Кузбит Юрій Михайлович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кузбит Юрій Михайлович
НДУ 9 Кузбит Юрій Михайлович.jpg
Народився 29 березня 1977(1977-03-29) (46 років)
Івано-Франківськ, Українська РСР, СРСР
Громадянство Україна Україна
Діяльність адвокат
Alma mater Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Посада народний депутат України
Партія Слуга народу
Україна Народний депутат України
9-го скликання
Слуга народу 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Кузбит Юрій Михайлович (нар. 29 березня 1977, м. Івано-Франківськ) — український адвокат. Директор та власник адвокатської компанії[1]. Народний депутат України 9-го скликання від партії «Слуга народу»[2]. Член Комітету Верховної Ради з питань бюджету[3], голова підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України.

Життєпис[ред. | ред. код]

Народився 29 березня 1977 року в місті Івано-Франківську. Батько — Кузбит Михайло Володимирович, народився 15 березня 1951 року, керівник Центру естетичного виховання при управлінні освіти і науки Івано-Франквської ОДА. Мати — Кузбит Надія Василівна, народилася 27 вересня 1956 року, керівник Товариства з обмеженою відповідальністю "Діагностично-оздоровчий центр «Живиця».

Освіта[ред. | ред. код]

Випускник Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника, юридичний факультет, за спеціальністю правознавство (1999 рік). У 2016 році отримав свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю. Володіє українською, російською та англійською мовами.

Кар'єра, досягнення[ред. | ред. код]

З 2000 року почав юридичну практику. Був прийнятий на посаду провідного-спеціаліста юриста в управління архітектури та містобудування Івано-Франківської ОДА, як переможець конкурсу. Брав участь в залученні інвестицій та подальшому створенні та організації роботи спільного українсько-бельгійського підприємства ТОВ «Руслана-Текстиль», яке виробляло текстильну продукцію орієнтовану на експорт в країни Західної Європи.

Працюючи на посаді помічника заступника голови Інституту національної пам'яті брав безпосередню участь у створенні Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» — найбільше в Україні місце поховання жертв політичних репресій 1939—1941 років.

Як юридичний консультант брав участь в мінімізації господарських та репутаційних ризиків будівельної компанії ТОВ «Градострой» пов'язаних із затримкою процесу будівництва та виконання зобов'язань перед інвесторами. В результаті компанія уникла процедури банкрутства, а інвестори зберегли можливість отримання права власності на нерухоме майно. Забезпечував юридичний супровід процесу первинного розміщення акцій IPO на Варшавській фондовій біржі (WSE), для компанії KSG Agro шляхом розміщення 33 % акцій на загальну суму 39,6 млн.дол. (2011 р.)

В 2016 році став власником компанії ТОВ "Адвокатська Група «Прецедент», яка займається господарською діяльністю у сфері права. Основні напрямки діяльності, це правовий консалтинг, юридична логістика та представництво інтересів клієнта в суді.

Політична діяльність[ред. | ред. код]

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах у 2019 році (виборчий округ № 101, Благовіщенський, Гайворонський, Голованівський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський райони)[4]. На час виборів: директор ТОВ "Адвокатська Група «Прецедент», проживає в місті Києві. Безпартійний[5].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]