Кривохатько Вадим Вікторович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Кривохатько Вадим Вікторович (нар. 7 січня 1962(19620107) р., с. Катеринівка, Щорський район — нині Криничанський район, Дніпропетровська область) — юрист, фермер, у 2005 р. — голова Вільнянської районної державної адміністрації. Меценат.

Освіта — Київська вища школа МВС (1991 р.).

Як меценат своїм коштом газифікував с. Яковлеве Вільнянського району. Для лікарні м. Вільнянськ придбав автомобілі швидкої допомоги. У 2010 р. заснував і видає своїм коштом газету-тижневик Вільнянські вісті, яка звичайно пише про нього лише добрі публікації. Але правда набагато сумніша.

Кривохатько Вадим Вікторович - скандально відомий народний депутат, обраний по 82 виборчому округу, який на протязі довгого часу тероризую Вільнянщину. В СМІ є багато інформації щодо його рейдерских дій, схем незаконного збагачення для отримання готівки на підкуп виборців, обману НАЗК та тиску на правооохоронні органи, чисельних податкових махінацій, земельних махінаціях його "команди", багатьох кримінальних проваджень. Кривохатько В.В. має велику кількість зброї, якою напевно буде захищатися від обдурених та ображених ним виборців.

При всьому цьому Кривохатько В.В. усіх кажучих про нього правду називає провокаторами та привселюдно погрожує, відчуваючи себе справжнім володарем не тільки Вільнянщини, а й усієї Запорізької області.

Ставлення Кривохатька В.В. до воїнів АТО та ООС край негативне, про що він неодноразово заявляв привселюдно. В той час, коли справжні патріоти захищають Батьківщину, народний депутат відбирає їхню землю та принижує, називає "мошенниками и аферистами" . На його думку, "воюют те, кто не нашел 500 долларов для военкома". Сам він полюбляю красиве життя та відпочинок за кордоном у елітних готелях. На його думку, це набагато цікавіше, ніж відвідування засідань Верховної Ради та покращення життя своїх вібирців та України в цілому.

Також народний обранець зневажливо ставиться й до жінок та держслужбовців/

Джерела[ред. | ред. код]