Завітневич Олександр Михайлович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Олександр Завітневич
Завітневич Олександр Михайлович
Народження: 19 квітня 1973(1973-04-19) (46 років)
  с. Осипівка Вільшанський район, Кіровоградська область
Громадянство: Україна Україна
Кар'єра
ТОВ «Смілянський ливарний завод» (Черкаська область) співзасновник, директор
ТОВ «М. Т.І» співзасновник
Освіта Київський військовий інститут управління та зв'язку
КНЕУ
Україна Народний депутат України
9-го скликання
Слуга народу 29 серпня 2019

Завітневич Олександр Михайлович (нар. 19 квітня 1973, с. Осипівка, Вільшанський район, Кіровоградська область) — український підприємець, директор ТОВ «Смілянський Ливарний Завод».

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року, № 39 у списку.[1] Безпартійний.[2].

За місяць до обрання був названий кандидатом на посаду голови комітету з питань національної безпеки і оборони у Верховній Раді України IX скликання[3], який був перейменований на з питань національної безпеки, оборони та розвідки (з 29 серпня 2019 року)[4].

Життєпис[ред. | ред. код]

Олександр Завітневич народився 1973 року. Після закінчення середньої школи навчався на факультеті радіоінженерії Київського військового інституту управління та зв'язку. Офіцер запасу.

Згодом заочно навчався у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, де здобув кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства[5].

Бізнес[ред. | ред. код]

У 2012 році Олександр Завітневич разом з партнером став співзасновником та був обраний директором Смілянського ливарного заводу (Черкаська область)[6]. У 2016 році став співзасновником київського ТОВ «М. Т.І», яким керує дружина Наталія Завітневич[7]. Підприємство займається цілим рядом видів діяльності: надання в оренду інших машин, устатковання та товарів, лиття чавуну, сталі та легких кольорових металів, а також механічним обробленням металевих виробів та оптовою торгівлею машинами й устаткованням для добувної промисловості та будівництва[8].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]