Демчак Руслан Євгенійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Демчак Руслан Євгенович
Демчак Руслан Євгенович
Демчак Руслан.jpg
Народився 5 липня 1974(1974-07-05) (46 років)
Липовець, Вінницька область, Українська РСР, СРСР
Громадянство Україна Україна
Національність українець
Діяльність політик
Alma mater Український транспортний університет
Науковий ступінь Кандидат наук з державного управління
Посада Народний депутат України
Партія Блок Петра Порошенка
Нагороди
Ювілейна медаль «25 років незалежності України»
Сторінка в Інтернеті demchak-ruslan.com.ua
Lesser Coat of Arms of Ukraine.svg Народний депутат України Україна
8-го скликання
Блок Петра Порошенка, виборчий округ № 18[1]
фракція БПП[1] 27.11.2014  

Руслан Євгенович Демчак (нар. 5 липня 1974(19740705), м. Липовець, Вінницька область) — Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання. Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності. Член партії «Блок Петра Порошенка».

Біографія[ред. | ред. код]

Після закінчення школи у 1991 році вступив в Український транспортний університет, де навчався до 1996 року за спеціальністю інженер-механік. В 1997 році Руслан Євгенович поступає до заочного відділення Міжгалузевого інституту управління, де навчається за спеціальністю «Облік та аудит». По закінченню, у 2001 році, він отримує диплом економіста[2].

Протягом 20012005 рр. пан Демчак навчався в Національній академії державного управління, де при кафедрі «Економічної теорії та історії економіки» захистив кандидатську дисертацію «Державне регулювання розвитку фондового ринку України» та отримав ступінь кандидата наук з державного управління.

З жовтня 2009 року Руслан Євгенович — докторант Національного інституту стратегічних досліджень. Тема дисертації — «Бюджетна децентралізація як чинник забезпечення економічної безпеки держави».

2010 — 2013 — обіймав посаду Голови Ради Федерації роботодавців Києва.

З листопада 2014 року по серпень 2019 року — Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання. Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності.[1]

Діяльність[ред. | ред. код]

Свій бізнес Руслан Демчак розпочав з освоєння фондового ринку у 1997 році.

2001 рік – реалізований проект побудови Медичного центру «Добробут», який було продано в серпні 2014 року інвестиційній компанії Concorde Capital та акціонеру компанії «Люксоптика» Олегу Калашникову.

2003 рік – приєднується ПрАТ «Будмеханізація».

У 2005 році Руслан Демчак заснував Корпорацію «UBG» (національний багатопрофільний холдинг). У 2011 році передав управління Корпорацією підлеглим на користь громадської діяльності.

Сьогодні на всіх підприємствах, Корпорація UBG впроваджує принципи сучасного корпоративного управління, постійно підвищуючи кваліфікацію працівників шляхом внутрішніх та зовнішніх навчань, впроваджуючи різноманітні мотиваційні та кадрові програми. На підприємствах також запроваджено систему контролю якості.

В 2011 році було відкрито представництво Корпорації UBG у Лондоні — UBG LTD Corporation[3].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]