Кацер-Бучковська Наталія Володимирівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кацер-Бучковська Наталія Володимирівна


Прапор
Голова підкомітету cталого розвитку, стратегії та інвестицій
Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
 
Партія: Народний фронт
Освіта:
Народження: 15 березня 1983(1983-03-15) (36 років)
Бучач, Тернопільська область, Українська РСР, СРСР
Громадянство: Україна
Україна Народний депутат України
8-го скликання
«Народний фронт» 27 листопада 2014 29 серпня 2019

Ната́лія Володи́мирівна Ка́цер-Бучко́вська (нар. 15 березня 1983(19830315), Бучач, Тернопільська область) — українська політикиня, Народна депутатка України 8-го скликання, членкиня фракції «Народний Фронт», засновниця громадсько-політичного руху #дійзнами.

Освіта[ред. | ред. код]

У 2005 р. закінчила юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка. У період навчання працювала головою студенської ради юридичного факультету, представницею курсу в профспілці та головною редакторкою Міжнародного альманаху «Vivat Justitia!».

Ставши стипендіаткою програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука, в 2011 р. здобула ступінь магістра права та економіки Університетського коледжу Лондона. В Університеті вивчала міжнародні фінанси, право та економіку ринків, що регулюються, а також міжнародне банківське право, корпоративне та антимонопольне право країн ЄС.

У жовтні 2017 р. Кацер-Бучковська взяла участь у семінарі "Відповідальне лідерство" від Інституту Аспена та є членкинею спільноти ASPEN.

У листопаді 2018 року успішно завершила програму "Нові лідери" у Школі управління імені Джона Ф. Кеннеді при Гарварді.

Вільно володіє англійською мовою, знає французьку та російську мови.

Професійна діяльність[ред. | ред. код]

У період 2005 — 2008 рр. займала посади провідної спеціалістки контрольно-ревізійної комісії, спеціалістки департаменту з міжнародних відносин, юрисконсульта.

Лютий 2008 — липень 2013 — Керівниця корпоративно-інвестиційного департаменту в девелоперській компанії DeVision Group, B&S Holding.

Березень 2007 — лютий 2008 — Керівниця юридичного відділу комунального підриємства «Київреклама».

Вересень 2013 — грудень 2014 — Директорка консалтингової компанії KCG Investment Consulting, яка спеціалізується на питаннях залучення інвестицій у сфері альтернативної енергетики.

Вересень 2013 — серпень 2014  — Аналітикиня політичного видання з енергетичних питань «The European Sting» (м. Брюссель, Бельгія).

Робота в парламенті[ред. | ред. код]

Восени 2014 року на позачергових виборах до Верховної Ради України Наталію Володимирівну Кацер-Бучковську було обрано народною депутаткою України VIII скликання від партії «Народний фронт» (№ 54 у виборчому списку).

У грудні 2014 вона очолила підкомітет з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Наталія також є головою міжфракційних депутатських об'єднань «Залучення та захист інвестицій» та «Зелена енергія змін», координаторкою міжфракційного об’єднання «Єврооптимісти», керівницею групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Нідерландів та Мексиканськими Сполученими Штатами та членкинею Виконавчого комітету Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі. Крім того, вона входить до депутатських груп з міжпарламентських зв'язків з такими країнами як Велика Британія, Швеція, Литва, Японія та Швейцарія.

Наталія виступає прихильником «зеленої» енергетики та політики декарбонізації. Також відстоює позицію приєднання України до НАТО у статусі партнера. На її думку, приєднання до НАТО дозволить покращити не лише оборону держави, але й енергетичну безпеку України[джерело?].

Кандидат у народні депутати від партії «Українська Стратегія Гройсмана» на парламентських виборах 2019 року, № 13 у списку.[1]

Законотворча діяльність[ред. | ред. код]

Депутатка Кацер-Бучковська є авторкою та співавторкою 49 законопроектів та 19 законів, серед яких закони України «Про ринок природного газу», «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про ринок електричної енергії», «Про засади державної політики у сфері енергетичної безпеки», які мають за мету врегулювати проблемні питання, пов'язані зі здійсненням заходів, спрямованих на підвищення енергетичної незалежності та енергетичної безпеки України в цілому.

Вважає пріоритетом своєї законотворчої діяльності — реформування енергетичного сектору України, захист національних інтересів та промоцію України у світі з метою залучення інвестицій, розвитку політики енергетичної дипломатії, безпеки та енергоефективності[джерело?].

Громадська активність й благодійність[ред. | ред. код]

Ставши депутаткою, Наталія продовжувала підтримувати спільноту свого рідного міста Бучач. Вона ініціювала та організувала збір коштів для відновлення місцевого будинку пристарілих, а також зведення дитячого садка в селі Звенигород, Тернопільської області.

Наталія приділяє багато уваги інвестиціям в Тернопільську область аби забезпечити там нові робочі місця, енергоефективність та збільшення об'єктів відновлювальної енергетики.

Міжнародне співробітництво[ред. | ред. код]

Наталія регулярно бере участь у міжнародних конференціях та семінарах, зокрема вона була учасницею Європейського форуму з енергетичної стратегії та фінансування енергетичних проектів (2013), Європейського форуму з перспектив енергетики (2014); Міжнародних форумів з відновлювальної енергетики (2014, 2015, 2016), Ялтинської Європейської Стратегії (2011, 2012, 2014, 2015, 2016); Всесвітнього економічного форуму (2012, 2016, 2017); Міжнародної енергетичної конференції «CERAWeek» (2015, 2016); Саміту з майбутнього енергетики, Bloomberg Finance (2017)[джерело?].

Родина[ред. | ред. код]

Заміжня, виховує двох синів.

Публікації[ред. | ред. код]

Наталія Кацер-Бучковська є авторкою публікацій на тему інвестицій та альтернативної енергетики, а також аналітикинею з енергетичних питань брюссельського політичного видання «The European Sting». Основними темами публікацій є роль альтернативних джерел енергії в економіці країни, механізми фінансування енергетичних проектів, а також інвестиційні можливості для України.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Відео[ред. | ред. код]