Кацер-Бучковська Наталія Володимирівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Кацер-Бучковська Наталія Володимирівна


Прапор
Голова підкомітету cталого розвитку галузі, стратегії та інвестиції
Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
 
Освіта:
Народження: 15 березня 1983(1983-03-15) (35 років)
Бучач, Бучацький район, Тернопіль. обл., Українська РСР, СРСР
Україна Народний депутат України
8-го скликання
«Народний фронт» 27 листопада 2014

Кацер-Бучковська Наталія Володимирівна на сайті Верховної Ради України

Ната́лія Володи́мирівна Кацер-Бучковська (нар. 15 березня 1983(19830315), Бучач, Тернопільська область) — український політик, Народний депутат України 8-го скликання від партії «Народний Фронт».

Біографія[ред.ред. код]

Народилася 15 березня 1983 року в м. Бучачі Тернопільської області, нині Україна. В 2005 р. закінчила юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка. В період навчання працювала головою студенської ради юридичного факультету, представником курсу в профспілці та головним редактором Міжнародного альманаху «Vivat Justitia!».

Ставши стипендіатом програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука, в 2011 р. здобула ступінь магістра права та економіки Університетського коледжу Лондона. В Університеті вивчала міжнародні фінанси, право та економіку ринків, що регулюються.

Вільно володіє англійською мовою, знає французьку та російську мови.

Професійна діяльність[ред.ред. код]

В період 2005—2008 рр. займала посади провідного спеціаліста контрольно-ревізійної комісії, спеціаліста департаменту з міжнародних відносин, юрисконсульта.

Лютий 2008 — липень 2013 — Керівник корпоративно-інвестиційного департаменту в девелоперській компанії DeVision Group, B&S Holding.

Березень 2007 — лютий 2008 — Керівник юридичного відділу госпрозрахункової організації «Київреклама».

Вересень 2013 — грудень 2014 — Директор консалтингової компанії KCG Investment Consulting, яка спеціалізується на питаннях залучення інвестицій у сфері альтернативної енергетики.

Вересень 2013 — серпень 2014  — Аналітик політичного видання з енергетичних питань «The European Sting» (м. Брюссель, Бельгія).

Робота в парламенті[ред.ред. код]

Восени 2014 року на позачергових виборах до Верховної Ради України Наталію Володимирівну Кацер-Бучковську було обрано народним депутатом України VIII скликання від партії «Народний фронт» (№ 54 у виборчому списку).

В грудні 2014 вона очолила підкомітет з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Також Наталія є головою міжфракційних депутатських об'єднань «Залучення та захист інвестицій» та “Зелена енергія змін”, координатором міжфракційного об’єднання «Єврооптимісти», керівником групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Нідерландів та Мексиканськими Сполученими Штатами та членом Виконавчого комітету Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі. Крім того вона входить до депутатських груп з міжпарламентських зв'язків з такими країнами як Велика Британія, Швеція, Литва, Японія та Швейцарія.

Кацер-Бучковська виступає прихильником «зеленої» енергетики та політики декарбонізації. Також відстоює позицію приєднання України до НАТО у статусі партнера. На її думку, приєднання до НАТО дозволить покращити не лише оборону держави, але й енергетичну безпеку України[джерело?].

Законотворча діяльність[ред.ред. код]

Депутат Кацер-Бучковська є автором та співавтором 49 законопроектів та 19 законів, серед яких закони України «Про ринок природного газу», «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про ринок електричної енергії», «Про засади державної політики у сфері енергетичної безпеки», які мають за мету врегулювати проблемні питання, пов'язаних зі здійсненням заходів, спрямованих на підвищення енергетичної незалежності та енергетичної безпеки України в цілому.

Вважає пріоритетом своєї законотворчої діяльності — реформування енергетичного сектору України, захист національних інтересів та промоція України в світі з метою залучення інвестицій, розвитку політики енергетичної дипломатії, безпеки та енергоефективності[джерело?].

Міжнародне співробітництво[ред.ред. код]

Кацер-Бучковська Наталія регулярно бере участь у міжнародних конференціях та семінарах, зокрема вона була учасником Європейського форуму з енергетичної стратегії та фінансування енергетичних проектів (2013), Європейського форуму з перспектив енергетики (2014); Міжнародних форумів з відновлювальної енергетики (2014, 2015, 2016), Ялтинської Європейської Стратегії — YES (2011, 2012, 2014, 2015, 2016); Всесвітнього економічного форуму (2012, 2016); міжнародної конференції «CERA WEEK» (2015, 2016); Саміту з майбутнього енергетики, Bloomberg Finance (2017)[джерело?].

Сім'я[ред.ред. код]

Одружена, виховує двох синів.

Публікації[ред.ред. код]

Наталія Кацер-Бучковська є автором публікацій на тему інвестицій та альтернативної енергетики, а також аналітик з енергетичних питань брюссельського політичного видання The European Sting». Основними темами публікацій є роль альтернативних джерел енергії для економіки країни, механізми фінансування енергетичних проектів, а також інвестиційні можливості для України.

 1. Ukraine makes strides towards energy independence. Financial Times, 2017.
 2. Ukraine makes strides towards energy independence. KyivPost, 2017.
 3. Ukraine’s Diplomatic War for Peace. Atlantic Council, 2017.
 4. Why Ukraine is central to Europe’s energy security. World Economic Forum, 2017.
 5. Енергостратегія без бачення. Новое время, 2017.
 6. Чотири питання до енергетичної стратегії. Українська правда, 2017.
 7. In its fight against Putin, Ukraine feels abandoned by the West. CNN, 2017.
 8. Why are Ukraine’s borders not secure? The Financial Times, 2017.
 9. Ukraine is important, strong and deserves not to be betrayed. Kyiv Post, 2017.
 10. Енергетична дипломатія: не дозволити себе обійти. ZN.UA, 2016.
 11. Time for Ukraine to Assume Rightful Place in Global Energy Market. Atlantic Council, 2016.
 12. Reform of Ukraine’s gas market: a chance to move forward. The Financial Times, 2016.
 13. Nord Stream 2: rule of law vs geopolitics. The Financial Times, 2016.
 14. Ukraine: turning challenges into opportunities. The European Sting, Brussels, 2014.
 15. Tools of asset development: Renewable Energy Projects The European Sting, Brussels, 2013. 
 16. New European frontiers for renewable energy development The European Sting, Brussels, 2013.
 17. Why Is Renewable Energy Such an Attractive Investment The European Sting, Brussels, 2013.
 18. ISOLATIONISM IS NO SOLUTION. Ukrainian Business Insight, London, 2012.
 19. Место Украины на Всемирном экономическом форуме в Давосе. ЮрЛига, Киев, 2012.
 20. Время реструктуризации и модернизации: в поисках новых моделей регулирования экономики. ЮрЛига, Киев, 2012.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Відео[ред.ред. код]