Шенцев Дмитро Олексійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Шенцев Дмитро Олексійович (28 листопада 1964(19641128)) — народний депутат України,член фракції Опозиційного блоку, член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності[1].

Біографія[ред.ред. код]

Народився 28 листопада 1964 (м. Харків); дружина Нонна Анатоліївна (1969); має трьох синів.

Освіта: Харківський політехнічний інститут (1982–1988), «Гідропневмоавтоматика та гідропривод», отримав кваліфікацію - «інженер-механік».

04.2002 канд. в нар. деп. України від СелПУ, № 7 в списку.

Трудову діяльність розпочав у Харківському дочірньому підприємстві «Фортуна-сервис» Товариства з обмеженою відповідальністю спільного підприємства «Фортуна» з посади менеджера, потім став заступником директора підприємства. У подальшому працював на різних керівних посадах у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Кадіс», Акціонерному товаристві «Концерн АВЕК», товариство з обмеженою відповідальністю «Ново», «Фортуна ЛТД», «Корпорація« АПК », Компанія« Техінпром».

Депутатська діяльність[ред.ред. код]

У 2006 році вперше був обраний народним депутатом України 5-го скликання та 6-го скликання. У 2012 році обраний народним депутатом України сьомого скликання у територіальному виборчому окрузі №176 (Харківська область). Як народний депутат України шостого і сьомого скликань обіймав посаду заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

26 жовтня 2014 року Дмитро Олексійович Шенцев знов  був обраний народним депутатом України Верховної Ради восьмого скликання у територіальному виборчому окрузі №176 (Харківська область).

В даний час є членом Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

15 травня 2015 року увійшов до фракції партії «Опозиційний блок».

Займається громадською та благодійною діяльністю.

У квітні 2012 року заснував Благодійну організацію «Обласний благодійний фонд Дмитра Шенцева».

Нагороди[ред.ред. код]

  • Медаль Пушкіна (Російська Федерація, 9 лютого 2013) — за великий внесок у збереження та популяризацію російської мови та культури за кордоном[2]
  • Орден «За заслуги» III ступеня
  • Почесна грамота Верховної Ради України
  • Почесна грамота Кабінету Міністрів України
  • Орден Української Православної Церкви «Нестора Літописця»
  • Орден Почаївської Ікони Божий Матері
  • Орден Князя Київського Ярослава Мудрого.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]