11 травня 2014 (UTC)

Царство Лу[ред. код]

Поверніть, будьласка, сторінку Лу (князівство). Я над нею працюю.--Vasyl Shang (обговорення) 12:54, 10 травня 2014 (UTC)

Відновлено :) --Erud (обг.) 12:56, 10 травня 2014 (UTC)
Дякую)) До тями доведемо, із часом.--Vasyl Shang (обговорення) 13:02, 10 травня 2014 (UTC)
Там ліпше б додати принаймні список правителів з англовікі :), аби знов не поставили на вилучення або додайте шаблон {{пишу}} --Erud (обг.) 13:08, 10 травня 2014 (UTC)
Залишу цю роботу спадкоємцям)) Мій досвід вказує, що такі перечні майже ніхто не читає. Я додав інформацію, якої у відповідних статтях ру- та англ-вікі нема. На стаб висточить :)--Vasyl Shang (обговорення) 14:26, 10 травня 2014 (UTC)
Дякую за доповнення :) якщо можливо, додайте, будь ласка, також джерела. --Erud (обг.) 14:38, 10 травня 2014 (UTC)
То джерело, з якого я почав писати - не найкраще: біографія Конфуція, ретельна та від відомого автора, але без академічних референсів.

Білі плями я доповняв із англійської та китайської вікі. Отже, те, що вийшло - це лише загальний огляд. Як дійду до спеціалізованого огляду за темою, додам обов'язково. Сподіваюся, що це трапиться швидко))--Vasyl Shang (обговорення) 06:59, 11 травня 2014 (UTC)

Добре, дуже вдячна за швидке доповнення статті :) --Erud (обг.) 09:50, 11 травня 2014 (UTC)
Упс, вибачте за некорректне звернення напочатку розмови)--Vasyl Shang (обговорення) 07:34, 12 травня 2014 (UTC)

Інтервікі[ред. код]

Шановна Erub, допоможіть, будь ласка, розібратися з інтервікі статей Роликові ковзани та Катання на роликових ковзанах. Точніше, я ще не освоїв цей інструмент, а зараз потрібні коректні направлення. Перша стаття відсилає на такі що відповідають змісту "катання" en:Roller skating, а повинно en:Inline skates, у той час як іноземні "катання" відправляють на наші "роликові ковзани". --StripedM (обговорення) 18:13, 17 травня 2014 (UTC)

Вітаю :) якщо праивльно Вас зрозуміла, тепер Роликові ковзани=Inline skates, а Катання на роликових ковзанах=Roller skating? Все вірно? Ліпше перевірте за мною, звертайтесь :) якщо ж забажаєте самі внести зміни, під блоком інтервікі є "Редагувати посилання". Далі відкриється відповідна сторінка на wikidata.org, і там редагується рядок "українська". --Erud (обг.) 06:51, 18 травня 2014 (UTC)

Процес «МОГИФЛОК»[ред. код]

Доброго дня! Що за випадок з цією статею? Ви поставили свого часу "Копіво" - але ж це поставила моя магістрантка з мого дозволу і з посиланнями на мою книгу. Тепер хтось у ТЕХНОЛОГІЧНОМУ ПРОЦЕСІ не бачить значимості пише "оригінальне дослідження"... Таке "звинувачення" можна висунути до будь чого. Але при чому тут мої статті про технологічні процеси?--Білецький В.С. (обговорення) 10:03, 18 травня 2014 (UTC)

Вітаю :) стаття стояла на швидкому вилученні, яж замінила а "повільний" шаблон копівіо. А проблема, здається, у тому, що цей процес МОГИФЛОК взагалі не гуглиться, і тому, таки схожий на ОД. Чи є інші джерела? особливо інших авторів чи іншими мовами? Бо якщо йти за правилами Вікі, то вони потрібні. --Erud (обг.) 12:22, 18 травня 2014 (UTC)
Це не воно?: http://patentdb.su/2-671852-sposob-flotacii-kamennogo-uglya.html --Leon 22:22, 19 травня 2014 (UTC)
Це - аналог.--Білецький В.С. (обговорення) 11:36, 24 травня 2014 (UTC)

Вилучення статті Піраміди Гізи[ред. код]

Вітаю! Побачила, що Ви вилучали статтю Піраміди Гізи, але одночасно під час Тижня статей рос.Вікі щ 31 і більше інтервікі з відсутністю інтервікі на укр.Вікіпедію, ця стаття була чи не основною. Проблема однак в тому, що:

  • укр.Вікі містить статтю Некрополь Гізи, в якій міститься багато схожої інформації про Піраміди Гізи. Судячи з усього, укр. стаття писалася на основі англ. Вікі, яка також не має окремо статтю про Піраміди.
  • з урахуванням викладеного вище потрібно створити (1) перенаправлення при запиті Піраміди Гізи на Некрополь Гізи (це якась технічна сторінка має бути?); (2) інтервікі для всіх іншомовних сторінок про піраміди Гізи на Некрополь Гізи в укр.Вікі

Допоможіть, будь-ласка --Sthelen.aqua (обговорення) 22:46, 4 червня 2014 (UTC)

Вітаю :) насправді багато солідних вікі мають окремі статті про Некрополь та Піраміди, зокрема й німецька, на якість якої часто варто рівнятися. Перегляньте de:Nekropole von Gizeh та de:Pyramiden von Gizehh. Тому вважаю, що таки непогано було б і у нас створити окрему статтю. --Erud (обг.) 07:19, 6 червня 2014 (UTC)

Доктори теології[ред. код]

Слава Україні! Пануньцю (себто пані чи панєнко), а ви й справді думаєте, жи ТЕОЛОГІЯ — то богослов'я? Прохання відновити категорію — ви її не творили. Ви си ліпше уявіть, як би то було — якби католику сказати, жи він доктор богослов'я, а не теології. По суті, ріжниця, певно, мала, але вона є. Не тра змішувати в купу коней, людей, … Верніт на місце — не ваше.--Бучач-Львів (обговорення) 10:25, 11 червня 2014 (UTC) Скільки то кацапство буде тривати… Вже й Путін себе показав — а вони дальше туда. До Европи ся тра рухати, а не стояти в «совіцкому болоті».
До Бучач-Львів: Героям Слава! «Теологія — від грец. Θεολογία — від грец. Θεός — бог і грец. λόγοςм — слово». Якщо у Вас є заперечення — будь ласка посилання на АД, де роз'яснюється різниця. Навожу Вам також посилання на статтю Українського католицького університету Богослов'я — теологія. Ваше-не Ваше — то взагалі несерйозно. Тут як при комунізмі (вибачте, що пом'янув) — немає приватного права власності. Перепрошую в обох, що втрутився. --Олег (обговорення) 19:38, 11 червня 2014 (UTC)
Я ж кажу - мала ріжниця, але вона є, Олеже.--Бучач-Львів (обговорення) 10:15, 25 червня 2014 (UTC)

Держава[ред. код]

Доведіть, будь ласка, порушення авторських прав або присутність, як ви висловлюєтеся, "копіва". Розміщений текст цілком відповідав існуючим правилам вікіпедії.

Помилкою є і розміщені вами повідомлення про порушення авторських прав в деяких інших розділах. Посилання, яке ви наводили, аж ніяким чином це не підтверджувало.

Окрім того відкочуючи зміни ви скасували й ті правки, які не були пов'язані з розділами, щодо яких у вас існують претензії.

Такі ваші дії, на жаль, не можуть бути розцінені інакше принаймні ніж недбалість.

Думаю, як ніхто інший ви розумієте цінність тих посильних внесків, які роблять до вікіпедії користувачі. Тож будь ласка, ставтеся з повагою до часу і праці інших та сумлінніше підходьте до вирішення питання про видалення матеріалів. Це буде лише на користь нашій вікіпедії.

Покладаюся на вас у відновленні зробленого мною та іншими користувачами внеску.

російська пропаганда[ред. код]

В чому там проблема, що Ви вилучили перелік ведучих? Яке ОД? «Москвичи вышли на "Марш правды". Лія Ахеджакова, Дмитро Биков, Олексій Кортнєв серед багатьох інших, виступили перед учасниками мітингу. Також зі сцени оголосили переможців у конкурсі журналістської брехні. Це зокрема ведучі російських телеканалів Дмитро Кисельов, Катерина Андрєєва і Володимир Соловйов[1]

  1. [1]
Тоді б ці три імені ліпше навести із поясненнням щодо акції в Москві та посиланням на джерело. На окремий розділ тут недостатньо матеріалу. Також біло перелічено більше, ніж 3 імені. Тут або треба дуже ретельно подоводити із АД причетність кожного, свідому причетність, або ж набагато ліпше таки не переходити на особистості. --Erud (обг.) 14:01, 7 липня 2014 (UTC)
Так там не лише ці три імені, якщо почитати наведені наприкінці статті джерела. До пропагандистів відносяться і Маргарита Симоньян, і Оксана Федорова. А пропагандист Проханов чим Вам не догодив у тому списку, а пропагандист Соловйов 1? Після кожного слова чи прізвища не вставиш джерело, бо це абсурд, а вимагання цього є порушенням настанов, зокрема ВП:НГП. Для того є Посилання, Література тощо — хіба ні? І ще питання: в чому проблема з цим файлом, чого не вистачає? Всі можливі поля щодо файлу заповнені відповідно. --Иг22 (обговорення) 14:39, 7 липня 2014 (UTC)
Як раз у даному випадку дуже бажано після кожного імені довести, що особа причетна чи свідомо "займається" політпропагандою. Про файл: Ви вказали ліцензію СС, на сайті-джерелі ані слова про "кріейтів коммонз". Також посилання не працює. Чи я помилилась? --Erud (обг.) 15:28, 7 липня 2014 (UTC)
Стосовно файлу, на сайті зазначено: «За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «iPress» гіперпосилання на сайт iPress.ua є обов'язковим». Тому я гіперпосилання поставив на головну, а текстове посилання - на саму сторінку, де взято файл, хоча достатньо було всього лише посилання на головну. Такі умови використання зображень хіба не є СС? А що ж це тоді? Бо наразі саме по собі формулювання «СС» майже ніде не застосовується, всі пишуть людською мовою. Щодо «після кожного імені» —— то це не моя стаття і перелік прізвищ не я додавав. Автор статті стосовно звинувачень у ОД відписувався на СО статті. Там як наші АД, так і закордонні. Тому наскільки я розібрався у правилах вікіпедії, варто було поставити напроти прізвищ тег [джерело?], а після визначеного терміну замінити його на {{без джерел}}, чим дочекатися поки автор доробить дуже потрібну і актуальну статтю. Або хтось зробить це за нього, от як я, наприклад. А таврувати одразу ж «ОД» та видаляти — багато розуму не треба, це всі люблять і вміють. Мені тут траплялися й такі, хто вважає ОД матеріали з офіційних рішень ЄСПЛ... --Иг22 (обговорення) 15:50, 7 липня 2014 (UTC)
В жодному разі не хотіла образити вас чи применшити ваш внесок. Повірте, питання щодо «За повного чи часткового використання...» обговорювалося вже не раз за ті 5 років, що я у Вікі. Такі формулювання аж ніяк не означають не просто СС, а навіть дозвіл на вільне використання. CC позначається, наприклад, отут як Some rights reserved, що веде на https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/ Тому для файла можна застосувати феїр-юз та ОДВ. Ніяк інакше, на жаль. --Erud (обг.) 18:58, 7 липня 2014 (UTC)
Та я ж не проти, тільки в Україні та Росії одиниці сайтів, які працюють під СС... Майже немає графічного матеріалу... То може підкажете, якщо на сайті формулювання «Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на сайт» — то це що, якщо не СС? Куди такі файли і як їх ліцензувати? --Иг22 (обговорення) 19:26, 7 липня 2014 (UTC)
Ні, це не СС. Вони захищені автор. правом. Якщо їх просто необхідно таки додати в статтю, слід ставити {{fair use}} та {{ОДВ}} --Erud (обг.) 19:44, 9 липня 2014 (UTC)
З Вами приємно спілкуватись, таким і повинен бути адміністратор. В принципі, у мене вже готове це фото у 300пкс, тому якщо дійсно треба - то видаляйте той файл, а я завантажу 300 під fair use. Тільки от з ОДВ є проблема: у мене немає навичок з ліцензування, не знаю що там писати.. --Иг22 (обговорення) 19:51, 9 липня 2014 (UTC)
привіт. даруйте, що втручаюся. найбільш «людиночитабельною» ліцензією є {{Attribution}}. там написано той мінімум, що має бути дозволений:
але дозвіл цей має бути наданий чітко та неоднозначно (особливо щодо дозволу комерційного використання). щодо можливості використання невільних файлів треба переглянути ВП:КДВ. якщо невільний файл порушує хоча б один критерій — вантажити його не можна. шаблон {{обґрунтування добропорядного використання}} передбачає, що треба заповнити всі обов'язкові поля, якщо щось зробите не так — бот Вас про це повідомить на Вашій СО, якщо не зрозумієте, що від Вас вимагається, запитуйте тут: Вікіпедія:Кнайпа (авторське право) --アンタナナ 00:54, 10 липня 2014 (UTC)

Прохання про захист від Вандалізму[ред. код]

Вітаю! Я звертаюсь до Вас із проханням про допомогу. Вчора загинув мій друг - Герой України, а анонімний вандаліст неодноразово редагує статтю про Героя на Вікіпедії, розміщуючи непристойні фото. Мова йде про статтю Назар Пасельський. Вандалізм відбувався з IP-адреси 37.112.161.99. Якщо Ви можете - допоможіть, будь ласка. З повагою, Михайло Хлопчишин. Вельми вдячний.

Звернення до адміністрації[ред. код]

Доброго чаус дня, звертаюся до вас як до адміністратора, бо це якась скрута із діями деяких користувачів Вікіпедії, які почали займатися відкритим вандалізмом та "винищенням" цілої стоси тематичних статей, усі аргументи в основі базуються, що для них це неприйнятно. Прошу, ось приклад: Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/18 вересня 2014.А ми - ініціативна група з Порталу:ЛГБТ, намагаємося впорядкувати цю тему, яка в нашій Вікіпедії не розкрита зовсім. Це важко, і особливо від того, що деякі користувачі вставляють нам палки у колеса, просто видаляючи (іноді непомітноі вандаліські) категорії. Категорії мають інтервікі, і загально визнані у всіх мовних розділах. Особливо прошу зверунти увагу на користувача А1. Остання його діяльність стосується підкатегорії "ЛГБТ музиканти". З історії видно, що він видалив усі статті із категорії і поставив на швидке вилучення, як "пусту" категорію. Він думав, що ми не помітимо, але ні - помітили. Цей ганебнйи вчинок, а також ціла кампанія з винищення ЛГБТ-категорій і статей через гомофобію, - неприйнятні. Тому, що ми вже проводили дискусію за категорією ЛГБТ-спортсмени, і усе вирішили. Та категорія також мала інтервікі і аналогії у двох десятках вікі. Тому, прошу зверунти увагу, на ось таку діяльність користувачів. Ми - сформували команду, дял розвитку нашої Української Вікіпедії, але, на жаль, тут є дискримінація, і з кожним кроком її носії стають ще нахабнішими у своїх зазіханнях винищити праці нашої роботи. З повагою, --Kvitka Cvit (обговорення) 15:57, 20 вересня 2014 (UTC)

Вітаю! Власне, мені цілком зрозумілі Ваші аргументи, підтримую, що -фобіям, будь-яким не місце у Вікіпедії, і це суперечить ВП:5О. Дії користувача А1 в принципі зрозуміти можна, припускаю навіть, що він вважав категорію дублікатом. Проте не можу у цій ситуації виступити арбітром, бо вже досить давно мене майже тотально "непокоять дії" пана А1. Гадаю, це можуть згадати і використати не на користь суперечки. --Erud (обг.) 16:58, 20 вересня 2014 (UTC)

Запрошення до участі у тижні Образотворчого мистецтва[ред. код]

Привіт! Як матимеш час та натхення, долучайся. --AnatolyPm (обговорення) 17:08, 20 вересня 2014 (UTC)

Привіт! Толю, от бачила сповіщення, але думала, ні, треба закінчити із переробленою Нагородою із купою нових параметрів.. =) можливо, що і долучусь у ці два дні. Дякую за запрошення! --Erud (обг.) 17:22, 20 вересня 2014 (UTC)

Фаюмські портрети[ред. код]

Привіт! Дякую за портрети) Ти не проти того, щоб додати до статті оцей, аби він не був «сирітою»? --AnatolyPm (обговорення) 18:56, 21 вересня 2014 (UTC)

Привіт! Звісно :) загалом, можна сміливо правити започатковані мною статті, я не проти. --Erud (обг.) 19:17, 21 вересня 2014 (UTC)
Ок) У будь-якому вирішив спитати. --AnatolyPm (обговорення) 05:30, 22 вересня 2014 (UTC)

Привітання[ред. код]

Худ. Якоб ван Ес.

Дозвольте подякувати Вам за увагу до моїх статей. --Lorry (обговорення) 18:32, 22 вересня 2014 (UTC)

Дякую! ) Навзаєм, вдячна, що стільки років поспіль майже самотужки піднімаєте якість та детальність мистецької тематики в УА Вікі! --Erud (обг.) 18:39, 22 вересня 2014 (UTC)

Україна у Другій світовій війні[ред. код]

Не знайшов такої важливої сторінки, як Україна у "Другій світовій війні". Написано, що Ви її видалили. Що там були за порушення? Питаю, бо хочу написати хоча б бідненьку статтю на цю тему. Чи не буде порушенням авторського права, якщо я використаю матеріали з наступних джерел?

1. http://www.ebk.net.ua/Book/history/mitsyk_iu/part20/2006.htm

2. http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4053650

3. http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1063233

4. http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2711002

Вітаю! У вилученій версії текст був тотожним http://library.khai.edu/index.php?option=com_content&task=view&id=678. Звісно, сміливо пишіть статтю. Порушенням АП буде дослівне копіювання фрагментів або просто вибірково речень з наведених Вами джерел. Якщо Ви викладатимете тему, підсумовуючи матеріал підручника своїми словами, це не буде порушенням. --Erud (обг.) 14:36, 23 вересня 2014 (UTC)

Дякую за відповідь. Ви хочете сказати, що Вікі - це рерайтинг з указанням джерела, з якого був переказаний своїми словами текст? А як щодо інтернет-сторінок - з ними так само? --Manefon (обговорення) 15:30, 23 вересня 2014 (UTC)

Ну, кожний редактор переважно має власну манеру. Хтось пише цілком оригінальні статті, хтось перекладає з інших розділів. Головне мати на увазі, якщо Ви бажаєте написати статтю, спираючись на певні тексти - друковані чи електронні - текст не можна просто копіювати, його слід підсумувати/перефразувати, аби вихідний текст належав вже Вашій розумовій діяльності. І далі проставити посилання на джерело. --Erud (обг.) 15:35, 23 вересня 2014 (UTC)

Дякую. Все зрозумів.Manefon (обговорення) 15:50, 23 вересня 2014 (UTC)

Tool Labs[ред. код]

Вітаю! Дякую за пораду, я підписався за, але я так розумію, що він ще не зовсім скоро буде працювати--TnoXX (обговорення) 16:25, 23 вересня 2014 (UTC)

Вітаю! Схоже, що так, на жаль. --Erud (обг.) 16:32, 23 вересня 2014 (UTC)

А Д[ред. код]

Подякував за адмінстративну врівноваженість і надзвичайну ерудованість щодо мародерів, ґвалтівників та україновбивць. --Л. Панасюк (обговорення) 14:37, 26 вересня 2014 (UTC)

Щодо патрулювання[ред. код]

Ви затвердили сьогодні редагування Сара Бернар користувача AndriiPrysiazhniuk. Прошу врахувати те, що він у кожну статтю про особу додає недоречні посилання на портали країн. --Basio (обговорення) 20:10, 26 вересня 2014 (UTC)

Вітаю! Дякую, що звернули увагу. На мій погляд, Портал:Франція там доречний, нехай буде. Чи Ви мали на увазі щось інше? --Erud (обг.) 09:07, 27 вересня 2014 (UTC)
Портал буде доречний, якщо стаття про особу згадується у цьому порталі (наприклад вибрана або добра стаття). А так не логічно додавати туди всіх осіб. Для цього є категорії. --Basio (обговорення) 09:50, 27 вересня 2014 (UTC)
Можливо. Проте на мій погляд, цілком доречно додавати посилання на Портал до ключових статей, особливо солідних за обсягом, з цієї ж тематики. --Erud (обг.) 09:53, 27 вересня 2014 (UTC)

Стосовно статті Вандали (особа)[ред. код]

Шановна пані. Оскільки предмети статей Вандалізм і Вандали (особа) зовсім різні — вважаю за необхідне відновити статтю. Перше є окремою суспільною формацією, а інше є, з одного боку — одним із чинників вандалізму, з іншого — індивідуально-особистісним переломленням цього явища. Я розумію, що статтю потрібно доробляти і змінювати (пояснити, наприклад, чому закріпилась саме така назва, а не герострати; чи чому серед вандалів є імена великих вчених і митців), але вилучати!?! Окрім того, за наявності категорії Вандали — стаття, як на мене, стає необхідною, а посилання у цій категорії на основну статтю Вандалізм — є логічно некоректним. Якщо маєте час на пояснення — дайте хоча б відповідь. Або просто відновіть статтю. З повагою до Вашої позиції — Ser GoDo (обговорення) 06:31, 27 вересня 2014 (UTC)

Вітаю! Дякую за детальне пояснення. Проте, на мою думку, тут те саме, що й з Марксизм та Марксисти або Філософія та Філософи. В інших великих Вікі не знайшла окремої статті для Вандалів осіб. Крім того стаття Вандалізм наразі така коротенька, що до неї аж бажано додати розділи про усі ті цікаві аспекти явища, що Ви перерахували вище. Тому будь ласка, доповніть статтю Вандалізм. Дякую наперед! --Erud (обг.) 09:12, 27 вересня 2014 (UTC)

Шаблон[ред. код]

Доброго дня, пані Erud!

Отримав від Вас повідомлення, що внесення змін до шаблону Шаблон:Король. Я розумію, що можливо зміни вплинули на деякі статті, хоча окрім зазначеної Вами (Анна Болейн) (чому саме в цій статті (і можливо ще в якихось) так сталося, не знаю, сподіваюся розібратися з цією проблемою) усе було гаразд. На даному етапі я працював над оформленням статей, використовуючи свою версію шаблона Шаблон:Король, яка, на мою думку, є більш інформативною, та краще візуально оформленою. Також хочу зазначити, що я, на Вашу пропозицію, створив нову (тестову) версію подібного шаблону, а саме Шаблон:Володар:Король, проте я довгий час використовував для доволі таки великої кількості статей саме шаблон Шаблон:Король (з моїми змінами до нього) і знову з нуля все міняти під шаблон новий Шаблон:Володар:Король було б занадто проблематично.

Тому маю до Вас прохання, віднестися з розумінням до проробленої мною праці та до планів надалі покращувати статті Вікіпедії, щоб виглядали вони інформативно та оформлено і, таким чином, розблоковувати шаблон Шаблон:Король, та дати можливість внести до нього свої зміни, з якими я вже довгий час працював.

Дякую

Вітаю! Розумію, що Вам шкода Вашої праці. Проте не тільки стаття Анна Болейн мала поламаний вигляд через зміни у шаблоні. Мені також шкода Ваших зусиль та витраченого часу. Проте в цій ситуації слід детальніше розібратися із "мовою" шаблонів у Вікі або звернутись по допомогу до більш досвідчених користувачів, аби внесені Вами зміни із новими параметрами, офомленням та особливо із новими іменами параметрів не ламали статей, створених раніше змін. Саме через це критично важливі шаблони із сотнями/тисячами включень (потенційно й Шаблон:Король) у Вікі захищаються на певній стабільній версії Назавжди від редагувань усіми користувачами. Саме щоб не ламати статті. Сподіваюсь на Ваше розуміння. --Erud (обг.) 12:57, 28 вересня 2014 (UTC)

Новохоперськ[ред. код]

Доробив, можна знімати шаблони. Але проблема існує, так як А ларчик просто відчинявся створює статті у такому дусі. --Basio (обговорення) 15:15, 28 вересня 2014 (UTC)

Дякую Вам за докладені зусилля! Вже були такі користувачі, що підкидали непотрібної роботи. Здається, всі довічно заблоковані. --Erud (обг.) 15:44, 28 вересня 2014 (UTC)

скарга (([ред. код]

Доброго дня! Будь ласка, порадьте, що робити із таким: Вікіпедія:Запити на коментар стосовно поведінки користувачів#93.76.246.97? Йому вдалося развести мене на погані вислови та відвернути від нормальної праці. Скажімо, я не буду поспішати із відсиланням цього Світла Китаєзнавства від себе, але не має ніякого глузду сперичатися на усі теми разом на моїй особистій сторінці. А на хамські side-offs я маю просто заплющувати очі?--Vasyl Shang (обговорення) 11:36, 2 жовтня 2014 (UTC)

Статтю Acres of Dead Space Cadets номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Acres of Dead Space Cadets, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 жовтня 2014. — Шиманський હાય! 22:52, 4 жовтня 2014 (UTC)

Не даймо Хуйлу шансу![ред. код]

Є небезпека що стаття Путін — хуйло може стати ювелойною 500 доброю статею укрвікіпедії! В той час коли дійсно потрібна стаття Сонце не отримає цього статусу! Я поправив всі недоліки в Сонці, але Нечисті сили голосують проти, то ж мені потрібен Ваш голос! Не даймо ж хуйлу шансу, покажімо, що укрвікі — це про науку, а не про якесь там хуйло! --Звірі (обговорення) 10:31, 9 жовтня 2014 (UTC)

ВП:ЗА[ред. код]

Прохання відреагувати на запит.--Анатолій (обг.) 20:09, 7 жовтня 2014 (UTC)

Бюрократ[ред. код]

Привіт. Я подав Вашу кандидатуру на отримання прапорця бюрократа. Погоджуйтесь. ) Green Zero обг 14:28, 22 жовтня 2014 (UTC)

Вітаю! Дякую за довіру, проте, гадаю, кандидатури antanana більше ніж достатньо. --Erud (обг.) 10:55, 27 жовтня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Список тернопільців, які загинули в АТО[ред. код]

Навіщо ви видалили цю сторінку? Це не ідентична копія! Цей список був опублікований в газеті «Вільне життя». Вимагаю відновити список!--Микола Василечко (обговорення) 12:26, 27 жовтня 2014 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у жовтні 2014 отримала +890 767 переглядів!

Це 8-е місце серед усіх вікіпедистів!

--Perohanych (обговорення) 16:16, 12 листопада 2014 (UTC)

Ваша світлина у брошурі про редагування Вікіпедії[ред. код]

Привіт! Ми готуємо українськомовну версію ось цієї брошури. Пишу, щоб спитати дозволу — чи можна використати вашу світлину замість ось цієї світлини німкені у брошурі?

Adrianne Wadewitz-6727

Ідея брошури полягає в тому, щоб замінити закордонних вікіпедистів на локальних. Світлина зустрічається декілька разів у брошурі, і від першої особи розповідає про редагування Вікіпедії. З українським текстом можна ознайомитись на цій сторінці. Якщо ви не проти — будь ласка, повідомте. З повагою, Юрій Булка (обговорення) 22:06, 12 листопада 2014 (UTC)

Привіт! Якщо є потреба, використовуйте. Все одно фото ж у вільному доступі. --Erud (обг.) 13:39, 13 листопада 2014 (UTC)
Дякую ) --Юрій Булка (обговорення) 18:15, 15 листопада 2014 (UTC)

Editing Wikipedia brochure UK.pdf
) --Юрій Булка (обговорення) 22:47, 17 листопада 2014 (UTC)

Прохання[ред. код]

Прошу Вас взяти участь в обговоренні статей, виставлених на видалення Способи перевірки ізолюючих властивостей масок респіраторів

Законодавче регулювання вибору та організації застосування респіраторів.

Сторінки обговорення 1, 2.

Дякую AlexChirkin (обговорення) 09:31, 23 листопада 2014 (UTC)

10 секунд[ред. код]

Привіт. Можете повідомити в якій області Ви постійно проживаєте (якщо Київ чи Севастополь, то зазначте окремо)? Це потрібно для статистики. Відповісти краще тут - Вікіпедія:Кнайпа_(різне)#Для вікіісторії Green Zero обг 16:17, 11 грудня 2014 (UTC)

Триває обговорення критеріїв значимості шкіл.[ред. код]

Доброго дня! Оскільки Ви створювали статті про школи, прошу долучитися до обговорення. Якщо маєте певні ідеї щодо правила/критерію, запропонуйте свій варіант.--Сергій Липко (обговорення) 11:39, 19 січня 2015 (UTC)

Другий музейний тиждень[ред. код]

Вітаю! Запрошую до участі у Другому музейному тижні (11 — 24 березня 2015 року). --AnatolyPm (обговорення) 15:46, 27 лютого 2015 (UTC)

Сербин Іван Федорович[ред. код]

Доброго дня. Подивився сторінку. Звідкіля у Вас дані, що Іван Федорович був зятем Івана Сірка? Згідно джерел (той же Багалей (стор 94) та Філарет (Т1. розд. "Харків", "Мерефа", та Т2 "розділ "Берека"). Вказує на його як на мерефянського сотника та наказного полковника Харківського. До речі у Багалія він в перелику фигурує як І.І Сербин. --Blitz1980 (обговорення) 09:10, 6 квітня 2015 (UTC)

Обговорення шаблону:Росія ‎[ред. код]

Доброго часу доби, хтів би Вашої думки з цього приводу--Zvr (обговорення) 08:08, 12 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 22:49, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Ubuntu-icon-pd2 vector.svg[ред. код]

Hi, I've converted the Ubuntu icon to SVG, feel free to change it from File:Ubuntu-icon-pd2.png to File:Ubuntu-icon-pd2 vector.svg on your userpage. Ле Лой (обговорення) 05:08, 20 липня 2015 (UTC)
Здравствуйте, я векторизовал иконку Ubuntu, если хотите, можете заменить на своей странице File:Ubuntu-icon-pd2.png на File:Ubuntu-icon-pd2 vector.svg. Ле Лой (обговорення) 05:08, 20 липня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/Кандидати[ред. код]

привіт. висунула Тебе до ВП:АК. мені видається, що Ти там була б дуже важливим членом команди, якщо у Тебе взагалі знайдеться час на вікіпроєкти. буду вдячна якщо подумаєш над цим. і буду дуже вдячна, якщо погодишся ) --アンタナナ 10:25, 23 серпня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування[ред. код]

До @Erud:. Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів. Якщо маєте право, то голос можна залишили на сторінці голосування , згідно з правилами для голосування потрібно мати не менше 300 редагувань і не менше 90 днів досвіду. Голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування. Хід голосування - на Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування/Усі). А тут питання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/Обговорення/2015/Усі. Дякую за увагу.--Yasnodark (обговорення) 12:59, 12 вересня 2015 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Наступна територія подорожі — літературно-мистецький проект самвидаву «Підземний перехід». Друкована версія часопису видавалася з 1995 року, а в мережі Вітаю! Запрошую Вас взяти участь у тематичному тижні присвяченому поняттю Відкритий доступ, що проходитиме з 19 по 25 жовтня 2015 року. Приєднуйтесь!--Anntinomyобг 19:37, 19 жовтня 2015 (UTC)

ru:Товарищество украинских прогрессистов[ред. код]

Добрый день! Вы не возражаете, если к Вам обращусь по-русски? Я пишу Вам, так как Вы внесли большой вклад в исходную статью в украинской Википедии. Я перевел ее для русской ВП, но сейчас с ней в ру-вики появились проблемы. Один из участников требует ссылки на ряд утверждений. Не могли бы Вы мне помочь со ссылками, так у меня нет украинских источников? Hunu (обговорення) 16:21, 26 жовтня 2015 (UTC)

Дякую, как-то разобрались своими силами. Hunu (обговорення) 16:04, 27 жовтня 2015 (UTC)

Статтю Шаблон:Цивільне судно номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Цивільне судно, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 грудня 2015. Що ще можна зробити? PsichoPuzo (обговорення) 20:19, 4 грудня 2015 (UTC)

Вікіцитати[ред. код]

Прохання глянути обговорення.--Сергій Липко (обговорення) 07:59, 29 грудня 2015 (UTC)

Статтю Іолк номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Іолк, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 грудня 2015. Що ще можна зробити? --— Green Zero обг 18:05, 31 грудня 2015 (UTC)

Як вірно?[ред. код]

Привіт, з Новим роком! грец. Φωτεινή Παπαρήγα, а українською Фотіні Папарига чи Фотіні Папаріга?

Заодно може що додасте до статті по джерелах грецькою. --Perohanych (обговорення) 11:02, 1 січня 2016 (UTC)

Вiтаю! З приводу українського правопису i/и не можу проконсультувати, на жаль. --Erud (обг.) 17:09, 1 січня 2016 (UTC)
То хай буде и, звичніше для нашого вуха. --Perohanych (обговорення) 17:20, 1 січня 2016 (UTC)
За правописом однозначно і, щоб переконатись перегляньте обговорення перейменування статті Аристотель ). --yakudza 00:05, 2 січня 2016 (UTC)
Але ж у Арістотеля літера грец. ι, а у Папариги чи Папаріги літера грец. ή ? --Perohanych (обговорення) 09:55, 2 січня 2016 (UTC)
На познаення звуку i. Звернiть увагу на Φωτεινή. --Erud (обг.) 10:38, 2 січня 2016 (UTC)
Чи є у греків літери для позначення звуку «и»? --Perohanych (обговорення) 12:35, 2 січня 2016 (UTC)
У них є звуки i/е, як такого "и" немає. Або якщо Ви мали на увазi, чи є такi, що в укр.мовi слiд передавати через "и", на жаль, не можу проконсультувати. --Erud (обг.) 19:16, 2 січня 2016 (UTC)
Саме це я й мав на увазі. Так, початкове прізвище мого роду Пироганич польською було передано не як Pirohanycz, але як Pieroganicz. Потім, вже з польської воно знову транспонувалося в українську, але не як Пієроґаніч, але як Пероганич. До речі українське Пероганич росіяни передають не як рос. Пэроганыч, але як рос. Пероганич. Тому, як на мене, ми цілком можемо Папаріґу називати Папаригою. --Perohanych (обговорення) 19:53, 2 січня 2016 (UTC)
За правописом, наскільки я розумію, "і" та "и" розрізнюють лише для слов'янських мов. Для всіх інших мов за загальними правилами. --yakudza 20:14, 2 січня 2016 (UTC)
Але ж латис. Rīga у нас не Ріга, а Рига. --Perohanych (обговорення) 22:06, 2 січня 2016 (UTC)
Для власних і географічних назв різні правила. --yakudza 15:27, 4 січня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Erud!

В минулому ви створили 2829 (!!!) статей Вікіпедії та додали понад 25,8 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 20:03, 28 січня 2016 (UTC)