Обговорення користувача:Gutsul

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Прохання поміняти помилкову назву статті Яна Готфріда Гофмана на вірну: Ян Ґотфрід Гофман! ДЯКУЮ!!!!

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Скасування силок у статтях про Великі Межирічі та Велика ВВ від користувача Сопілка[ред. код]

Вперше намагаюся робити редагування до статей, тому не копайте сильно, якщо шось не так... Вставив силка на власні історичні програми про Межирічі та причини Другої Світової, а ви їх видалили!Програми виходили в ефірі Рівненського державного телебачення, тому у фактах викладених в них сумніву не повинно бути... Чи може я щось не так роблю? Підкажіть, будь-ласка.

Мені зрозуміле ваше бажання прорекламувати ваш матеріал (ви не перший), але мета вікіпедії - створення енциклопедії, а не реклама чужих матеріалів. Якщо маєте бажання, можете розширити статтю Великі Межирічі використовуючи матеріали вашої передачі. Re:Питання реклами даної програми абсолютно не стоїть!Адже, хто захоче той через гугл її і так знайде. Хотілося допомоготи Вашому проекту в плані нової інформації, не тільки текстової, але і ВІЗУАЛЬНОЇ. Адже це телевізійна програма, відфільмована професійним оператором та змонтована режисером, в якій текст написаний під відео! Крім того, є інтерв`ю істориків, яке, виходить, треба переписувати, що робити не бачу сенсу. Будь-ласка, не пошкодуйте 16 хвилин, гляньте, а тоді, думаю, ваша думка зміниться. А головне в багатьох статтях вікіпедії є силки на зовнішні ресурси (той самий сайт про замки західної України тощо), виходить там Ви вгледіли інформаційну користь, а тут - тільки комерцію. Вам вирішувати. Але, по Рівненщині є багато цікавого матеріалу, який вважаю доповнив би ваш портал. Повірте, реклама нам НЕ ПОТРІБНА, хочеться, щоб українці знали свою історію і КРАПКА! До речі, те ж саме стосується статті Велика Вітчизняна війна. Повірте, вона доповнить ваш текст відеоматеріалом про битву під Дубно, поведінку Червоної армії в перші дні війни та новим поглядом на розв`язання війни як такої....

Андрей Пушкаш. «Цивилизация или варварство: Закарпатье (1918-1945 г.г.)»[ред. код]

Державний архів Закарпатської області, протоколи хустського зїзду 1919 року.[ред. код]

інформаційно-довідковий зал СБУ, м. Ужгород, вул. Довженка, 3[ред. код]

Вимагаю до повернення моєї версії подій, або до перегляду поточної версії.

Блокування вікіпедиста Bulka UA[ред. код]

Є дві причини чому мене було заблоковано. Перша полягає в тому, що негідні вчинки користувача (саме так: КОРИСТУВАЧА) Gvozdet нікому було зупинити. Адміністратори інґнорували моє звернення протягом кількох днів. Друга полягає в тому, що цей користувач продовжував вчиняти негідно. Тепер прошу мені пояснити, чому адміністратори іґнорували моє застереження і негідну поведінку користувача Gvozdet, а також, чому, якщо моя Ай-Пі адреса була заблокована по 10.00, як написано у попередженні "на один день", була розблокована більш ніж через добу, після 13.00. Bulka

Сосниця[ред. код]

Добрий день спасибо за пояснительные ссылки ) но с моей точки зрения информация о поселке Сосница весьма скудна мне хотелось пополнить ее ссылками на изображения которые Вы посчитали собственной рекламой... Вам видней Но с моей точки зрения имеющиеся ссылки, особенно две первые, ОЧЕНЬ странные Если ссылка на фото Сосницы является ссылкой на портал Верховной Рады http://portal.rada.gov.ua/ и стоит под заголовком "Облікова картка" то я умываю руки

спасибо за внимание обязуюсь больше не беспокоить

P.S. и большой приет пользователю NickK и Gutsul (можете блокировать меня эта тема больше не интересует, хочешь помочь а тебе угрожают ))) это просто смешно --Andrietti

Українська мова (Пам'яті Т.Г. Шевченка)[ред. код]

Діамант дорогий на дорозі лежав, —

Тим великим шляхом люд усякий минав.

І ніхто не пізнав діаманта того,

Йшли багато людей і топтали його.

Але раз тим шляхом хтось чудовий ішов,

І в пилу на шляху діамант він найшов.

Камінець дорогий він одразу пізнав,

І додому приніс, і гарненько, як знав,

Обробив, обточив дивний той камінець,

І уставив його у коштовний вінець.

Сталось диво тоді: камінець засіяв,

І промінням ясним всіх людей здивував,

І палюче огнем кольористе блищить,

І проміння його усім очі сліпить.

Так в пилу на шляху наша мова була,

І мислива рука її з пилу взяла.

Полюбила її, обробила її,

Положила на ню усі сили свої,

І в народний вінець, як в оправу, ввела,

І, як зорю ясну, вище хмар піднесла.

І на злість ворогам засіяла вона,

Як алмаз дорогий, як та зоря ясна.

І сіятиме вік, поки сонце стоїть,

І лихим ворогам буде очі сліпить.

Хай же ті вороги поніміють скоріш,

Наша ж мова сія щогодини ясніш!

Хай коштовним добром вона буде у нас,

Щоб і сам здивувавсь у могилі Тарас,

Щоб, поглянувши сам на створіння своє,

Він побожно сказав: „Відкіля нам сіє?”

Cамійленко В.

прохання повернути статті мережевої тематики[ред. код]

Прошу повернути статті мережевої тематики, які я почав перекладати, але потім декілька тижнів був зайтятий роботою і не встиг усу доперекладати. Будь-ласка проінформуйте мене як їх поновите, щоб я міг почати працювати. Список статей( Campus Area Network, FTTB, Etc., Телефонна мережа загального використання»)

Окуляри сонцезахисні[ред. код]

А ви самі, до речі, носите чи не носите темні окуляри?

Аве Марія (фільм)[ред. код]

Добрий день, шановний Gutsul. З повагою вiдношусь до Ваших зусиль по становленню української вiкiпедiї. Звернiть увагу:

Розблокування[ред. код]

Дуже прошу розблокувати мене. Я не розумію в чому причина? Ніякої особливої війни редагувань не було. Так, час від часу я повертала в статтю підтверджену джерелами інформацію, але це лише тому, що адміністратори не відреагували на моє зверенення і не втрутилися в конфілкт полишивши його розвиватися далі. Якщо було бажання не допустити війни редагувань в будь якому вигляді то чом би не заблокувати статтю? Навіщо блокувати учасників? Я ж не порушила жодного правила! Й так ця клята стаття відволікає мене від роботи і я сподівалася, хоч під вечір зайнятися нормальною роботою, а тут блокування на добу! Обіцяю взагалі не робити жодного редагування в статтях пана Сапіна до понеділка. Розблокуйте мене будь ласка. 赤子

Петрушевич Євген[ред. код]

Зниження статусу[ред. код]

Подано заявку щодо позбавлення вас статусу бюрократа, а точніше — зниження повноважень до адміністраторських. --Oloddin 20:12, 19 лютого 2012 (UTC)

Порушення авторських прав[ред. код]

У тебе на сторінці розміщено вірш Дмитра Павличка. У Вікіпедії можна розміщувати лише твори, що не порушують авторських прав. А згідно з законом України «про авторське право і суміжні права, цей твір перейде в суспільне надбання лише через 70 років після смерті автора, а оскільки автор іще живий, то його твір не знаходиться в суспільному надбанні, а отже порушує авторські права. Тож прохання вилучити цей вірш (або, як варіант замінити на вірш іншого автора, який перейшов у суспільне надання).--Анатолій (обг.) 21:39, 8 квітня 2012 (UTC)

Статтю Осьмак Іван номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Осьмак Іван, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 квітня 2012. — NickK (обг.) 22:30, 15 квітня 2012 (UTC)

Flagged Revisions[ред. код]

Доброго вечора! Сьогодні набула чинності система патрулювання нових редагувань Flagged Revisions, яка передбачає патрулювання нових редагувань, а не нових статей. Якщо ви згодні з правилами патрулювання, ви можете автоматично отримати прапорець редактора для патрулювання нових редагувань (за нової системи адміністратори не отримують права патрулювати автоматично, для цього потрібен окремий прапорець) — NickK (обг.) 19:42, 23 квітня 2012 (UTC)

привіт! тут потрібен Ваш підпис ред.№ 11374575 --アンタナナ 11:57, 11 січня 2013 (UTC)

Статтю Гречулевич Василь номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Гречулевич Василь, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 квітня 2012. Kibeee (обговорення) 22:22, 27 квітня 2012 (UTC)

Статтю Савицький Юліан номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Савицький Юліан, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 липня 2012. Ragnarok (обговорення) 11:54, 21 липня 2012 (UTC)

Запит на створення програми[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний розробнику Програмного Забезпечення! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і розробити для нас програму, що могла би автоматично вікіфікувати посилання на села та шукати в них координати? Можливі алгоритми роботи викладені на сторінці Вікіпедія:Завдання для роботів. Проект був би дуже вдячним!


Звернення до киян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!

Запрошення до участі у тижні зв'язності[ред. код]


Запрошення до участі в місячнику авіації та космонавтики[ред. код]

--Stanislavovich (обговорення) 14:23, 2 вересня 2012 (UTC)

Статтю Ліквідатор номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ліквідатор, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 жовтня 2012. — Шиманський હાય! 13:23, 5 жовтня 2012 (UTC)

Статтю Лобода Віктор номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Лобода Віктор, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 жовтня 2012. Kibeee (обговорення) 20:40, 21 жовтня 2012 (UTC)

Статтю Прибуток від реалізації номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Прибуток від реалізації, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 листопада 2012. — Шиманський હાય! 09:13, 24 листопада 2012 (UTC)

Загальні збори ВМУА 15 грудня 2012 11:00[ред. код]

Доброго дня,

Інформую про рішення правління Громадської організації «Вікімедіа Україна» про проведення Загальних зборів Організації 15 грудня 2012 в Києві з початком об 11:00. Місце проведення поки остаточно не визначене. Якщо Ви можете запропонувати місце проведення зборів, зробіть це тут .

Прошу, при наявності, вносити пропозиції до проекту порядку денного, а також реєструватися для участі в зборах.

Пропозиції щодо організації роботи зборів можна внести і обговорити тут.

Ознайомтеся, та при можливості доповніть чи відкорегуйте Звіт про роботу в 2012.

Також прошу прийняти до відома, що у зв'язку зі змінами правил домену org.ua робота пошти в домені At sign.svgwikimediaukraine.org.ua буде відновлена в понеділок, 3 грудня 2012.

З повагою, --Perohanych (обговорення) 21:35, 1 грудня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Орфоепія
 2. Іменник
 3. Прикметник
 4. Займенник
 5. Глотка
 6. Релігія
 7. Грудень
 8. Всесвітня павутина
 9. Спорт
 10. Математична логіка
 11. Народ
 12. Історія переписів населення
 13. Націоналізм
 14. Національний гімн
 15. Прем'єр-міністр
 16. Інформатизація
 17. Порожня множина
 18. Бізнес
 19. Здоров'я
 20. Теорія ймовірностей
 21. Стохастичний експеримент
 22. Несумісні події
 23. Інформаційна система
 24. Огайо (річка)
 25. Файл
 26. Спиртні напої
 27. Пільгук Іван Іванович
 28. Ісаак Ньютон
 29. Скелетна мускулатура
 30. PHP
 31. Алчевський Іван Олексійович
 32. Ліндсі Андерсон
 33. Пожарський Дмитро Михайлович
 34. Ясір Арафат
 35. Каліфорнія
 36. Монтана
 37. Південна Дакота
 38. Лісове озеро
 39. Владислав I Святий
 40. Чад
 41. Бассова протока
 42. Полкська протока
 43. Червоне море
 44. Хотинський район
 45. Заставнівський район
 46. Кельменецький район
 47. Кіцманський район
 48. Путильський район
 49. Сторожинецький район
 50. Чернівецький район
 51. Іллінецький район
 52. Жмеринський район
 53. Козятинський район
 54. Крижопільський район
 55. Липовецький район
 56. Могилів-Подільський район
 57. Мурованокуриловецький район
 58. Оратівський район
 59. Піщанський район
 60. Теплицький район
 61. Тиврівський район
 62. Томашпільський район
 63. Тульчинський район
 64. Хмільницький район
 65. Чечельницький район
 66. Шаргородський район
 67. Ямпільський район (Вінницька область)
 68. Магдалинівський район
 69. Царичанський район
 70. Софіївський район
 71. Томаківський район
 72. Голованівський район
 73. Новгородківський район
 74. Джанкойський район
 75. Красногвардійський район (Крим)
 76. Красноперекопський район
 77. Кіровський район (Крим)
 78. Ленінський район (Крим)
 79. Нижньогірський район
 80. Бахчисарайський район
 81. Первомайський район (Крим)
 82. Роздольненський район
 83. Сакський район
 84. Сімферопольський район
 85. Чорноморський район
 86. Білогірський район (Крим)
 87. Полтавський район
 88. Хорольський район
 89. Шишацький район
 90. Великобагачанський район
 91. Костопільський район
 92. Сент-Вінсент і Гренадини
 93. Мальдіви
 94. Хлєбников Павло Юрійович
 95. Бунґе Микола Андрійович
 96. Буняковський Віктор Якович
 97. Теорія графів
 98. Воловик Григорій Володимирович
 99. Володський Олександр Федорович
 100. Воробйов Володимир Петрович
 101. Головко Дмитро Федорович
 102. Гринько Микола Григорович
 103. Гудзій Микола Каленикович
 104. Дейч Лев Григорович
 105. Доброхотов Микола Миколайович
 106. Іванов Михайло Федорович
 107. Ісаченко Борис Лаврентійович
 108. Крайниченко Володимир Гаврилович
 109. Марія Монтессорі
 110. Андре Блондель
 111. Кільчасті черви
 112. Кий
 113. Лівчак Йосип Миколайович
 114. Рогач Іван
 115. Чарниш Василь
 116. Ярославна
 117. Гумецький Модест
 118. Легеза Іриней
 119. Уявлення про виникнення життя на Землі
 120. Енеїда (мультфільм)
 121. Аве Марія (фільм)
 122. Баптизм
 123. Секулярні вчення релігійного характеру
 124. Фруктоза
 125. Цукроза
 126. Целюлоза
 127. Переддвір'я піхви
 128. Міста-герої
 129. Активна температура
 130. Вологість повітря
 131. Губа
 132. Зоря (заграва)
 133. Синоптична карта
 134. Кругообіг води
 135. Лінза підземної води
 136. Максимальна температура
 137. Мінімальна температура
 138. Пружність водяної пари
 139. Регулювання стоку
 140. Сонячна радіація
 141. Судинні рослини
 142. Антивірусна програма
 143. Дисковод
 144. Достовірність
 145. Драйвер
 146. Програмне забезпечення
 147. Клавіатура комп'ютера
 148. Компілятор
 149. Контролер ПК
 150. Масив (структура даних)
 151. Носій інформації
 152. Реквізит
 153. Сектор магнітного диска
 154. Сервер
 155. Сканер
 156. Суматор
 157. Щільність запису
 158. Валовий дохід
 159. Золотий запас України
 160. Іноземець
 161. Організаційно оформлений позабіржовий ринок
 162. Роумінг
 163. Товариство з додатковою відповідальністю
 164. Товариство з обмеженою відповідальністю
 165. Психоактивна речовина
 166. Якість лікарського засобу
 167. Без'ядерна зона
 168. Труднощі перекладу
 169. Демілітаризація
 170. Індустріальне суспільство
 171. Smalltalk
 172. Стереометрія
 173. Амстердам
 174. Сірано де Бержерак
 175. Лузін Микола Миколайович
 176. Старицька-Черняхівська Людмила Михайлівна
 177. Аеробіка
 178. Готель «Росія» (Москва)
 179. Марков Андрій Андрійович
 180. Метадон
 181. Снодійно-седативні засоби
 182. Органи державної влади
 183. Абстрактний експресіонізм
 184. Автоімунні захворювання
 185. Дрезден
 186. Акапулько
 187. Системи спілкування
 188. Олександр I (російський імператор)
 189. Александр III (король Шотландії)
 190. Алія Раміз
 191. Алкоголь
 192. Альбінізм
 193. Аменхотеп III
 194. Мартін Аміс
 195. Індіанці
 196. Амфетамін
 197. Ангел
 198. Анорексія
 199. Джеймс Кук
 200. Френсіс Дрейк
 201. Лао-Цзи
 202. Аутсорсинг
 203. Короткозорість
 204. Велосипедні гонки
 205. Гербіциди
 206. Гормон
 207. Славна революція
 208. Ізмаїл Паша
 209. Картель
 210. Кіскей
 211. Кроманьйонці
 212. Лапландія
 213. Модернізм
 214. Революції 1848—1849 років
 215. Газотранспортна система України
 216. Криптосистема
 217. Хеш-функція
 218. Вільха
 219. Список тридцяти найбільших міст світу
 220. Сім'янка
 221. Цар-бомба
 222. Треш-метал
 223. Львівський автобусний завод
 224. Annihilator
 225. Дез-метал
 226. Оскар Аріас
 227. Атомний годинник
 228. Едуард Баладюр
 229. Вільне програмне забезпечення
 230. Нітрогліцерин
 231. Нітроцелюлоза
 232. Бабула Володимир
 233. Урсула Ле Ґуїн
 234. Казимир IV Ягеллончик
 235. Наталка Сняданко
 236. The Righteous Brothers
 237. Епітимія
 238. Rush
 239. Sensational Alex Harvey Band
 240. Софі Лорен
 241. Sha Na Na
 242. Showaddywaddy
 243. Sky (гурт)
 244. Smokie
 245. Spooky Tooth
 246. Squeeze
 247. Рінго Старр
 248. Данило Кіш
 249. Steeleye Span
 250. Talking Heads
 251. Tangerine Dream
 252. Television
 253. 10cc
 254. Thin Lizzy
 255. The Three Degrees
 256. Toe Fat
 257. The Tubes
 258. UFO (група)
 259. The Vibrators
 260. Village People
 261. Джеймс Олдрідж
 262. Warlock
 263. T. Rex
 264. Чезз Пальмінтері
 265. Дженніфер Тіллі
 266. The Ronettes
 267. Sam & Dave
 268. The Shadows
 269. The Shangri-Las
 270. Дел Шеннон
 271. The Shirelles
 272. Свята Тетяна
 273. Small Faces
 274. Soft Machine
 275. Sonny & Cher
 276. Spirit (гурт)
 277. The Springfields
 278. The Stooges
 279. The Supremes
 280. The Temptations
 281. Ten Years After
 282. Three Dog Night
 283. The Tornados
 284. Traffic
 285. The Tremeloes
 286. Ike & Tina Turner
 287. The Union Gap
 288. Vanilla Fudge
 289. The Ventures
 290. The Walker Brothers
 291. The Rascals
 292. The Zombies
 293. Aerosmith
 294. The Allman Brothers Band
 295. Alternative TV
 296. Джон Андерсон
 297. Ashford & Simpson
 298. Atlanta Rhythm Section
 299. Atomic Rooster
 300. Bad Company
 301. Badfinger
 302. Bay City Rollers
 303. Bedlam
 304. Boston
 305. Bread
 306. Budgie
 307. Cactus
 308. Camel
 309. Captain Beyond
 310. Caravan
 311. Humble Pie
 312. Japan
 313. Jefferson Starship
 314. The J. Geils Band
 315. Journey
 316. Kansas
 317. Kiss
 318. Kool & the Gang
 319. Lindisfarne
 320. Little Feat
 321. Кенні Логгінс
 322. Енді Мекей
 323. Magazine
 324. The Mahavishnu Orchestra
 325. The Manhattan Transfer
 326. Medicine Head
 327. Бетт Мідлер
 328. Mott the Hoople
 329. Mountain
 330. Mud (гурт)
 331. Mungo Jerry
 332. Таблиця Снеллена
 333. Гаррі Нілссон
 334. Osibisa
 335. The Osmonds
 336. Paper Lace
 337. Rainbow
 338. The Residents
 339. Return to Forever
 340. Rose Royce
 341. The Rubettes
 342. Проект Едем
 343. Рада з міжнародних відносин

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:52, 15 грудня 2012 (UTC)

Статтю Секулярні вчення релігійного характеру номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Секулярні вчення релігійного характеру, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 грудня 2012. Monolit (обговорення) 20:25, 16 грудня 2012 (UTC)

Статтю Лазуренко Данило Семенович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Лазуренко Данило Семенович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 січня 2013. Basio (обговорення) 06:28, 24 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:17, 25 січня 2013 (UTC)

Статтю Мутність води номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Мутність води, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 січня 2013. Acedtalk 19:19, 31 січня 2013 (UTC)

Повідомлення[ред. код]

Вітаю! Повідомляю вас як бюрократа, що вибори адміністраторів згідно із підсумком тут винесені на окрему сторінку: Вікіпедія:Заявки на статус адміністратора. --Acedtalk 21:56, 22 лютого 2013 (UTC)

Статтю Білокам'янське номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Білокам'янське, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 лютого 2013. Basio (обговорення) 19:58, 24 лютого 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 16:04, 12 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Amnesty Logo.gif[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Amnesty Logo.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:02, 23 березня 2013 (UTC)

Стаття Кос Михайло (інженер)[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Кос Михайло (інженер). Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене — Acedtalk 21:20, 5 квітня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Кос Михайло (інженер)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Кос Михайло (інженер) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 14 днів. — KrBot (обговорення) 11:58, 24 квітня 2013 (UTC)

Прапорець бюрократа[ред. код]

Вітаю. Дуже поважаю Вашу роботу, особливо її важливість на початковому етапі україномовної Вікіпедії. Але: тоді Вам було дано прапорці адміністратора та бюрократа. До першого загалом претензій станом на зараз немаю, Ви не є дуже активним адміном, але загалом, деякі дії робите, і є неактивніші за Вас адміністратори. А от щодо прапорця бюрократа: останнє здійснене Вами перейменування користувача було здійснене у 2008 році, остання здійснена Вами зміна прав користувачів була у 2010. Інші два права що має група користувачів Бюрократи має і група Адміністратори. Звідси постає, на мою думку, логічне питання — Вам досі потрібен прапорець бюрократа? І якщо так, то коли Ви плануєте взятись за його більш менш активне використання? Я хочу наголосити, що подібні прапорці не є орденами, і їх надання/відбирання це не вияв поваги чи нагорода за заслуги, а це прапорці, що дають певні права користувачам, і водночас накладають певні зобов'язання їх використовувати виконуючи запити користувачів, що таких прав самі не мають. --Ваѕеобг.вн. 10:36, 21 червня 2013 (UTC)

Привіт! Не можу з вами не погодитися. Тому подав заявку на анулювання моїх прав бюрократа ([1]). --Gutsul (обговорення) 14:13, 24 червня 2013 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у червні 2013 отримала +1 533 133 переглядів.

Це друге місце серед усіх вікіпедистів.

Вітаю і бажаю сил, часу і натхнення! --Perohanych (обговорення) 16:22, 16 липня 2013 (UTC)

Ви жартуєте? Користувач у червні зробив всього 15 редагувань і з них 8 в основному просторі.--Анатолій (обг.) 17:03, 16 липня 2013 (UTC)
Толя, береться внесок за весь період, а перегляди за червень (плюс мабуть і ботоперегляди)--Kamelot (обговорення) 17:32, 16 липня 2013 (UTC)

Цитую з листа автора:

Формула доволі проста: По кожній статті програма рахує суму правок із врахуванням знаку. Ця сума береться по модулю і ділиться на поточний розмір статті так у нас буде по кожній статті відносний вклад у неї. Після цього значення по кожній статті домножуємо на статистику відвідуваності за останній місяці. І ще правки рахуються тільки основні і за передостанній місяць (і раніші). Єдина проблема з програмою полягає в тому, що вона звісно довго рахує для користувачів з великим внеском. Для користувача MaryankoD вона рахувала 5 годин.

--Perohanych (обговорення) 17:59, 16 липня 2013 (UTC)

Якщо вона проста, чого ж так довго рахує? Щоб швидше рахувало, користувачу варто завести акаунт бота. Бот може робити набагато більше API-запитів, ніж звичайний акаунт, відповідно і рахуватиметься швидше.--Анатолій (обг.) 11:23, 17 липня 2013 (UTC)
Задати питання раджу тут: Обговорення користувача:UkrFace#Про рейтинг --Perohanych (обговорення) 12:19, 17 липня 2013 (UTC)

Статтю Баланс платежів за технології номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Баланс платежів за технології, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 липня 2013. — Шиманський હાય! 19:10, 26 липня 2013 (UTC)

Запрошую до участі в обговоренні[ред. код]

Запрошую вас до участі в обговорення моєї пропозиції щодо розширення критеріїв швидкого вилучення сторінок користувача. з повагою, --Максим Підліснюк (обговорення) 19:11, 5 вересня 2013 (UTC)

Стаття Авалювання[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Авалювання. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене — «Teo» обг 14:42, 5 жовтня 2013 (UTC)


Щодо Константинопольського патріархату[ред. код]

Моє шанування! В процесі опрацювання певних своїх статей ознайомився з сторінками про Константинопольський патріархат. На мою думку з назвами сторінок — повна «абракадабра»! Зокрема, Вами ще в березні 2007 року було створено статтю «Константинопольські патріархи», яку 15.01.2011 року з якогось дива перейменували на «Патріарх Константинопольський» !!!???!!!

На «Патріарх Константинопольський» перенаправлено сторінку «Константинопольський патріарх»!

Водночас, існує така собі сторінка «Константинопольський патріархат»! За логікою ця сторінка мала бути би перенаправлена на Константинопольська православна церква (як це зроблено тут Константинопольський Патріархат)! Але ні! У ній розповідають про «Константинопольського патріарха»!!! А це ж — різні речі!

Я, як простий учасник тут безсилий! Ви, як адміністратор, ймовірно зможете навести лад. Що робити? Моя думка наступна... Необхідно: 1. Повернути Вашу назву «Константинопольські патріархи». 2. «Константинопольський патріархат» потрібно перенаправити на «КПЦ», а її зміст повинен бути у «Константинопольський патріарх». Наголошую, що це тільки моя думка... Але робити щось потрібно! Оскільки сьогодні це виглядає смішно! З повагою--IVMD (обговорення) 20:23, 19 жовтня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:03, 23 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:URE t1 030a pic.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:URE t1 030a pic.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує), але поки нема вільного її фото. Ваѕеобг.вн. 18:27, 3 листопада 2013 (UTC)

Загальні збори[ред. код]

Загальні збори ГО «Вікімедіа Україна» згідно з Рішенням Правління №41/2013 відбудуться 15 грудня 2013 року. Початок реєстрації о 10:00, початок зборів о 10:30.

Місце проведення зборів - м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет. Про номер корпусу та аудиторію буде повідомлено ближче до зборів на сторінці wmua:Загальні збори №5/Місце проведення

Проект порядку денного опублікований на сторінці wmua:Загальні збори_№5/Проект Порядку денного.

Запрошую також ознайомитися з іншими матеріалами, що готуються до зборів, та надавати до них пропозиції і зауваження на відповідних сторінках обговорення.

Прошу зареєструватися на сторінці wmua:Загальні збори №5/Список учасників або завчасно надати довіреність. Витяг зі wmua:Статуту:

5.11. У разі неможливості особистої присутності члена Організації на Загальних зборах, він може бути представлений уповноваженим представником, який також є членом Організації та діє на підставі довіреності. Оригінал довіреності пред'являється перед початком Загальних зборів, а копія надається виконавчому директору Організації щонайменше за 7 днів до Загальних зборів. Кожен член Організації має право бути представником не більше двох інших членів. Форма довіреності визначається Правлінням.

Публікація щонайменше як за п'ять днів до Загальних зборів інформації про отримані/надані довіреності на офіційному сайті Організації на сторінці, що містить попередній список учасників, прирівнюється до пред'явлення Оригіналу довіреності перед початком Загальних зборів.

Адреса для надання довіреності: boardAt sign.svgwikimediaukraine.org.ua

Форма довіреності: wmua:Форма довіреності на Загальні збори ГО «Вікімедіа_Україна» --Perohanych (обговорення) 23:15, 1 грудня 2013 (UTC)

Активність[ред. код]

Доброго дня! Помітив, що у цьому році Ви рідко приймали участь у редагуванні Вікіпедії. Оскільки у нас зараз купа роботи і купа неактивних адмінів, то буду подавати на відкликання адмінства неактивних адмінів і висування нових. Дуже цікава Ваша думка. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 12:46, 12 грудня 2013 (UTC)

Хакерський злам УкрВікі[ред. код]

Сьогодні при відкритті особистої сторінки замість звичного зображення тексту й виду "Шаблон:User uk" з'явилося фото (в 4-5 рази більше ніж "Шаблон:User uk"), де було зображення фекалій в унітазі. Аналізуючи останні політичні події в Україні, і те що це саме україномовна Вікіпедія, і те що це було здійснено через шаблон тих то "вважає українську для себе рідною" (Українська мова для цього користувача є рідною), вважаю це агресивним політиканством підлого норову з бульварними манерами від якогось користувача ПК (вам має бути відома його IP-адреса), що не припустиме для етики Вікіпедії. Вікіпедія була використана кимось для особистого інтересу виразити бидлувате моральне уродство. Я оглянув "перегляд історії" власної особистої сторінки - не було сторонніх втручань. Як через вказаний шаблон могло потрапити таке конкретне фото??? З повагою до Вас --Krupski Oleg (обговорення) 15:39, 12 грудня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:FlotazijnyjAparat.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:FlotazijnyjAparat.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 10:23, 14 грудня 2013 (UTC)

Статус Файл:URE t1 024b pic.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:URE t1 024b pic.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 15:32, 16 грудня 2013 (UTC)

Статтю Концесіонер номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Концесіонер, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 січня 2014. --Acedtalk 18:16, 20 січня 2014 (UTC)

Статтю Щільність снігу номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Щільність снігу, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 лютого 2014. --Acedtalk 15:21, 3 лютого 2014 (UTC)

Горілка[ред. код]

Доброго дня. Вибачте, що пишу сюди, але є певний конфлікт, що вже кілька років не має вирішення. Звертаюсь до адміністраторів по арбітраж. Такий самий лист написаний ще кільком адміністраторам.

Отже, суть проблеми: Здається, з самого початку української вікі точиться діспут з питання статей Водка та Горілка. Три роки тому це були дві статті-смітника, де не було ані структури, ані зрозумілої логіки. Я потроху збирав точні формулювання та об`єднав ці статті, додавши чимало пояснень у обговореннях та навівши необхідні джерела.

 • В багатьох світових культурах та мовах (в тому числі в російській та у суржику) горілкою називають українську перцівку, а водкою - звичайну білу горілку.
 • Але жоден тлумачний словник української мови не знає слова "водка", бо це є повним російськомовним аналогом слова "горілка". Горілка vs Водка.
 • Тлумачний словник укр. мови вважає, що будь-який міцний пшеничний спирт з водою - це й є горілка.
 • Якщо робити сторінку Водка, то робити і сторінки "шнапс", "вудка", "вотка" - бо це те саме, але іншими мовами.
 • Я, переробивши статтю "горілка", зробив статтю "водка" перенаправленням.
 • За останні роки кілька користувачів, наводячи неавторитетні, часто - російськомовні джерела та не беручи участь в обговоренні знов переробляють статті, дописуючи про горілку, як виключно про перцівку. Я сам не справляюсь із постійною війною правок та покладаюсь на втручання адмінів, як останньої інстанції.

Велике прохання втрутитись та дописати авторитетну думку, і, якщо моя думка та АД є вірними, прошу захистити сторінку "водка", як перенаправлення на статтю "горілка". Щиро ваш, Flinn (обговорення) 10:36, 12 березня 2014 (UTC)

Вибачте за турботу, суперечку вже вирішено. Дякую, Flinn (обговорення) 19:37, 12 березня 2014 (UTC)

Статтю Конвективні хмари необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Конвективні хмари, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,— Шиманський હાય! 06:00, 14 березня 2014 (UTC)

Статтю 11 до н. е. номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття 11 до н. е., значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 квітня 2014. --yakudza 16:30, 1 квітня 2014 (UTC)

Статтю 60 до н. е. номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття 60 до н. е., значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 квітня 2014. --yakudza 16:33, 1 квітня 2014 (UTC)

Статтю Сертифікат якості цінних паперів у документарній формі номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Сертифікат якості цінних паперів у документарній формі, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 квітня 2014. — Шиманський હાય! 10:22, 11 квітня 2014 (UTC)

Статтю Бабизна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Бабизна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 квітня 2014. --Acedtalk 18:40, 11 квітня 2014 (UTC)

Статтю Прагнення уникати ризику номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Прагнення уникати ризику, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 квітня 2014. — Шиманський હાય! 07:05, 15 квітня 2014 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Gutsul!

В минулому ви створили 9563 (!!!) статті Вікіпедії та додали понад 19,5 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 00:59, 24 квітня 2014 (UTC)

Користувач:Gutsul/Foto[ред. код]

привіт! перепрошую, що турбую. підкажіть, будь ласка, а на цій сторінці вказано Ваші власні фото? --アンタナナ 08:28, 28 травня 2014 (UTC)

Привіт! Так, це мої власні фото. --Gutsul (обговорення) 09:27, 2 червня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:WorkOfNilHasevych1.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:WorkOfNilHasevych1.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 14:02, 2 липня 2014 (UTC)

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проєктів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 14:22, 2 липня 2014 (UTC)

Активність.[ред. код]

Добрий день! Оскільки попереднє моє питання щодо адмін-активності Ви чомусь ігнорували (пройшов мало не рік! ;-0 ), то ще раз запитую - чи плануєте Ви АКТИВНО займатися адміністративними діями? Якщо ТАК, то коли? І в якому обсязі? Якщо НІ, то може просто подасте заявку на звільнення із адмінства? За власним бажанням? Просто хочу, щоб адмінами у нас були ЛИШЕ активні користувачі. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 13:18, 29 липня 2014 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю! Якщо ви підтримуєте ідею вільного Татарстану, розмістить у себе цей юзербокс - {{За вільний Татарстан}} Також багато нових юзербоксів з'явились в розділі "Геополітичні переконання"--Hmarskiy II (обговорення) 16:52, 05 серпня 2014 (UTC)

З повагою!

Статтю Поставка матеріальних цінностей до Державного резерву номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Поставка матеріальних цінностей до Державного резерву, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 серпня 2014. Олег (обговорення) 04:31, 6 серпня 2014 (UTC)

Статтю Главацька Марія Дмитрівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Главацька Марія Дмитрівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 серпня 2014. --YarikUkraine (обговорення) 15:11, 29 серпня 2014 (UTC)

Статтю 14 січня необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю 14 січня, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

Сергій Липко (обговорення) 11:13, 2 вересня 2014 (UTC)

Статтю Бокалоподібні клітини необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Бокалоподібні клітини, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

Helixitta (обговорення) 09:49, 14 вересня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Статтю Конвективні хмари номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Конвективні хмари, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 жовтня 2014. — Шиманський હાય! 17:46, 30 жовтня 2014 (UTC)

Статтю Список міст Белізу номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список міст Белізу, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 листопада 2014. --Sergento 21:33, 3 листопада 2014 (UTC)

Статтю Список міст Лаосу номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список міст Лаосу, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 листопада 2014. --Sergento 21:34, 3 листопада 2014 (UTC)

Статтю Список міст Іраку номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список міст Іраку, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 листопада 2014. --Sergento 21:34, 3 листопада 2014 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у жовтні 2014 отримала +1 420 833 переглядів!

Це 4-е місце серед усіх вікіпедистів!

--Perohanych (обговорення) 16:12, 12 листопада 2014 (UTC)

Статтю Втрачена вигода номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Втрачена вигода, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 грудня 2014. Brunei (обговорення) 18:15, 6 грудня 2014 (UTC)

Статтю Прибуток страховика номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Прибуток страховика, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 грудня 2014. Олег (обговорення) 19:43, 8 грудня 2014 (UTC)

Статтю Стигматизація необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Стигматизація, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,--Brunei (обговорення) 23:50, 8 грудня 2014 (UTC)

Статтю Льодяна хмара необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Льодяна хмара, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

Brunei (обговорення) 00:06, 9 грудня 2014 (UTC)

Статтю Міжнародна класифікація хмар необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Міжнародна класифікація хмар, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

Brunei (обговорення) 00:06, 9 грудня 2014 (UTC)

Статтю Давн необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Давн, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

Brunei (обговорення) 00:06, 9 грудня 2014 (UTC)

Статтю Волоть необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Волоть, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

Brunei (обговорення) 00:06, 9 грудня 2014 (UTC)

Статтю Кумхурієт необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Кумхурієт, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

Brunei (обговорення) 00:06, 9 грудня 2014 (UTC)

Статтю Калашников Федір Іванович необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Калашников Федір Іванович, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

Brunei (обговорення) 00:06, 9 грудня 2014 (UTC)

Статтю Податковий кредит з податку на додану вартість номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Податковий кредит з податку на додану вартість, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 грудня 2014. --Brunei (обговорення) 01:24, 9 грудня 2014 (UTC)

Статтю Витрати тепла на випаровування номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Витрати тепла на випаровування, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 грудня 2014. --Brunei (обговорення) 01:24, 9 грудня 2014 (UTC)

Статтю Відповідальне зберігання матеріальних цінностей державного резерву номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Відповідальне зберігання матеріальних цінностей державного резерву, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 грудня 2014. --Brunei (обговорення) 01:24, 9 грудня 2014 (UTC)

Статтю Наукова інформатика необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Наукова інформатика, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 23:44, 15 грудня 2014 (UTC)

Статтю Любан необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Любан, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 23:44, 15 грудня 2014 (UTC)

Статтю Квота групова номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Квота групова, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 грудня 2014. --Brunei (обговорення) 23:44, 15 грудня 2014 (UTC)

{{subst:папв|Перетворення водного балансу|15 грудня 2014}--Brunei (обговорення) 23:44, 15 грудня 2014 (UTC)

Статтю Варвалюк Семен Тимофійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Варвалюк Семен Тимофійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 грудня 2014. --Brunei (обговорення) 23:44, 15 грудня 2014 (UTC)

Статтю Шквал необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Шквал, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 23:44, 15 грудня 2014 (UTC)

Статтю Арбітрейджер номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Арбітрейджер, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 грудня 2014. --Brunei (обговорення) 23:44, 15 грудня 2014 (UTC)

Статтю Вінніпеґосіс необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Вінніпеґосіс, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 23:44, 15 грудня 2014 (UTC)

10 секунд[ред. код]

Привіт. Можете відповісти на 2 питання: з якої області Ви родом і в якій області Ви постійно проживаєте останнім часом (якщо Київ чи Севастополь, то зазначте окремо)? Це потрібно для статистики. Відповісти краще тут - Вікіпедія:Кнайпа_(різне)#Для вікіісторії. Дякую. — Green Zero обг 16:55, 11 грудня 2014 (UTC)

Фульхенсіо Батиста[ред. код]

Здрастуйте Gutsul. Джерела в статті Фульхенсіо Батиста у вас є, і можна якщо нету додати джерела та доповнити статтю з інших вікі. З повагою--Poti Berik (обговорення) 16:03, 16 січня 2015 (UTC)

Статтю Рідкий наліт номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Рідкий наліт, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 13:53, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Абсолютний максимум (метеорологія) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Абсолютний максимум (метеорологія), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 13:53, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Медопродуктивність номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Медопродуктивність, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 13:53, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Блискавиця необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Блискавиця, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 13:53, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Абсолютний мінімум (метеорологія) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Абсолютний мінімум (метеорологія), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 13:53, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Твердий наліт номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Твердий наліт, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 13:53, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Регенерація циклону номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Регенерація циклону, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:04, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Внутрішня ціна промислово-фінансової групи номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Внутрішня ціна промислово-фінансової групи, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:04, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Улоговина озера номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Улоговина озера, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:04, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Низхідне джерело номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Низхідне джерело, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:04, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Виробник відходів номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Виробник відходів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:04, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Небезпечні відходи номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Небезпечні відходи, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:04, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Знешкодження відходів номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Знешкодження відходів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:04, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю SCART необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю SCART, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 19:04, 17 січня 2015 (UTC)

{{subst:поліпшити автору|Айстедфед|17 січня 2015}--Brunei (обговорення) 19:04, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Непряме міжнародне сполучення номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Непряме міжнародне сполучення, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:04, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Малий Хінґан необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Малий Хінґан, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 19:04, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Аклінічна крива номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Аклінічна крива, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:04, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Розрахунковий банк номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Розрахунковий банк, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2015. --Brunei (обговорення) 22:22, 17 січня 2015 (UTC)

Статтю Молодий циклон номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Молодий циклон, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 18:34, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Атмосферні аерозолі номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Атмосферні аерозолі, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 18:35, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Вологоадіабатичний градієнт номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вологоадіабатичний градієнт, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 18:37, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Сухоадіабатичний градієнт номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Сухоадіабатичний градієнт, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 18:37, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Термічний градієнт в атмосфері номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Термічний градієнт в атмосфері, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 18:37, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Гарантійний фонд страховика номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Гарантійний фонд страховика, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 18:38, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Струменева течія номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Струменева течія, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 18:40, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Спеціальне водокористування номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Спеціальне водокористування, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 18:51, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Продавець лізингового майна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Продавець лізингового майна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 18:51, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Обводнення номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Обводнення, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:04, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Квота індивідуальна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Квота індивідуальна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:06, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Кінцева продукція промислово-фінансових груп номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кінцева продукція промислово-фінансових груп, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:06, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Квота глобальна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Квота глобальна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:13, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Лізингодавець номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Лізингодавець, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:17, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Закраїна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Закраїна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:18, 18 січня 2015 (UTC)

Статтю Лінза підземної води номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Лінза підземної води, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:20, 18 січня 2015 (UTC)

Триває обговорення критеріїв значимості шкіл.[ред. код]

Доброго дня! Оскільки Ви створювали статті про школи, прошу долучитися до обговорення. Якщо маєте певні ідеї щодо правила/критерію, запропонуйте свій варіант.--Сергій Липко (обговорення) 09:59, 19 січня 2015 (UTC)

Статтю Конвекція в атмосфері номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Конвекція в атмосфері, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:07, 19 січня 2015 (UTC)

Статтю Країна походження номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Країна походження, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:07, 19 січня 2015 (UTC)

Статтю Концесійний платіж номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Концесійний платіж, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:12, 19 січня 2015 (UTC)

Статтю Розбронювання матеріальних цінностей державного резерву номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Розбронювання матеріальних цінностей державного резерву, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 січня 2015. --Brunei (обговорення) 15:10, 21 січня 2015 (UTC)

Статтю Концесійний конкурс номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Концесійний конкурс, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 січня 2015. --Brunei (обговорення) 15:12, 21 січня 2015 (UTC)

Статтю Якість лікарського засобу номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Якість лікарського засобу, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 січня 2015. --Brunei (обговорення) 18:53, 21 січня 2015 (UTC)

Статтю Керницький Мар'ян номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Керницький Мар'ян, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 січня 2015. --Brunei (обговорення) 20:20, 22 січня 2015 (UTC)

Статтю Бюджетне відшкодування номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Бюджетне відшкодування, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 січня 2015. --Brunei (обговорення) 20:26, 22 січня 2015 (UTC)

Статтю Кліринговий депозитарій номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кліринговий депозитарій, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 січня 2015. --Brunei (обговорення) 20:29, 22 січня 2015 (UTC)

Статтю Момент здійснення експорту номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Момент здійснення експорту, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 січня 2015. --Brunei (обговорення) 19:09, 28 січня 2015 (UTC)

Статтю Особа, яка має авторське право і суміжні права номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Особа, яка має авторське право і суміжні права, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 лютого 2015. --Brunei (обговорення) 14:10, 2 лютого 2015 (UTC)

Статтю Сезонна мерзлота номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Сезонна мерзлота, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 березня 2015. --Brunei (обговорення) 19:57, 5 березня 2015 (UTC)

Статтю Підпір номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Підпір, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 березня 2015. --Brunei (обговорення) 20:02, 5 березня 2015 (UTC)

Статтю Результативність номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Результативність, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 березня 2015. --Brunei (обговорення) 17:20, 6 березня 2015 (UTC)

Статтю Маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 березня 2015. Nina Shenturk (обговорення) 21:04, 13 березня 2015 (UTC)

Статтю Стокова течія номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Стокова течія, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 березня 2015. --Brunei (обговорення) 10:56, 16 березня 2015 (UTC)

Статтю Зажор номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Зажор, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 березня 2015. --Brunei (обговорення) 11:38, 16 березня 2015 (UTC)

Статтю Безстрокові цінні папери номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Безстрокові цінні папери, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 березня 2015. --Brunei (обговорення) 01:27, 26 березня 2015 (UTC)

Статтю Торгівля цінними паперами і деривативами номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Торгівля цінними паперами і деривативами, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 березня 2015. --Brunei (обговорення) 01:28, 26 березня 2015 (UTC)

Статтю Середземні моря номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Середземні моря, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 березня 2015. --Brunei (обговорення) 22:15, 30 березня 2015 (UTC)

Статтю Градієнтний вітер номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Градієнтний вітер, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 квітня 2015. --Brunei (обговорення) 22:33, 10 квітня 2015 (UTC)

Статтю Момент здійснення експортного контракту номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Момент здійснення експортного контракту, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 квітня 2015. --Brunei (обговорення) 22:35, 10 квітня 2015 (UTC)

Статтю Мінімальна температура номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Мінімальна температура, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 квітня 2015. --Brunei (обговорення) 23:07, 10 квітня 2015 (UTC)

Статтю Максимальна температура номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Максимальна температура, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 квітня 2015. --Brunei (обговорення) 23:07, 10 квітня 2015 (UTC)

Статтю Віламова Олександра Іллівна необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Віламова Олександра Іллівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 23:14, 10 квітня 2015 (UTC)

Статтю Бриг необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Бриг, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 23:14, 10 квітня 2015 (UTC)

Статтю Анората необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Анората, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 23:14, 10 квітня 2015 (UTC)

Статтю Toe Fat необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Toe Fat, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

Brunei (обговорення) 22:53, 27 квітня 2015 (UTC)

Обговорення шаблону:Росія ‎[ред. код]

Доброго часу доби, хтів би Вашої думки з цього приводу--Zvr (обговорення) 08:09, 12 травня 2015 (UTC)

Шаблон вже привели до прийнятного, на мою думку, вигляду --Gutsul (обговорення) 11:39, 28 травня 2015 (UTC)

Правки до статті Новоушицький район[ред. код]

Я додав посилання на Джерела до вашої статті "Новоушицький район". Гадаю - Ви не проти?!, Користувач 93.73.216.73, 16 травня 2015

Стаття не є чиєюсь власністю. Додавати можна все, що відповідає вимогам написання статей. Ваші редагування, як на мене, прийнятні. --Gutsul (обговорення) 11:38, 28 травня 2015 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Привіт! Ви досвідчений користувач вікіпедії, пропоную Вам подати заявку на отримання прапорця патрульного на ВП:ЗСП. — Green Zero обг 18:35, 27 травня 2015 (UTC)

Дякую, але зараз я досить рідко відвідую вікіпедію, тому не бачу в цьому сенсу. --Gutsul (обговорення) 11:32, 28 травня 2015 (UTC)
Оскільки ти є адміністратором, тобі не потрібно подавати заявку, а достатньо підтвердити, що ти ознайомився з Вікіпедія:Патрулювання, і ти зможеш отримати прапорець без обговорення. Це не вимагає надзвичайної активності, але якщо ти раптом натрапиш на невідпатрульоване редагування, ти зможеш позначити його сам — NickK (обг.) 00:37, 15 червня 2015 (UTC)

Статтю Експортер номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Експортер, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 червня 2015. Що ще можна зробити? --Sthelen.aqua (обговорення) 12:47, 14 червня 2015 (UTC)

Статтю Роберт Олдріч необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Роберт Олдріч, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 17:38, 17 червня 2015 (UTC)

Тиждень народів Росії[ред. код]

Доброго дня! Якщо я правильно пам’ятаю, Ви немало писали на цю тему. Будь ласка, погляньте на сторінку проекту - можливо, у Вас буде натхнення що-небудь написати в рамках тематичного тижня.

--Тутовий (обговорення) 22:15, 22 червня 2015 (UTC)

Список найстарших романістів фантастики тощо[ред. код]

Вітаю! Якщо вам цікава фантастика чи важлива кількість цікавих статей у вікіпедії, прошу вас допомогти (проголосувавши ПРОТИ видалення) з рятуванням 5 статей з фантастики, над якими я працюю. обговорення номінацій за 11 липня 2015.Присвячені темам з розряду «Цікавої статистики» — довгожителям серед романістів фантастики та найстаршим авторам фантастичних романів.Yasnodark (обговорення) 13:50, 12 липня 2015 (UTC)

Про заголовок статті Андрій Первозванний[ред. код]

Вітаю. Ви створили статтю Андрій Первозванний. За усталеним правописом основних Церков в Україні, а також див. Шевченко В. М.Словник-довідник з релігієзнавства. — Київ: Наукова думка, 2004 — слово Первозваний вживається з одним н. Прошу виправити в заголовку статті.--Влад Карпенко (обговорення) 16:20, 26 липня 2015 (UTC)

Адміністрування[ред. код]

За останній рік Ви виконали 6 адміністративних дій, хоча інколи дописуєте до Вікіпедії. Чи не пов'язане це з тим, що Ви втратили інтерес до адміністрування? Чи якісь інші причини? Можливо статус адміністратора Вам вже не потрібен? Які Ваші плани на майбутнє з цього питання? Буду вдячний за відповідь. --Basio (обговорення) 05:46, 3 серпня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/Кандидати[ред. код]

привіт. вибачте, що турбую. Ви не є активними останнім часом, але мені видається, що Ваш досвід мав би бути корисним загалом. тому й висунула Вашу кандидатуру до ВП:АК. буду дуже вдячна, якщо Ви погодитеся --アンタナナ 10:23, 23 серпня 2015 (UTC)

Дякую за довіру, але не бачу в цьому сенсу. Вибачте, але зараз я не маю достатньо вільного часу, щоб бути арбітром. А от досвідом можу поділитися, якщо комусь це буде потрібно. --Gutsul (обговорення) 15:32, 2 вересня 2015 (UTC)

Статтю Козаковський Григорій Станіславович необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Козаковський Григорій Станіславович, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

Brunei (обговорення) 17:54, 5 вересня 2015 (UTC)

Статтю Прем'єр-міністр Намібії необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Прем'єр-міністр Намібії, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

Brunei (обговорення) 17:56, 5 вересня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування[ред. код]

До Gutsul. Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів.Голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування/Усі).Тут питання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Обговорення. Дякую за увагу.Yasnodark (обговорення) 14:50, 6 вересня 2015 (UTC)

Статтю Мотивація номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Мотивація, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 вересня 2015. Що ще можна зробити? --Manefon (обговорення) 20:57, 17 вересня 2015 (UTC)

Інститут сталого розвитку[ред. код]

Чи потрібно захищати неперевірену сторінку, яку майже ніхто не редагує? Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:33, 21 жовтня 2015 (UTC)

Статтю Стигматизація номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Стигматизація, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 жовтня 2015. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 19:33, 29 жовтня 2015 (UTC)

Статтю Льодяна хмара номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Льодяна хмара, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 жовтня 2015. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 19:33, 29 жовтня 2015 (UTC)

Статтю Міжнародна класифікація хмар номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Міжнародна класифікація хмар, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 жовтня 2015. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 19:34, 29 жовтня 2015 (UTC)

Статтю Давн номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Давн, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 жовтня 2015. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 19:35, 29 жовтня 2015 (UTC)

Джерела для Промислово-фінансова група[ред. код]

Вітаю. Надайте, будь ласка, джерела за якими ви писали статтю Промислово-фінансова група. Зараз стаття зовсім без джерел і треба зрозуміти, що та в яких площинах може означати термін, аби вирішити, чи залишати для нього окрему статтю. --Yakiv Glück 08:50, 2 листопада 2015 (UTC)

Статтю Любан номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Любан, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 грудня 2015. Що ще можна зробити? --Helixitta (обг.) 19:03, 15 грудня 2015 (UTC)

Статтю Айстедфед номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Айстедфед, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 січня 2016. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 18:50, 6 січня 2016 (UTC)

Статтю Алькалья Самора Нісето номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Алькалья Самора Нісето, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 січня 2016. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 18:51, 6 січня 2016 (UTC)

Статтю Ізобара (географія) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ізобара (географія), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 січня 2016. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 18:52, 6 січня 2016 (UTC)

Статтю Люсія дос Сантос номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Люсія дос Сантос, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 січня 2016. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 18:52, 6 січня 2016 (UTC)

Статтю Фармакопейна стаття номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Фармакопейна стаття, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 січня 2016. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 18:52, 6 січня 2016 (UTC)

Статтю Астор оф Гевер Джон Джекоб номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Астор оф Гевер Джон Джекоб, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 січня 2016. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 19:02, 6 січня 2016 (UTC)

Статтю Карлос Наварро номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Карлос Наварро, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 січня 2016. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 19:02, 6 січня 2016 (UTC)

Статтю Депозитарій цінних паперів номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Депозитарій цінних паперів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 січня 2016. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 19:02, 6 січня 2016 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
дякую за ваш внесок до Вікіпедії! Goo3 (обговорення) 14:08, 13 січня 2016 (UTC)

Книгарь[ред. код]

А може Книгар (часопис)? Shynkar (обговорення) 12:24, 14 січня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Gutsul!

В минулому ви створили 9458 (!!!) статей Вікіпедії та додали понад 19,4 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 20:10, 28 січня 2016 (UTC)

Щодо вашого бота[ред. код]

Вітання. Ви отримали це повідомлення, тому що в українській Вікіпедії у Вас є бот. Протягом довгого часу Ваш бот не здійснював будь-яких дій. В даний час спільнота вирішує, що робити з неактивними ботами. Прошу Вас відвідати цю сторінку і повідомити спільноті, чи потрібен Вам буде статус бота в майбутньому, і якщо так, то навіщо. Якщо Вам більше не потрібний прапор бота, ми були б вдячні, якщо Ви повідомите спільноті про це.

Якщо у Вас є питання, Ви можете зв'язатися зі мною на моїй сторінці обговорення, або розмістіть їх на сторінці, на яку я посилався. На жаль, я не можу стежити за всіма сторінками, так що якщо Ви задасте питання тут, швидше за все, я не зможу відповісти.

Ми очікуємо від Вас відповідь протягом тижня після отримання цього повідомлення.

Дякую за увагу. З найкращими побажаннями, Максим Підліснюк (обг.) 19:36, 30 березня 2016 (UTC)

вікіпошта[ред. код]

привіт. надіслала листа. чи є можливість перевірити його наявність? дякую! --アンタナナ 21:02, 11 травня 2016 (UTC)

лист про "У рамках програми Розвиток спроможностей спільноти [1] 21-22 травня відбудеться тренінг із розв'язання конфліктів та посередництва [2]." надійшов --Gutsul (обговорення) 10:03, 13 травня 2016 (UTC)

Статтю Голодомори в Україні номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Голодомори в Україні, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 червня 2016. Що ще можна зробити? -- Green Zero обг 16:54, 3 червня 2016 (UTC)

Статтю Метеорологічний супутник необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Метеорологічний супутник, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, DegoleX (обговорення) 16:02, 26 липня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Gutsul вітаю, запрошую до участі у вересні та пропоную зареєструватися. .--Yasnodark (обговорення) 12:23, 31 липня 2016 (UTC)

Статтю Алмквіст Освальд номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Алмквіст Освальд, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 липня 2016. Що ще можна зробити? --DegoleX (обговорення) 15:45, 31 липня 2016 (UTC)

W[ред. код]

Вітаю. Додайте загальне оголошення про обговорення --Mr.Rivermen (обговорення) 11:39, 5 серпня 2016 (UTC)

Статтю Домен верхнього рівня номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Домен верхнього рівня, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 жовтня 2016. Що ще можна зробити? --Andriy.v (обговорення) 18:42, 13 жовтня 2016 (UTC)

Статтю Глосопоесіс необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Глосопоесіс, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, — Шиманський હાય! 09:38, 14 жовтня 2016 (UTC)

Статтю Метеорологічний супутник номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Метеорологічний супутник, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 жовтня 2016. Що ще можна зробити? — Шиманський હાય! 10:03, 14 жовтня 2016 (UTC)

Статтю Глосопоесіс номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Глосопоесіс, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 жовтня 2016. Що ще можна зробити? — Шиманський હાય! 11:09, 29 жовтня 2016 (UTC)

Статтю Пакет застосовних програм номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пакет застосовних програм, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 листопада 2016. Що ще можна зробити? — Шиманський હાય! 11:37, 19 листопада 2016 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 1998.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 16:31, 6 січня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)#Запити на порушення ВП:НО[ред. код]

привіт. з Новим роком та зимовими святами! перепрошую, що турбую не з чимось дуже приємним, але буду вдячна за конструктивну участь в обговоренні --アンタナナ 23:30, 10 січня 2017 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Gutsul!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Статтю Доміциляція номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Доміциляція, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 лютого 2017. Що ще можна зробити? — Шиманський હાય! 22:45, 19 лютого 2017 (UTC)

Неактивність[ред. код]

Добрий день! Дякую Вам за фантастичний вклад у розвиток Української Вікіпедії!

АЛЕ. Все тече, все міняється...

Протягом минулого року Ви ДУЖЕ мало уваги звертали на Українську Вікіпедію. І за останні 4 роки також. Вам з 2013 КОЖЕН рік писали про неактивність. Двічі - я. Тож маю намір Вас номінувати на позбавлення прав адміністратора через неактивність. Повідомлення надіслано задля дотримання вимог сторінки ВП:ЗППА щодо повідомлення за три дні до номінації.

Повідомлення написане у рамках очищення адмін-корпусу від неактивних адміністраторів. Вже одна склала добровільно повноваження, ще по 3 йде досить успішне голосування (по двом з них 100% підтримки на зняття).

Майже ВСЯ Ваша активність за останні 3 роки вміщується на одній сторінці! А за останні чотири роки на двох сторінках. Це ніяк не в'яжеться із активним адмінством! Тому змушений буду подавати на позбавлення прав адміністратора через неактивність.

ПС. Буду ДУЖЕ вдячний, якщо Ви знайдете у собі мужність і САМІ складете повноваження. Дякую Вам за клопітку роботу в Українській Вікіпедії! З повагою,--Nickispeaki (обговорення) 10:49, 20 березня 2017 (UTC)

Панов Ален Володимирович, Допомога[ред. код]

Заклик до модерування.

Останніх кілька днів користувач Stylenotes (Олег Олашин) здійснює редагування раніше перевіреної версії статті Панов Ален Володимирович. Редагування скидаються на виконання замовлення по дискредитації персонажу, оскільки переважна більшість викладеного є власними судженнями автора, припущеннями і оцінками. Більшість з них стосується: 1) Використання джерел, які містять сумнівну репутацію і які є упередженими до персонажа через наявне судове рішення, про порушення честі 2) Маніпулювання джерелами, тобто висловлювання твердження, яке підкріплюється джерелом, що не ілюструє викладене автором 3) Видалення попередніх посилань, джерел, фотографій, які свідчать про факти викладені у попередніх редагуваннях.

Приклади: а) Розділ "Будівельні скандали та знищення історичних пам'яток" - ніяких посилань на юридично встановлені факти, обвинувачення у вчиненні правопорушення (знищення пам'яток історії), яке ніколи вчинене не було та за яку особу не притягали до відповідальності б) "Однак в результаті реалізації проекту було повністю знищено автентичні елементи вілли XVIII століття, зведеної в стилі класицизму. [16] Автентичний дах зі старої черепиці було замінено на сучасну глянцеву черепицю, яка не притаманна для історичної забудови. Дерев'яні колони ґанку було демонтовано і замінено сучасними бетонними. Всю оригінальну дерев'яну столярку замінено на нову з євробрусу, яка за формою не відповідає автентичній та не є її точною копією. Тинькування будівлі також зроблено за сучасними технологіями. Відтак можна зробити висновок, що жодні реставраційні принципи до будівлі не застосовано і в ході реконструкції вона втратила свою історичну цінність". - висловлення оціночного твердження, без жодного джерела в) "Під час скандальної реконструкції вілли XVIII століття, що перебуває у власності родини Панових, було знищено автентичну дерев'яну вхідну браму з дверями — останню в Ужгороді. " - висловлення припущення або оціночного твердження, використання власних епітетів, без жодного джерела г) "Знищення 200-річного кам'яного муру" - назва розділу містить недоведений юридичний факт і не стосується персонажу статті д) 9 жовтня 2015 року під час будівельних робіт з облаштування скверу у буферній зоні пам'ятки національного значення — Ужгородського кафедрального собору — екскаватором було зруйновано кам'яні мури XIX століття[19], які заважали об'єднати простір приватного скверу з частиною вулиці перед будівлею собору[20][21]. Після повного знищення кам'яного муру Ален Панов на його руїнах звів стіну з піноблоків, що частково закривала сквер, але залишала вільний простір для об'єднання з вулицею.[22] Маніпулювання з джерелами: 19 - описує цінність муру та проект з облаштування, однак ніяк не доводить участі персонажа у його руйнуванні 20 - чітко доводить, що руйнування муру відбулося на ділянці, яка належить Мукачівській греко-католицькій єпархії, я не персонажу статті. 21 - чітко доводить, що персонаж статті до руйнування не має ніякого стосунку; ділянка, де стався інцидент, належить Мукачівській греко-католицькій єпархії. 22 - наклепницький матеріал на веб-ресурсі, відносно якого у персонажа є виграна судова справа про захист честі гідності і ділової репутації див реєстр судових рішень мінюсту http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/28821100; ділянка про яку йдеться, є суміжною і належить іншій приватній особі є) Одразу після падіння старовинного муру на сполох забили активісти, що опікуються архітектурною спадщиною — з вимогами відновити об'єкт культурної та історичної спадщини. Однак Мукачівською греко-католицькою єпархією, яка була співініціатором закладки скверу, відмовлено у регенерації кам'яного муру.[23] Відтак активісти та правники розпочали готувати скарги до Мінкульту, Державної архітектурно-будівельної інспекції та в обласне управління архітектури, а також заяви про скоєння кримінального злочину у вигляді знищення історичної пам’ятки[24].

Негативну оцінку факту знищення муру дали також колишні головні архітектори міста Ужгород — Олександр Шеба та Петро Сарваш, місцевий краєзнавець Людвіг Філіп, скульптор Василь Роман, а також Юрій Глеба — начальник управління культури Закарпатської ОДА.[25] Відверте маніпулювання джерела 23 24 25, мова йде про звернення стосовно руйнування з боку керівництва Мукачівської греко-католицької єпархії, а не персонажу статті. ж) Будівництво вежі в охоронній зоні комплексу Замкової гори На думку Алена Панова псевдоісторична споруда вдало впишеться в забудову XVI-XIX століть. Анонсований проект отримав різке засудження громадськості та фахівців через грубе втручання в історичне середовище та порушення висотності забудови. - оціночне судження, яке не містить жодного посилання, а є думкою самого автора.

Враховуючи наведене, прошу провести незалежне модерування матеріалу, захистивши його від упередженого вандалізму з боку автора Stylenotes (Олег Олашин), який зловживає своїм статусом у проекті Вікіпедія, поширює неправдиву інформацію і сам її модерує, виставляючи як перевірену версію З повагою,--Sasha14021978 (обговорення) 15:14, 23 березня 2017 (UTC)

Обговорення ситуація відбувається тут Захист сторінок. --Stylenotes (обговорення) 16:09, 23 березня 2017 (UTC)

Статтю Забезпечення номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Забезпечення, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 квітня 2017. Що ще можна зробити? vityok (обговорення) 15:01, 25 квітня 2017 (UTC)

Стаття Анна Київська[ред. код]

Gutsul Вітаю !Прошу захистити для незареєстрованих Анна Київська у зв'язку з можливим вандалізмом через висловлювання Путіна та попередньою війною редагувань у ровікі.--Yasnodark (обговорення) 15:21, 30 травня 2017 (UTC)

Сторінку Страховий тариф номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Страховий тариф, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 липня 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 12:33, 16 липня 2017 (UTC)

Сторінку Ізогієта номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ізогієта, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 липня 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 17:20, 18 липня 2017 (UTC)

Нагорода за загальний внесок до Вікіпедії[ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у липні 2017 отримала +433 022 переглядів!

Це 3-є місце серед усіх вікіпедистів!

--Perohanych (обговорення) 14:03, 4 серпня 2017 (UTC)

Сторінку Список професій номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список професій, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 вересня 2017. Що ще можна зробити? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 00:50, 28 вересня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Happy New Year Kyiv 2012.jpg
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 19:57, 31 грудня 2017 (UTC)

Сторінку Договір про відкриття рахунку в цінних паперах номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Договір про відкриття рахунку в цінних паперах, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 січня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 13:45, 11 січня 2018 (UTC)

Сторінку Щільність запису номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Щільність запису, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 січня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 15:20, 14 січня 2018 (UTC)

Сторінку Наст номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Наст, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 січня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 15:22, 14 січня 2018 (UTC)

Сторінку Умовний перехід номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Умовний перехід, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 січня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 16:03, 14 січня 2018 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Gutsul!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Сторінку Список німецьких кіноакторів номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список німецьких кіноакторів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 березня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 00:41, 31 березня 2018 (UTC)

Сторінку Словник термінів на тему нерухомість номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Словник термінів на тему нерухомість, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 серпня 2018. Що ще можна зробити? --Piramidion 22:25, 15 серпня 2018 (UTC)

Статтю Несумісні події необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Несумісні події, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 16 вересня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 23:11, 16 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Санітарні та протиепідемічні заходи номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Санітарні та протиепідемічні заходи, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 листопада 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 11:25, 19 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Опійні наркотики номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Опійні наркотики, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 січня 2019. Що ще можна зробити? --MMH (обговорення) 14:38, 6 січня 2019 (UTC)

Яремчанський р-н[ред. код]

Вважаю, нема нагальної потреби вилучати існуючий (існувавший) Яремчанський район (див. за червоним посиланням). Див. також:
Українська РСР: Адміністративно-територіальний поділ (на 1 вересня 1946 року) / М. Ф. Попівський (відп. ред.). — 1 вид. — К. : Українське видавництво політичної літератури, 1947. — С. 519. З пов. --De Riban5 (обговорення) 14:57, 13 січня 2019 (UTC)

Сторінку Таблиця:Густина речовин номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Таблиця:Густина речовин, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 січня 2019. Що ще можна зробити? --塩基Base 22:39, 23 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Gutsul!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Статтю Сплавина необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Сплавина, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 1 червня 2019. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 14:14, 1 червня 2019 (UTC)

Сторінку Старостіна Ірена номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Старостіна Ірена, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 жовтня 2019. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 17:15, 7 жовтня 2019 (UTC)

Сторінку Боспор Фракійський номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Боспор Фракійський, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 жовтня 2019. Що ще можна зробити? --Анатолій (обговорення) 10:39, 20 жовтня 2019 (UTC)

Статтю Борні добрива необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Борні добрива, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 28 грудня 2019. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:04, 28 грудня 2019 (UTC)

Нагорода за надзвичайний особистий внесок[ред. код]

Згущені вершки.png
Згущені вершки
За надзвичайний особистий внесок до української Вікіпедії, що в 2019 привів до 11,0 млн переглядів її сторінок! --Perohanych (обговорення) 15:11, 4 січня 2020 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Gutsul!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Сторінку Список фізиків номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список фізиків, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 березня 2020. Що ще можна зробити? --塩基Base 23:59, 9 березня 2020 (UTC)

Сторінку Пісні помаранчевого майдану номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пісні помаранчевого майдану, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 вересня 2020. Що ще можна зробити? — Шиманський હાય! 11:08, 15 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Зовнішньоекономічна діяльність номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Зовнішньоекономічна діяльність, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 грудня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 13:13, 16 грудня 2020 (UTC)

Статтю Зберігач цінних паперів необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg
Статтю Зберігач цінних паперів, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 17 січня 2021. Раджу Вам скористатись правилами і настановами. З повагою,

--Artem Lashmanov (обговорення) 19:13, 17 січня 2021 (UTC)

Вікімарафон-2021: подаруйте Вікіпедії статтю до 17-річчя Вікіпедії![ред. код]

Wikipedia Community cartoon - high quality.png

Шановний дописувачу української Вікіпедії Gutsul!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2021, який присвячений 17-річчю української Вікіпедії! До кінця тижня (від сьогодні, 28 січня, до неділі 31 січня включно) закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме Вікімарафон стане гарним приводом повернутися до наповнення Вікіпедії? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, можуть отримати пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до онлайн-вікізустрічей. У п'ятницю та суботу пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії, реєструйтеся на них тут. Також кожного дня з четверга по неділю о 18:00 можна буде долучитися до онлайн-консультації і поставити будь-яке запитання про Вікіпедію.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону 2021 11:54, 28 січня 2021 (UTC)

Сторінку Дихальна система номіновано на об'єднання[ред. код]

Nuvola apps important blue.svg

Статтю Дихальна система, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на об'єднання. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 квітня 2021. Всевидяче Око (обговорення) 13:33, 8 квітня 2021 (UTC)

Статтю Детермінованість висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Детермінованість, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 16 травня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Gouseru Обг. 15:59, 16 травня 2021 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Хоменко Іван Софронович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Хоменко Іван Софронович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://credo.pro/2010/03/18327. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Хоменко Іван Софронович.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Хоменко Іван Софронович, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --reNVoy (обговорення) 18:46, 21 травня 2021 (UTC)