Клочко Андрій Андрійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Андрій Клочко
Клочко Андрій Андрійович
Народження: 16 березня 1981(1981-03-16) (38 років)
  м. Київ, Українська РСР
Громадянство: Україна Україна
Освіта НТУУ «Київський політехнічний інститут»
Українська академія менеджменту і бізнесу
Міжнародний інститут менеджменту
Україна Народний депутат України
9-го скликання
Слуга народу 29 серпня 2019

Андрій Андрійович Клочко (нар. 16 березня 1981, Київ, Українська РСР) — український менеджер, кризис-менеджер Київського національного університету будівництва та архітектури.

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року, № 83 у списку.[1] Безпартійний.[2]

Ще за місяць до обрання був названий кандидатом на посаду голови комітету держбудівництва, місцевого самоврядування у Верховній Раді України IX скликання[3], але 29 серпня 2019 року очолив Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування[4].

Походження та навчання[ред. | ред. код]

Андрій Клочко народився 1981 року в Києві. Навчався на факультеті електроніки НТУУ «Київський політехнічний інститут». Потім навчався на економічному факультеті Української академії менеджменту і бізнесу. Також закінчив Міжнародний інститут менеджменту, де здобув кваліфікацію магістра бізнес-адміністрування (МВА). Згодом вступив до аспірантури Національної академії державного управління при Президентові України.

Трудова діяльність[ред. | ред. код]

Андрій Клочко працював директором департаменту продажів у медіахолдингу «Главред-Медіа». Потім перейшов працювати заступником директора з продажів ТОВ «Агропродекспорт»[5]. У 2017 році продовжив цей профіль на посаді виконавчого директора компанії «Хлебарський». Але, згодом перейшов до Київського національного університету будівництва та архітектури — провідним спеціалістом відділу міжнародних відносин, а у 2018 році став помічником проректора цього вишу.

Суспільно-політична діяльність[ред. | ред. код]

У 2014 році Андрій Клочко балотувався до Верховної Ради на 217-у окрузі міста Києва від «Блоку лівих сил» як безпартійний. Наступного року на місцевих виборах був безпартійним кандидатом у депутати Київської міської ради (27-й округ), балотуючись від партії «Відродження»[6].

Співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Фінляндською Республікою.

Громадська діяльність[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]