Бандуров Володимир Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Володимир Володимирович Бандуров
Фото Бандуров ВВ.jpg
Народився 6 травня 1973(1973-05-06) (49 років)
с. Пологи Запорізької області
Громадянство Україна Україна
Національність українець
Діяльність політик
бізнесмен
громадський діяч
Alma mater ДНУ ім. О. Гончара
Посада Народний депутат України[1] і Народний депутат України
Партія Партія регіонів (до 2014)
«Воля народу»
Україна Народний депутат України
7-го скликання
виборчий округ № 79
ПР 12 грудня 2012 12 серпня 2014
позафракційний 12 серпня 2014 27 листопада 2014
8-го скликання
Воля народу 27 листопада 2014 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Банду́ров Володи́мир Володи́мирович (нар. 6 травня 1973(19730506); с. Пологи Пологівського району Запорізької області, Україна) — громадсько-політичний діяч, філантроп, народний депутат України VII та VIII скликань, член депутатської групи «Воля народу».

Освіта[ред. | ред. код]

діяльність[ред. | ред. код]

Діяльність у Верховній Раді України[ред. | ред. код]

У ВРУ VIII скликання увійшов до групи «Воля народу». Член Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, голова підкомітету з питань ядерної політики та ядерної безпеки. Підготовлено за авторством В.Бандурова понад 80 законопроектів з питань: ядерна енергетика, відновлювані джерела енергії, аграрний сектор, соціальна, податкова політика та ін. У 2018-2019 р - співавтор Енергетичної стратегії України на період до 2035 року.

Очолював депутатську групу з міжпарламентських зв'язків з Австрією, член депутатських груп зі зв'язків з Німеччиною, Ізраїлем, Китаєм, Латвією, Литвою, Норвегією, Польщею, США, Францією і Швейцарією.

Благодійна діяльність[ред. | ред. код]

З 2012 — Президент благодійного фонду «Під покровом Богородиці». Головна діяльність фонду - допомога соціально-незахищеним верствам населення та людям, які опинилися в скрутних обставинах. З початку дяліьності було надано матеріальну допомогу більше 5 тисячам осіб. Одним з напрямків діяльності є підтримка дітей - проводились ярмарки освіти, програми підтримки обдарованих дітей, оздоровлення та профілактики дитячих захворювань. Також фонд надавав допомогу українським воїнам та їхнім сім'ям, людям з особливими потребами, ветеранам, займався підтримкою духовності, моральності та віри. З 2016 року у Запорізкій області за допомогою фонду започатковано комплексну медичну програму «Здоров'я жителів округу» для профілактики захворювань. Програма включала в себе безкоштовне обстеження жінок та дітей, а також надання відповідних рекомендацій для подальшого лікування. Також є почесним головою Благодійного фонду «Православна спадщина України на святій горі Афон».

Розвиток футболу України[ред. | ред. код]

2017 — член виконавчого комітету Федерації футболу України та Президентом благодійного фонду «Розвиток футболу України». Мета фонду — допомога спортсменам та тренерам, юнацьким та дитячим футбольним школам та футбольним клубам. Спільно з Федерацією футболу України фонд реалізує проєкт з підтримки вимушено переселених осіб.

2018 — обраний президентом Асоціації футболу інвалідів України.

Сім'я[ред. | ред. код]

Одружений, виховує трьох синів та доньку.

Примечания[ред. | ред. код]