Вознюк Юрій Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Юрій Володимирович Вознюк
ВОЗНЮК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ VADIM CHUPRINA © 10.JPG
Народився 31 січня 1980(1980-01-31) (38 років)
Луцьк, Волинська область, Українська РСР, СРСР
Громадянство Україна Україна
Національність українець
Діяльність політик
Посада Народний депутат України[1] і Народний депутат України
Партія Народний фронт
ВО «Батьківщина»

Україна Народний депутат України
7-го скликання
ВО «Батьківщина»
Народний фронт
12 грудня 2012 27 листопада 2014
Україна Народний депутат України
8-го скликання
Народний фронт 27 листопада 2014

Вознюк Юрій Володимирович на сайті Верховної Ради України

Юрій Володимирович Вознюк (нар. 31 січня 1980 р., м. Луцьк, Волинська область) — український політик, Народний депутат України VII та VIII скликань.

Біографія[ред. | ред. код]

У 1983 році переїхав із батьками у Рівне.

Із 1986 по 1997 рік навчався в рівненській ЗОШ № 1. Займався легкою атлетикою (метання молота), кандидат у майстри спорту.

У 1997 році вступив до Міжнародного економічно-гуманітарного університету ім. С. Дем'янчука. 2002 року здобув вищу освіту за спеціальністю фінанси.

Під час навчання у вузі пішов працювати у ТзОВ фірма «Екорембуд» бухгалтером-економістом. На цьому підприємстві працював на посаді фінансового директора. Підприємство займається будівельно-монтажними роботами на промислових об'єктах. Роботу веде як в Україні, так і за її межами.

Продовжує вчитися — працює над дисертацією «Фінансування інвестиційної діяльності підприємств нафтогазової промисловості», аспірант Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.[2]

Політична діяльність[ред. | ред. код]

За результатами виборів депутатів до Верховної Ради АРК, обласних, районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад 31 жовтня 2010 року пройшов до Рівненської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі за списком політичної партії «Фронт Змін». Очолював комісію з питань економіки, підприємництва та залучення інвестицій, був головою фракції «Фронт змін» у Рівненській міській раді.

На парламентських виборах у 2012 році балотувався по одномандатному виборчому округу № 153 (Рівненський, Гощанський, Корецький, Острозький райони, м. Острог та частина м. Рівного) від Об'єднаної опозиції «Батьківщина». За результатами голосування отримав перемогу набравши 48,32 % голосів виборців.[3]

Голова підкомітету з питань оподаткування доходів юридичних осіб, уніфікації податкового і бухгалтерського обліку Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.[4]

На позачергових парламентських виборах 2014 року Юрій Вjpy.r здобув перемогу вдруге з результатом 35,66 %, в кількості виборців це становить 35 935 голосів «За». Та був обраний народним депутатом VIII скликаня. Продовжує роботу в комітеті податкової та митної політики, є заступником голови даного комітету.

Родина[ред. | ред. код]

Виховує трьох дітей: Владислав 2003 р.н., Майя 2005 р.н., Андрій 2009 р.н.

Розлучений.

Примітки[ред. | ред. код]