Полтавська телевізійна студія «Місто»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Полтавська телестудія «Місто»
TV Misto logo.jpg
Країна Україна Україна
Місто реєстрації Полтава
Зона мовлення регіональний телевізійний канал
Власник(и) ТОВ «Студія «Місто»
Керівник(и) Черкас Олексій Миколайович
Заснована 2001 року
Інтернет http://www.misto-tv.poltava.ua

Полтавська телевізійна студія «Місто» — полтавська телерадіоорганізація.

Програмна концепція[ред. | ред. код]

Телестудія «Місто» єдина місцева телекомпанія у Полтаві і одна з перших незалежних міських телекомпаній в Україні[1]. «Місто» — друга за значущістю і аудиторією телекомпанія Полтави. Працює в ефірі за ліцензіями Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення України. Цілодобовий канал. Частину ефірного часу передає телеканалу «Тоніс».

В основу концепції мовлення телеканалу «Місто» покладене висвітлення місцевої проблематики — оперативні місцеві новини, факти, події, тенденції, особистості регіону. Важливе місце займають програми державницького спрямування, інформування населення про діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Телеканал орієнтований на роботу в прямому ефірі з можливістю зворотного зв'язку з телеглядачами.

Найпопулярніші телепрограми — «Тиждень», «Новини», «Бізнес», «Унікальна Україна».

Про компанію[ред. | ред. код]

2 березня 2009 року телестудія «Місто» розпочала мовлення з нового, власного, а не орендованого, студійного приміщення, розташованого в Полтаві на вулиці Соборності, 77а. Монтажні, студії, робочі кабінети телестудії облаштовані згідно з сучасними вимогами[1].

11 листопада 2010 року генеральний директор студії «Місто» Ігор Кужик отримав найвищу відзнаку місцевого самоврядування Полтави — «Відзнаку міського голови Полтави І ступеня»[2]. Нагородження супроводжувалося скандалом — новообраний мер Полтави Олександр Мамай на прес-конференції 14 грудня зажадав аби журналіст «приніс цей нагрудний знак назад і здав у міськвиконком, щоб за ним не ганялася вся міліція»[3]. Міський очільник висловив також низку претензій до телеканалу[4].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]