Кіраль Сергій Іванович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кіраль Сергій Іванович
Народився 21 березня 1975(1975-03-21) (43 роки)
Сокаль, Львівська область
Громадянство Україна
Національність українець
Місце проживання Київ
Діяльність політик
Alma mater Філологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка
Посада Народний депутат України

Сергій Іванович Кіраль (нар. 21 березня 1975(19750321), Сокаль, Львівська область) — український політик, член партії «Самопоміч». Начальник Управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради.

Біографія[ред. | ред. код]

Закінчив Сокальську середню школу з поглибленим вивченням англійської мови № 3 з відзнакою та у вересні 1992 року вступив до Львівського державного університету ім. І. Франка, який закінчив у 1997 році з дипломом спеціаліста, викладача англійської мови та літератури.

У 2002 році закінчив Львівський інститут менеджменту (перша приватна бізнес-школа в Україні) з дипломом спеціаліста з менеджменту організацій (сертифікат MBA), дипломна робота на тему міжнародного бізнесу і фінансів. Дві вищих освіти у сфері знання мов та економіки і бізнесу було підкріплено участю у великій кількості короткострокових семінарів та курсів, стажуванням за кордоном, зокрема, в Іспанії у 2003; Richard Ivey School of Business[en], Університет Західного Онтаріо (Канада), Києво-Могилянська бізнес-школа, участь в навчальних курсах тощо.

Працював перекладачем, з 2002 року - приватний підприємець у сфері консалтингу, обробки бізнес-планів, інвестиційних проектів, маркетингових стратегій для підприємств та організацій. У 2004-2005 рр. директор департаменту маркетингу на ВАТ "Концерн Хлібпром". З 2008 року - начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій, заступник директора департаменту економічної політики Львівської міської ради.

В 2010 році балотувався кандидатом від Республікансько-Християнської Партії до Львівської міської ради.

Вільно володіє англійською, польською, на базовому рівні французькою та іспанською мовами.

Родина[ред. | ред. код]

Одружений, має трьох дітей.

Посилання[ред. | ред. код]