UA: Закарпаття

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Філія ПАТ НСТУ «Закарпатська регіональна дирекція»
Філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Закарпатська регіональна дирекція»
UAZakarpattya.svg
Країна Україна Україна
Місто реєстрації Ужгород
Слоган «Для Вас і про Вас»
Початок мовлення 2005 рік (як Тиса-1), 16 грудня 2018 (як UA: Закарпаття)
Час мовлення Цілодобово
Формат зображення 16:9 (576i, SDTV) з 16 липня 2018
Власник(и) НСТУ
Заснована 1945
Інтернет https://uz.suspilne.media

Філія ПАТ НСТУ «Закарпатська регіональна дирекція» (раніше — Закарпатська обласна державна телерадіокомпанія, Закарпатська ОДТРК) — закарпатський обласний суспільний телемовник і телеканал, мовлення здійснює з Ужгорода. Включає телеканал «UA: Закарпаття», радіостанції «UA: Українське Радіо. Ужгород» та «Тиса ФМ».

З 2017 року є філією українського Суспільного мовлення — Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Про телеканал[ред. | ред. код]

Телевізійна та радіостудія на правах філії українського Суспільного телебачення. Близько трьох годин власного мовлення на добу. Інформаційні випуски. Ранкова програма. Суспільно-політична програма.

23 листопада 2018 року філія отримала логотип і змінила назву з «Тиса-1» на «UA: Закарпаття».[1] 16 грудня 2018 року телеканал змінив логотип.

Покриття[ред. | ред. код]

Зона покриття супутника Amos 3/7 у позиції 4.0W, через який ведеться основне мовлення, охоплює частину території Європи. 100-відсоткове покриття території краю.

Ліцензія Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України передбачає розповсюдження наших програм на всю територію України та закордон 24 години на добу українською, угорською, румунською, німецькою, словацькою, ромською, російською та русинською мовами.

Кабельні мережі Закарпатської області також ретранслюють канал «UA: Закарпаття». Є онлайн-розповсюдження в мережі інтернет, IPTV-мовлення. Ефірні цифрові передавачі DVB-T2 працюють у рівнинній частині Закарпатській області.

Основні програми[ред. | ред. код]

«Ранок на Тисі» – ранкова програма, що виходить у будні з 7-ї до 9-ї ранку. Вона містить інформаційні випуски, репортажі, ранкову гімнастику, дитячу казку, гороскоп; поради фахівців, гостей у студії; зворотній зв’язок через телефонні дзвінки.

«Тема дня» – Щовечора у будні в ефірі телеканалу гострі суспільно-політичні питання, важливі події в житті краю обговорюють журналісти, гості студії та телеглядачі, спілкуючись студійними телефонами.

«:Новини» (колишня назва "Вчасно") – новини, що виходять декілька разів на добу. Випуски готує потужна інформаційна редакція.

Також на «UA: Закарпаття» виходять окремі музичні програми та підбірки найновіших кліпів. Крім того,На телеканалі відбуваються щоденні покази художніх, документальних, телевізійних та мультиплікаційних фільмів і серіалів.

Параметри супутникового мовлення[ред. | ред. код]

  • Супутник мовлення — Amos 3 4° W
  • Частота — 11139
  • Символьна швидкість — 30000
  • Поляризація — H (Горизонтальна)
  • Коефіцієнт виправлення помилок (FEC) — 3/4
  • Кодування — немає.

Примітки[ред. | ред. код]