Литовська кухня

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Литовська кухня — традиційна, подібна до інших східноєвропейських кухонь. Великий вплив на розвиток литовської кухні мали кулінарні книги росіян, німців, поляків, які друкували в Литві. Перша литовська кулінарна книга була надрукована в 1824 році.

Картопля[ред.ред. код]

Цепеліни

Попри те що картоплю з Америки завезли в Європу тільки наприкінці XV — на початку XVI століття, а розповсюдженою вона стала тільки в XIX–XX столітті, найулюбленіші і найпопулярніші страви в Литві саме з картоплі. Тут варять різноманітні каші, наприклад «шовкова картопляна каша», каша картопляна з оселедцем, із крупою, з морквою, з буряком і т.і.

Також запікають різноманітні запіканки з тертої сирої і вареної картоплі з різними начинками. Випікають так звану запіканку «Кугеліс» із сирої тертої картоплі, додаючи кип'ячене молоко, підсмажене сало.

Така страва з картоплі як «Цепеліни» є національною стравою. Це овальної форми зрази з тертої віджатої сирої картоплі з додаванням вареної. Цепеліни виготовляють із найрізноманітнішими начинками, наприклад, з м'ясом, сиром, грибами. У Литві організовують навіть «Цепелінові бали», на яких збираються друзі, родичі, щоб разом приготувати, а потім і спробувати цю дуже смачну страву.

Вельми відомий оригінальний торт Шакотіс (що готується за особливою технологією на рожні над вогнем), популярне кручене смажене печиво «хмиз» (лит. Žagarėlis).

Напої[ред.ред. код]

Із напоїв популярний квас (лит. gira), із алкогольних — різноманітні настійки («999», Starka, Зубрівка), горілка, також історичні — меди і крупнікас. Литва вважається пивною державою[1][2] — здавна міцними сортами славився район Біржай, зараз на великих виробництвах і в маленьких броварнях виробляється багато сортів пива.

Типові страви[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. Згідно зі статистичними даними про фактичне споживання пива на одного жителя країни, кожен латвієць за рік випиває близько 70 літрів пива, литовець — в районі 75-76 літрів, лідирує за результатами дослідження естонець – з показником близько 80 л. в рік, що практично збігається із середньоєвропейським рівнем споживання пінного напою. В цілому по ЄС цей показник також складає 79-80 літрів, повідомляє BALTIC-COURSE.
  2. Найпопулярнішим напоєм назвали пиво 28,6 % жителів Литви, 26,6 % естонців і 21,7 % латвійців. Не рідше раза в тиждень пиво п'ють 30,4 % литовців, 28,1 % естонцев і тільки 21% латвійців. [1]

Посилання[ред.ред. код]

Вікісховище має мультимедійні дані за темою: Литовська кухня