Забуранна Леся Валентинівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Леся Валентинівна Забуранна
Returning of Ukrainian women and children from Syrian refugee camp 12.jpg
Народилася 22 серпня 1981(1981-08-22) (40 років)
Київ
Громадянство Україна Україна
Діяльність викладач
науковець
громадський діяч
Alma mater Київський національний торговельно-економічний університет
Науковий ступінь доктор економічних наук[d]
Посада Народний депутат України
Партія Слуга народу
Україна Народний депутат України
9-го скликання
Слуга народу 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Леся Валентинівна Забуранна (нар. 22 серпня 1981, Київ) — український викладач, науковець, громадський діяч[1]. Народний депутат України 9-го скликання[2][3].

Життєпис[ред. | ред. код]

Закінчила Київський національний торговельно-економічний університет (спеціальність «Економіка підприємства»). Доктор економічних наук, професор[4]. Професор кафедри менеджменту імені професора Й. Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України[5].

Пройшла науково-практичні стажування у ряді європейських країн, США і Канаді. Займається науковим дослідженням та практичним засадами соціально-економічного розвитку депресивних територій, гендерною рівністю в українському суспільстві. Член Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні[6]. Експерт науково-експертної ради Міністерства аграрної політики та продовольства України[5].

Політична діяльність[ред. | ред. код]

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах у 2019 році (виборчий округ № 216, частина Дарницького, частина Дніпровського районів м. Києва)[7]. На час виборів: професор кафедри менеджменту ім. професора Й. С. Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України, безпартійнa. Проживає в м. Києві[8].

Член Комітету Верховної Ради з питань бюджету[9], голова підкомітету з питань видатків державного бюджету. Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи[10]. Співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Канадою.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]