Історія Землі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Історія Землі описує найважливіші події та основні етапи розвитку планети Земля з початку її формування 4,6 мільярда років тому і до наших часів. Майже всі галузі природничих наук внесли свій внесок у розуміння основних подій минулого Землі. Вік Землі становить приблизно одну третину віку Всесвіту.

Історія Землі також включає в себе такі важливі етапи розвитку як історія світу й історія людства.

Див. також[ред.ред. код]


Ось як це розповідають Ангели-Хранителі.

Сучасна людина дійсно з'явився в результаті еволюції.
Але початковим пунктом цієї еволюції були дикі мавпи, як вважається зараз, а багатометрові люди-велетні. Періодично на нашій планеті змінювалися кліматичні та природні умови. При цьому всі, хто живе на Землі організми були змушені до цих умов пристосовуватися. Як правило, в першу чергу завжди гинули гіганти, а дрібні організми виживали. Саме в результаті такого природного відбору динозаври вимерли, а їхні сучасники таргани не тільки дожили до наших днів, але й досягли неймовірної витривалості.
Як відомо, таргани - єдині тварини, здатні вижити в епіцентрі ядерного вибуху.  Земля була створена 4,7 млрд років тому. Перші люди на Землі з'явилися 3,5 млрд років до нашої ери. Вони досягали зростання приблизно 52 метри. І всі рослини і тварини, які оточують, були таких же велетенських розмірів. Поряд з велетнями на Землі існували люди більш низького росту, які жили окремо від своїх великотелесими побратимів. Зростання людей залежав від кліматичних умов, від середовища проживання, від національних особливостей. Такий порядок речей зберігся і до наших днів. Є високорослі нації і низькорослі. Високі люди, як правило, живуть в місцях з хорошим, рівним кліматом. У тих же місцевостях, які славляться суворими погодними умовами, виживають тільки низькорослі народи, наприклад, ескімоси, чукчі, пігмеї і т.д. Тобто, наприклад, якщо настане різке похолодання на Землі і всюди буде такою ж холод, як за Полярним колом, то через кілька поколінь всі люди на планеті будуть приблизно одного маленького зросту, схожі на чукчів і ескімосів. Точно таким же шляхом відбувається еволюція у тварин і рослин. Глобальна зміна клімату відбувалося на Землі вже чотири рази. Щоразу умови життя на планеті ставали все гірше і гірше. Люди, тварини і рослини відповідно зменшувалися в розмірах. Кожне таке зміна тягло за собою загибель попередньої цивілізації і народження нової з її залишків. Перші люди на Землі досягали зросту 52 метри. У другій цивілізації середній зріст людини становив уже 36 метрів, у третій 18, у четвертій - 6, у нашій, п'ятої, - 1,5-2 метра. (Якщо не будемо берегти природу і планету, то наступна цивілізація землян буде мати середній зріст в 50 см.)