Урбанський Анатолій Ігорович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Анатолій Ігорович Урбанський

Нині на посаді
На посаді з12 листопада 2015
ПопередникМихайло Шмушкович

Народився21 червня 1975(1975-06-21) (44 роки)
Одеса
ГромадянствоУкраїна Україна
Національністьукраїнець
Політична партіяБлок Петра Порошенка «Солідарність»


Анатолій Ігорович Урбанський (нар. 21 червня 1975, Одеса) — український політик, член партії[джерело?] Блок Петра Порошенка «Солідарність». 12 листопада 2015 року обраний головою Одеської обласної ради VII скликання.

У 1997 р. закінчив Одеський державний морський університет за спеціальністю «Організація перевезень і управління на морському транспорті», кваліфікація — інженер з експлуатації морського транспорту.

З 1997 р. працював у фірмах, пов'язаних з інвестиційною діяльністю.

З 2005 р. займався підприємницькою діяльністю у фірмах з судноремонту.

З 2009 р. — менеджер з питань управління та адміністративної діяльності, консультант з ремонту та технічного обслуговування суден ВАТ «ДУНАЙСУДНОРЕМОНТ» (м. Ізмаїл).

У 2011 р. за рішенням загальних зборів акціонерних товариств обраний членом Наглядових рад ПАТ «ДУНАЙСУДНОРЕМОНТ» та ПАТ "ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ РІЧКОВИЙ ПОРТ «Дунайсудносервіс».

У 2014 р. заснував Благодійний фонд «Фонд Урбанського „Придунав'я“», який опікується сферами освіти, охорони здоров'я, спорту і фізичної культури; соціального захисту і соціального забезпечення населення Ізмаїльського, Ренійського та Болградського районів.

У 2015 р. обраний депутатом Одеської обласної ради від міста Ізмаїл.

Одружений, має двох доньок.

Посилання[ред. | ред. код]