Глибоке горло (секс)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Жінка виконує «глибоке горло»

Глибокий мінет або ж дослівно Глибо́ке го́рло (англ. Deep Throating) — варіант мінета, коли ерегований член береться в рот і в горло приймаючого партнера на всю його довжину не менше 10-15 см. Приймаючий партнер здійснює фрикції, коли статевий член пасивно стимулюється не тільки язиком та губами, як у звичайному мінеті, але й горлом.

Техніка[ред. | ред. код]

Жінка закинула голову назад для приймання пеніса

Сексологи підкреслюють відмінність цієї форми орального сексу від близької йому іррумації, коли фрикції виконує сам чоловік шляхом активних поштовхових рухів свого статевого члена в ротову порожнину і горло приймаючого партнера. Так само як при фелляції, іррумацію виконують для викликання оргазму у чоловіка та досягнення ним сім'явипорскування. Це може застосовуватися як підготовка до вагінального або анального сексу. Однак, якщо порівнювати з менш агресивною феляцією, приймаючий партнер може відчувати певні труднощі при іррумації в ротову порожнину й горло. Зокрема, почуття насильства, почуття фрустрації, виникнення неприємних рефлексів, вдихання слини, поява мимовільних блювотних рефлексів, утруднення дихання тощо.

При «глибокому мінеті» приймаючий партнер сам регулює глибину проникнення статевого члена і може припинити його стимуляцію при виникненні мимовільного блювотного рефлексу, при нестачі повітря або при втомі.

Позиція[ред. | ред. код]

Позиція грає важливу роль у виконанні «глибокого горла». Для глибокого мінету кут роту та горла повинні бути розширені в пряму лінію. Тому зручною є позиція, коли приймаючий партнер лежить на ліжку, його голова опущена назад, рот відкритий. Зручною вважається також позиція «69»[1].

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Cynthia W. Gentry, The Bedside Orgasm Book: 365 Days of Sexual Ecstasy [Архівовано 9 жовтня 2013 у Wayback Machine.], p.260. (англ.)