Гудзенко Віталій Іванович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Гудзенко Віталій Іванович
Народився 15 липня 1971(1971-07-15) (46 років)
Київська обл., Українська РСР, СРСР
Діяльність політик
Посада Народний депутат України

Віталій Іванович Гудзенко (нар. 15 липня 1971(19710715), Іванівка, Білоцерківський район, Київська область) — український політик. Народний депутат України, член депутатської фракції «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді України VIII скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, безпартійний.

Життєпис[ред.ред. код]

Віталій Іванович Гудзенко народився в родині селян.

Батько В. Гудзенка, Іван Антонович все життя проробив механізатором в колгоспі «Світанок» (с. Іванівка Білоцерківського району Київської області).

Мати В. Гудзенка, Ганна Трохимівна спочатку працювала дояркою, а потім ланковою в тому ж самому колгоспі. Зараз на пенсії.

Віталій Іванович Гудзенко був третьою дитиною в родині. У нього є дві старші сестри: Валентина Іванівна та Меланія Іванівна.

Трудова діяльність[ред.ред. код]

Свій трудовий шлях Гудзенко розпочав у 1988 році – трактористом в Іванівському колгоспі «Світанок». З 1989 по 1991 рік проходив строкову службу у лавах Радянської Армії. За роки своєї трудової діяльності працював водієм реабілітаційного комерційного центру «Чорнобиль» (1992 - 1993 р.), заступником генерального директора корпорації «Рапід» (1993–1999), заступником директора ТОВ «Копіленд» (1999–2002), заступником директора ТОВ «Сабі-Україна» (2002 - 2003 р.), президентом Благодійного фонду «Розвиток українського футболу» (з травня по листопад 2003 р.), генеральним директором ПП «Торг-Імпекс» (2003–2005), приватним підприємцем (2004 - 2011 р.), головою правління ТОВ ФК «Агро-Лідер-Україна» (2008 – квітень 2012 р., а потім з серпня 2012 – листопад 2014). З квітня 2012 року почав працювати заступником голови Київської обласної державної адміністрації. Але, як людина, яка була не згодна з методами роботи тодішнього керівництва країни та області у серпні місяці 2012 року звільнився з цієї посади за власним бажанням.

Освіта[ред.ред. код]

У 2008 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». В 2010 році закінчив Білоцерківський національний аграрний університет за спеціальністю «Агрономія». У 2013 році - Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

Політична діяльність[ред.ред. код]

З листопада 2005 року по липень 2006 року – член Соціалістичної партії України.

З січня 2010 року по березень 2012 року – член партії «Сильна Україна». З липня 2010 року по березень 2012 року голова Київської обласної організації політичної партії «Сильна Україна».

У 2006 році був обраний депутатом Білоцерківської районної ради. Очолював депутатську комісію з питань транспорту, енергетики й зв’язку. З 2010 року по 2014 рік - депутат Київської обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань освіти та науки. На сьогодні - безпартійний

Брав активну участь у місцевих виборах 2010 року. Очолював виборчу кампанію Київської обласної партійної організації «Сильна Україна». Показав себе відмінним організатором. Під його керівництвом до органів місцевого самоврядування Київської області пройшли понад 640 депутатів.

На виборах до Верховної Ради України у 2012 році йшов позапартійним самовисуванцем по 92-му одномандатному виборчому округу. Був одним із фаворитів виборчих перегонів. Головним його опонентом був представник правлячої тоді Партії регіонів. У зв’язку з чим проти В.Гудзенка Київською обласною та районними державними адміністраціями округу була організована потужна протидія: від податкового тиску на його підприємства до прямих фізичних погроз особисто йому, як кандидату, так і його помічникам та агітаторам. Особливо широко та активно була розгорнута інформаційна кампанія з дискредитації В.Гудзенка в очах виборців. Незалежного кандидата безпідставно звинувачували у членстві Партії регіонів, використовуючи для цього його чотирьохмісячне перебування на посаді заступника голови Київської обласної державної адміністрації. Активно розповсюджували в районних, обласних та центральних ЗМІ та Інтернеті відкриту брехню щодо непорядності та аморальності В.Гудзенка. Застосувавши увесь спектр брудних технологій тодішня влада змогла зупинити непідконтрольного їй кандидата.

На позачергових виборах до Верховної Ради України у 2014 році, Віталія Гудзенка було висунуто кандидатом в народні депутати України від партії «Блок Петра Порошенка» по 92-му одномандатному виборчому округу. З самого початку виборчої кампанії він став її безперечним лідером. Його політичні супротивники намагались активно використовувати проти нього так званий «чорний піар» та брудні технології. На цьому ж окрузі був зареєстрований двійник-однофамілець. Були неодноразові спроби провести псевдолюстрацію Віталія Івановича, безпідставно звинувачуючи його у зв'язках із політичним банкрутом – Партією регіонів. В Інтернеті інтенсивно розміщувалися різного роду інсинуації щодо аморальної поведінки та міфічної співпраці з минулою «регіональною» владою. Не зважаючи на жалюгідні потуги опонентів Віталій Гудзенко здобув впевнену перемогу з результатом 27,03%, отримавши 23 248 голосів виборців на свою підтримку.

Особисте життя[ред.ред. код]

У шлюбі понад 22 роки. Разом з дружиною Тетяною виховує двох синів. Полюбляє подорожувати. Є прихильником активного способу життя.

Відео[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]