Безгін Віталій Юрійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Віталій Безгін
Безгін Віталій Юрійович
Народження: 18 квітня 1990(1990-04-18) (29 років)
  м. Євпаторія, Кримська область, Українська РСР
Громадянство: Україна Україна
Кар'єра
приватний підприємець приватний підприємець
Освіта Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана
Україна Народний депутат України
9-го скликання
Слуга народу 29 серпня 2019

Безгін Віталій Юрійович (нар. 18 квітня 1990, Євпаторія, Кримська область, Українська РСР) — український підприємець, експерт з питань місцевого самоврядування.

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року, № 77 у списку.[1] Безпартійний.[2]

Походження та навчання[ред. | ред. код]

Віталій Безгін народився 1990 року у Євпаторії. Навчався на факультеті міжнародної економіки і менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана[3].

Підприємницька діяльність[ред. | ред. код]

Віталій Безгін працює у сфері реклами, дизайну та комунікацій. У 2012—2015 роках працював креативним директором рекламного агентства «SCU KYIV». У 2016 року став експертом Офісу ефективного регулювання BRDO.

Громадська та політична діяльність[ред. | ред. код]

У 2016 році Віталій Безгін був обраний членом бюро Київської міської партійної організації Демократичного Альянсу. У 2017 році був обраний членом правління цієї партії. За іншими даними був главою правління партії «ДемАльянс»[4].

У грудні 2018 року став співзасновником та очолив громадську організацію «Альянс Дій»[5]. Учасник ініціативи «Кадровий Резерв України»[6].

Член Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування[7], голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою[8].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]