Гевко Володимир Леонідович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Володимир Леонідович Гевко
Володимир Гевко народний депутат України.jpg
Народився 20 серпня 1975(1975-08-20)[1] (47 років)
Товсте, Чортківський район, Тернопільська область, Українська РСР, СРСР
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Діяльність політик, підприємець, лідер спільноти, науковець
Alma mater Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
Науковий ступінь кандидат економічних наук
Посада народний депутат України
Брати, сестри Віктор Леонідович Гевко
Україна Народний депутат України

Заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

9-го скликання
Слуга народу 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Володимир Леонідович Гевко (нар. 20 серпня 1975, Товсте, Тернопільська область) — український економіст та політик, підприємець, громадський діяч, доктор економічних наук (2021), професор кафедри безпеки і правоохоронної діяльності Західноукраїнського національного університету (2021). Народний депутат 9-го скликання. Заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Член партії «Слуга Народу». Голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

Життєпис[ред. | ред. код]

Закінчив Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, спеціальність «Менеджмент у виробничій сфері» (1997 р.).

З 1996 року по 1999 рік працював координатором з маркетингу благодійного фонду «Бізнес-Інкубатор Тернопільщини», з 1999 року по 2000 рік працював начальником відділу маркетингу ВАТ «Тернопільський м'ясокомбінат», 2002 року по 2004 рік працював комерційним директором ТОВ «Тернопільська газета», з 2001 по 2019 рік — директор ТОВ Навчально-консалтингова компанія «Профі-Центр»[2].

Діяльність в Тернопільському державному технічному університеті ім. І. Пулюя[ред. | ред. код]

З вересня 1997 по жовтень 2000 року працював інженером кафедри менеджменту у виробничій сфері Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя;

З жовтня 2000 по вересень 2001 року — завідуючий лабораторією кафедри менеджменту у виробничій сфері Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя;

З березня 2001 по вересень 2004 року — асистент кафедри менеджменту у виробничій сфері Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя;

З вересня 2004 по листопад 2013 року — старший викладач кафедри менеджменту у виробничій сфері Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя;

З листопада 2013 по вересень 2017 року — доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя;

З вересня 2017 по серпень 2019 року був зарахований до докторнатури Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя.

Діяльність в Західноукраїнському національному університеті[ред. | ред. код]

З жовтня 2021 року — професор кафедри безпеки і правоохоронної діяльності Західноукраїнського національного університету.

Громадсько-політична діяльність[ред. | ред. код]

З листопада 2015 року по липень 2019 року — Голова регіональної ради підприємців Тернопільської області та член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 р. (виборчий округ № 167, м. Чортків, Борщівський, Заліщицький, Чортківський район).

21 липня 2019 року обраний народним депутатом України.

Заступник голови комітету з питань бюджету у Верховній Раді України IX скликання — обраний 29 серпня 2019 року.

Член партії «Слуга народу», голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

Наукова діяльність[ред. | ред. код]

У 2013 році присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук, за захист кандидатської дисертації на тему: «Інформаційне забезпечення взаємовідносин з клієнтами підприємств машинобудування» у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

У червні 2015 року рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України Гевку Володимиру Леонідовичу присвоєне вчене звання доцента кафедри менеджменту у виробничій сфері.

У 2021 році успішно захистив докторську дисертацію у спеціалізованій вченій раді на тему: "Методологічний базис формування організаційної культури підприємств мережевих структур"У науковому доробку понад 80 наукових праць, з яких 45 робіт опубліковано у провідних фахових виданнях в тому статті у наукових періодичних виданнях іноземних держав, які включені до міжнародних наукометричних баз, депозитаріїв та пошукових систем (Web of Science 1 публікація), а також 5 монографій у тому числі 1 одноосібну, 6 навчально-методичних праць, наукових праць апробаційного характеру (тез конференцій) — 28.

Сім'я[ред. | ред. код]

Дружина — Ольга Борисівна Гевко.

Діти — дочки Злата, Марта.

Брат — Віктор Гевко — відомий український комік, учасник команди КВН «VIP Тернопіль».

Відзнаки[ред. | ред. код]

Почесна грамота від Тернопільської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики (2016 р.);

Подяка міського голови м. Тернопіль за сумлінну працю, особливий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Тернопіль та з нагоди дня підприємця директору ТОВ «Навчально-консалтингова компанія Профі-центр»(2018 р.);

Відзнака від Академії соціального управління Фонду реєстрації неординарних ідей й проектів за заслуги в розвитку освіти, науки та економіки" (2022).

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]