Полтавська телевізійна студія «Місто»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Полтавська телестудія «Центральний»
Країна Україна {{}}
Місто реєстрації Полтава
Зона мовлення регіональний телевізійний канал
Власник(и) ТОВ «Студія «Місто»
Керівник(и) Черкас Олексій Миколайович
Заснована 2001 року
Інтернет [https://central-ua.tv/

Полтавська телевізійна студія «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» — полтавська телерадіоорганізація.

Програмна концепція[ред. | ред. код]

Телестудія «Місто» — єдина місцева телекомпанія у Полтаві і одна з перших незалежних міських телекомпаній в Україні[1]. «Місто» — друга за значущістю і аудиторією телекомпанія Полтави. Працює в ефірі за ліцензіями Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення України. Цілодобовий канал. Частину ефірного часу передає телеканалу «Тоніс».

В основу концепції мовлення телеканалу «Місто» покладене висвітлення місцевої проблематики — оперативні місцеві новини, факти, події, тенденції, особистості регіону. Важливе місце займають програми державницького спрямування, інформування населення про діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Телеканал орієнтований на роботу в прямому ефірі, з можливістю зворотного зв'язку з телеглядачами.

Найпопулярніші телепрограми — «Тиждень», «Новини», «Бізнес», «Унікальна Україна».

Про компанію[ред. | ред. код]

2 березня 2009 року телестудія «Місто» розпочала мовлення з нового, власного, а не орендованого, студійного приміщення, розташованого в Полтаві на вулиці Соборності, 77а. Монтажні, студії, робочі кабінети телестудії облаштовані згідно з сучасними вимогами[1].

11 листопада 2010 року, генеральний директор студії «Місто» Ігор Кужик отримав найвищу відзнаку місцевого самоврядування Полтави — «Відзнаку міського голови Полтави І ступеня»[2]. Нагородження супроводжувалося скандалом — новообраний мер Полтави Олександр Мамай на прес-конференції 14 грудня зажадав аби журналіст «приніс цей нагрудний знак назад і здав у міськвиконком, щоб за ним не ганялася вся міліція»[3]. Міський очільник висловив також низку претензій до телеканалу[4].

17 січня 2019 року телеканал перейменували в Центральний.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]