Перебийніс Максим Вікторович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Максим Вікторович Перебийніс
Народився 11 грудня 1974(1974-12-11) (45 років)
м. Київ
Громадянство Україна Україна
Діяльність лікар-анестезіолог
Alma mater Дніпропетровська медична академія МОЗ України
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця
Національна медична академія післядипломної освіти[1]
Посада Народний депутат України
Партія Слуга народу
Україна Народний депутат України
9-го скликання
Слуга народу 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Максим Вікторович Перебийніс (нар. 11 грудня 1974, м. Київ) — український лікар-анестезіолог, завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії в медичному центрі «Борис»[2]. Народний депутат України 9-го скликання[3][4].

Життєпис[ред. | ред. код]

Після 8 класу вступив до медичного училища № 2. 1992—1998 рр. — навчався у Дніпропетровському медичному інституті (в 1993—1994 рр. перейменовано в Дніпропетровську державну медичну академію). 1998—2000 рр. — інтернатура (спеціальність «Анестезіологія та реанімація») в НМУ ім. Богомольця. Працював лікарем-анестезіологом відділення анестезіології та інтенсивної терапії КМКЛ № 12 (м. Київ), лікарем-анестезіологом стаціонарного відділення клініки «Борис»[1].

З 2007 р. — завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії медичного центру «Борис». З 2015 р. (за сумісництвом) — асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. Богомольця. Майже 15 років забезпечує медичне транспортування важких хворих, в тому числі, закордон.

Стажувався у нейрохірургічній клініці Цюріхського університетського госпіталя. Співавтор 4 наукових статей[1].

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року (виборчий округ № 212, частина Дарницького району м. Києва)[5]. На час виборів: завідувач відділення медичного центру ТОВ «Борис», проживає в м. Києві. Безпартійний[6].

Член Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування[7], голова підкомітету з питань охорони здоров'я. Член Постійної делегації у Парламентському вимірі Центральноєвропейської ініціативи.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]