Кулініч Олег Іванович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Олег Кулініч
Кулініч Олег Іванович
TAB 2928.jpg
Народився 25 листопада 1966(1966-11-25) (51 рік)
Зіньків
Полтавська область
Громадянство Україна Україна
Національність українець
Діяльність політик
Відомий політик
Alma mater Полтавський кооперативний інститут
Посада Народний депутат України[1] і Народний депутат України
Україна Народний депутат України
8-го скликання
самовисуванець (Група «Партія відродження») 27 листопада 2014

Кулініч Олег Іванович на сайті Верховної Ради України

На трибуні ВРУ

Олег Іванович Кулініч (нар. 25 листопада 1966(19661125), м. Зіньків, Полтавська область) — український політик.

Освіта[ред.ред. код]

Має вищу освіту.

У вересні 1987 року вступив на товарознавчий факультет Полтавського кооперативного інституту, який закінчив у 1991 році, здобувши вищу освіту за спеціальністю «Товарознавець продовольчих і непродовольчих товарів».

Трудова діяльність[ред.ред. код]

З жовтня 1991 року протягом одного року працював заступником голови Желєзногорської райспоживспілки Курської області Російської Федерації.

З жовтня 1992 по вересень 1995 року — заступник директора з торгівлі комерційного підприємства «Торговий центр» у Курській області Російської Федерації.

У жовтні 1995 року повернувся на батьківщину й почав займатися приватним бізнесом — торгівлею паливно-мастильними матеріалами в Зінькові Полтавської області.

З грудня 2001 року до сьогодні — засновник сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Октан» Зіньківського району Полтавської області.

У жовтні 2006 року призначений на посаду директора ТОВ «Октан». З 2008 року — генеральний директор ТОВ «Октан». У 2012 році звільнився з посади генерального директора ТОВ «Октан» та працював керівником проектів Громадського об'єднання «Моя Полтавщина».

У березні 2002 року був обраний депутатом Полтавської обласної ради. У березні 2006 року переобраний на другий термін. У 2010 році — втретє депутат Полтавської обласної ради.

На парламентських виборах 2012 р. обраний народним депутатом України 7-го скликання по виборчому округу № 147 (м. Миргород, Диканський, Зіньківський, Миргородський, Решетилівський, Шишацький райони Полтавської області) як самовисуванець. Вступив у фракцію Партії регіонів. На момент обрання народним депутатом був керівником проектів громадської організації «Моя Полтавщина», безпартійний.

На позачергових виборах до Верховної ради 2014 року обраний народним депутатом України 8-го скликання по одномандатному виборчому округу № 147 як самовисуванець. Є членом депутатської групи «Відродження».

Член Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин. Є співавтором та ініціатором багатьох резонансних законопроектів у земельній сфері.

Голова підкомітету з питань земельних відносин Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.[2]

Родина[ред.ред. код]

  • Одружений. Виховує доньку.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]