Приходько Наталія Ігорівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Наталія Ігорівна Приходько
Приходько Наталія Ігорівна.jpg
Народилася 29 жовтня 1981(1981-10-29) (41 рік)
Львів
Громадянство Україна Україна
Діяльність політик
Alma mater Національний університет державної податкової служби України
Посада народний депутат України
Партія Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Опозиційна платформа — За життя
Україна Народний депутат України
9-го скликання
ОПЗЖ 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Наталія Ігорівна Приходько (нар. 29 жовтня 1981, Львів) — український політик, колишній член забороненої в Україні проросійської політичної партії соціального спрямування - ОПЗЖ, народний депутат України 9-го скликання[1].

Життєпис[ред. | ред. код]

Освіта вища[2]. Закінчила Національну академію державної податкової служби України, отримала диплом магістра з відзнакою (спеціальність «Правознавство»)[3].

З 2004 року працювала на посаді спеціаліста юрисконсульта в приватному підприємстві. З 2008 по 2010 рік — головний спеціаліст відділу правового аналізу та експертизи виконавчого органу Київської міської ради (КМДА). З 2010 по 2012 рік — в апараті Верховної Ради України. З 2014 року — заступник начальника управління — начальник відділу організаційно-документального забезпечення діяльності Київського міського голови[3].

Депутат Київської міськради від партії "Блок Петра Порошенка «Солідарність». Член комісії з питань регламенту та депутатської етики[3].

Кандидат у народні депутати від партії «Опозиційна платформа — За життя» на парламентських виборах 2019 року, № 26 у списку[4]. На час виборів: тимчасово не працює, член партії «Опозиційна платформа — За життя». Проживає в місті Києві[2].

Член Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України[5], голова підкомітету з питань організації роботи Верховної Ради України.

Одружена, має двох дітей[3].

Скандал[ред. | ред. код]

У 2015 році Приходько задекларувала, що опинилась за межею бідності із доходом у 20 тисяч гривень за рік.[6]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]