Галасюк Віктор Валерійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Галасюк Віктор Валерійович
Vg 2.png
Народився 28 серпня 1981(1981-08-28) (39 років)
Дніпропетровськ, Українська РСР, СРСР
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Діяльність економіст
Alma mater НГУ
Науковий ступінь кандидат економічних наук
Посада Народний депутат України
Партія Радикальна партія Олега Ляшка
Україна Народний депутат України
8-го скликання
Радикальна партія Олега Ляшка 27 листопада 2014 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Віктор Галасюк – український науковець-економіст і громадський діяч. Президент Української асоціації Римського клубу[1], член-кореспондент Всесвітньої Академії науки та мистецтва, к.е.н. З 2014 по 2019 – народний депутат України, голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва[2].

Життєпис[ред. | ред. код]

Здобув ступінь бакалавра («Облік та аудит», 2002, Дніпровська політехніка), магістра («Економіка підприємства», 2003, Дніпровська політехніка), кандидата економічних наук (“Економіка, організація і управління підприємствами”, 2006, Дніпровська політехніка).

Отримав значний досвід в корпоративному секторі, пройшовши протягом 1998-2014 рр. кар’єрний шлях від керівника проектів і підрозділів в консалтинговому бізнесі до топ-менеджера провідного інвестиційного проекту та очільника Української асоціації інноваційного розвитку (UAID).

З 2014 по 2019 рр. – народний депутат України, голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва, співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з США, заступник голови Української частини Парламентського Комітету Асоціації.

Визнаний №2 в рейтингу ефективності законотворчої діяльності серед більше ніж 400 депутатів VIII скликання. Є автором понад 100 законопроектів (понад 50 прийняті парламентом як Закони), спрямованих на поліпшення інвестиційного клімату, підтримку МСБ, розвиток промисловості та сприяння експорту.

У 2019 році обійняв посаду доцента кафедри математичних методів системного аналізу  Інституту прикладного системного аналізу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Сфери досліджень: економічна політика, економічне зростання, сталий розвиток.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]