Безгін Віталій Юрійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Безгін Віталій Юрійович
Фото
Народження: 18 квітня 1990(1990-04-18) (31 рік)
  Євпаторія, Кримська область, Українська РСР
Громадянство: Україна Україна
Кар'єра
Посада Народний депутат України
Членство у Верховна Рада України IX скликання
Нагороди / премії
Грамота Верховної Ради України
Освіта Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана
Україна Народний депутат України
9-го скликання
Слуга народу 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Безгін Віталій Юрійович (нар. 18 квітня 1990, місто Євпаторія, Кримська область, Українська РСР) — український державний діяч, народний депутат України IX скликання, підприємець, експерт з питань місцевого самоврядування.

Обраний за списком політичної партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року. Безпартійний. Член тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб, що могли сприяти порушенню державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України і становити загрозу національній безпеці України (з 19 травня 2021)[1]

Походження та навчання[ред. | ред. код]

Віталій Безгін народився 18 квітня 1990 року у місті Євпаторія. Закінчив факультет міжнародної економіки і менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана з відзнакою.

Професійна діяльність[ред. | ред. код]

Віталій Безгін працював у сфері реклами, дизайну та комунікацій.

У 2012—2015 роках був креативним директором рекламного агентства «SCU KYIV».

З 2016 року був експертом Офіс Ефективного Регулювання (BRDO).

Влітку 2019 року, на позачергових парламентських виборах Віталій Безгін був обраний народним депутатом України. Увійшов до складу Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та очолив Підкомітет Верховної Ради України з питань адміністративно-територіального устрою України.

Протягом 2019—2020 років Віталій Безгін увійшов до складу Міжфракційного об'єднання «Гуманна країна», створеного за ініціативи UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокості, а також входить до складу Міжфракційних депутатських об'єднань «Спроможні громади — сильна Україна», «Рівні можливості», «Велика Волинь», «За доступні адміністративні послуги» та «Кримська платформа».

7 грудня 2020 року на Віталія були накладені спеціальні економічні санкції Російської Федерації[2].

Протягом 2019—2020 року Віталій Безгін сприяв завершенню основного етапу реформи децентралізації, а саме затвердженню нового адміністративно-територіального устрою держави[джерело?].

Наприкінці липня 2020 року Віталій Безгін ініціював прийняття Постанови Верховної Ради № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», якою, на основі 490 районів, в Україні було створено 136 сучасних адміністративно-територіальних одиниць районного рівня, які відповідають стандарту територіального поділу країни Європейського Союзу NUTS-3 (субрегіональний рівень)[джерело?].

Громадська діяльність[ред. | ред. код]

У 2016 році Віталій Безгін був обраний членом бюро Київської міської партійної організації Демократичного Альянсу, а в 2017 році був обраний членом правління цієї партії.

У грудні 2018 року заснував громадську організацію «Альянс Дій».[3]

Учасник ініціативи «Кадровий Резерв України»[4] та #ЛЮДИВАЖЛИВІ.

Віталій Безгін є активним учасником рухів за права тварин та протидії жорсткому поводженню з ними.

Нагороди[ред. | ред. код]

19 червня 2020 року нагороджений Грамотою Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у справу державотворення і плідну законотворчу діяльність.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]