Мельник Сергій Іванович (народний депутат VIII скликання)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сергій Іванович Мельник
Сергій Іванович Мельник

липень 2006 — листопад 2014
ПопередникМикола Приступа
НаступникОлександр Симчишин


Народився22 лютого 1965(1965-02-22) (55 років)
Моломолинці, Хмельницький район, Хмельницька область
ГромадянствоУкраїна Україна
Національністьукраїнець
Політична партія«Батьківщина»
Блок Петра Порошенка
Нагороди
Орден «За заслуги» ІІІ ступеня
Заслужений економіст України
Сергій Іванович Мельник на сайті Верховної Ради

Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Сергі́й Іва́нович Ме́льник (нар. 22 лютого 1965, Моломолинці, Хмельницький район, Хмельницька область) — український політик. Міський голова Хмельницького (з липня 2006 по 21 листопада 2014). Народний депутат України VIII скликання від Блоку Петра Порошенка

Біографія[ред. | ред. код]

У період з 1981 року по 1984 рік навчався у Хмельницькому кооперативному технікумі, з 1984 року — у Хмельницькому технологічному інституті, який закінчив у 1990 році за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності». У 19841986 роках проходив дійсну строкову військову службу, після якої продовжив навчання у Хмельницькому технологічному інституті. З 1990 року по 1992 рік працював економістом планово-фінансового відділу, бухгалтером 2-ї категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Хмельницького облжитлокомунуправління. З 1992 року по 1993 рік — бухгалтером 1-ї категорії, провідним бухгалтером управління житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації.

У 1993 році призначений на посаду заступника завідувача фінансового відділу Хмельницької міської адміністрації. У 1994 році переведений на посаду заступника завідувача фінансового відділу — начальника відділу економічного аналізу і планування Хмельницького міськвиконкому. Того ж року Мельник С. І. призначений на посаду завідувача фінансового відділу. У 1998 році затверджений на посаді заступника Хмельницького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради — завідувача фінансового відділу. З 2000 року працює керівником департаменту місцевих фінансів, заступником голови секретаріату Спілки лідерів місцевих та регіональних влад України, менеджером проекту «Реформування міжбюджетних відносин». Брав активну участь у розробці Бюджетного кодексу України, Формули розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів. У 2002 році працював радником Проекту підтримки економічної та фінансової реформи. З липня 2002 року обіймає посаду начальника Департаменту з бюджету Міністерства фінансів України. Того ж року був призначений начальником Головного фінансового управління Хмельницької облдержадміністрації, а у 2003 році — заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації.

У липні 2006 року обраний Хмельницьким міським головою, переобраний у жовтні 2010 року. У зв'язку з обранням Народним депутатом України склав повноваження 21 листопада 2014 року[1].

Дата набуття депутатських повноважень: 27 листопада 2014 р. Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.[2]

Сім'я[ред. | ред. код]

  • Батько Іван Федорович (1928-2007) .
  • Мати Ольга Іванівна (1929—2005) .
  • Дружина Тетяна Василівна (1967) — головний спеціаліст регіонального відділення ФДМУ.
  • Син Юрій.

Захоплюється риболовлею та футболом.

Громадська діяльність[ред. | ред. код]

Мельник С. І. веде активну громадську діяльність. Очолює Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України та Хмельницьку обласну організацію Спілки економістів України. Входить до складу Правління Асоціації міст України та громад, є членом Спілки лідерів місцевих та регіональних влад України. Включений до складу Міжвідомчої комісії з питань місцевого самоврядування при Кабінеті Міністрів України.

Нагороди, звання[ред. | ред. код]

  • За заслуги у відродженні духовності України у серпні 2006 року Мельник С. І. нагороджений орденом рівноапостольного князя Володимира Великого III ступеня.
  • Указом Президента України у 2007 році за вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Хмельницькому міському голові Мельнику Сергію Івановичу присвоєно почесне звання «Заслужений економіст України».
  • Указом Президента України № 1003/2009 від 3 грудня 2009 року за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм Хмельницький міський голова С. І. Мельник нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня[3].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]