Пегінг

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Жінка і чоловік займаються пегінгом зі страпоном
Страпон.

Пе́гінг (пеггінг, англ. Pegging) — (буквально — прив'язка) сексуальна практика, при якій жінка вводить в анальний отвір чоловіка страпон, який імітує статевий орган чоловіка, закріплений на ній за допомогою пояса, ділдо або здійснює стимуляцію ануса анальною пробкою.

Неологізм з'явився в 2001 році, коли виявилось, що не існує спеціального терміну для означення сексуальної практики анального сексу для партнерів, при якій жінки вводить в анус партнера ділдо.

Задоволення[ред. | ред. код]

Чоловіки отримують задоволення від стимулювання заднього проходу, прямої кишки, і сусідніх органів, особливо простати.[1] Жінки отримують задоволення від стимулювання зони клітора при спеціальному закріпленні страпона, а також при використанні подвійного ділдо. Додатково, жінка може використовувати вторинний вібратор, між пенісом і клітором, щоб отримати задоволення від пегінгу. Деякі чоловіки і жінки отримують задоволення від нового досвіду зміни традиційних ролей: чоловіки від того, що можуть відчути себе в пасивній ролі, а жінки від нового досвіду — відчути себе в домінантній ролі.

Популярність[ред. | ред. код]

Пегінг був зображений в ряді порнографічних фільмів у 70-х (Myra Breckinridge), хоча це не було явним.

У XXI сторіччі, порнографія з застосуванням практики пегінгу раптово стала дуже популярною в США. Цілий ряд студій сконцентрувались виключно на зніманні фільмів у яких використовується пегінг. Найвідоміші, зокрема: Strap It On, Babes Balling Boys, Strap-on Sirenz, Strap-on Chicks, Boss Bitches. Причин зростання інтересу до пегінгу досі так і не знайдено, але тільки в США існує декілька сотень порнофільмів з використанням виключно пегінгу, і в декілька разів більше фільмів, де трапляються такі епізоди.

Серед відомих порнозірок, які відкрито зізнаються, що активно практикують пегінг, Тейлор Вейн, Дебі Даймонд, Брітані Ендрюс, Моніка Кове.

Джерела[ред. | ред. код]

  1. The male hot spot — Massaging the prostate. Go Ask Alice!. 27 вересня 2002. Архів оригіналу за 25 червня 2013. Процитовано 21 квітня 2013.  (англ.)