Кобцев Михайло Валентинович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кобцев Михайло Валентинович
Народився 10 січня 1969(1969-01-10) (52 роки)
Харків, Українська РСР, СРСР
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Діяльність політик
Alma mater Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова
Посада Народний депутат України
Партія Європейська Солідарність[1]

Кобцев Михайло Валентинович (10 січня 1969(19690110), м. Харків) — громадський та політичний діяч, волонтер, народний депутат України VІІІ скликання.

Освіта[ред. | ред. код]

1985 р. - закінчив середню школу № 83 м. Харкова.

1985 – 1992 рр. - навчання у Харківському інституті інженерів міського господарства за спеціальністю економіка і управління в будівництві, кваліфікація «інженер-економіст».

Служба у збройних силах[ред. | ред. код]

1987 – 1989 рр. – служба у військах зв’язку

Трудова діяльність[ред. | ред. код]

1992 – 1995 рр. - комерційний директор із зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «Промприбор ЛТД». 

1995 – 2000 рр. – фінансовий та генеральний директор спільного українсько-грецького підприємства «Медоптика»

2000 – 2004 рр. – комерційний директор, директор ТОВ «Арт-Оптика»

2004 – 2005 рр. – директор ТОВ «Мікко Пласт»

2005 – 2007 рр. - директор ТОВ Підприємство з іноземними інвестиціями «ОЛДІ»

2007 – 2011 рр. – приватний підприємець

2011 – 2013 рр. - директор ТОВ «ТНС»

2013 – по 2014 рр. - директор ТОВ «ХАРПЕТ»

з 27 листопада 2014 р. – народний депутат України

Політична та громадська діяльність[ред. | ред. код]

Член Партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка»

Народний депутат України (VIII скликання)

·       Член депутатської фракції Партії «Блок Петра Порошенка»

·       Голова депутатської групи «Європейська Харківщина»

·       Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики

·       Член групи з міжпарламентських зв'язків з Литовською Республікою

·       Член групи з міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою

Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Македонія

Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою

Є автором/співавтором  близько 100 законопроектів, серед яких законодавчі ініціативи щодо легалізації ввезених на митну територію України транспортних засобів з іноземною реєстрацією (так званих, євроблях), зниження акцизного податку на транспортні засоби, що були у використанні, забезпечення функціонування української мови як державноїлегалізації обігу медичного канабісу, державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти, особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції, аудиту фінансової звітності та аудиторської діяльності  та інших важливих законопроектів.

За даними офіційного веб-порталу Верховної Ради був відсутній на 30% пленарних засіданнях Верховної Ради України (за результатами письмової реєстрації). Майже всі рази відсутній з невідомих причин. [2]

Виступає проти мінімізації оподаткування великими компаніями через схеми з фізичними особами підприємцями. Підтримує впровадження в Україні відкритої економіки, спрямованої на інтеграцію в Європейський Союз та європейське співтовариство, зниження митних платежів та відкриття нових торговельних ринків.

Але декларуючи це двічі потрапляв в скандали коли в себе на сторінці в мережі Facebook висловлювався по цих питаннях. В листопаді 2018 року так звані євробляхери відстоювали скасування обмежень на ввезення вживаних авто та встановлення митних платежів які б були співставні з ціною автомобіля так само як це діє для нових автомобілів. Михайло Кобцев в себе на сторінці в мережі Facebook назвав рух прибічників зниження митних платежів ЄВРОБЛЯ[3]. Пізніше при обговоренні ініціативи що до підвищення податку для фізичних осіб підприємців принизливо обізвав їх задротами, а порівнюючи їх з індусами обізвав останніх індиками[4]. Хоча ще 2015 року під час інтерв'ю Кобцев дійсно виступав за відкриту економіку, наприклад пропонував не підвищувати, а знижувати податки[5].

Одним із головних напрямів діяльності є допомога членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції, встановлення меморіальних дощок загиблим героям-учасникам АТО.

Також, активно допомагає українським громадянам у вирішенні проблемних питань. Зокрема, за його сприяння, було оскаржено кричущий процес усиновлення українського хлопчика іноземними громадянами, було вжито заходів з метою унеможливлення вивезення дитини за межі України та надано допомогу в його усиновленні українською родиною.[1]

Волонтерська діяльність[ред. | ред. код]

Засновник Волонтерської групи Михайла Кобцева, яка розпочала свою діяльність влітку 2014 року. Ведеться робота по забезпеченню українських військових, що знаходяться  в епіцентрі бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції. Волонтерська група працює у декількох напрямках, зокрема розроблені і постійно діють програми:

1. «Вода для армії». За час існування програми до зони АТО надано більше ніж півмільйона тон бутельованої води.

2. «Аптечка для армії». Кожна аптечка містить кровоспинний засіб Celox, сильнодіючий антишоковий препарат Налбуфін, джгут кровоспинний CAT (або SWAT), перев'язочні пакети та інше. Станом на лютий 2016 року до зони АТО передано близько 4000 аптечок.

3. «Транспорт для армії». Передача в розпорядження військових в зоні проведення АТО транспортних засобів, допомога в придбанні запчастин для військової техніки.

4. «Безпілотник для армії». Проектування та розробка БпЛА.

5. «Обмундирування для армії». Постійне забезпечення військових одягом, взуттям та іншими речами. Станом на червень 2015 року близько 800 осіб забезпечені повним комплектом обмундирування.

6. «Технічна допомога армії». Передача в розпорядження військових в зоні проведення АТО тепловізорів, планшетів, рацій та інших технічних засобів для виконання бойових завдань.

7. «Допомога мирному населенню». Надання гуманітарної допомоги мирному населенню, вивезення бажаючих з зони проведення АТО.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]