Веселова Наталія Василівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Веселова Наталія Василівна
Nataliia Veselova.jpg
Псевдо Natalca Poltavka
Народилася 27 серпня 1975(1975-08-27) (43 роки)
Слов'янськ Донецька область
Громадянство Україна
Національність українка
Місце проживання Київ
Діяльність політик
Відомий завдяки громадська діячка
Alma mater Слов'янський державний педагогічний інститут
Посада Народний депутат України
Партія Самопоміч
Сторінка в Інтернеті facebook.com/natalka.poltavka.78

Україна Народний депутат України
8-го скликання
Об'єднання «Самопоміч» (фракція політичної партії «Об'єднання „Самопоміч“») 27 листопада 2014

Веселова Наталія Василівна на сайті Верховної Ради України

Ната́лія Васи́лівна Весело́ва (нар. 27 серпня 1975(19750827), Слов'янськ, Донецька область) — український політик. Народний депутат України 8-го скликання. від фракції «Об'єднання „Самопоміч“». Член політичної партії «Сила Людей». Директор Благодійної організації «Благодійний фонд допомоги батальйону Донбас».

Біографія[ред. | ред. код]

У 1997 році закінчила Слов'янський державний педагогічний інститут.

Під час навчання у 1996 році працювала вчителькою початкових класів, а у 1997 році вчителем української мови та літератури у старших класах у загальноосвітній школі I—III ступенів м. Слов'янська.

Після закінчення вищого навчального закладу з 1997 по 2000 працювала у Слов'янському районному управлінні соціального захисту населення на посаді спеціаліста з призначення пенсій. З 2000 року у зв'язку з реорганізацією управління, перейшла у Слов'янське районне управління праці та соціального захисту населення спеціалістом I категорії відділу з питань обслуговування інвалідів війни та праці. З 2004 року була призначена на посаду спеціаліста I категорії відділу пенсійного забезпечення в управлінні Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька. З серпня 2005 по травень 2014 продовжила свій трудовий стаж на посаді головного державного соціального інспектора управління праці Пролетарської районної у м. Донецьку ради.

Директорка Всеукраїнського благодійного фонду «Українська правнича фундація». З липня 2013 року — членкиня ВЕГО «Мама-86», брала участь у громадському русі захисту довкілля в Україні. В 2014 році за погодженням та ініціативою командира батальйону спеціального призначення «Донбас» Національної гвардії України, Семена Семенченка, заснувала організацію «Благодійний фонд допомоги батальйону „Донбас“», і виконує обов'язки директора Фонду на громадських засадах.

Одружена, має сина та доньку.

Відомості про трудову діяльність:

Під час навчання у 1996 році працювала вчителем початкових класів, а у 1997 році вчителем української мови та літератури у старших класах у загально-освітній школі І-ІІІ ступенів м. Слов'янська.

Після закінчення вищого навчального закладу з 1997 по 2000 працювала у Слов'янському районному управлінні соціального захисту населення на посаді спеціаліста з призначення пенсій. З 2000 року у зв'язку з реорганізацією управління, перейшла у Слов'янське районне управління праці та соціального захисту населення як спеціаліст І категорії відділу з питань обслуговування інвалідів війни та праці. З 2004 року була призначена на посаду спеціаліста І категорії відділу пенсійного забезпечення в управлінні Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька. З серпня 2005 по травень 2014 продовжила свій трудовий стаж на посаді головного державного соціального інспектора управління праці та соціального захисту населення Пролетарської районної у м. Донецьку ради. 30.05.2014 була звільнена з посади за згодою сторін.

Політична та громадська діяльність

  • Секретар Комітету, голова підкомітету з питань державних соціальних гарантій, забезпечення достатнього життєвого рівня Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення
  • Заступник члена Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС — Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ)
  • Член групи з міжпарламентських зв'язків з Швейцарською Конфедерацією
  • Член групи з міжпарламентських зв'язків з Канадою
  • Член групи з міжпарламентських зв'язків з Федеративною Республікою Німеччина
  • Член групи з міжпарламентських зв'язків з Китайською Народною Республікою
  • Член групи з міжпарламентських зв'язків з Йорданським Хашимітським Королівством
  • Член групи з міжпарламентських зв'язків з Державою Катар
  • Член групи з міжпарламентських зв'язків з Сполученими Штатами Америки

Громадська робота (в тому числі на виборних посадах):

З липня 2013 року стала членом ВЕГО «МАМА-86», брала участь в громадському русі на захист довкілля в Україні. В червні 2014 за погодженням та ініціативою командира батальйону спеціального призначення «Донбас» Національної гвардії України Семена Семенченка, заснувала організацію "Благодійний фонд допомоги батальйону «Донбас» і виконує обов'язки директора Фонду (на громадських засадах)

Посилання[ред. | ред. код]