Бандуров Володимир Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Володимир Володимирович Бандуров
Бандуров Володимир.jpg
Народився 6 травня 1973(1973-05-06) (44 роки)
Шаблон:Пологи (село)
Громадянство Україна Україна
Національність українець
Діяльність політик
Партія депутатська група Воля народу
Нагороди

Орден Святого благовірного Київського князя Ярослава Мудрого Української Православної Церкви

Орден святого рівноапостольного князя Володимира

Орден Української Православної Церкви Святителя Миколая Чудотворця

Орден преподобного Іллі Муромця II ступеня Української Православної Церкви

Медаль “Покров Пресвятої Богородиці” 2-го ступеню

Медаль Бердянської єпархії Святих новомучеників і сповідників Бердянських 1 ступеня

Почесна грамота Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом»

Україна Народний депутат України
7-го скликання
12 грудня 2012 12 серпня 2014
позафракційний[1] 12 серпня 2014 27 листопада 2014
8-го скликання
Воля народу[2] 27 листопада 2014

Банду́ров Володи́мир Володи́мирович (нар. 6 травня 1973(19730506); с. Пологи Пологівського району Запорізької області, Україна) — Народний депутат України, член депутатської групи «Воля народу».

Освіта[ред.ред. код]

Після закінчення школи зі срібною медаллю вступив до Дніпропетровського державного університету. У 1996 році закінчив університет з відзнакою за спеціальністю «Правознавство». Кандидат економічних наук (2006 р.).

Трудова діяльність[ред.ред. код]

1996 - 1997 р. р. - юрисконсульт, начальник централізованого юридичного відділу державної енергопостачальної компанії «Запоріжжяобленерго».

1997 - 2000 р. р.  - генеральний директор запорізького ТОВ «Вест-Компані».

2001 рік - заступник генерального директора ТОВ «Сігма Плюс».

2004 – 2006 р. р. - директор з економіки ТОВ «Європейська фінансова група».

2006 – 2010 р. р. - заступник голови Наглядової ради ПАТ «Укрексімбанк».

У 2010 році був призначений першим заступником міністра економіки України, у 2011 році - заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України.

28 жовтня 2012 р. був обраний депутатом Верховної Ради VII скликання по мажоритарному виборчому округу №79 (Василівський, Великобілозерський, Кам'янсько-Дніпровський, Оріхівський райони Запорізької області).

26 жовтня 2014 р. на позачергових парламентських виборах був обраний депутатом Верховної Ради VIII скликання по мажоритарному виборчому округу №79 (Запорізька область).

У 2017 році був обраний членом Виконкому Федерації футболу України та Почесним Президентом фонду «Розвиток футболу України».

Депутатська діяльність[ред.ред. код]

У Верховній Раді України VIII скликання Володимир Бандуров увійшов до депутатської групи «Воля народу». Він є членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу і головою підкомітету Верховної Ради України з питань ядерної політики та ядерної безпеки. Очолює депутатську групу з міжпарламентських зв'язків з Австрією, а також є членом депутатських груп зі зв'язків з Німеччиною, Ізраїлем, Китаєм, Латвією, Литвою, Норвегією, Польщею, США, Францією і Швейцарією.

Благодійний фонд «Під покровом Богородиці»[ред.ред. код]

Благодійний фонд, почесним президентом якого є Володимир Бандуров, був зареєстрований у 2012 році. Протягом п'яти років своєї діяльності фонд надав матеріальну допомогу більш ніж 5 тисячам осіб. Одним з ключових напрямків діяльності фонду є підтримка дітей. Проводяться ярмарки освіти, підтримуються програми підтримки обдарованих дітей, оздоровлення та профілактики дитячих захворювань. Також серед пріоритетів - надання допомоги жінкам, українським воїнам та їхнім сім’ям, людям з особливими потребами, ветеранам. Важливий напрямок - підтримка духовності, моральності та віри.

Успішним став конкурс грантів «Поспішайте творити добро», який з 2012 року проводиться благодійним фондом на умовах співфінансування з місцевими громадами. За п’ять років були успішно реалізовані 52 грантові проекти – реконструйовано православні храми, відремонтовано сільські амбулаторії, бібліотеки та будинки культури, відкрито нові групи в дитсадках, започатковано Центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів, побудовано дитячі та спортивні майданчики.

Комплексна медична програма «Здоров'я жителів округу»[ред.ред. код]

У 2016 році Володимир Бандуров спільно з благодійним фондом «Під покровом Богородиці» ініціював реалізацію на території свого виборчого округу комплексної медичної програми «Здоров'я жителів округу», направленої на профілактику небезпечних захворювань. Реалізація програми розпочалася з безкоштовного діагностичного обстеження жінок та дітей. В рамках програми «Здоров’я жінки» провідні лікарі-онкологи здійснюють медичне обстеження мешканок Василівського, Великобілозерського, Кам'янсько-Дніпровського, Оріхівського районів та міста Енергодара з метою профілактики раку молочної залози. За час дії програми «Здоров'я жінки» були обстежені близько 1500 осіб. Медична програма «Здорова дитина» передбачає профілактику дитячого сколіозу. Обстеження учнів у всіх школах 79-го виборчого округу проводиться вузькопрофільними фахівцями-ортопедами.

Благодійний фонд «Розвиток футболу України»[ред.ред. код]

Навесні 2017 року Володимира Бандурова біло обрано Почесним Президентом Благодійного фонду «Розвиток футболу України». Головною метою фонду є допомога спортсменам та тренерам, юнацьким та дитячим футбольним школам та клубам, що здійснюють діяльність в напрямку розвитку футболу. Спільно з Федерацією футболу Благодійний фонд в рамках угоди з Дитячим фондом УЄФА «UEFA Foundation for Children» реалізує проект соціальної відповідальності «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE – Грай в гостях, грай всюди». Проект соціальної відповідальності призначений для підтримки вимушено переселених осіб, зокрема дітей зі сходу України та анексованого Криму. Головні цілі проекту - соціальна інтеграція дітей-переселенців України через футбол; заохочення дітей до здорового способу життя та заняття спортом; забезпечення вільного доступу дітей до футбольної інфраструктури та заходів. Крім того, Володимир Бандуров, як Почесний Президент фонду, поставив задачу всебічного розвитку дитячого та юнацького футболу в регіонах. 

Примітки[ред.ред. код]

{{reflist|refs= [1] [3]

Посилання[ред.ред. код]

  1. а б Народний депутат України VII скликання Бандуров Володимир Володимирович. ВРУ. Процитовано 12.10.2014. 
  2. Бандуров Володимир Володимирович. Народні депутати України. Офіційний портал Верховної Ради України. Перевірено 2016-09-11.
  3. Бандуров Володимир Володимирович — Переходи по фракціях. ВРУ. Процитовано 12.10.2014.