Бабак Альона Валеріївна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Бабак Альона Валеріївна
Бабак Альона.jpg
Народилася 27 вересня 1969(1969-09-27) (49 років)
Кривий Ріг
Громадянство Україна Україна
Місце проживання Київ
Діяльність Політик
Відомий завдяки Народний депутат України 8-го скликання
Alma mater Київський державний педагогічний інститут іноземних мов
Посада Народний депутат України
Партія Самопоміч

Україна Народний депутат України
8-го скликання
Самопоміч 27 листопада 2014

Бабак Альона Валеріївна на сайті Верховної Ради України

Баба́к Альо́на Вале́ріївна (нар. 27 вересня 1969(19690927), м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область) — український політик. Народний депутат України 8-го скликання. Член парламентської фракції "Об'єднання "Самопоміч". Директор ТОВ «Інститут місцевого розвитку».

Біографія[ред. | ред. код]

Народилася у м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області.

Закінчила Київський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю «Іноземні мови /дві мови/» із присвоєнням кваліфікації вчителя іноземних мов (англійської та французької) із відзнакою (19911996).

У 1996 році стала переможцем конкурсу на отримання гранту для навчання в США за підтримки фонду Едмунда Маскі та у 1998 одержала кваліфікацію магістра за спеціальністю «Бізнес адміністрування» та спеціалізацією «фінанси» Олд Домініон Університету[en] (штат Вірджинія, США).

З 1998 і до сьогодні - приватний підприємець, керівник міжнародних проектів, старший спеціаліст з питань ціноутворення та фінансового управління в житлово-комунальній сфері та сфері місцевого розвитку. З 2004 і до сьогодні є членом правління та співзасновником Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку», де є спеціалістом з фінансового управління та ціноутворення у житлово-комунальній сфері. Має 30 наукових праць з питань реформування житлово-комунального господарства та регулювання діяльності суб'єктів природних монополій.

Член робочої групи з питань реформування житлово-комунального господарства при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Наказ Мінрегіону № 73 від 13 березня 2014 року). Член науково-консультативної ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (Наказ Національної комісії, що здійснює державне управління у сфері комунальних послуг від 11 квітня 2012 № 104).

Неодружена, має двох дітей.

Посилання[ред. | ред. код]