Герман Денис Вадимович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошукуГерман Денис Вадимович
Особові дані
Ім'я Герман Денис Вадимович
Народився 8 вересня 1981(1981-09-08)
Місце народження Дніпро
Етнічне походження українець
Партійність Слуга народу
Вища освіта НаУКМА, НМетАУ
Герман Денис Вадимович на сайті Верховної Ради
Україна Народний депутат України
IX скликання
Слуга народу 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Денис Вадимович Герман (нар. 8 вересня 1981, Дніпро) — український економіст, політик[1]. Народний депутат України IX скликання[2]. Член Комітету Верховної Ради з питань бюджету[3], голова підкомітету з питань сучасних інформаційних технологій та інновацій у бюджетному процесі.

Життєпис[ред. | ред. код]

Денис Герман народився 8 вересня 1981 року в місті Дніпро.

У 2003 році Денис Герман закінчив Національну металургійну академію України за спеціальностями «Теплоенергетика». Другу вищу освіту Герман отримав там само з 2002 по 2004 рік за спеціальністю «Облік та Аудит». Також закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Менеджмент підприємств» та Києво-Могилянську бізнес-школу. [4] Магістр з бізнес-адміністрування (MBA).

Директор ТОВ «Альфа-Косметикс», власник ТОВ «Стиль Д», яке у 2015 році перевірялось СБУ у справі про фінансування тероризму[5]. До 2017 року обіймав посаду генерального директора мережі магазинів ProStor[5]. Раніше працював на посаді директора з економіки та фінансів «UBC Group», а також в корпорації «Авіто» в Дніпрі та «Глобал Лоджик Солюшнс» в Харкові.

У 2019 році Герман був обраний Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 35 (Нікополь, Покров, Нікопольський район) від партії «Слуга народу»[6]. На час виборів: директор ТОВ «Альфа-Косметикс», безпартійний. Проживає в Дніпрі[7].

Співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Словенія.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]