Бандуров Володимир Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Володимир Володимирович Бандуров
Бандуров Володимир.jpg
Народився 6 травня 1973(1973-05-06) (44 роки)
с. Пологи Пологівського району Запорізької області
Громадянство Україна Україна
Національність українець
Діяльність політик
Посада Народний депутат України[1] і Народний депутат України
Партія Партія регіонів (до 2014)
Україна Народний депутат України
7-го скликання
Партія регіонів,
виборчий округ № 79[2]
фракція ПР[3] 12 грудня 2012 12 серпня 2014
позафракційний[2] 12 серпня 2014 27 листопада 2014
8-го скликання
Воля народу[4] 27 листопада 2014

Банду́ров Володи́мир Володи́мирович (нар. 6 травня 1973(19730506); с. Пологи Пологівського району Запорізької області, Україна) — Народний депутат України, член депутатської групи «Воля народу»

Освіта[ред.ред. код]

У 1996 р. — Дніпропетровський державний університет, спеціальність — правознавство. У 2006-у здобув наукову ступінь кандидата економічних наук.

Трудова діяльність[ред.ред. код]

19961997 рр. — юрисконсульт, начальник централізованого юридичного відділу державної акціонерної енергопостачальної компанії «Запоріжжяобленерго» (Запоріжжя).

19972000 рр. — генеральний директор ТОВ «Вест-Компані», м. Запоріжжя.

20002001 рр. — заступник генерального директора ТОВ «Сігма Плюс», м. Запоріжжя.

20012002 рр. — головний редактор «Нової газети», Запорізька область, м. Пологи.

20022004 рр. — консультант з економічних питань приватного підприємства «Лія», м. Київ.

20042010 рр. — директор з економіки ТОВ «Європейська фінансова група», м. Київ.

З 2006 р. — член Наглядової ради, заступник Голови Наглядової ради ПАТ «Укрексімбанк».

20102011 рр. — перший заступник Міністра економіки України.

З січня 2011 р. — заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

28 жовтня 2012 був обраний народним депутатом України VII скликання.

26 жовтня 2014 на позачергових парламентських виборах був обраний депутатом Верховної Ради VIII скликання по мажоритарному виборчому округу №79 (Запорізька область).

У 2017 році був обраний членом Виконкому Федерації футболу України та Почесним Президентом фонду «Розвиток футболу України».

Депутатська діяльність[ред.ред. код]

У Верховній Раді України VIII скликання Володимир Бандуров увійшов до депутатської групи «Воля народу». Він є членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу і головою підкомітету Верховної Ради України з питань ядерної політики та ядерної безпеки. Очолює депутатську групу з міжпарламентських зв'язків з Австрією, а також є членом депутатських груп зі зв'язків з Німеччиною, Ізраїлем, Китаєм, Латвією, Литвою, Норвегією, Польщею, США, Францією і Швейцарією.

Благодійний фонд «Під покровом Богородиці»[ред.ред. код]

Благодійний фонд, почесним президентом якого є Володимир Бандуров, був зареєстрований у 2012 році. Протягом п'яти років своєї діяльності фонд надав матеріальну допомогу більш ніж 5 тисячам осіб. Одним з ключових напрямків діяльності фонду є підтримка дітей. Проводяться ярмарки освіти, підтримуються програми підтримки обдарованих дітей, оздоровлення та профілактики дитячих захворювань. Також серед пріоритетів - надання допомоги жінкам, українським воїнам та їхнім сім’ям, людям з особливими потребами, ветеранам. Важливий напрямок - підтримка духовності, моральності та віри. Успішним став конкурс грантів «Поспішайте творити добро», який з 2012 року проводиться благодійним фондом на умовах співфінансування з місцевими громадами. За п’ять років були успішно реалізовані 52 грантові проекти – реконструйовано православні храми, відремонтовано сільські амбулаторії, бібліотеки та будинки культури, відкрито нові групи в дитсадках, започатковано Центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів, побудовано дитячі та спортивні майданчики.

Комплексна медична програма «Здоров'я жителів округу»[ред.ред. код]

У 2016 році Володимир Бандуров спільно з благодійним фондом «Під покровом Богородиці» ініціював реалізацію на території свого виборчого округу комплексної медичної програми «Здоров'я жителів округу», направленої на профілактику небезпечних захворювань. Реалізація програми розпочалася з безкоштовного діагностичного обстеження жінок та дітей. В рамках програми «Здоров’я жінки» провідні лікарі-онкологи здійснюють медичне обстеження мешканок Василівського, Великобілозерського, Кам'янсько-Дніпровського, Оріхівського районів та міста Енергодара з метою профілактики раку молочної залози. За час дії програми «Здоров'я жінки» були обстежені близько 1500 осіб. Медична програма «Здорова дитина» передбачає профілактику дитячого сколіозу. Обстеження учнів у всіх школах 79-го виборчого округу проводиться вузькопрофільними фахівцями-ортопедами.

Благодійний фонд «Розвиток футболу України»[ред.ред. код]

Навесні 2017 року Володимира Бандурова біло обрано Почесним Президентом Благодійного фонду «Розвиток футболу України». Головною метою фонду є допомога спортсменам та тренерам, юнацьким та дитячим футбольним школам та клубам, що здійснюють діяльність в напрямку розвитку футболу. Спільно з Федерацією футболу Благодійний фонд в рамках угоди з Дитячим фондом УЄФА «UEFA Foundation for Children» реалізує проект соціальної відповідальності «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE – Грай в гостях, грай всюди». Проект соціальної відповідальності призначений для підтримки вимушено переселених осіб, зокрема дітей зі сходу України та анексованого Криму. Головні цілі проекту - соціальна інтеграція дітей-переселенців України через футбол; заохочення дітей до здорового способу життя та заняття спортом; забезпечення вільного доступу дітей до футбольної інфраструктури та заходів. Крім того, Володимир Бандуров, як Почесний Президент фонду, поставив задачу всебічного розвитку дитячого та юнацького футболу в регіонах.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]