ВІТА (телеканал)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО - ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕВІЗІЙНЕ АГЕНТСТВО "ВІТА"
ВІТА тб.jpeg
Старий логотип телеканалу.
Країна Україна Україна
Зона мовлення

Вінниця,

Вінницька область
Центр керування Вінниця
Формат
зображення
SD 16:9, DVB-T2
Дата початку
мовлення
1993
Цифровий
мультиплекс
MX-5
Засновник Вінницька міська рада
Керівник(и) Форманюк Ірина Миколаївна
Слоган Живий телеканал твого міста
Сайт vitatv.com.ua

Ві́нницьке інформаці́йне-телевізі́йне аге́нтство (ВІТА) — український регіональний (обласний) муніципальний телевізійний канал.

Згідно з ліцензіями, виданими Національною радою з питань телебачення та радіомовлення, МКП ІТА «ВІТА» має право трансляції на 23-му дециметровому каналі — 24 години на добу (з них 2,5 години власних програм).

Інформаційно-телевізійне агентство «ВІТА» систематично інформує мешканців міста Вінниці та області про діяльність органів місцевого самоврядування, події в економічному, культурному, політичному житті міста, а також перспективи його розвитку. Здійснюється таке інформування через щоденні випуски новин «День за днем», «Новини швидко», щотижневу підсумкову інформаційно-аналітичну програму «Постфактум», прямі ефіри у форматі проектів телеканалу «ВІТА» «Із перших вуст» та «На часі», які орієнтовані на аналітичне висвітлення подій у державі, місті Вінниці та області, діяльності міського голови, виконавчого комітету, депутатського корпусу, соціально-політичних, культурних та спортивних подій у житті міста.

Інформаційно-телевізійним агентством «ВІТА» систематично проводяться виїзні зйомки та трансляція сесій міської ради, міських творчих концертів та різноманітних конкурсів, створюються тематичні фільми та кліпи до загальноміських свят, а також соціальна реклама. Серед авторських проектів телеканалу — передачі розважально-пізнавального характеру «Родинна фішка», «Автодруг», «Система», «Візит до лікаря», «Музичні барви».

Програми[ред. | ред. код]

Візит до лікаря[ред. | ред. код]

Науково-пізнавальна програма «Візит до лікаря». В ній провідні медики Вінниччини та України знайомитимуть вас із сучасними методиками лікування найпоширеніших хвороб сьогодення. В популярній формі ви дізнаєтесь: про причини виникнення та перебіг певної недуги, про нові світові розробки щодо її діагностики та лікування. Отримайте рекомендації кваліфікованих лікарів, не виходячи з дому. «Візит до лікаря» — програма для тих, хто прагне бути здоровим та бадьорим.

На часі[ред. | ред. код]

Дискусійний проект «На часі». Його формат дозволяє учасникам наживо висловити свою громадянську позицію і погляд на майбутнє. В ході дискусії обговорити зі своїми опонентами ключові проблемні питання.

Напередодні та в період виборчої кампанії програма «На часі» перетворюється на майданчик, відкритий для різних думок та підходів до вирішення найактуальніших для вінницької громади питань.

Система[ред. | ред. код]

Спортивно-оздоровчо-розважальна програма «Система». Це телевізійний продукт для самих різних верств населення і вікових категорій. Створений для прихильників здорового способу життя та шанувальників спорту. Творча група розповідатиме глядачам про все, що пов'язане зі здоров'ям людини, будовою і роботою організму, красою тіла і духу.

Родинна фішка[ред. | ред. код]

Готуючись до свят, кожна господиня намагається підібрати меню, яке б здивувало гостей. Майже у кожній родині є свої секрети — як надати традиційним стравам особливого смаку. Поділитись кулінарними фішками із вінничанам у програмі «Родинна фішка» зможе кожен охочий. Познайомити вінничан із багатонаціональною подільською кухнею, допомогти урізноманітнити родинне меню. Розповісти нескладні секрети приготування смачної та корисної їжі, певні побутові хитрощі земляків. Показати, як сприяє зміцненню родини спільна робота на кухні, і як розподіл обов'язків розвантажує всіх її членів.

Адреса[ред. | ред. код]

21050 Вінниця, вул. Соборна, 59 Тел.: 0432-55-30-81 (приймальня) E-mail: vita.tv.vin@gmail.com

Посилання[ред. | ред. код]