Криворучкіна Олена Володимирівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошукуКриворучкіна Олена Володимирівна
Особові дані
Ім'я Криворучкіна Олена Володимирівна
Народився 18 жовтня 1971(1971-10-18)
Місце народження Кривий Ріг
Партійність Слуга народу
Вища освіта КДПУ, КЕІ КНЕУ
Криворучкіна Олена Володимирівна на сайті Верховної Ради
Україна Народний депутат України
IX скликання
Слуга народу 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Олена Володимирівна Криворучкіна (нар. 18 жовтня 1971, Кривий Ріг) — український еколог, економіст, політик[1]. Народний депутат України IX скликання[2]. Заступниця голови комітету з питань екологічної політики у Верховній Раді України IX скликання (з 29 серпня 2019 року)[3].

Кандидат економічних наук за спеціальністю «Економічна геологія», доцент кафедри економіки та підприємництва КЕІ КНЕУ імені Вадима Гетьмана[4].

Життєпис[ред. | ред. код]

Олена Криворучкіна народилася 18 жовтня 1971 року в місті Кривий Ріг.

Криворучкіна закінчила Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю «Біологія» з додатковою спеціальністю «Хімія»[5] та Криворізький економічний інститут КНЕУ імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Економіка підприємства»[6].

У 1996 році Олена Криворучкіна почала працювати асистентом у Криворізькому економічному інституті та пройшла шлях до доцента КЕІ КНЕУ імені Вадима Гетьмана. З початку кар'єри вивчала екологічні проблеми Кривого Рогу, за результатами цих досліджень у 2004 році захистила кандидатську дисертацію. Обґрунтувала практичні механізми оздоровлення регіону з критичним станом навколишнього середовища. Автор більш ніж 70 наукових праць, серед яких наукові статті, монографії, підручники.

У 2019 році Криворучкіна була обрана Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 32 на Дніпропетровщині (Довгинцівський район, частина Саксаганського району міста Кривий Ріг) від партії «Слуга народу»[7][8]. На час виборів: доцент кафедри економіки та підприємництва ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», член партії «Слуга народу». Проживає в Києві[9].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]