Бандуров Володимир Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Володимир Володимирович Бандуров
Бандуров Володимир.jpg
Народився 6 травня 1973(1973-05-06) (44 роки)
с. Пологи Пологівського району Запорізької області
Громадянство Україна Україна
Національність українець
Діяльність політик
Партія Воля народу
Україна Народний депутат України
7-го скликання
Партія регіонів,
виборчий округ № 79[1]
фракція ПР[2] 12 грудня 2012 12 серпня 2014
позафракційний[1] 12 серпня 2014 27 листопада 2014
8-го скликання
Воля народу[3] 27 листопада 2014

Банду́ров Володи́мир Володи́мирович (нар. 6 травня 1973(19730506); с. Пологи Пологівського району Запорізької області, Україна) — Народний депутат України, член депутатської групи «Воля народу».

Освіта[ред.ред. код]

Після закінчення школи зі срібною медаллю вступив до Дніпропетровського державного університету. У 1996 році закінчив університет з відзнакою за спеціальністю «Правознавство». Кандидат економічних наук (2006 р.).

Трудова діяльність[ред.ред. код]

1996 - 1997 р. р. - юрисконсульт, начальник централізованого юридичного відділу державної енергопостачальної компанії «Запоріжжяобленерго».

1997 - 2000 р. р.  - генеральний директор запорізького ТОВ «Вест-Компані».

2001 рік - заступник генерального директора ТОВ «Сігма Плюс».

2004 – 2006 р. р. - директор з економіки ТОВ «Європейська фінансова група».

2006 – 2010 р. р. - заступник голови Наглядової ради ПАТ «Укрексімбанк».

У 2010 році був призначений першим заступником міністра економіки України, у 2011 році - заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України.

28 жовтня 2012 р. був обраний депутатом Верховної Ради VII скликання по мажоритарному виборчому округу №79 (Василівський, Великобілозерський, Кам'янсько-Дніпровський, Оріхівський райони Запорізької області).

26 жовтня 2014 р. на позачергових парламентських виборах був обраний депутатом Верховної Ради VIII скликання по мажоритарному виборчому округу №79 (Запорізька область).

Депутатська діяльність

У Верховній Раді України VIII скликання Володимир Бандуров увійшов до депутатської групи «Воля народу». Він є членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу і головою підкомітету Верховної Ради України з питань ядерної політики та ядерної безпеки. Очолює депутатську групу з міжпарламентських зв'язків з Австрією, а також є членом депутатських груп зі зв'язків з Німеччиною, Ізраїлем, Китаєм, Латвією, Литвою, Норвегією, Польщею, США, Францією і Швейцарією.

Громадська діяльність та робота в окрузі

Інвестування соціальної сфери

Балотуючись у депутати Верховної Ради, Володимир Бандуров пообіцяв виборцям провести капітальний ремонт свого мажоритарного округу. Роботу у цьому напрямку проводить з 2012 року. Запоруку успішного розвитку території вбачає у залученні інвестицій у місцеві бюджети. Депутат системно співпрацює з українським урядом і домагається виділення додаткових коштів на розвиток соціальної сфери міст та сіл 79-го округу. Показовим прикладом такої співпраці є період 2012-2013 років, коли в округ вдалося залучити кошти, отримані від продажу Японії українських квот на викиди парникових газів. Кошти були спрямовані на модернізацію та утеплення шкіл, дитячих садків, лікарень та амбулаторій. Протягом цього періоду у мажоритарному окрузі Володимира Бандурова були реконструйовані 12 шкіл, 10 дитячих садків, 5 лікарень.

У 2016 році громада округу 50 тисячами підписів підтримала ініціативу депутата щодо виділення місцевим бюджетам субвенції на соціальні проекти. В результаті звернення Володимира Бандурова до Кабінету Міністрів вдалося домогтися виділення 16 млн. гривень у 2016 році. У 2017 році планується фінансування у розмірі 45 млн. гривень.

Робота громадської приймальні

Зустрічі з виборцями у своєму мажоритарному окрузі Володимир Бандуров проводить щомісяця. Зустрічається з громадами міст та сіл, відвідує медичні та освітні заклади, проводить особисті прийоми громадян. Така системна комунікація дає депутату чітке бачення стану справ в окрузі, що дозволяє планувати свою діяльність якомога раціональніше й досягати найбільш ефективних результатів.

Окрім того, на території округу постійно працює громадська приймальня народного депутата. Основним завданням її роботи є надання допомоги жителям міст та сіл у вирішенні їхніх нагальних проблем. До співпраці залучаються представники органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, Пенсійного фонду та служби зайнятості, в результаті чого вдається знайти найбільш ефективні шляхи вирішення питань, з якими звертаються виборці, у тому числі – надання матеріальної допомоги соціально незахищеним громадянам, питання працевлаштування, транспортного сполучення, ремонту комунікаційних мереж та житлових будинків тощо.

Благодійний фонд «Під покровом Богородиці»

Благодійний фонд, почесним президентом якого є Володимир Бандуров, був зареєстрований у 2012 році. Протягом п'яти років своєї діяльності фонд надав матеріальну допомогу більш ніж 5 тисячам осіб. Одним з ключових напрямків діяльності фонду є підтримка дітей. Проводяться ярмарки освіти, підтримуються програми підтримки обдарованих дітей, оздоровлення та профілактики дитячих захворювань. Також серед пріоритетів - надання допомоги жінкам, українським воїнам та їхнім сім’ям, людям з особливими потребами, ветеранам. Важливий напрямок - підтримка духовності, моральності та віри.

Успішним став конкурс грантів «Поспішайте творити добро», який з 2012 року проводиться благодійним фондом на умовах співфінансування з місцевими громадами. За п’ять років благодійний фонд забезпечив реалізацію соціальних проектів в окрузі на суму близько 1 мільйона гривень, були успішно реалізовані 52 грантові проекти – реконструйовано православні храми, відремонтовано сільські амбулаторії, бібліотеки та будинки культури, відкрито нові групи в дитсадках, започатковано Центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів, побудовано дитячі та спортивні майданчики.

Комплексна медична програма «Здоров'я жителів округу»

У 2016 році Володимир Бандуров спільно з благодійним фондом «Під покровом Богородиці» ініціював реалізацію на території свого виборчого округу комплексної медичної програми «Здоров'я жителів округу», направленої на профілактику небезпечних захворювань. Реалізація програми розпочалася з безкоштовного діагностичного обстеження жінок та дітей. В рамках програми «Здоров’я жінки» провідні лікарі-онкологи здійснюють медичне обстеження мешканок Василівського, Великобілозерського, Кам'янсько-Дніпровського, Оріхівського районів та міста Енергодара з метою профілактики раку молочної залози. За час дії програми «Здоров'я жінки» були обстежені близько 1500 осіб. Медична програма «Здорова дитина» передбачає профілактику дитячого сколіозу. Обстеження учнів у всіх школах 79-го виборчого округу проводиться вузькопрофільними фахівцями-ортопедами.

Примітки[ред.ред. код]

  1. а б Народний депутат України VII скликання Бандуров Володимир Володимирович. ВРУ. Процитовано 12.10.2014. 
  2. Бандуров Володимир Володимирович — Переходи по фракціях. ВРУ. Процитовано 12.10.2014. 
  3. Бандуров Володимир Володимирович. Народні депутати України. Офіційний портал Верховної Ради України. Перевірено 2016-09-11.

Посилання[ред.ред. код]