Галасюк Віктор Валерійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Галасюк Віктор Валерійович
Vg 2.png
Народився 28 серпня 1981(1981-08-28) (38 років)
Дніпропетровськ, Українська РСР, СРСР
Громадянство
(підданство)
Flag of Ukraine.svg Україна
Діяльність економіст
Alma mater НГУ
Науковий ступінь кандидат економічних наук
Посада Народний депутат України
Україна Народний депутат України
8-го скликання
27 листопада 2014 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Віктор Галасюк – український науковець-економіст і громадський діяч. Президент Президент Української асоціації Римського клубу[1], член-кореспондент Всесвітньої Академії науки та мистецтва, к.е.н. З 2014 по 2019 – народний депутат України, голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва.

Життєпис[ред. | ред. код]

Здобув ступінь бакалавра («Облік та аудит», 2002, Дніпровська політехніка), магістра («Економіка підприємства», 2003, Дніпровська політехніка), кандидата економічних наук (“Економіка, організація і управління підприємствами”, 2006, Дніпровська політехніка).

Отримав значний досвід в корпоративному секторі, пройшовши протягом 1998-2014 рр. кар’єрний шлях від керівника проектів і підрозділів в консалтинговому бізнесі до топ-менеджера провідного інвестиційного проекту та очільника Української асоціації інноваційного розвитку (UAID).

З 2014 по 2019 рр. – народний депутат України, голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва, співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з США, заступник голови Української частини Парламентського Комітету Асоціації.

Визнаний №2 в рейтингу ефективності законотворчої діяльності серед більше ніж 400 депутатів VIII скликання. Є автором понад 100 законопроектів (більше 50 прийняті парламентом як Закони), спрямованих на поліпшення інвестиційного клімату, підтримку МСБ, розвиток промисловості та сприяння експорту.

У 2019 році обійняв посаду доцента кафедри математичних методів системного аналізу  Інституту прикладного системного аналізу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Сфери досліджень: економічна політика, економічне зростання, сталий розвиток.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]